|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi menzes poslije poroda
10.6.2013 17:30:09   
Nane2012
Ma tacno sam se zadeverala , em sam na carski se porodila , em mi kasni , em cu poluditi....lele i majko

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: prvi menzes poslije poroda
12.6.2013 10:25:56   
sabinos

IZVORNA PORUKA: I love youu

Sabinos, ja ipak mislim da sam dobila jer evo treci dan mi curi, I nije malo nego eto umjereno, takve su mi bile I menstruacije prije.S stim da me stomak nista ne boli.Al mi cudno tako rano da dobije kad dojim al eto.

i ja sam juceuser posted image
vala nije morala ovako pozuriti,mogla sam malo i odmoriti.nisam se urahatila ni od ovog krvarenja nakon poroda i eto sad jos i ovouser posted image

_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: prvi menzes poslije poroda
12.6.2013 11:57:38   
I love youu

IZVORNA PORUKA: sabinos


IZVORNA PORUKA: I love youu

Sabinos, ja ipak mislim da sam dobila jer evo treci dan mi curi, I nije malo nego eto umjereno, takve su mi bile I menstruacije prije.S stim da me stomak nista ne boli.Al mi cudno tako rano da dobije kad dojim al eto.

i ja sam juceuser posted image
vala nije morala ovako pozuriti,mogla sam malo i odmoriti.nisam se urahatila ni od ovog krvarenja nakon poroda i eto sad jos i ovouser posted image

I ja isto kazem, meni se haman sastavilo sa ovim krvarenjem od porodauser posted image Evo mj ipo se borim sa uloscima user posted image Al kak je tako je sta cemouser posted image Nek stomak ne boli pa eto stace valjda ubrzo.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: prvi menzes poslije poroda
12.6.2013 15:41:21   
Teddy Bear
Ja sam se porodila prije 5 mjeseci, bebu sad dojila 2 mjeseca i onda jos jedan mjesec se izmuzala, dobila jednom kad je bebi bilo 4 mj, 07.05. i evo je jos nema, test radila prije dva dana i negativan je... e sad sta je reciuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu I love youu)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: prvi menzes poslije poroda
14.6.2013 9:39:10   
elmaL
Ja dobila 11 mjeseci nakon poroda, bas sam se bila navikla bez njeuser posted image

jel se ikom desava, da kad u toku menstruacije istusira se i odmah mens staneuser posted image ja recimo istusiram se navece, a drugi mi dan , znaci obilnije ide, i do sutra nekad, ni kapi nemauser posted image

_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: prvi menzes poslije poroda
14.6.2013 14:35:46   
Teddy Bear
Uh mene je vec panika ufatila, jos nije dosla, iako se cuvamo, ova mi je metoda totalno nepouzdana... opet cu uzet test user posted image

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.6.2013 11:51:08   
miimii
drage jesu li vam redovne menstruacije poslije porodjaja..ja prosli mjesec dobila tj.11 maja i evo iscekujem je ali je nema,kasni.mala mi ima 6 mjeseci i doji jos uvijek,jeli moguce da su zbog dojenja menge neredovne

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: prvi menzes poslije poroda
15.6.2013 14:27:01   
Teddy Bear
miimii draga sve je moguce, i da su neredovne i da su redovne i da si trudna i da nisi itd... sacekaj jos malo ili uzmi sebi test pa budi sigurna. Ja je vo jos cekam, imala 07 maja user posted image

(odgovor članu miimii)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: prvi menzes poslije poroda
16.6.2013 14:34:01   
Apotekarka
KOd mene isto jos nista a 2 mj od poroda prosla

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.6.2013 8:59:39   
raja_ringe
nakon 14 mjeseci od poroda, ja dobila user posted image user posted image . Skoor dvije godine PMS-a user posted image user posted image

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.6.2013 9:17:06   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: raja_ringe

nakon 14 mjeseci od poroda, ja dobila user posted image user posted image . Skoor dvije godine PMS-a user posted image user posted image

ovo je za cestitanjauser posted image user posted image

uh ja nisam deset-jedanaest mj pa sam sva bilauser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: prvi menzes poslije poroda
18.6.2013 9:27:38   
Medić*
Ja sam odmah poslije porodjaja, nakon mjesec i nesto dana :)

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: prvi menzes poslije poroda
19.6.2013 10:51:50   
raja_ringe

IZVORNA PORUKA: Bebica11


IZVORNA PORUKA: raja_ringe

nakon 14 mjeseci od poroda, ja dobila user posted image user posted image . Skoor dvije godine PMS-a user posted image user posted image

ovo je za cestitanjauser posted image user posted image

uh ja nisam deset-jedanaest mj pa sam sva bilauser posted image

ma sada sam još više zbunjena. Imala sma samo jedan dan, više nisam ni sigurna da je to to :))

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: prvi menzes poslije poroda
22.6.2013 11:52:16   
I love youu
Koliko je vremena potrebno da se ustabili menst? Ja dobila 42 dan od poroda, pa onda opet nakon 15 dana. Ne znam jel to ok tako ucesto i brzo nakon poroda a dojim.

_____________________________

28.04.2013.god. Moja princeza :))))

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: prvi menzes poslije poroda
21.8.2013 7:24:41   
anamisi
Pozdrav svima,
Rodila sam prije mjesec i pol, poslije poroda sam imala komplikacije s krvarenjem ali evo stalo je medjutim prije 4 dana cini mi se da sam dobila prvu mengu. Prva dva dana samo bi bilo nesto vrlo oskudno a 4. dan obilno krvarenje evo sad je 5. dan cini mi se da je manje. Pijem caj od stolisnika kazu da pomaze, ne idemi se kod doktora a strah me da nisu opet neke komplikacije

(odgovor članu najjda)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: prvi menzes poslije poroda
24.8.2013 20:48:18   
ada_

IZVORNA PORUKA: anamisi

Pozdrav svima,
Rodila sam prije mjesec i pol, poslije poroda sam imala komplikacije s krvarenjem ali evo stalo je medjutim prije 4 dana cini mi se da sam dobila prvu mengu. Prva dva dana samo bi bilo nesto vrlo oskudno a 4. dan obilno krvarenje evo sad je 5. dan cini mi se da je manje. Pijem caj od stolisnika kazu da pomaze, ne idemi se kod doktora a strah me da nisu opet neke komplikacije

meni je posle poroda do nekih 40 dana znalo krvarit pa prestane par dana pa opet krvarim i posle 40 dana je prestalo...nekim zenam bude tako do dva mjeseca ali posto si vec imala te komplikacije najbolje ti je idi doktoru

inace prvu menst,sam dobila posle 2,5 mjeseca od poroda

_____________________________

" U oluji,u buri,kraj nedaca svih,uz teske gubitke i tugu kletu,biti nasmijan,prirodan i tih,najveca je umjetnost na svijetu"

(odgovor članu anamisi)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.8.2013 23:28:19   
lala0606
porodila sam se prije skoro 5mj.. prvu menstruaciju dobijem nakon 3.5 mj, dr je trebala biti prije 5 dana sli je nemauser posted image ... dali se to nekom desavalo da se nesto poremeti.... prije trudnoce mi je bila bukvalno u dan!

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu ada_)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.8.2013 23:33:35   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: lala0606

porodila sam se prije skoro 5mj.. prvu menstruaciju dobijem nakon 3.5 mj, dr je trebala biti prije 5 dana sli je nemauser posted image ... dali se to nekom desavalo da se nesto poremeti.... prije trudnoce mi je bila bukvalno u dan!

ako dojis sve je to normalno, ne brini seuser posted image

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: prvi menzes poslije poroda
25.8.2013 23:53:00   
lala0606
dojim, hvala ti user posted image

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.8.2013 8:03:13   
mamich
Nista ne brini ,ja sam bila luda od brige,moja prva stigla 11 mjeseci nakon poroda,druga kasnila vise od deset dana a inace su mi tacne u dan...cak sam i test bila kupila i naravno odmah nakon sto sam ga uradila drugi dan stigla user posted image

_____________________________

Sin srece i radosti u nas zivot stigao 07.10.2008.
Jos jedan mamin princ upotpunio nasu srecu 05.08.2012.

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: prvi menzes poslije poroda
26.8.2013 23:15:06   
lala0606
ma cudno mi bilo posto je prije u dan tacna bilauser posted image .... cekam jos uvijekuser posted image

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu mamich)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: prvi menzes poslije poroda
31.8.2013 11:09:53   
minche_ba
ja neznam u kojoj temi bih postavila pitanje pa da pokusam ovdje :)
naravno i mene muci jedan "problemcic", naime radi se o kasnjenju menstruacije. inace sam poslije porodjaja odmah nakon cetresnice pocela ponovno dobijati iako sam dojila. eh problem je sad sto sam prestala prije oko 15 dana da dojim, a menstruacija mi kasni 10 dana. da li je neka imala mozda slicno iskustvo? nadam se da kasnjenje ima veze sa prestankom dojenja, jer uopste nismo spremni na jos jednu user posted image user posted image
(a iskreno test me strah uraditi)

(odgovor članu lala0606)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: prvi menzes poslije poroda
31.8.2013 11:31:08   
Teddy Bear
Minche, kad si se porodila, sve je moguce, mozda treba tijelo da se vrati u normalu, i hormoni da se smire, a moze biti i trudnoca, najbolje ti je da kupis test i sebi olaksas, ja bi voljela da bude onako kako bi ti najvise zeljela, i kad uradis test javi nam rezultat user posted image

(odgovor članu minche_ba)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: prvi menzes poslije poroda
31.8.2013 11:41:50   
minche_ba
beban ce uskoro napuniti 15 mjeseci, a prije 15 dana sam je prestao da doji, postepeno smanjivao tako da smo tu super prosli, dok nije dosao ovaj problem, eh sad kontam (i nadam se) da mozda hormoni rade svoje, jer i inace mi je kasnilo po 2-3 dana, nekad i 5, tako da do sad nisam puno ni panicila. a test se spremam (psihicki) vec par dana da kupim :)

(odgovor članu Teddy Bear)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: prvi menzes poslije poroda
31.8.2013 23:53:44   
lala0606
tvojoj je bebi 15mj, a mojo 5user posted image user posted image user posted image kasnilo mi 10 dana a sve do tad bilo ok... osjedila u iscekivanju i napokon dodjeuser posted image

_____________________________

**mali zvrk**

(odgovor članu minche_ba)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

facebook
malena.

lijepo bi bilo imati clanice rr i na facebooku.neznam na koju temu da postavim.pa sta mislite ovako.mi je koje zelimo da se medjusobno dodajemo na fb da dodamo komentar da posaljemo pp.da ne bih slala pp poruke nekima koji ne zele da mjesaju rr i fb.

zelim nove prijatelje (76%)

ne zelim clanice rr na fb (24%)


Broj svih glasova: 108

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *