|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
20.5.2013 6:58:48   
selebriti

IZVORNA PORUKA: Suada Subotić

Ja sam teta cuvalica, cuvam blizance vec trecu godinu. Ako nekome treba pouzdana i postena osoba koja je zavrsila medicisnkus skolu a i radila je ovaj posao javite se meni 061-935-819


Preporuka za ovu tetu.. Inace, moja komsinica user posted image

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Suada Subotić)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
26.5.2013 23:25:45   
ddiddi
Pozdrav svim mamama,

Da li je neka imala iskustva sa agencijom "Savršeni krug", koja pronalazi odgovarajuću tetu za djecu? Treba mi hitno teta za čuvanje bebe od 6 mjeseci po 6,5 sati dnevno radnim danima. Da li ima iko ikakvu preporuku? Treba mi žena od nekih 35-40 godina koja zna sa bebama, da je fina, poštena, odgovorna :( :( :(

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
27.5.2013 8:59:52   
Maglicica
Meni treba teta cuvalica za djecaka od godinu dana (od septembra), na Dobrinji kod Gimnazije. Cuvala bi bebu u periodu od 8 do 18h u mom stanu (prvi sprat).

(odgovor članu ddiddi)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
28.5.2013 10:26:35   
gagach
I meni treba preporuka za tetu cuvalicu. Nasa teta zbog zdravstvenih razloga nece vise moci cuvati malenog pa nam treba nova. Rano mi je za vrtic i mvec postajem ocajna:(
Ako znate neku tetu sa iskustvom, njeznu i pazljivu javite mi se u inbox.


_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu Maglicica)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
29.5.2013 13:44:25   
ddiddi
Šta mislite koja je realna plata za našu tetu čuvalicu?

Čuvat će nam 6mjesečnu bebu u našem stanu, gdje će imati da jede sve što i mi. Obaveza joj je da brine oko bebe i da joj pravi kašice. RAdit će 6 sati (ujutro od 7 do 1) i živi veoma blizu nas.

(odgovor članu gagach)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.6.2013 10:49:47   
Pikapolonica
Potrebna teta cuvalica za djevojcicu od 2,5 godine.
Lokacija: Dobrinja (blizu Mercatora)
Vrijeme: od 9 do 6
Svaka preporuka je dobro dosla :)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu ddiddi)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.6.2013 14:05:09   
bebaci

IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Potrebna teta cuvalica za djevojcicu od 2,5 godine.
Lokacija: Dobrinja (blizu Mercatora)
Vrijeme: od 9 do 6
Svaka preporuka je dobro dosla :)


Ja ti mogu dati br mob od tete koja je cuvala mog sina, vise ne cuva jer je krenuo u vrtic a ja u medjuvremenu dobila novu bebu. za tetu Sidu rijeci hvale, za te 2 godine djete mi nikada nije bilo ni prehladjeno ni bolesno, cag ga je sa alipasinog vodila u park prijateljstva na dobrinju, svaki dan izvodi djete vani , prvi mu ona hranu , vijek cist . Bas se 100 % preda djetetu. Ako dodje na razgovor mozda se i tebi svidi samo moram provjeriti je li slobodna. Zivi isto na alipasinom.
Ako si zainteresovana, javi poslacu ti br tel


Pozz

_____________________________

veliki bubi 08.03.2010.
mali bubi 07.02.2013.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.6.2013 14:18:20   
anja anjica
Ja ti mogu dati savjet nadji nanetu savrsen krug. Agenciju.kontaktiraj poslace ti pet set teta na razgovor pa odaberi sto ti za bebanu odgovara.tete imaju
jekarsko i direktoru odgovaryju za svoj posao.pozdrav

(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.6.2013 15:39:39   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: bebaci


IZVORNA PORUKA: Pikapolonica

Potrebna teta cuvalica za djevojcicu od 2,5 godine.
Lokacija: Dobrinja (blizu Mercatora)
Vrijeme: od 9 do 6
Svaka preporuka je dobro dosla :)


Ja ti mogu dati br mob od tete koja je cuvala mog sina, vise ne cuva jer je krenuo u vrtic a ja u medjuvremenu dobila novu bebu. za tetu Sidu rijeci hvale, za te 2 godine djete mi nikada nije bilo ni prehladjeno ni bolesno, cag ga je sa alipasinog vodila u park prijateljstva na dobrinju, svaki dan izvodi djete vani , prvi mu ona hranu , vijek cist . Bas se 100 % preda djetetu. Ako dodje na razgovor mozda se i tebi svidi samo moram provjeriti je li slobodna. Zivi isto na alipasinom.
Ako si zainteresovana, javi poslacu ti br tel


Pozz

Moze, hvala puno.
Poslala sam ti PP.

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu bebaci)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.6.2013 15:40:46   
Pikapolonica

IZVORNA PORUKA: anja anjica

Ja ti mogu dati savjet nadji nanetu savrsen krug. Agenciju.kontaktiraj poslace ti pet set teta na razgovor pa odaberi sto ti za bebanu odgovara.tete imaju
jekarsko i direktoru odgovaryju za svoj posao.pozdrav

Znam za tu agenciju. Ipak bih prvo probala ovako. Nekako mi je razlika kad neko "direktno" preporuci zenu (s kojom je izmedju ostalog
vec imao iskustva).
Ali ta opcija je svakako otvorena.
Hvala na prijedlogu ;)

_____________________________

The world is mine!
A. 21.08.2011.

(odgovor članu anja anjica)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
6.6.2013 15:45:39   
shpagica
IZVORNA PORUKA: Pikapolonica


IZVORNA PORUKA: anja anjica

Ja ti mogu dati savjet nadji nanetu savrsen krug. Agenciju.kontaktiraj poslace ti pet set teta na razgovor pa odaberi sto ti za bebanu odgovara.tete imaju
jekarsko i direktoru odgovaryju za svoj posao.pozdrav

Znam za tu agenciju. Ipak bih prvo probala ovako. Nekako mi je razlika kad neko "direktno" preporuci zenu (s kojom je izmedju ostalog
vec imao iskustva).
Ali ta opcija je svakako otvorena.
Hvala na prijedlogu ;)


Iz najbolje namjere reci cu ti da je moje iskustvo sa navedenom agencijom bilo jaaaako lose u smislu da su mi slali zene kojima ne bih ni naseg macka povjerila na cuvanje.

Imas negdje i temu vezanu za iskustva sa agencijama ako zelis vise da procitas, ili mi pisi na pp da ne idem mimo ove teme.

(odgovor članu Pikapolonica)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
11.6.2013 11:04:37   
tofife
Teta Suada Subotic, da li ste jos uvijek slobodni? Meni bi trebala teta u oktobru, ali vec pocinjem pomalo traziti, pa ako do tada ne nadjete posao da se upoznamo i obavimo razgovor. Zivim uVelesicima, imam djecaka.

(odgovor članu Suada Subotić)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
11.6.2013 18:45:42   
Suada Subotić
Mozemo obaviti razgovor, pa da vidite da li vam djevojka odgovara

(odgovor članu tofife)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
11.6.2013 20:23:27   
d.dita
Jedno pitanje! Moja rodica čuva jednu bebu već par mjeseci i sada joj je majka rekla da joj neće biti potrebna cijeli juni pošto će ona na godišnji. Sada nju interesuje, pošto se radi o cijelom mjesecu da li će biti plaćana, a neprijatno joj da pita. Plaćate li vi svojim tetama godišnji?

(odgovor članu Suada Subotić)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
11.6.2013 21:37:15   
shpagica
Ja sam uredno plaćala, pa i meni je plaćen godišnji.

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
12.6.2013 9:45:28   
mama2009

IZVORNA PORUKA: d.dita

Jedno pitanje! Moja rodica čuva jednu bebu već par mjeseci i sada joj je majka rekla da joj neće biti potrebna cijeli juni pošto će ona na godišnji. Sada nju interesuje, pošto se radi o cijelom mjesecu da li će biti plaćana, a neprijatno joj da pita. Plaćate li vi svojim tetama godišnji?



pa i toj majci (poslodavcu) je placen godisnji, pa tako i teti koja cuva njeno dijete

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
12.6.2013 12:40:12   
Lady26
IZVORNA PORUKA: d.dita

Jedno pitanje! Moja rodica čuva jednu bebu već par mjeseci i sada joj je majka rekla da joj neće biti potrebna cijeli juni pošto će ona na godišnji. Sada nju interesuje, pošto se radi o cijelom mjesecu da li će biti plaćana, a neprijatno joj da pita. Plaćate li vi svojim tetama godišnji?

I ja sam teti placala, ali nisam nikad bila duze od 2 sedmice na GO...
Mada mi je nesto puno da se plati cijeli mjesec puna plata...
Jer i meni se oduzme topli obrok i prevoz....

< Poruku je uredio Lady26 -- 12.6.2013 12:41:55 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu d.dita)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
27.6.2013 12:57:54   
Almaa
Pozdrav, kako se krecu cijene cuvanja dvoje djece u Sarajevu?

_____________________________

napravi svaki korak ovom istom strascu i pregazit ces more na tom hodocascu...

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
17.7.2013 15:55:18   
Vinetu
Ako nekome treba teta za čuvanje djeteta neka se javi u PP radi više informacija. Radi se o pouzdanoj, odgovornoj i poštenoj osobi, a osim toga je i veoma vedra, duhovita, kreativna...
Poželjne lokacije za čuvanje bi bile u Starom Gradu (Baščaršija, Bistrik, Alifakovac i okolica). Također, poželjno je da se radi samo o čuvanju i brizi o djetetu (kuhanje za dijete, peglanje dječije odjeće i sl.) a ne o ostalim kućanskim poslovima.

(odgovor članu Almaa)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: Teta cuvalica (preporuka)
31.7.2013 16:26:47   
Arminaa
Meni bi trebala zena za cuvanje bebe puno radno vrijeme. Lokacija je Grbavica, a u pitanju je iskljucivo briga o djetetu, bez ikakvih dodatnih poslova. Ako neko ima finu zenu koju moze preporuciti nek mi se javi pp.

(odgovor članu Vinetu)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
18.8.2013 23:17:02   
emrea
potrebna mi je teta cuvalica u zenici za jednoipogodisnjeg djecaka

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
28.8.2013 13:32:52   
veeseelaa
ukoliko je nekom potrebno, na lokaciji Č.vila, preko puta Merkatora, unutar stambene jedinice, prilagodjene za čuvanje djece, dvije ženice čuvaju omanju grupu djece, od 10-12 djece uz edukativan program, i uz ishranu prilagodjenenu dječijim potrebama
za dodatne info me kontaktirajte

< Poruku je uredio veeseelaa -- 28.8.2013 13:33:08 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu emrea)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
28.8.2013 14:00:19   
mamaajna
Nedzarici,manja grupa djece,9h dnevno 3 obroka,program kao u vrticima,uz dodatne radionice,odlazak u setnje,priprema djece za skolu,za skolsku djecu,izrada zadace,odvodzenje i dovodzenje u skolu,ako roditelji mora ostati duze ili promjeniti smjenu cjena je ista.Muslimanka,pokrivena,2-ruga godina pedagoskog fakulteta,majka odrasle djece,iskustvo:trenutno u grupi 4-ro djece,od godinu,dvoje od 4godine i jedan prvacic,povremeno radim kao zamjene u 2 privatna vrtica

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
28.8.2013 14:03:50   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: mamaajna

Nedzarici,manja grupa djece,9h dnevno 3 obroka,program kao u vrticima,uz dodatne radionice,odlazak u setnje,priprema djece za skolu,za skolsku djecu,izrada zadace,odvodzenje i dovodzenje u skolu,ako roditelji mora ostati duze ili promjeniti smjenu cjena je ista.Muslimanka,pokrivena,2-ruga godina pedagoskog fakulteta,majka odrasle djece,iskustvo:trenutno u grupi 4-ro djece,od godinu,dvoje od 4godine i jedan prvacic,povremeno radim kao zamjene u 2 privatna vrtica



mislim da je ovo blizu moje kuće
čula sma sve najbolje

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: teta cuvalica - imate li koga?
1.9.2013 18:52:15   
zeleno
Pozdrav, ako je nekome potrebna teta cuvalica voljela bih da mi se obrati, jer mi je potreban posao, a takodje imam iskustva s djecom. Jer sam cuvala dvoje djece od samog rodjenja kojim je sada 7i6 godina..

< Poruku je uredio zeleno -- 1.9.2013 19:01:29 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  20 21 [22] 23 24   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *