|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: sta koristite kao zastitu ??
30.1.2013 11:21:42   
SailorMoon
Doktori ovde odavno nepropisuju vise Diane, jer su im ti problemi poznati. I ako je na trzistu Dr. nepropisuju a bez rezepta se nemoze kupiti.

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 751
   RE: sta koristite kao zastitu ??
30.1.2013 22:12:45   
Lavić
Da vam se pozalim, danas sam prekinula piti Yasmin jer mi je uzasno muka vec 8 dana- a pijem ih 10.
Osim toga, toliko me boli glava vec danima da sam danas htjela pravo s posla u hitnu.
Inace, pila sam ih prije trudnoce bez ikakvih problema, sad je ocito nesto posizilo.
Ima li ko slicnih iskustava?

_____________________________

Lavić nam je stigao 1. augusta 2011. godine

(odgovor članu SailorMoon)
Neposredna veza do poruke: 752
   RE: sta koristite kao zastitu ??
18.2.2013 13:41:14   
ena23
joj evo mene opet na ovoj temi user posted image user posted image

mi smo koristili "cuvanje" dok nam je bilo svejedno hoce li se zakaciti bebica. kao rezultat imam krasna dva lavica, nek su mi zivi i zdravi.
kad je drugi lavic napuni 6 mjeseci odlucila ja da hocu spiralu- ugradim je- evo godinu dana poslje na redovnom ginekoloskom pregledu doktorica mi rece da se pomjerila, haman pa bila ispala... i da sam mogla komotno ostati trudna. izvadimo je.

evo mjesec dana sam na pilulama ali mi nikako ne gode, Qluira ili tako nesto, samo mi se spava, muka mi, kad mislim na to da gutam hormone hoce nesto da mi bude, jos sada procitah i da se diane35 povlaci sa trzista zbog 4 nejasna smrtna slucaja... pa bas mi fino prisjede.

kondome bas bas bas ne volim.

morat cu ja s doktorom opet propricati o spirali, pa hebemu, ako se opet pomjeri pa se nesto zakaci, to je onda Bozje davanje, sta ja tu mogu user posted image

ima li ba sta da muskarci piju ili prikace, zakace, ugrade... ??? user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 753
   RE: sta koristite kao zastitu ??
18.2.2013 13:45:28   
ena23

IZVORNA PORUKA: Lavić

Da vam se pozalim, danas sam prekinula piti Yasmin jer mi je uzasno muka vec 8 dana- a pijem ih 10.
Osim toga, toliko me boli glava vec danima da sam danas htjela pravo s posla u hitnu.
Inace, pila sam ih prije trudnoce bez ikakvih problema, sad je ocito nesto posizilo.
Ima li ko slicnih iskustava?



da evo upravo sam napisala, i meni od Qluira tabletice muka, i u pravu si bas me cesto boli i glava (ja kontala nahladila sinuse user posted image ) i sva sma fuj. da ne spominjem da mi sex ne prolazi ni krajickom pameti (to sam i prije primjecivala, prije nego sto sam pocela radjati sam jednom koristila Yasmin, totalno mi ubiju zelju za sexom)

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Lavić)
Neposredna veza do poruke: 754
   RE: sta koristite kao zastitu ??
18.2.2013 16:51:31   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: ena23

joj evo mene opet na ovoj temi user posted image user posted image

mi smo koristili "cuvanje" dok nam je bilo svejedno hoce li se zakaciti bebica. kao rezultat imam krasna dva lavica, nek su mi zivi i zdravi.
kad je drugi lavic napuni 6 mjeseci odlucila ja da hocu spiralu- ugradim je- evo godinu dana poslje na redovnom ginekoloskom pregledu doktorica mi rece da se pomjerila, haman pa bila ispala... i da sam mogla komotno ostati trudna. izvadimo je.

evo mjesec dana sam na pilulama ali mi nikako ne gode, Qluira ili tako nesto, samo mi se spava, muka mi, kad mislim na to da gutam hormone hoce nesto da mi bude, jos sada procitah i da se diane35 povlaci sa trzista zbog 4 nejasna smrtna slucaja... pa bas mi fino prisjede.

kondome bas bas bas ne volim.

morat cu ja s doktorom opet propricati o spirali, pa hebemu, ako se opet pomjeri pa se nesto zakaci, to je onda Bozje davanje, sta ja tu mogu user posted image

ima li ba sta da muskarci piju ili prikace, zakace, ugrade... ??? user posted image


Sto ne popricas sa doktorom o onim hormonskim flasterima; mada meni je sve sto je na hormonalnoj bai nekako user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 755
   RE: sta koristite kao zastitu ??
18.2.2013 22:49:51   
bebaa

IZVORNA PORUKA: ena23

joj evo mene opet na ovoj temi user posted image user posted image

mi smo koristili "cuvanje" dok nam je bilo svejedno hoce li se zakaciti bebica. kao rezultat imam krasna dva lavica, nek su mi zivi i zdravi.
kad je drugi lavic napuni 6 mjeseci odlucila ja da hocu spiralu- ugradim je- evo godinu dana poslje na redovnom ginekoloskom pregledu doktorica mi rece da se pomjerila, haman pa bila ispala... i da sam mogla komotno ostati trudna. izvadimo je.

evo mjesec dana sam na pilulama ali mi nikako ne gode, Qluira ili tako nesto, samo mi se spava, muka mi, kad mislim na to da gutam hormone hoce nesto da mi bude, jos sada procitah i da se diane35 povlaci sa trzista zbog 4 nejasna smrtna slucaja... pa bas mi fino prisjede.

kondome bas bas bas ne volim.

morat cu ja s doktorom opet propricati o spirali, pa hebemu, ako se opet pomjeri pa se nesto zakaci, to je onda Bozje davanje, sta ja tu mogu user posted image

ima li ba sta da muskarci piju ili prikace, zakace, ugrade... ??? user posted image

bas bi ovo voljela da vidim...ma oni se jedva u zivotu nose sa svojim muskim stvarima a kamoli da se navije da pije bobe u odredjeno doba dana...joj da mi je da se zamijene s nama bar 2 mj. pa da vide sta nas snadje ...meni su prezervativi ok...nekada davno pila sam 6.5 godina piule i od njih dobila cisticnu mastopatiju(ciste po grudima,10 komada)...ni puskom me ne mogu natjerati vise na taj vid zastite...

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 756
   RE: sta koristite kao zastitu ??
18.2.2013 22:52:54   
Crnkica
Ja sam pila pilule poslije prvog poroda i nisu mi godile,sad koristimo "rikverc"metodu pa ćemo vidjet dokle user posted image

< Poruku je uredio dzejla2012 -- 18.2.2013 22:53:28 >

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 757
   RE: sta koristite kao zastitu ??
18.2.2013 22:58:02   
bebaa

IZVORNA PORUKA: dzejla2012

Ja sam pila pilule poslije prvog poroda i nisu mi godile,sad koristimo "rikverc"metodu pa ćemo vidjet dokle user posted image

user posted image

(odgovor članu Crnkica)
Neposredna veza do poruke: 758
   RE: sta koristite kao zastitu ??
19.2.2013 23:44:39   
ena23
Sto ne popricas sa doktorom o onim hormonskim flasterima; mada meni je sve sto je na hormonalnoj bai nekako user posted image


eh to mi je...
ne znam, u cetvrtak idem kod doktora i trazit cu vjerovatno opet spiralu. ne da mi se vala biti pokusni kunic pa da mi za par godina kazu "te tablete sto si pila su u stvri bile kancerogene, ukidamo ih, ove su nove puno bolje, od sad kupuj njih"

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 759
   RE: sta koristite kao zastitu ??
19.2.2013 23:48:08   
dady
Trenutno rikverc metodu,a kad prestane bebi sisati vjerovatno ce biti spirala!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 760
   RE: sta koristite kao zastitu ??
19.2.2013 23:54:22   
leona81
rikverc metoda, pazimo na plodne dane naravno...nekad kondomi...funkcionise za nas, kad smo htjeli bebu nismo se pazili i uspjelo je iz prvog puta. i evo cuvanje funkcionise 3 god i 3 mj.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 761
   [Obrisana poruka]
19.2.2013 23:55:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu ena23)
  Neposredna veza do poruke: 762
   RE: sta koristite kao zastitu ??
19.2.2013 23:57:22   
animagical

IZVORNA PORUKA: dady

Trenutno rikverc metodu,a kad prestane bebi sisati vjerovatno ce biti spirala!

spiralu mozes i dok dojis, pod uslovom da si dobila menstruaciju

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 763
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:01:16   
ena23
a ne bi ja dala capkati nista, hocu ja bona jos djece, samo ne sada, ovo mi je prvi mjesec u posljednje cetiri i po godine da nit sam trudna nit dojim user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 764
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:01:53   
vjestica
trebaće i meni ovo user posted image user posted image user posted image
a dugo sam živjela u ubjeđenju da meni ne treba user posted image user posted image user posted image
btw cap carap ni u kojoj varijanti, i za jedno ni za drugo ne dolazi u obzir
a kad dođe vrijeme moliću vada me prosvjetlite šta je najsigurnije i najmanje peglativno user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 765
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:04:04   
ena23
a sto ce ti trebati? zar nam se nisi "hvalila" da ste prirodno zasticeni user posted image ? ili se to desilo neko cudence? a a? kazi nam kazi user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 766
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:05:51   
dady

IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: dady

Trenutno rikverc metodu,a kad prestane bebi sisati vjerovatno ce biti spirala!

spiralu mozes i dok dojis, pod uslovom da si dobila menstruaciju

Znam,ali moja dr. ne preporucuje Mirenu jer je hormonska,a ja ne bih onu obicnu!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 767
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:06:14   
vjestica
pogledaj ticker
upalilo prirodno user posted image user posted image
sad vi znaju da se i ja seksam user posted image user posted image

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 768
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:25:47   
ena23
aaaaa pa cestitam od srca draga moja, zelim ti skolsku trudnocu i prelijepih user posted image user posted image user posted image

aaaa pojma nisam znala user posted image

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 769
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:31:02   
dady

IZVORNA PORUKA: vjestica

pogledaj ticker
upalilo prirodno user posted image user posted image
sad vi znaju da se i ja seksam user posted image user posted image

Divno,divno! user posted image user posted image user posted image Zelim ti lahku trudnocu user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 770
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:34:50   
animagical

IZVORNA PORUKA: dady


IZVORNA PORUKA: animagical


IZVORNA PORUKA: dady

Trenutno rikverc metodu,a kad prestane bebi sisati vjerovatno ce biti spirala!

spiralu mozes i dok dojis, pod uslovom da si dobila menstruaciju

Znam,ali moja dr. ne preporucuje Mirenu jer je hormonska,a ja ne bih onu obicnu!

sto ne bi obicnu, je li ti krvarenje traje dugo ili je obilno? ja npr mirenu ne smijem koristiti,pa cu pokusati s obicnom, krajem ove sedmice,a beba jos doji... pa vidjecemo..ako bude smetala,uvijek je mogu izvaditi...

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 771
   RE: sta koristite kao zastitu ??
20.2.2013 0:50:03   
visnjica1
A sta je to sa flasterima nisam do sada cula, kakva je to zastita.Mi se cuvamo na rikverc, dok se ne usudim pa stavim spiralu , da li bi smetal bebi jer mala iskljucivo doji .

_____________________________

Moje Sunce 25.11.2012

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 772
   RE: sta koristite kao zastitu ??
21.2.2013 22:44:04   
gagala
drage moje - imaju li ikakve pilule da se mogu slobodno koristiti, tj. da ne moram vaditi hormone i sve one silne preglede obaviti

inače - nekada davno pila diane35 i bilo sve super, ali eto pročitah da su povučene

_____________________________

Moj Anđeo je uvijek sa mnom :)

(odgovor članu visnjica1)
Neposredna veza do poruke: 773
   RE: sta koristite kao zastitu ??
21.2.2013 22:49:09   
sprinter
drage moje žene,je li vam poznato da je spirala ABORTIVNO, a ne kontracepcijsko sredstvo isto kao i pilula za dan poslije.ne bih da ovo shvatite kao pametovanje,ali razmislite prije nego što je ugradite.eto moje je da kažem....
kod mene već godinama funkcionira iskakanje stanicu prije.

(odgovor članu gagala)
Neposredna veza do poruke: 774
   RE: sta koristite kao zastitu ??
21.2.2013 23:26:48   
animagical

IZVORNA PORUKA: sprinter

drage moje žene,je li vam poznato da je spirala ABORTIVNO, a ne kontracepcijsko sredstvo isto kao i pilula za dan poslije.ne bih da ovo shvatite kao pametovanje,ali razmislite prije nego što je ugradite.eto moje je da kažem....
kod mene već godinama funkcionira iskakanje stanicu prije.

ako smatras da zivot pocinje dijeljenjem stanica putem kroz jajovod...ako smatras da trudnoca pocinje gnijezdenjem u maternici, onda nije... a u biti, ako si citala,do toga bas cesto i ne dodje uopste jer spirala sama po sebi smanji pokteljivost spermatozoida,pa i ne dodju kud su posli... je li ti stvarno mislis da je zene sebi ugrade bez razmisljanja i da si ih spasila ovom napomenom?

(odgovor članu sprinter)
Neposredna veza do poruke: 775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  29 30 [31] 32 33   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *