|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebina knjiga
8.6.2011 10:28:26   
emma.L
Meni se nikako ne da da krenem popunjavati za drugu bebu, isto imamo kao kod skorpije, a takva je i Emina. Ali kod Eme je sve što tata i drugi trebaju pisati prazno (tati se ne da a druge ne želim gnjaviti), dakle, ja bih trebala pola radosnice prepisati sada jer ostaje isto, nekako mi user posted image . A opet ne bih voljela da ne ostavim i drugom djetetu nešto slično.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Bebina knjiga
16.6.2011 11:37:39   
Admiraaa
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ako neko zeli radosnicu koja se reklamira na nasem portalu ...po cijeni od 25 km nek se javi meni na pp...
samo napominjem da su u pitanju radosnice za porodice islamske vjeroipsovjesti...


user posted image


mi imamo ovu rozu super je. s jedne strane pises a s druge predvidjeno za slike..

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Bebina knjiga
2.9.2011 22:28:03   
bina88
Visnja poslala sam ti privatnu poruku, ali nisam sigurna da ti je stigla :( molim te provjeri pa mi javi, ako nije da je opet posaljem :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Bebina knjiga
30.9.2011 22:39:37   
Anica1
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ako neko zeli radosnicu koja se reklamira na nasem portalu ...po cijeni od 25 km nek se javi meni na pp...
samo napominjem da su u pitanju radosnice za porodice islamske vjeroipsovjesti...


user posted image


Jel ima jos kupiti ovih radosnica?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Bebina knjiga
6.8.2012 0:35:26   
Raza
da li neko zna u tuzli gdje se moze kupiti radosnica ili bebin spomenar ali do 2-3 godin i da bas sve ima u njoj :)

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Bebina knjiga
8.8.2012 10:32:33   
Ombra
ja sam dobila za babine od prijateljice radosnicu ali koju je ona kreirala....uglavnom do dijetetove pete godine zivota....predivna je....bas kreirana na pravi nacin....
prvi dan kod kuce, prve posjete, okloni, tezina, visina po mjesecima...sta beba jede itd...bas sve....

(odgovor članu Raza)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Bebina knjiga
8.8.2012 11:00:39   
mayra

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ako neko zeli radosnicu koja se reklamira na nasem portalu ...po cijeni od 25 km nek se javi meni na pp...
samo napominjem da su u pitanju radosnice za porodice islamske vjeroipsovjesti...


user posted image


Mi imamo ovu i prelijepa je stvarno, ja sam plakala sve dok sam citala one citate ispod hehehe

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Bebina knjiga
10.8.2012 11:26:49   
Visnja RR
kod mene imaju jos uvjek dvije ovakve ...ruzicaste... cjena 18 km... ide u humanitarne svrhe ..pa ko je iz sarajeva mogu ponijeti sutra na vanredni baby bazar iza 16 h

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Bebina knjiga
11.8.2012 13:58:05   
Jelena Je Andjeo
Ja sam sama napravila bebinu knjigu. Kupila sam obicnu svesku i u toj svesci pisem sta se sve desava,sta je naucila . Vise je to kao dnevnik,ali sam joj tu zalepila i slicice sa ultra zvuka i njenu slicicu user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Bebina knjiga
11.8.2012 14:00:00   
R&T@

IZVORNA PORUKA: Jelena Je Andjeo

Ja sam sama napravila bebinu knjigu. Kupila sam obicnu svesku i u toj svesci pisem sta se sve desava,sta je naucila . Vise je to kao dnevnik,ali sam joj tu zalepila i slicice sa ultra zvuka i njenu slicicu user posted image user posted image user posted image user posted image


To je bas divno...user posted image user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Jelena Je Andjeo)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Bebina knjiga
11.8.2012 14:06:47   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Jelena Je Andjeo

Ja sam sama napravila bebinu knjigu. Kupila sam obicnu svesku i u toj svesci pisem sta se sve desava,sta je naucila . Vise je to kao dnevnik,ali sam joj tu zalepila i slicice sa ultra zvuka i njenu slicicu user posted image user posted image user posted image user posted image

I kod mene je Bebina knjiga ustvari obicni rokovnik u koji upisujem sve sto je vazno, a tice se mojihuser posted image . user posted image . Klasicne bebine knjige imaju neke rubrike u koje ne znam sta bih napisala, a opet toliko toga fali, posebno kad dijete prodje 1. rodjendan. Ovo mi je potupnije.

(odgovor članu Jelena Je Andjeo)
  Neposredna veza do poruke: 111
   [Obrisana poruka]
11.8.2012 14:14:05   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Bebina knjiga
11.8.2012 14:22:34   
Jelena Je Andjeo
Meni je mnogo lepsi ``rucni`` dnevnik od kupovnih jer mozes pisati sta god hoces i nemas ogranicenja user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Bebina knjiga
11.8.2012 14:37:13   
teacher75
mi imamo dnevnike moje bebe- za lanu rozi a za alana plavi, nisam sve napisala, ali jesam vecinu, trudim seuser posted image imamo i prve odrezane pramencice od oboje (alana smo vec nekidan morali malo sisnuti a lanu tek za 1.rodjendan)user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Jelena Je Andjeo)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Bebina knjiga
13.8.2012 13:55:29   
Jelena Je Andjeo
Moja beba je jos mala da bih joj sekla pramencic :)))

_____________________________

Jelena je najlepsi dar od Boga <3 <3 <3

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Bebina knjiga
13.8.2012 14:05:15   
bejbibi
ja sam ,dok sam bila jos trudna,kupila foto album i tu stavila slike sa ultrazvuka sa datumom ispod....sad tu stavljamo njegove slike kojih ima milion:))))...a isto tako imam svesku u koju upisujem sve bitno npr. nicanje zubica sa datumom....prvi korak....doduse nisam nikad pisala o nekim reakcijama na hranu,,o svakodnevnici opcenito a imala sam zelju,,,cisto da znam kad budem imala abd jos djece....htjela sam da mi bude ko neko uputsvo ...no dobro,nije kasno da sad pocnem pisati ..ono cega se sjecam.....

_____________________________

M 03.08.11-----> BABIN SIN ;)

A 23.03.15------> MAMINA CURA ;)

E 12.03.17------> BABINA KOPIJA ;)

"Sa djetetom treba ovako: do 7g igraj se, od 7-14g odgajaj, od 14-21 g budi prijatelj, od 21+ pusti"

Neki autor...

(odgovor članu Jelena Je Andjeo)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Bebina knjiga
16.8.2012 8:23:41   
mama21e

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

ako neko zeli radosnicu koja se reklamira na nasem portalu ...po cijeni od 25 km nek se javi meni na pp...
samo napominjem da su u pitanju radosnice za porodice islamske vjeroipsovjesti...


user posted image



interesuje me da li ima jos ovih radosnica?

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu mayra)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Bebina knjiga
16.8.2012 8:25:26   
mama21e

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kod mene imaju jos uvjek dvije ovakve ...ruzicaste... cjena 18 km... ide u humanitarne svrhe ..pa ko je iz sarajeva mogu ponijeti sutra na vanredni baby bazar iza 16 h


evo sad vidjeh, da li su se prodale radosnice? ako nisu ja sam zainteresovana za rozu user posted image

_____________________________

Boze ne prepustaj me samoj sebi ni na treptaj oka!

¦ 28.05.2012. ...moje srce kuca za tebe pahuljo moja mirisna...¦

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Bebina knjiga
18.8.2012 19:10:38   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: mama21e


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

kod mene imaju jos uvjek dvije ovakve ...ruzicaste... cjena 18 km... ide u humanitarne svrhe ..pa ko je iz sarajeva mogu ponijeti sutra na vanredni baby bazar iza 16 h


evo sad vidjeh, da li su se prodale radosnice? ako nisu ja sam zainteresovana za rozu user posted image


nisu ...imam jos dvije ... dolazis na BB ili regionalno???

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mama21e)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Bebina knjiga
23.10.2012 0:17:57   
Raza
Mozel ona mama koja je slala te napravljene knjige poslat meni na email svabo_raza@hotmail.com

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Bebina knjiga
23.10.2012 0:20:11   
Raza
DRAGA SCARLET ZNAM DA SU PROSLE 2 GOD ODKAKO SI NAPR SVOJU KNJIGU ZA BEBE ALI AKO IMAS JOS KOD SEBE NA KOMPU BIL MI POSLALA...HVALA UNAPRIJED

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Bebina knjiga
6.12.2012 22:40:01   
amra_sa
Ima li neka knjiga / spomenar da se kupi za 3 god ...

_____________________________

"Čovječe, ne možeš zlo činiti a dobru se nadati ... "

(odgovor članu Raza)
Neposredna veza do poruke: 122
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *