|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1309 1310 [1311] 1312 1313   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 21:59:55   
mimikimi
vece lijepe zene i veseli  bebaci

danas u toku dana naletim malo po par min da vas citam vidim cunice u pitanju reko haj nek se mame sa djecacima napricaju hehehe
sretno svima koji se na sunet da sve prodje kak treba abd
Gemelli mislim da je to ok bebe se razlikuju uveliko samo polako i ona ce sve poceti pomalo ak je pedica rekla ok pa valjda i ona zna nesto
imancice sta ima kako je curica jel bolje kak vrtic napreduje pusa

mi se moramo pohvaliti moja Alina se veceras popiskila u tutu prvi put dusa moja ja i tata presretni hehhe

pusa svim bebanama i mamamauser posted image










_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32751
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:04:02   
branka12

IZVORNA PORUKA: vila_7
MAJCIN INSTIKT! user posted image   samo ti pitaj,mozes i na PP sto se mene tice! user posted image



ovo je kod mene do sad dobro funkcionisalo....a sad cemo vidjeti kako ce dalje
meni su rekli da ne moram nista do 6-og..posto sam dobra dojilja (jbt ko krava) al dobro je da je tako
a ako ja hocu da mu dam malo sokica i pirincane pahuljice

e sad...ja sam dala po koju malu kasikicu soka...te pahuljice jos nisam ( a svagde citam da se one prvo uvode) meni je receno ovako
sve nesto kontam jel mu ranouser posted image


_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 32752
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:08:17   
animagical
branka sta je jesi ko meggle?user posted image i ja sam...ma znas kako, ako si besposlena nemoj mu jos nista davati, a i kad pocnes daj djetetu povrca voca i zitarica, kud bas po soku da udaris... nego da te pitam, jesi radila tsh i ostalo iza poroda? ja jos nisamuser posted image kontam u srijedu....user posted image i ako jesi, kakvi su ti bili? 

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 32753
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:15:03   
Amam
Vecer
Prvo moram da user posted image ove nase velike drugarice :iman,vilo lady ,ma vala falite pravo!
Moj E se prvi puta okrenuo s nekih 4,5 mj,pa mu je poslije toga trebalo par dana da ponovi,pa onda jos nekih 15-tak da moze i obratno.
Na noge sam ga pomalo pocela oslanjati sa punih 6 mj,i to malo,a jos uvijek mu brzo dosadi,nece da stoji,mene to ne brine vidim da fino napreduje ma stajace cijeli zivot.
Branka ako imas dovoljno mlijeka i ne radis ja bih ti rekla da dojis,da sacekas sa dohranom.
Sok onaj kupljeni, ja svom bebcu ne dajem,samo u rijetkim slucajevima a i on ga nece,tu ima svega vise nego voca.

Eh sad da se pohvalim pravila sam tortu,mm sutra rodjendan pa da ga malo pocastim,evo ledja me zabolila.


_____________________________

Cvjetak<3curetak A-2005.
Mamina maza E-2011

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 32754
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:16:39   
branka12
tako mi rece teta doktorica...starija je pedijatrica..pa se sigurno drzi stare skole

pa sad kontam da li dalje da uvodim te pahuljiceuser posted image

radila sam ja tsh nakon 6 nedelja od poroda...i nalazi bolji nego ikad user posted image
ali i dalje sam na letrox-u 100mg..i kontrola za 6 mjeseci

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32755
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:19:56   
animagical
mene kad god se nakanim nesto sprijeci...ako nista fasujem mastitisuser posted image ali hajd... imas tamo na temi ishrana beba od (4,5) 6 mjeseci, tako nesto...ima i o tim zitaricama, i koje povrce.... ako si kakva s engleskim, meni palacinka dade super stranicu o toj dohrani,sve s receptima...

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 32756
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:20:16   
ladyblue RR
pozdrav staroj raji....

vilo, gdje si ženo? jesi živa? kako je drugarica?

Jelena, kakva je situVacija sa djecom? kupila sam ono čudo za vađenje slina i izvukla pola kile. otkud u onolišnom djetetu onoliko slina, Bože sačuvaj?! ali i dalje je začešljena. eno je spava sa lukom pored krevetića

Super bebo, Palachinken, jel' vas strah?user posted image  biće sve to ok. veliki su to i hrabri momci

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 32757
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:21:16   
branka12

IZVORNA PORUKA: Amam

Branka ako imas dovoljno mlijeka i ne radis ja bih ti rekla da dojis,da sacekas sa dohranom.
Sok onaj kupljeni, ja svom bebcu ne dajem,samo u rijetkim slucajevima a i on ga nece,tu ima svega vise nego voca.



hvala amamuser posted image

ja ovo ne kontam davati ni kasnije...kontam cijediti sokice...kao i ovaj sto sam mu dala
imam mlijeka za jos jednog bebca user posted image



_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu Amam)
Neposredna veza do poruke: 32758
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:21:17   
ladyblue RR
IZVORNA PORUKA: branka12


IZVORNA PORUKA: vila_7
MAJCIN INSTIKT! user posted image   samo ti pitaj,mozes i na PP sto se mene tice! user posted image



ovo je kod mene do sad dobro funkcionisalo....a sad cemo vidjeti kako ce dalje
meni su rekli da ne moram nista do 6-og..posto sam dobra dojilja (jbt ko krava) al dobro je da je tako
a ako ja hocu da mu dam malo sokica i pirincane pahuljice

e sad...ja sam dala po koju malu kasikicu soka...te pahuljice jos nisam ( a svagde citam da se one prvo uvode) meni je receno ovako
sve nesto kontam jel mu ranouser posted image



ako samo dojiš, nema još potrebe da uvodiš čvrstu hranu

_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 32759
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:22:08   
Anoniman
Lady evo sad pisah na temi 1-2. Ma bise vesela noc koliko vidim. Vidje li zeno sta sve izvuce, ja nisam mogla da vjerujem da onoliko moze stati u ovoliko maleno dijeteuser posted image

(odgovor članu ladyblue RR)
  Neposredna veza do poruke: 32760
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:26:02   
branka12

IZVORNA PORUKA: animagical

mene kad god se nakanim nesto sprijeci...ako nista fasujem mastitisuser posted image ali hajd... imas tamo na temi ishrana beba od (4,5) 6 mjeseci, tako nesto...ima i o tim zitaricama, i koje povrce.... ako si kakva s engleskim, meni palacinka dade super stranicu o toj dohrani,sve s receptima...


ja trebam ici ginekologu..bila samo jednom poslije poroda...a nikako da se nakanim...smucilo mi seuser posted image

ma nasla sam gomilu stranica i kalendara...nije to problem...nego ja hocu vasa iskustva user posted image
mislim od ovih iskusnijih mama..mi se jos ucimo user posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32761
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:27:12   
mala_sa
Gamelli nemoj se draga toliko brinuti, pa sve bebe su individualne, ja svog stavim na noge samo na trenutak kad trebam nesto da dohvatim, a on mi u rukama. Inace je stalno na podu. I kad ga neko stavlja na noge kazem mi da on jos nije za toga, kad se sam osloni onda neka ga stavljaju. Mada on dosta cvrsto stoji, ali ja jos uvijek to ne preferiram.

Branka mislim da se moj A prvo okrenuo sa stomaka na ledja i to sa 4,5 mj, i onda sa 5mj se prevrtao sa ledja na stomak. A dohranu smo uveli sa punih 5,5mj. I to odmah kasice i zitarice, sa 6,5 smo dodali i meso. Sokice nnikako nedajem, iovako je predebeo user posted image

< Poruku je uredio mala_sa -- 28.11.2011 22:29:44 >


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu branka12)
Neposredna veza do poruke: 32762
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:30:25   
branka12
hvala vam cure puno user posted image

imacu ja jos gomilu pitanja user posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32763
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:35:31   
Gemelli

hvala drage moje, znam ja da ne treba prije 6, nisam ni pokusavala, ni insistirala,

ali to sto nema snage da stane 1 sec ne znam, ali eto haj, vjezbacemo

Ajmana stavila da sjedi prvi put, prije 15 dana, odmah znao sjediti da ne padne naprijed...

ja sam prvo dala vocne kupovne kasice, pa povrce, pa domace to isto

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32764
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:40:48   
animagical
nama na snimanju kukova rekose ne postavljati bebu da sjedi dok sama ne sjedne i ne podizati na noge dok samo ne ustane... user posted image hajde bona sta ima od pola god da imalo stoji, jel to zuris da je posaljes u granapuser posted image

da se pozalim, moj A je strasno placljiv...bili kod moje sestre, njen dvogodisnjak je vristao i onda A iza djece koja tako vriste preplace cijelu noc...jel se ovo vama desavalo?

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32765
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:42:06   
mala_sa
Gamelli moj A prvi put kad smo probali sjedenje se odmah nageo naprijed i poceo da se igra sa nogama - pokusavao ih strpati u usta user posted image . Sad kad ga stavim da sjedi uopste ne pada, dohvaca igracke, okrece se i kad mu dosadi samo se spusti prvo na stranu i onda se okrene na stomak. Ustabilit ce se ona, samo joj treba malo duze vremena.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Gemelli)
Neposredna veza do poruke: 32766
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:44:48   
mala_sa
da se pozalim, moj A je strasno placljiv...bili kod moje sestre, njen dvogodisnjak je vristao i onda A iza djece koja tako vriste preplace cijelu noc...jel se ovo vama desavalo?


A je isto plakao kad god bineko dijete vrisnulo, doduse nije mu ometalo nocno spavanje, al znam da je imao tu fazu kad je plakao.

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32767
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:45:23   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: animagical

nama na snimanju kukova rekose ne postavljati bebu da sjedi dok sama ne sjedne i ne podizati na noge dok samo ne ustane... user posted image hajde bona sta ima od pola god da imalo stoji, jel to zuris da je posaljes u granapuser posted image

da se pozalim, moj A je strasno placljiv...bili kod moje sestre, njen dvogodisnjak je vristao i onda A iza djece koja tako vriste preplace cijelu noc...jel se ovo vama desavalo?


hahaha..navikao na mir...moj zivi sa jednom takvom...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32768
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:45:37   
branka12

IZVORNA PORUKA: animagical
da se pozalim, moj A je strasno placljiv...bili kod moje sestre, njen dvogodisnjak je vristao i onda A iza djece koja tako vriste preplace cijelu noc...jel se ovo vama desavalo?



meni ne...ali kad cuje bebu da place..pa i na tv-u pocinje i on user posted image

_____________________________

"Pre nego što krenete da tražite sreću, proverite – možda ste već srećni. Sreća je mala, obična i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide"

moja sreca je stigla 21.07.2011 00:10h :)))

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32769
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:46:45   
mimikimi
IZVORNA PORUKA: animagical


da se pozalim, moj A je strasno placljiv...bili kod moje sestre, njen dvogodisnjak je vristao i onda A iza djece koja tako vriste preplace cijelu noc...jel se ovo vama desavalo?



ovakve probleme sam imala redovno i to svaki put kad negdje odemo ako je bucno ona je sva isprepadana i cijelu noc place a spava


_____________________________

*mamin zvrk* 13.03.2011

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 32770
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:49:44   
animagical
hajd sad mi je lakse...ali bas mi ga zao, jadan kad zaspi valjda sanja i u plac...pa naucio na mir jeste, sta cu jedino da se mm i ja pocnemo derati po kuciuser posted image

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 32771
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:50:23   
animagical
hajd sad mi je lakse...ali bas mi ga zao, jadan kad zaspi valjda sanja i u plac...pa naucio na mir jeste, sta cu jedino da se mm i ja pocnemo derati po kuciuser posted image

(odgovor članu mimikimi)
Neposredna veza do poruke: 32772
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:52:13   
Gemelli

jos jednom user posted image

animagicaluser posted image ne zurim, samo imam dvije jako razlicite bebe u razvoju pa me zbunjuju

mala_sa vidim na tikeru bebane nam tu negdje, tvoj momak stariji 15 dana user posted image

jelenaT tako nama poslije kupanja sinoc iz nezacepljenog nosica kad se zagrcnuo izasla bas kuglica poveca user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32773
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:52:37   
Gemelli

jos jednom user posted image

animagicaluser posted image ne zurim, samo imam dvije jako razlicite bebe u razvoju pa me zbunjuju

mala_sa vidim na tikeru bebane nam tu negdje, tvoj momak stariji 15 dana user posted image

jelenaT tako nama poslije kupanja sinoc iz nezacepljenog nosica kad se zagrcnuo izasla bas kuglica poveca user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32774
   RE: Bebe od 0 - 1 godine [chat]
28.11.2011 22:52:45   
Gemelli

jos jednom user posted image

animagicaluser posted image ne zurim, samo imam dvije jako razlicite bebe u razvoju pa me zbunjuju

mala_sa vidim na tikeru bebane nam tu negdje, tvoj momak stariji 15 dana user posted image

jelenaT tako nama poslije kupanja sinoc iz nezacepljenog nosica kad se zagrcnuo izasla bas kuglica poveca user posted image

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 32775
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1309 1310 [1311] 1312 1313   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1309 1310 [1311] 1312 1313   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *