|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
17.11.2010 0:03:00   
vjestica
koliko sam shvatila beba je primila vakcine koje se već 2 puta ranije primaju
mi smo primili sa 3 i 4 mjeseca di -te per, polio i hib - jeli te vakcine beba primila?
jel se koriste iste vakcine , istog proizvođača i roka trajanja za cijelu Federaciju?

< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.11.2010 8:11:45 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Visnja RR)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
17.11.2010 0:03:13   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Mirkica

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ova me tema dokusuri i onako sam se ranije rastužila....
iskreno žalim zbog gubitka bebice, molim Boga da roditeljima da sabur


jao vesela nedao Bog nikome jako tuzno i zalosno i meni je zao zbog bebice zbog roditelja koji nikada nece dozivjeti da prohoda da krene u obdaniste u skolu itd. ti si svoju Aisu rodial 15 dana posle neg ja svog Benina vjeruj mi ovo ti sada kazem da uvijek gledam njene slike i kontam e sad bi moj Benin bio ovoliki uvijek poredim moje je srce puno kad je vidim nek ti je ziva i zdrava i sretna dugooo dugo



mila user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image suosjećam s tobom al vjerujem i znam da si ti jedna jaka žena, ne daj se mila moja, hvala za lijepe riječi, ljubim te i grlim user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
17.11.2010 1:35:15   
MaminaBeba
Evo mene opet...
Da vas sve zagrlim i poljubim i one koje me razumiju i one koje me ne razumiju.

Beskrajno mi je žao ovog malenog anđela kome se ovo desilo, beskrajno strepim od bilo čega što bi moglo ne daj Bože da naudi mojoj bebi.. Svaka od nas bi svoj život dala za svoje čedo, u to sam sigurna.


Samo želim najviše najviše ZDRAVLJA našim bebicama, a sve ostalo će doći samo po sebi...

Šaljem svoj dječici punoooooo zagrljaja i poljubaca, a i mamama...


< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.11.2010 8:13:13 >

(odgovor članu veeseelaa)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
17.11.2010 8:16:48   
Hanady RR
Svi potovi koji su bili OT pobrisani su.

Dosta postova je uređeno na način da izražava brigu i žaljenje što je svaka, ponavljam svaka od nas na ovoj temi i uradila.

Molim vas da u slučaju prepoznavanja OT diskutovanja u nekom od uređenih postova zaboravite na ono što napisano je bilo i više ga nema i nastavite biti moje drage forumašice koje mi ne prave puno posla za brisanje u danima praznika ( to mi je neradni dan) i u danima kada nam konekcija nije najolja.

LPuser posted image



_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu MaminaBeba)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
17.11.2010 8:44:43   
Lulu_08
Nedaj Bože nikome, samo to mogu reći.

Kada je ishod obudkcije u pitanju, obdukcija nije potvrdila ništa konkretno, te je naređen patološki nalaz koji se čeka, i trebao bi nekada u toku naredne sedmice biti objavljen. Nakon toga će se sa većom sigurnošću moći govoriti o razlogu smrti male bebice.

Još jednom, nedaj Bože nikome, a svim onim roditeljima koji su prošli kroz nešto slično želim svu snagu svijeta, jer se bojim da im ni to dovoljno nije - dijete je centar svijeta svakog roditelja, te gubitkom istog roditelju se ruši taj svijet...

< Poruku je uredio Hanady RR -- 17.11.2010 8:49:03 >


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu klemzi)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
17.11.2010 16:38:23   
joni
strašno je to što se desila takva jedna tragedija a strašnije što se opet neće ništa poduzet kad se sjetim svinjske gripe i vakcinacija uvezli virus da zarade na vakcinama tako i ovo ko zna odalke nabavljaju vakcine i kakve ispaštaju nevini ugasio se život anđelčetu koje nije pošlo ni da živi još strašnije je to što neće odgovarat krivci a treba ih zatvorit do životno ja sam za ovu tužnu vjest čula tek danas da li je ova vjest objavljena preko medija i kojih ja nisam čula a pratim vjesti koliko stignem jer ovo je trebalo objavit na svim mogućim medijima uključujući i svjetske medijeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
17.11.2010 21:40:15   
sanjica
Jako mi je žao tog malenog stvorenja,nevinog djetešceta kao i djetetovih roditelja. Ne dao Bog nikome.


< Poruku je uredio Hanady RR -- 19.11.2010 21:37:24 >

(odgovor članu bebacha)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 82
   [Obrisana poruka]
19.11.2010 21:22:02   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Hannan)
  Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
19.11.2010 21:28:33   
Hanady RR
Drage moje kako je rasprava na ovoj tužnoj temi krenula u smijeru za i protiv vakcinisanja molila bih vas da diskusiju nastavimo na temi koju već imamo i na kojoj smo do sada iznosile svoje stavove i mišljenja na datu temu.

vakcinacija KLIK

postovi su prenijeti, a sa ove teme biće pobrisani.

LP
user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Hannan)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
25.11.2010 21:13:33   
bebacha
http://www.tip.ba/2010/11/23/tacan-uzrok-smrti-bebe-iz-lukavca-nije-utvrden/

eh ovo je za nepovjerovat


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
25.11.2010 21:17:43   
teacher75
IZVORNA PORUKA: bebacha

http://www.tip.ba/2010/11/23/tacan-uzrok-smrti-bebe-iz-lukavca-nije-utvrden/

eh ovo je za nepovjerovat


pa naravno da nece priznati svoju gresku i da ce se sve fino zataskati! s mojom rodicom je istovremeno na kosevu lezala trudna kineskinja koja je greskom doktora zanemarena, nis joj redovno kontrolisali plodnu vodu, zapustili su je i umrla je!!! to nigdje u vijestima nije spomenuto i lijepo se sve zataskalo. nikom nistauser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
25.11.2010 21:23:46   
aida.
Pa, naravno... Nisam drugacije ni ocekivala, samo da niko ne odgovara od njihovih gu*ica za to... Tuzno ali istinito... Bas lici na nasu drzavu, nema sta...

_____________________________

14.03.2010. :-) Erol

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
25.11.2010 21:33:39   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: aida.

Pa, naravno... Nisam drugacije ni ocekivala, samo da niko ne odgovara od njihovih gu*ica za to... Tuzno ali istinito... Bas lici na nasu drzavu, nema sta...
user posted image user posted image dobro si rekla nisam ni sumnjala da ce drugacije biti.....zalosno......

(odgovor članu aida.)
  Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
3.12.2010 9:00:00   
Husic10
Jadni roditelji..ufff nemam rijeci za ovako nesto...samo se mnogo rastuzim :( ali sta ce zivot mora dalje, samo da im dragi Allah podari sabur.Meni se nikako ne svidjaju te vakcine..
Ali sutra kad bi ja odlucila da ne vakcinisem svoje curice ne bi ih mogla upisati u skolu i onda sta da radim...

Jetrva mi je neki dan dobila pismo iz skole da joj maloj od 12 godina fali neka vakcina i da je ne dovodi u skolu dok je ne primi  user posted image i sta ce  nego voditi je na vakcinu


_____________________________

"Kad trazis mahane upotrebi ogledalo, a ne dvogled" ♥

“Gdje je stida, tu je i poštenja.” ♥

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 12:12:03   
tekja
...KLIK...eto dokazali da nije vakcinauser posted image


_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Husic10)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 13:00:39   
bebacha
koliko je ovo moguceuser posted image

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 13:09:48   
Dida79
Bas sam sad na fb citala ovaj clanak.
Nekako mi je ovo ne moguceuser posted image
Moj maleni je jednom ispao iz krevetca na pod pravo na glavuuser posted image a hb nije ni cvoruge imao.
E sad sta je ovouser posted image
user posted image

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 13:15:05   
emma.L
Ja u ovo ne vjerujem, iako se slažem da postoje grozni spletovi okolnosti. Ne vjerujem da je to ovdje slučaj i gotovo user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 13:25:47   
ziki
Doktori se međusobno štite. Ja ne vjerujem ovom.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 13:27:06   
Emica_sa
Puno je beba,koje imaju neke posljedice od vakcina,ja licno poznajem malog djecaka koji je od vakcine Di-Te-Per postao hiperaktivan,i svi su se slozili da je vjerovatno od vakcine,ali niko napismeno ne smije to staviti,tako je i sa ovim,kad bi priznali da je mozda vakcina uzrok,prvo bi ih zasule tuzbe sa svih strana,a da ne kazem kako roditelji nebi htijeli davati vakcine svojoj djeci vise,ionako sve vise roditelja odbija da im se djeca vakcinisu,tako da je prosto nemoguce bilo ocekivati ikakvu istinu u ovome slucaju...

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 13:27:28   
Anoniman
i meni je ovo malo...bas taj dan kada je vakcinu dobila...ne znam

(odgovor članu ziki)
  Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 13:31:15   
bebacha
sve ja to razmijem al ovoliku glupost iznijet u javnostuser posted image user posted image user posted image
vec smo pisali i prepirale se i nebi to stvarno volila ponovo al ja nemogu shvatit kako se roditelji ne interesuje za uzrokuser posted image il se mozda interesuju.razumijem ja da su oni prihvatili da je to bozija volja aluser posted image user posted image user posted image user posted image  
ja samo mislim da beba nije bila potpuno zdrava kad je primila vakcinu a da to nije ni doktor mogao vidjet.mozda neka urodena bolestuser posted image e zbog toga bi ja kao roditelj zahtjevala uzrok a ne sam prihvatila kao "tako je moralo biti".zbog drugg djeteta kojeg bi mozda imala


_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 20:47:54   
škorpija
i meni je ova vijest nejvjerovatna, da je beba od 6 mjeseci sama sebe ubilauser posted image user posted image , pa ipak to nije tako mala da joj je vrat tako krhak, neka mi bog oprosti al ja kad sma tek pročitala pomislila sma da je u pitanju sindrom "shaking baby"

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 22:13:01   
Hanady RR
Sad gledam našu adelu lijepu porčita vijest ovu...šokirana sam. jel moguće da je beba sebi vrat ikrenula do te mjere da nastupi smrtuser posted image user posted image user posted image

Znam ima svakaksvih slučajeva pojedinačnih...al baš na dan vakcine...logikom ta je beba bila i čvsra i živahna i zdrava jer je dobila vakcinu taj dan...kako je moguće da je sebi kičmeni stub ''''pokidala''''user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio Hanady RR -- 21.1.2011 22:16:14 >


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Šestomjesečna djevojčica umrla nakon vakc...
21.1.2011 22:15:16   
teacher75
ja u ovo ne vjerujem nikako. jadni roditelji kad se moraju zadovoljiti ovakvim objasnjenjemuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *