|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 0:17:12   
Anoniman
ha evo i nasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 0:18:00   
Anoniman
hocu valauser posted image user posted image user posted image ...mislim na "guzu"...odoh vam sad spavat...pitam se kako uopste jos stojim na nogama...cuhnemo se...konektovacu se ja na komsijuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 0:26:54   
iv@ncica
noa-user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 7:53:39   
Mya_81 RR
Odmah tuga od ranog jutra user posted image

Koliko dugo ćemo imati temu Bebe 2009 na raspolaganju? Da odradim copy i paste?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 8:07:31   
Mya_81 RR
Pročitala sam da će tema trajno biti ovdje...hvala user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 8:23:41   
w.pooh
A šta ću ja user posted image user posted image mi smo u ovoj grupi još samo 3 sedmice i gdje ću ondauser posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 8:57:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Pročitala sam da će tema trajno biti ovdje...hvala user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 8:59:30   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: w.pooh

A šta ću ja user posted image user posted image mi smo u ovoj grupi još samo 3 sedmice i gdje ću ondauser posted image user posted image

pa onda idemo na pdf djeca i po svim temama nalazimo sebe i svoje dijete.

No to nas ne srpiječava da malo uđemo među ove grupisane i posavjetujemo se i malo pormuhabetismo sa njima.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 9:21:51   
Anoniman
pozz i od nas user posted image sta je ovo nove teme uh ja fulila pisala na temi od do godine ajd nece valjda zamjeritiuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 10:08:11   
Mya_81 RR
Joooooj, Felix pa gdje ćeš to uraditi user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa, mi se ne družimo s puterima user posted image user posted image user posted image

Kako nam je Anelko?


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 10:09:38   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: felix

pozz i od nas user posted image sta je ovo nove teme uh ja fulila pisala na temi od do godine ajd nece valjda zamjeritiuser posted image

a vidim ja jutros ti tamo raport podnosiš...
sad ću ja raport da prensem vamouser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 10:11:03   
Hanady RR
prenos posta sa danom 23.7.2010

IZVORNA PORUKA: felix

jutrooo
Mi smo dobro spavali nismo se budili do jutra da jedemo oko 7.i nije vise ni spavao.Evo ga pije sam sokic i danas ima nervoze .....
Joj jesu mi ove vrucine dosadile boze mili....
pusa svima



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 10:11:46   
veeseelaa
kad ste počele bebicu učiti da koristi tutu? ja svoju još nisam a ima haman 19 mjeseci

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 10:20:22   
Mya_81 RR
Vesela, mi smo probali prije nekih mjesec dana...ma, pokušavala sam ja i prije...ali ne prolazi onako kako sam mislila...čim je stavim počne vrištati i plakati...ja je onda svim silama pokušavam natjerati da sjedi, a onda se ona počne još više uvijati i pružati otpor....

Ja sam pisala na temi 'Tuta i kako naučiti' i pitala šta da radim, da li da prestanem ili nastavim pa makar i ovako, minut po minut da produžavam svaki dan pa valjda će se jednom naviknuti, ali niko mi nije odgovorio user posted image

Bojim se da joj ne napravim averziju prema tuti...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 10:27:04   
R&T@
Jutro, generacijo....user posted image
Nova nasa temauser posted image  juuuuuuuupi....user posted image
Nek su zivi i zdravi, ali nek se rijesismo onih putercica sa grcicima koji spavaju 18 sati dnevno i ne skidaju se sa sike ili flasice...

A za tutu nista jos.... kakila jednom, piskila nekoliko puta i to je to... sad bjezi cim je vidi...
Ja sam skontala sa starijom da to samo dodje kao poklon nakon drugog rodjendana...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 11:00:41   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kad ste počele bebicu učiti da koristi tutu? ja svoju još nisam a ima haman 19 mjeseci

ja sam isto malo polijena sa ovim....
ma nisma ja lijena nego ne nalazim u njenom ponašanju da bi ona to moglauser posted image

sa starijom sa pretjerala imala je dvije godine i 9 mjeseci kad je skinula pelenuuser posted image majkemi dijete haman samo skinulouser posted image user posted image user posted image

sa ovom malop pokušala sam malo...al teško to ide ako ja nisma tu stalno...taj iitem jutarnji niko sem mene ne poštujeuser posted image

a i ona mi nekako bebastauser posted image

sad se nadam odlazak na more da bi je malo prije toga spremit pa da ostavimo plene...ali sam skontala neću forsirat ako uspije uspijemo a ne Bože moj...ideućeg ljeta ona će to sama uradit...šta sad da se maltretiram i sebe i nju....user posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 11:24:37   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Mya_81

Joooooj, Felix pa gdje ćeš to uraditi user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa, mi se ne družimo s puterima user posted image user posted image user posted image

Kako nam je Anelko?

user posted image user posted image user posted image user posted image nisam obracala paznju zaletila se zena stas:)
Hanady,hvala milauser posted image nadam se da se one tamo nebune punouser posted image
Mya,anel je dobro samo nervozan punooo,dal  od vakc..ili vrucine neznamuser posted image
Inace je nemirko praviiiiiiii,jedva cekam da stane na none svoje abd.slomi se ovako ide cetveronoskeuser posted image puziii dize se hoda oko namjestaja
Vidim nece mya,na tutu nece ni anel ma jok haman nenauci ja njega tako lako...
Kako,vi  podnosite vrucine???

(odgovor članu Mya_81 RR)
  Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 11:33:07   
R&T@
Vrucinu podnosimo tako sto nam od odjece treba samo pelena i eventualno bodi....
Sto i nije lose, barem se masina za ves odmara...
A nocu su nam svi prozori otvoreni, osim u djecijoj sobi... kuca promaha...

Nego, nasa Ivanek se u srijedu javila na trecem da je pomalo boli i od tada nista.
Zna li neka od vas sta je s njom?????????????
Je li nam mama 2009 postala i mama 2010?



_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 11:36:33   
Anoniman
tajra nije lose preko noci spavat otvorim izraci se soba udje svjez zrak zatvorim prozor jer preko noci,bude svjeze a A .spava samo u potkosulju pa da se nenahladi strah me...al podani je ludnicaaaa
I ja sam Ivanu vidjala da je pisala da je bolii neznam treba pitat zene koje znajuuser posted image ....


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 11:45:37   
Anoniman
A.mi juce mal ruke neisjece na stakluuser posted image ...U sobi,gdje spavam ima komoda a dole su police dvije staklene gdje se otvaraju.On stalno ide na njih vuce i otvara .
Juce je bila sek.samo uzeo ih otvorio sirom,i nageo se na njih svom snagom kao moze se jos ovo otvoriti.Kad samo cu,puce al ne da se sasu vec dole skroz sa strane napuce linija,i malo se odbi komadica sitni.Sva sam pretrnila sreca pa staklo,nije tanko vec malo deblje.Nesmijem pomislit sta bi,bilo.
Stvarno trazi belaja u svakom coskuuser posted image
Pazim na njega non stop ,al opet se omakne nekad ....


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 11:48:47   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: felix
Kako,vi  podnosite vrucine???


Ma, bogami podnosimo dobro...

Ja noću u spavaćoj ostavim otvoren prozor, onako na pola i malo još prekrijem sa zavjesom...bojim se da ne puše a gdje će puhati na ovoj sparini...i onda ga pred jutro oko5 zatvorim da nam bude malo mračno, ali se jutros zaheba, prespala i nisam zatvorila pa je curu svjetlo probudilo već u pola 7 user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ivanek se nije javljala user posted image Možda nam se već i porodila user posted image Jer joj je termin već i prošao...


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 11:56:42   
R&T@
Anele, Anele...isprepada ti tu svoju mamu...
sreca pa se dobro zavrsi...

ja se jutros "posvadjala" sa mojoj bebarom. Ogrebala me po vratu, raskrvarila mi. I ja je spustim na kauc, pokazem joj sta mi je uradila, slozim facu i okrenem joj ledja... ona u plac, ja je virim ali se ne okrecem... i hanumica prestade plakati, dodje do mene i umiljava mi se... ja se istopila, ali sve ozbiljno i pokazujem sta je uradila...
stvarno je vise dosta agresivnosti, svi nosimo njene tragove po tijelu, a ona dobro shvata sta je uradila...

Nesto sve mislim na Ivanek, kod mene razlika 2 i po godine, pa bile dvije bebe, kako li ce njoj, abd, biti...

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 11:59:07   
Anoniman
zafrkani su ovei Aneli,i Aneleuser posted image user posted image
Ma i on se cupa grebe sva sam u modricama,a sto se stipa ko veliki sta bi bilo da ima jos zube ujedo bi meuser posted image
I ja ga cesto ruzim zbog svog ponasanja on nista,a rekla njemu a macki istouser posted image neslusa.


(odgovor članu R&T@)
  Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 12:19:46   
škorpija
user posted image juhuuuu samo da se prijavim  na novu temu

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Bebe od 1 - 2 godine
23.7.2010 12:30:17   
aazra
IZVORNA PORUKA: škorpija

user posted image juhuuuu samo da se prijavim  na novu temu


Evo tebe i mene skorpijice zajednouser posted image

Nadam se da ce nam se pridružiti moje drage mame s Beba 2008 s kojima sam se zbližila za ovo vrijeme....user posted image user posted image user posted image



_____________________________








(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *