|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
12.3.2011 18:26:02   
mama75
user posted image user posted image Nadam se da dolazim.Ja evo vec 19 mjeseci dojim svoju curicu.  I vodim jednu trudnicu da je "naucimo" kako da se odbrani od "gladna ti beba,  daj ti njoj flasicu" itd

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
12.3.2011 18:35:37   
HAHA
Moj princ i ja dolazimo aBd.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
14.3.2011 2:56:10   
Lejla Ka
Drago nam je, vidimo se!

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
17.3.2011 13:07:04   
Lejla Ka
U subotu je novi sastanak, da vas podsjetim. Od 13 do 15, pa možete doći u bilo kojem terminu u tom periodu. Možete se slobodno prijaviti u svakom trenutku do petka navečer, a ako vam nešto i iskrsne niko vas neće zvati na telefon da vas ruži :) Povedite i dječicu, pogotovo dojenčad.

Prijava ide na dojenje@djeca.org, samo nam naznačite da li ste buduća ili sadašnja mama. I ponesite neke papuče ili čarape jer je sastanak u prostoru sa tepihom user posted image

I još jedna napomena, ako i niste dojile, ako i ne planirate više djece, čak i ako planirate djecu, a ne planirate dojiti, ili vas jednostavno interesuje dojenje i trudnoća, ni udaja nije uslov user posted image , dođite. Mi ne bijemo ko neće ili nije. Mi nudimo informacije i pomoć onima koji žele.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
17.3.2011 13:09:40   
scarlett
nama je bilo super prošli put, žao mi je jaaaaako user posted image što ipak ne možemo doći ovaj put user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
17.3.2011 13:14:55   
mala86
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

U subotu je novi sastanak, da vas podsjetim. Od 13 do 15, pa možete doći u bilo kojem terminu u tom periodu. Možete se slobodno prijaviti u svakom trenutku do petka navečer, a ako vam nešto i iskrsne niko vas neće zvati na telefon da vas ruži :) Povedite i dječicu, pogotovo dojenčad.

Prijava ide na dojenje@djeca.org, samo nam naznačite da li ste buduća ili sadašnja mama. I ponesite neke papuče ili čarape jer je sastanak u prostoru sa tepihom user posted image

I još jedna napomena, ako i niste dojile, ako i ne planirate više djece, čak i ako planirate djecu, a ne planirate dojiti, ili vas jednostavno interesuje dojenje i trudnoća, ni udaja nije uslov user posted image , dođite. Mi ne bijemo ko neće ili nije. Mi nudimo informacije i pomoć onima koji žele.



hoce li nesto slicno biti u drugim gradovima?ja bi bas volila

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
17.3.2011 13:17:14   
Lejla Ka
I mi bi jako voljeli. Za sad nismo u mogućnosti putovati, ali ide ljepše vrijeme, i neke značajnije organizacije shvataju naš trud ozbiljnije pa nikad se ne zna user posted image Nadamo se da ćemo krenuti na cjeloj teritoriji, to nam je zaista cilj.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
17.3.2011 13:31:06   
mala86
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

I mi bi jako voljeli. Za sad nismo u mogućnosti putovati, ali ide ljepše vrijeme, i neke značajnije organizacije shvataju naš trud ozbiljnije pa nikad se ne zna user posted image Nadamo se da ćemo krenuti na cjeloj teritoriji, to nam je zaista cilj.

user posted image  radujem se user posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
18.3.2011 11:11:47   
palachinken
IZVORNA PORUKA: mala86

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

I mi bi jako voljeli. Za sad nismo u mogućnosti putovati, ali ide ljepše vrijeme, i neke značajnije organizacije shvataju naš trud ozbiljnije pa nikad se ne zna user posted image Nadamo se da ćemo krenuti na cjeloj teritoriji, to nam je zaista cilj.

user posted image  radujem se user posted image


Nadam se da ćemo se vidjeti u Zenici uskoro!


_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 17:34:15   
tekja
Bile danas, druzile se, djecica se fino igralauser posted image ma super bilo...meni je zao sto nije bilo vise trudnica, posebno prvorotki, nekako mislim da bi buduce mame poslije ovako korisnog druzenja imale mnogo manje problema sa dojenjem, pa i kad bi se javili problemi znale bi kako im pristupiti i rijesiti ih...
 
Neprocjenjiva su iskustva iz prve ruke, meni je zao sto nisam imala priliku da tokom svoje trudnoce prisustvujem ovakvim druzenjimauser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu palachinken)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 18:30:31   
Lejla Ka
A kako ti je mališan sladak i dobar user posted image

Drago mi je da ti se dopalo. Prošli put je baš bilo dosta trudnica, ovaj put izgleda trebalo mamama da se malo ispušu o svojim naporima i preprekama. Nadam se da ćemo opet viđati. Pohvali nas okolo user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 18:39:06   
HAHA
I meni je također super bilo,drago mi je da smo se upoznale i podjelile svoja iskustva.A i Harunu je drago,fino se pronosaouser posted image .

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 18:42:41   
Lejla Ka
Ma mala raja su bila fenomenalna! Ako se još jedna mama požali na dijete nećemo se više sa njom družiti user posted image

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 18:45:17   
vjestica
zar se ijedna mama žalila na svoje dijete? user posted image user posted image user posted image
moja princeza je najbolja user posted image user posted image
meni user posted image


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 19:05:22   
vjestica
druženje je super bilo, samo treba malo više trudnica
a one mame koje se panično plaše da se bebe na naviknu na ruke, bolje da ne dolaze sa bebama user posted image user posted image da ih teta Lejla ne "pokvari" user posted image user posted image

< Poruku je uredio vjestica -- 19.3.2011 19:11:42 >


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 20:01:53   
tekja
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

A kako ti je mališan sladak i dobar user posted image

Drago mi je da ti se dopalo. Prošli put je baš bilo dosta trudnica, ovaj put izgleda trebalo mamama da se malo ispušu o svojim naporima i preprekama. Nadam se da ćemo opet viđati. Pohvali nas okolo user posted image




Hvalauser posted image user posted image ...
 
Vec jesam...a budem i daljeuser posted image

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 20:33:13   
HAHA
Bogami,ja nosam  malog i velikog(kad mogu,jer ima 19kg),od ljubavi im ništa biti neće.Sva su djeca lijepa,a svakome njegova najbolja naravnouser posted image ,ko se žali treba se zapitati je li ih vrijedan.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu tekja)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
19.3.2011 23:17:28   
Lejla Ka
Pa kako se ne žale? Te ne spava, te budi se svako 2 sata, te nemiran ako se ne nosa, te ovo te ono, znam ja nas user posted image
Dva sata su bebe bile pre pre predivne. Pa znate li vi šta je njima dva sata, u onoj gunguli. A jesam se nauživala user posted image
I sad sam skontala da ja nisam nosala Haruna, tako da moramo ponoviti.

Slažem se sa Vješticom, ako ne želite dijete naučiti na ruke bježite od mene, jer ja nosam! user posted image

Jah, i kome je do uživanja među bebama, može doći na slijedeći susret makar ga dojenje ne interesuje.

Na prošlom susretu je bilo više trudnica, a ovaj put je bilo više mama dojilja. Slažem se da bi trudnicama bilo jako korisno doći na ovakve susrete, ali mislim da je i mamama koje doje korisno da razmjene iskustva, probleme, uživanja, da vide da nisu same ni da rade nešto neuobičajeno.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
20.3.2011 10:57:12   
HAHA
Lejlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image od Haruna i mame.

_____________________________

Harun 27.11.2010. Hamza 23.08.2006.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
16.5.2011 14:55:26   
Lejla Ka
Drage naše trudnice, Udruženje DjeCa u okviru projekta Dojenje je IN pokreće "Trudničke pričaonice", radionice za trudnice.

U subotu, 21.05.2011. u prostorijama udruženja, Nadežde Petrović 18 (Dobrinja C5), održat će se prva pričaonica na temu "Prvi sati sa bebom - o dojenju i svemu ostalom".

Radionicu vode Mame savjetnice za dojenje, a počinje u 17h i planirano je da traje jedan sat.

Ako ste zainteresirane, a vjerujte da će biti i zabavno i korisno, molimo da nam se prijavite na mail dojenje@djeca.org, koji možete iskoristiti i za dobijanje detaljnijih informacija.

Dođite, prostor je ugodan, možete sjediti kako god vam je ugodno, bit će prilike i da poravnite user posted image ako treba.



_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu HAHA)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
16.5.2011 15:01:29   
ziki
Lejla ima li šanse da se ta druženja organizuju i van SA? Bar u većim gradovima npr Tuzla, Mostar.....Ima puno trudnica koje bi rado prisustvovale al ne mogu doć- zabrana putovanja, radne subote.... 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
16.5.2011 15:02:54   
Selma.A.M
IZVORNA PORUKA: ziki

Lejla ima li šanse da se ta druženja organizuju i van SA? Bar u većim gradovima npr Tuzla, Mostar.....Ima puno trudnica koje bi rado prisustvovale al ne mogu doć- zabrana putovanja, radne subote.... 


Ziki jako dobra ideja i ja mislim da bi nam trebalo ovako nešto..Iako sam dojila malca 13.5 mjeseci sad me je strah jer me čeka CR pa bi i ja da čujem koji savjet...

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
16.5.2011 15:04:47   
ziki
I ja sam Nemirka dugo dojila i bez velikih problema al bih vrlo rado obnovila znanje. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
16.5.2011 15:06:09   
Lejla Ka
Iz principa vam sad neću pričati zašto ne možemo van SA i ako su nam apetiti veliki i ciljevi na teritoriji cijele BiH kako smo i registrovani kao udruženje. Neću jer bi to bilo kukanje, a želim pozitivnu i optimističku atmosferu naših susreta. Zato vam kažem da ćemo dati sve od sebe da nekako dobauljamo i van SA. Nažalost, to vjerovatno neće biti za vaše trudnoće, ali idemo naprijed.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Selma.A.M)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Poziv za druženje u grupi za podršku dojenju
16.5.2011 15:09:44   
ziki
user posted image za trud i dobru volju, kad god da bude biće super. 

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *