|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 0:21:18   
Nadi
 Samo mogu da plačem.user posted image

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 0:22:11   
melly__
Tuga user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 0:37:57   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image user posted image   pretuzno,  ne dogodilo  se  nikome.....nebo  je  dobilo  jos  jednog  anđela...
mrzim  vakcine i  one koji  ne  vode racuna  o  onome  sto  ce  uvesti i dati  nasim  pilicima  samo radi  svoje  koristi...kakve  su to  savjesti  i  duse..imaju  li  mirauser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 0:45:51   
Neca xxx
Strasno, prestrasno. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 8:26:30   
Hannica
Tuzno,mnogo tuzno.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Neca xxx)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 9:37:40   
Leena
Boze Dragi...........user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sta oni daju nasim bebama?!?!?!?! Nosis 9 mjeseci, rađaš 16 sati, čuvaš od svega i neko ti nemarom ubije sve na svijetu?!?!?! Uzasno je mala rijec, a tu koja za to odgovara ja ne znam, toliko gadosti nemam u sebi da im kazem ono sto zasluzuju... Samo me tesi sto ima Boga i sto ce im se kad-tad sve vratiti, svaka suzica te majke!!!

Ja ne znam kako cu sada odvesti dijete na vakcinu, a trebala je za 2 sedmice... Ne znam.........

_____________________________

<3 Ljubičica <3 21. 4. 2010. u 15:10h (3400g, 52cm)

*Pahuljica* 7. 1. 2014. u 20:15 (3450g, 54cm)

Macak mali 23.12.2015. u 21:20 (4100g, 57cm)

All I ever wanted
All I ever needed
Is here in my arms


(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 11:57:58   
bebanoo
zalosno je sto se dogodilo,al isto tako su zalosne mahalske price koje kruze gradom.I novinarski textovi!"Dupla doza vakcine"????kako se moze dati a da roditelj ne primjeti,pa beba prima u tom uzrastu vakcinu u rukicu i nogicu,to su dvije vakcine u dozi od 0,5 ml.A onda se novinar ispravi pa kaze rok isteko 2008 godine,pedijatri samo napisu koja je vakcina a med.sestre apliciraju,zar postoji osoba koja bi dala vakcinu 2 god.isteklog roka i onda svirala klavir u zatvoruu.Nalaz obdukcije ce pokazati sta se desilo,kao sto znamo mame drage kad se dodje na vakcinu svi ukucani moraju biti zdravi,bez kihavice a kamoli druge zarazne djecije bolesti,moguce je da je vakcina samo bila okidac a da je posrijedi neka druga bolest.Kazem iz iskustva,jer sam napravila gresku kad sam odvela dijete na vakcinu,nisam rekla da je prethodni dan imala temp.i da starija seka ima varicele,nakon par sati od vakcine desila se grozna reakcija,mjesec proveli u bolnici i i sad strepim svaki put kad kahne jer moze dobiti epi napad svaki cas!
toliko od mene roditeljima bebice sabur a novinarima zelim strpljenje i nek prvo prikupe informacije pa onda pisuu.....

(odgovor članu Leena)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 13:38:41   
kaktuscic
Saopštenje JU Dom zdravlja Lukavac

Šestomjesečna beba E.B. preminula je pod nerazjašnjenim okolnostima u srijedu, 10. novembra u večernjim satima u porodičnom domu u Lukavcu.
Beba je tog dana primila vakcinu u Domu zdravlja Lukavac, ali je uvečer majka Azra donijela u službu hitne pomoći Doma zdravlja Lukavac. Uslijedila je reanimacija, ali su ljekari, nažalost, konstatirali smrt novorođenčeta. Neuspjela reanimacija - Bebu je prije vakcinacije pregledala doktorica Zdravka Bajrić. Utvrđeno je kako beba može primiti vakcinu, pa je oko 11 sati beba i vakcinisana. Bila je to treća ili četvrta vakcina. Međutim, uvečer smo obavješteni kako je beba preminula, što nas je sve šokiralo, jer poznajemo porodicu, a doktorica Bajrić živi u istom ulazu kao i porodica preminule bebe – kaže Tarik Arapčić, direktor lukavačkog Doma zdravlja. Nakon što je konstatovano da je beba preminula, ljekari su o tome obavijestili policiju. Uviđaj su obavili pripadnici PU Lukavac i o svemu su upoznali dežurnog kantonalnog tužioca, koji je naredio da se tijelo bebe prebaci u Komemorativni centar u Tuzlu, zbog obdukcije. - Obdukcija će pokazati uzrok smrt. Ne bih špekulisao da li je to posljedica vakcinacije ili nije. Čuo sam da je obustavljena vakcinacija beba u Tuzlanskom kantonu. Nije riječ o naredbi, nego o nekoj mjeri predostrožnosti - kaže Arapčić. Pri tome je dodao da Dom zdravlja Lukavac nema nikakve veze sa nabavkom vakcina. Nalaz obdukcije - Nabavka vakcina je u ingerenciji Federalnog ministarstva zdravstva, a vakcine kontroliše Kantonalni zavod zdravstvenog osiguranja. Iskreno, suosjećamo sa porodicom koja je izgubila dijete i smatramo kako se istina o smrti mora saznati. Komentari o krivici Doma zdravlja Lukavac, zaista nisu umjesni - zaključuje na kraju razgovora Arapčić. Nalaz obdukcije trebao bi biti za sedam ili deset dana.

http://www.sodalive.ba/crnahronika/beba-dobila-vakcinu-i-istu-noc-umrla/

(odgovor članu bebanoo)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 21:14:00   
Crvena
Tuzno, pretuznouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
14.11.2010 21:14:23   
Hanady RR
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 0:03:26   
malamia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
prezalosno mali anđeo

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 0:56:52   
dzeni_nl
tuzno, pretuznouser posted image

najgore od svega je, ako se utvrdi da je do vakcine, sto ce se opet naci neko pametan koji ce da kaze kako to sve nije cudno jer su doktorima i sestrama toliko niske plate da jedva prezivljavaju, pa zato imaju pravo i da pogrijese. makar se i o zivotu radilo.


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu malamia)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 2:36:43   
leona81
http://vimeo.com/10358293

koje vakcine nasi dr koriste? dosad su bile gsk a navodno su sad kineske, koreanske i sl...postavljajte pitanja na vrijeme

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 8:30:22   
Anoniman
user posted image user posted image user posted image tužno ,ne daj Bože nikome da se dogodi ovako nesto

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 8:35:17   
Lulu_08
Eh mila moja kaktuscic, pisala sam vec o ovome ranije na temi Danas sam tuzna jer.. Ma sta reci na ovo sve?? Ja se iskreno nadam da ce NEKO odgovarati, a kako to inace kod nas funkcionise - NIKAKO, daj Boze da IKO bude odgovarao. Jadne male Edinice nema..i njenim roditeljima i bratu se srusio zivot. U zivotu mi tezi dan od jucerasnjeg nije bio, jedva sam Azri i Adi izjavila saucesce. Jako tesko vidjeti ih kako se raspadaju od tuge, neka im je dragi Bog na pomoci!!!

IZVORNA PORUKA: kaktuscic

IZVORNA PORUKA: aida.


IZVORNA PORUKA: bebacha

juce je pisalo da je dobija dulu dozu,greskom.danas pise da je vakcina iz Kine.
bojim se,uzasno.uskoro imamo vakcinu i imam veliki upitnik.jadni roditeljiuser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image
idioti jedni sta god da je razlog... srecom nemamo do godine dana a tad cemo ici poslije ove vijesti sa velikim strahom, to sigurno user posted image



Ja u isti taj Dom zdravlja vodim svoje dijete! Uzasno se bojim za slijedecu vakcinu! Zvanicno niko nista nije saopstio! Sutra je dzenaza...user posted image user posted image user posted image Prica se i da je vakcini istekao rok trajanja jos 2008. Ma nije vise ni bitno sta se prica, djevojcica je nekoliko sati nakon primljene vakcine podlegla user posted image user posted image user posted image
Interesuje me ko ce odgovarati??? A kakava nam je drzava, sigurno niko!



_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu kaktuscic)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 8:47:04   
Nunichi
Dusica malena... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 9:02:32   
manuela RR
user posted image user posted image user posted image user posted image
Male bebice više nema i tu nema pomoćiuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 10:14:04   
w.pooh
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 12:43:25   
samedi
ja sam vec o ovome pisala na temi "friske vijesti" pa da se ne ponavljam vise

kolacicu,molim te obavijesti nas o nalazima obdukcije ako budes u toku,ja stalno pratim vijesti ali nista ne govore user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu w.pooh)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 20:10:56   
w.pooh
Obustavljeno korištenje vakcina DiTePer-IPV i HIB

KLIK

_____________________________

13.08.2008.
Lﻻ ﻉ√٥oυ F٥гﻉ√ﻉR

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 20:17:34   
Anoniman
Uzas.

a oni se uvrijede ako ih zamolis da ti pokazu kutiju od vakcine..ja sam zadnji put takvu scenu dozivjela od glavne sestre ko da je ona pravi....kako se uopste usudjujem pitatiuser posted image



(odgovor članu w.pooh)
  Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 20:32:25   
vjestica

ne daj Bože nikom user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.11.2010 7:34:59 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu maja78 RR)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 20:46:58   
Anoniman

Opet kazem samo ta majka zna kako je njojuser posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.11.2010 7:36:17 >

(odgovor članu maja78 RR)
  Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 20:55:23   
Anoniman
Joj boze mili mogu misliti kako im je,mozda su pod nekim sedativima pa djeluju smireno tko ce znatuser posted image user posted image al,samo oni znaju kako im je kad vide onu slikicu od malene a nje nemauser posted image user posted image user posted image pretuzno,srce da pukne.....
nedo Bog nikome da to osjeti na svojoj koziuser posted image ......



< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.11.2010 7:36:47 >

(odgovor članu maja78 RR)
  Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
15.11.2010 21:29:23   
onlyone
uzasno dugo vec redovito posjecujem portal, ali nikada nisam pisala... do sada, a sada moram...

molite Boga da vam se nesto slicno nikada ne dogodi!

I sama sam izgubila dijete prije cetiri mjeseca, i niko nikada nece znati kako se osjecam... svakoga dana... nikada nece biti lakse, niti je do sada ikada bilo...




< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.11.2010 7:37:37 >

(odgovor članu Anoniman)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *