|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebina knjiga
2.8.2008 0:42:56   
Okarica
Ja sam u knjižari Šahinpašić istu platila 20 KM user posted image
Knjiga je super!!!!

< Poruku je uredio Okarica -- 2.8.2008 0:45:40 >


_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bebina knjiga
3.8.2008 13:25:56   
nesanica
ja sam iz bih dobila za oboje djece te knjige. ne znam tacno gdje su kupljene ali eto uglavnom ima se kupiti. i mogu reci da je to stvarno nesto super, jer ono kada djeca odrasu pa se svega sjete, ma sta reci super, super, super stvar.

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bebina knjiga
25.8.2008 22:17:28   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: Visnja

user posted image
u Merkatoru 18 km ...odlicna...morala sam i nju kupiti


Ja ovu danas kupila na ljetnom sajmu knjige za 15 KM...

Toplo preporucujem...meni je odlicna.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bebina knjiga
10.9.2008 14:08:52   
mynxlee
ja sam u Brckom kupila knjigu "Radosnica" i tu se moze biljeziti sve do 7 godine. vidjala sam i knjigu koja se zove "Dnevnik moje bebe". Za deckice je plave, a za djevojcice roze boje. i u jednoj i u drugoj imaju stranice u kojima se biljeze trenuci sa prvog Bozica i krstenja. medjutim, neko je dobro gore naveo da se na tim stranicama moze zalijepiti neka bebina fotografija ili neka druga uspomena. u svakom slucaju, sto se mene licno tice, zaista vrijedi imati nesto takvo i neprocjenjive je vrijednosti.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bebina knjiga
10.11.2008 21:51:09   
taze_mlada
pa totalno nisam razmisljala!! ima vec vise od mjesec dana kako sam kontala da pocenm pisati dnevnik vezano za trudnocu, da zalijepim slicice od UZ ali sad mi se cini da je ovo sto predlazete, ove preslatke knjizice, mnogo bolja idejauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bebina knjiga
21.11.2008 10:45:19   
valika
ja sam kupila prije dva tjedna Radosnicu..knjiga gdje se biljeze prvi pokreti u stomaku...slike sa uzv..čak ima i prvi Božic..prvi odmor..ma svast super super...

(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bebina knjiga
6.1.2009 22:38:43   
sweet
Ja sam iz Zenice i sjecam se kada sam kupovala radosnicu za bratovo dijete da sam kod nas u Klubu knjige na Meokusnicama vidjela jednu koja ima recimo umjesto krstenja dio gdje se moze zapisati cini mi se da je pisalo "moja prva sura" - i slicno ( nadam se da nisam nista lupila-bila je sa vjerskim elementima)pa mozda bi to bilo interesantno pogledati kada vec birate radosnice, ali stvarno ima prekrasnih.

(odgovor članu valika)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bebina knjiga
6.1.2009 23:50:43   
mnn
baš sam u limaču vidjela knjigu za bebe košta 100kn tako je lijepa..sve u njoj možeš napisati...ajoš sam našla test koji mi je potvrdio user posted image  tako da ču je kupiti...user posted image da mogu sve zapisati. lijepo je to imati i moja mamaima od nas troje sve te knjige...lijepo je to vidjetiuser posted image

_____________________________

alex ima 4 godine 2.5.2009
stize nam druga beba :)

(odgovor članu sweet)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 17:07:24   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: magde

Eje zene jel vi pisete dnevnik ili radosnice ?


IZVORNA PORUKA: magde

ja sam pocela iz trecog dana kako je sve proslo sta sam rekla bebi moja prva rec sta je obukla kako je cicala tammo ko je kuci doneo eeeeeee svasta .zelim bar za one nove mame da ih potsetim da to pisu o beba i da zapaze one male detalje koje za beba kad porasne i bice to bas cool


IZVORNA PORUKA: LUNA4

Ja sam dobila svoju radosnicu kada sam navršila 18 god od svojih roditelja.....i to mi je nešto jako lijepo za uspomenu,pa sam tako i ja svoju curicu radila radosnicu od prvog dana pa sve do sada,i tako isti imam namjeru za drugo koje je na putuuser posted image


IZVORNA PORUKA: mamine oci

jesil ti ovo makedonka makedosko devojceuser posted image pocela da pisem ali kako iz dana u dan bude dosta obaveza znam i da preskocim ali neki zanimljiv trenutak obavezno zabelezim na telefon pa prenesem na kompjuter.


IZVORNA PORUKA: magde

e zene nij anemogu svaki dan bas od obaveza ali bitne stvare obavezno ja imam radosnicu ali kupila sam divnu tetratku i tamo napisem bas sve vazne dogadgaje zasto one radosnice nemaju bas sve


IZVORNA PORUKA: adannn

Ne a beba mi ima 14 mjeseci!!!!!!
Prvi put čujem,a imam od pampersa''MOJE PRVE USPOMENE''gdje sam lijepila slikice,pisala prve riječi,kako se kupa itd.Ali taj dnevnik o kojem vi pričate je super,baš ću to početi,jeli to neka posebna sveska ili dnevnik se kupi ili šta??



IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja sam dobila knjigu "moja prva godina" se zove i predobra je u njoj sve pišem i lijepim slikice... i naravno neću mu je davati baš kao Luna što su tebi tvoji roditelji u 18 (baš lijep poklon za 18 rođendan)jer bi bila u fazi raspadanja ako se da ranije, mamin trud bi pao u zaboravuser posted image user posted image user posted image


IZVORNA PORUKA: magde

pa kod nas u makedoniji ima a sad u TUZLE neznam idi u knjizaru i vidi dakle ako ga nema kupi lepu tetratku i zaljepi slike i napisi sve sto ti pada na pamet


IZVORNA PORUKA: Breskva

Ima u merkatoru i u Dm-u oko 20KM su


IZVORNA PORUKA: adannn

Breskva kakav je tačno naziv,da znamuser posted image


IZVORNA PORUKA: magde

dnevnik se zove RADOSNICA ili MOJA BEBA


IZVORNA PORUKA: Adana

I ja Asji vodim Radosnicu. U stvari zove se " Moja prva godina". To smo kupili kod Sahinpasica, ali ima i po trznim centrima. Jos ni jednu sliku nisam zalijepila user posted image  ali dosta je ispisano.
Kada ovu zavrsim razmisljala sam mozda da uzmemo Radosnicu - "Prvih 5 godina" ili tako nesto se zove, pa da nastavim... user posted image

Ali ni taj dnevnik nije los.... mozda neki lijep rokovnik ili svesku kupiti pa biljeziti... user posted image

I ja sam jos u bolnici zapisivala sve sto se dogadjalo... doduse bile smo 5 dana pa se imalo i sta zabiljeziti... user posted image


IZVORNA PORUKA: emma.L

Mi isto imamo Moja prva godina i počela sam upisivati i prije rođenjauser posted image , ima već od početka trudnoće, čak i prva slika sa UZV. Onda slika iz rađaone, MM je bio sa mnom i čim su je sredili malo, slikali smo se, i ta mi je najdraža. Mislim da će to sve biti lijepo pogledati za par godina, ili prije sljedeće bebe.
Dopisujemo uvijek ponešto, malo smo tanki sa datumima, jer rijetko uhvatim vremena pa pišem po sjećanju, ali se lagano puniuser posted image . Sad čekamo prvu riječ i prvi zub. Samo ne mogu prežaliti da joj nisam stavila otisak nožice i dlana kad smo došli doma.




_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mnn)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 17:09:15   
Visnja RR
Pored dvije razlicite radosnice  pisem i Asjin blog ...koji je bas kao pravi dnevnik dokumentovan i fotografijama user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 17:37:10   
Anoniman
Imate na sajmu kupiti RAZNIH dnevnika za bebe!!!

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 18:37:47   
idana_85
Eh, a prosle godine kad sam ja trazila nije bilo niti jedne, samo neka velika i to sa bozicem,krstenjem itd, pa posto to nije za nas nista...Ja sam uzela radosnicu u knjizari kod Begove dzamije

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 18:53:42   
Skvo RR
Ja kupila kod Sahinpasica...prva dva mjeseca uredno pisala, stavljala slicice...i na kraju odustala...mislim stvarno imaju debilnih stranica...koga briga koliko su kostali hljeb i mlijeko u vrijeme odrastanja...da li ce uopste biti ovaj novac za 20 godina u opticaju...to je isto kao kad meni mama kaze...znas kada smo mi "to" kupovali to je bilo skupo - tri "crvene"...user posted image user posted image user posted image
I na kraju kupila u Robotu..jednostavnu knjigicu..na pocetku...datum rodjenja, kilaza...ima i onda 20 stranica mjesta za fotografije...nesto kao prvi bebin album...a za ostale uspomene tu je kamera...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 20:56:04   
new mama
e Skvo i ja tu imam od Sahinpasicauser posted image user posted image user posted image ima stvarno smijesnih stvari,a i ja pola pisala pa stala,moracu se nakaniti da nastavimuser posted image

_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 21:18:20   
veeseelaa
ja sam kupila dvije knjige kod Šahinpašića, jedna se zove Radosnica a druga Iznenadjenje u rozom, platila sam ih oko 60 KM.
Jedina moja zamjerka je jer unutar istih postoji moj prvi Božič, krstio me je, pa onda ime bake, mislim da je trebalo izraditi i takve vrste knjiga za potrebe muslimanske djece.

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 21:22:46   
magde
joj zene pa ja to nemogu sve da stignem da napisem a vi??

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 21:24:33   
veeseelaa
ja stižem, često listam knjigu i unosim dešavanja, polijepila sma dobar broj slika

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 21:28:34   
magde
pa moja beba j epuno aktivna i ne sedi sama nikako samo zeli non stom da je igram.hiperaktivnost jel je to ok?user posted image user posted image i zato ne stizem

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 21:40:14   
veeseelaa
magde nek suprug malo pomogne

(odgovor članu magde)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bebina knjiga
25.4.2009 22:30:14   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam kupila dvije knjige kod Šahinpašića, jedna se zove Radosnica a druga Iznenadjenje u rozom, platila sam ih oko 60 KM.
Jedina moja zamjerka je jer unutar istih postoji moj prvi Božič, krstio me je, pa onda ime bake, mislim da je trebalo izraditi i takve vrste knjiga za potrebe muslimanske djece.


potrazi u kjnizarama ... ja sam takvu vidjela u onoj na cosku (jel to Svjeltost) preko puta tramvajske kod Narodne banke... 

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bebina knjiga
25.10.2009 19:57:23   
scarlett
Ja sam za poklon dobila ovu knjigu i sada imam ideju da svojoj kumi koja se uskoro treba poroditi napravim nešto slično ukoliko budem stigla, jer sve zavisi od mog malca koji je upravo ušao u 3 mjesec.

Knjiga je super, ali ima nekih stvari koje su smatram suvišne, ali i nekih koje bih ja dodala.
Mislila sam da svoju zamisao kakva bi ta knjiga trebala biti ostvarim, tako što bih napravila pripremu sa slikicama i svim potrebnim i isprintala kod kuće, a odnijela bih je na koričenje i korice bi bile recimo roza boje i pisalo bi ime bebice na njima recimo srebrnom bojom. Znate li ko u Sarajevu doro radi koričenje i ima mogućnost da to radi prema našim željama(boja, font i sl.)

Osim toga dobro bi mi došla svaka ideja što bi još bilo korisno da se umetne u bebinu knjigu. Nadam se da ćete mi sugerirati. pozdravuser posted image

< Poruku je uredio scarlett -- 25.10.2009 19:58:05 >

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bebina knjiga
26.10.2009 8:14:34   
bebacha
Super ideja a mislim da to rade u svim radnje gdje se rade uvezivanje diplomski radova i slicno

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bebina knjiga
26.10.2009 9:26:46   
maja78 RR
Ja sam ovu knjigu dobila na babine. Obzirom da je u njoj bilo stvari koje meni ne odgovaraju, tipa bozic i krstenje, ja sam preko jedne stranice stavila slikice, pupak i tako neke meni bitne stvarcice, a drugu sam napravila kao prva nova godina. Jako sam redovna i ostalo mi je samo jos da zaljepim od 1. rodjendana i to je to :)

_____________________________

"Svi mi živimo pod istim nebom, ali nemamo isti horizont." - Konrad Hermann Josef Adenauer

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bebina knjiga
26.10.2009 16:31:44   
emma.L
Ako tražite neutralnu knjigu, mi je imamo i zove se Moja prva godina. Viđala sam je u Merkatoru, knjižarama i kioscima. Nije skupa. Nema Božića ni Bajrama, ali ima nekih stvari koje su mi suvišne kao 'ovo je moje susjedstvo' ili ' ovo su moji susjedi', što mi je malo besmisleno. Jer se ne družimo baš sa susjedima, niti nam je ulica nešto lijepa za slikanje user posted image .
Isto tako ima 'na dan kad sam se rodila 1 kg jabuka je koštao .....' , pa tako za masu namirnica. Pošto nisam bila nigdje u blizini trgovina tih dana, sve sam poizmišljala, hehe.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu maja78 RR)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bebina knjiga
26.10.2009 16:53:40   
Anoniman
Emma i mi imamo istu knjigu
user posted image
Gotov smo je i ispunili user posted image , a gdje su mi ti susjedi,  koji političar se rodio na dan djetetauser posted image , kumovi i kume... lijepim slikice i sama osmislim ...tako prekrijem te neke naslove.

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *