|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puzanje
20.9.2008 23:21:05   
jasmina_mm
moj sincic je sa osam mjeseci poceo puzati i od tada nigdje ne stoji

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Puzanje
13.4.2009 15:07:51   
lejlaze
Mom Darisu je sada punih 7 mjeseci i par dana, medjutim jos ne puze. Kada sjedi pruza ruke da ga podignem hoce da stoji. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Puzanje
13.4.2009 15:17:13   
Skvo RR
Cisto sumnjam da ce i Uma tradicionalnouser posted image  propuzati...puze ona na ledjima, tako sto se guzom odguruje...a na stomak da je stavim nema sanse...tako je kako sam je rodila...mrzi biti na stomaku..user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Puzanje
13.4.2009 15:18:47   
lejlaze
i Daris isto. jako malo bude na stomaku. 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Puzanje
13.4.2009 16:50:13   
Anoniman
joj ja sam ko malo dijete, ali sve se dešava tako brzo. U par dana i počela puzati i danas prvi zub, tako sam sretna! Hvala Bogu.

(odgovor članu lejlaze)
  Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Puzanje
13.4.2009 16:57:50   
manuela RR
Shee čestitke za zubić i puzanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Moj Emir je propuzao sa nepunih 5 mjeseci...
a tek radosti kod mene i muža nismo mogli da vjerujemo,sad ga po kući ganjamo i sve sklanjamo od njega,za sve hvata i sve ga interesuje a sad eto može i da dođe do onog što ga zanimauser posted image user posted image user posted image user posted image
Nama zubića još nema user posted image


_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Puzanje
13.4.2009 17:16:06   
Anoniman
hvala manuela.:)))
Ma i ja neki dan pitam ima li ko bez zuba, kad ono...:)))

(odgovor članu manuela RR)
  Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Puzanje
13.4.2009 17:36:39   
Anoniman
Bravo za malu puzalicu sa zubicemuser posted image user posted image user posted image

Nije to Shee nista, sad ce ustajati, pa hodati, pa ce reci mama, i dok se okrenes, djevojcica.
Ja znam svaki datum i imam sve zapisano kad je moja puzala, rekla neki slog, nasmijala se onako, nasmijala se necemu..... i neki dan je gledam ona u kuhinju donijela stolicu i nesto s vodom, pitam je ja sta radi, kaze pravim ti mami jednu cedevitu da se malo odmoris....kako sam plakala....od srece i od jos nekog osjecaja, ali ga ne mogu definisat

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Puzanje
13.4.2009 17:53:08   
Sonja
IZVORNA PORUKA: Maida28

Bravo za malu puzalicu sa zubicemuser posted image user posted image user posted image

. i neki dan je gledam ona u kuhinju donijela stolicu i nesto s vodom, pitam je ja sta radi, kaze pravim ti mami jednu cedevitu da se malo odmoris...


user posted image user posted image user posted image user posted image dusa slatka user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Puzanje
13.4.2009 18:01:15   
adannn
Eh djeca,kao što Maida reče vrijeme leti.Kao da sam juče rodila svoju Nejru a već joj 13 mjeseci,hoda k'o vejika cura i zeza mamu.Jedva čekam da s njom mogu pričati,bićemo najbolje prijateljiceuser posted image

_____________________________

Nejra 28.02.2008



(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Puzanje
13.4.2009 20:47:43   
lejlaze
ja sam se danas pravo iznenadila. dok sam u kuhinji pravila rucak Daris je ostao na podu na deci u dnevnoj sobi. nije me bilo mozda 2-3 minute. zatekla ga 1,5 metar pomjerenog naprijed u sjedecem polozaju, puza sjedeci user posted image

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu adannn)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Puzanje
15.6.2009 20:00:31   
lejlaze
evo Daris je napunio 9 mjeseci i propuzao user posted image  user posted image  user posted image jos uvijek to radi polako hihihihi ali mislim da ce jako brzo da ubrza 

_____________________________

mamin princ 08.09.2008
mamina princeza 06.01.2012

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Puzanje
16.6.2009 9:39:59   
emma.L
Mi smo jučer napunili 8 mjeseci, a već nekih 10-ak dana fino puže. Ne baš da pređe cijeli stan, ali dnevnu obiđe i pregleda po nekoliko puta dnevno user posted image . I stalno pikira jednog slonića ukrasnog koji je na stalku kod tv-a, to joj je super motivacija user posted image . Jutros je 4 puta sklanjala odatle, a kako sam se spremala na posao, ne znam baš koje tehnike je koristila da se dovuče do njega. I jučer smo prvi put sjeli samostalno iz ležećeg položaja potrbuške user posted image .
Naravno, nekoliko puta je nastradala i rukica i glava jer se zna nekontrolirano prevrnuti user posted image , ali ne bude strašno.
A te puzalice unazad su mi najslađe, i oni što se guraju na guzi, sjedeći user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu lejlaze)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Puzanje
29.6.2009 10:41:54   
vanny
Moja Matea je počela puzati sa 9 mj., a prohodala je s 1 g., a Bella je prohodala s 11 mj.

__________________________________________________

Matea 1.4.1999.
Bella 18.9.2006.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Puzanje
31.7.2009 12:11:57   
Anoniman
Moj Alim počeo da puže sa 5,5 mjeseci, sada ima 6,5 i već se napuzo sad bi i da hoda odiže se sam na nožice uz namještaj, već je zadobio i masnice na čelu i crvena koljena (trebaju mu štitnici i kaciga). Kaže moja nena bolje da je sačekao, i da je još ležo valja mu se u životu nahodat....Kao što se vidi i na mom tikeru oduševljen je mojom vazom i sve trči na nju, mi ko fol ne obraćamo pažnju na njega a on odma iskoristi priliku i zaputi se ka vazi, e da vidite te sreće kad je dodirneuser posted image user posted image user posted image .

(odgovor članu vanny)
  Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Puzanje
8.8.2009 14:44:46   
veeseelaa
moja Akica propuzala :-))))))) danas baš definitivno, eto ima 7 mjeseca i 10 dana, cura moja lijepa pametna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pogledajte me

user posted image


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Puzanje
8.8.2009 16:53:47   
Visnja RR
bravo za Akciu... sad ces ti sve manje za kompom sjediti user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Puzanje
8.8.2009 16:58:48   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja Akica propuzala :-))))))) danas baš definitivno, eto ima 7 mjeseca i 10 dana, cura moja lijepa pametna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pogledajte me

user posted image



bravoooooo, preslatka je

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Puzanje
8.8.2009 18:29:24   
Sonja

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

moja Akica propuzala :-))))))) danas baš definitivno, eto ima 7 mjeseca i 10 dana, cura moja lijepa pametna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pogledajte me

user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

dusa slatka...pravi je medicuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Puzanje
26.8.2009 10:43:58   
Skvo RR
Mi smo poceli prije 10 dana, pravo da puzemo (prepuzemo citav stan), da se ustajemo uz namjestaj, pokusavamo samostalno da hodamo.  Sve nam se to skupa desilo u roku od 10 dana!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Puzanje
26.8.2009 10:45:28   
mamina princeza
ohoh vidi ume sto je pozurila:) svaka cast

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Puzanje
26.8.2009 10:47:24   
Skvo RR
Mislila sam nece nikada, a ona sve odradila za 10 dana! Hahahaha!

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu mamina princeza)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Puzanje
28.8.2009 16:15:44   
malaaaa
umene Ahmed voli da lezi na podu i igra se i spava na stomaku od kako se rodio dobro sad vec se okrece kako njemu pase ali mjesec dana vec podigne se on na koljena i na ruke se nasloni  i onda cima u mjestu i smije se ali nikako da krene :)) mozda dvaput se tisne i legne ovih par dana je poceo u krevecu sam da se podize i hoda pomalo drzeci se za krevetac a sto se puzanja tice on ide tiska se ali samo u lezecem polozaju znaci samo rukama se vuce user posted image user posted image napredan je masala i zdrav hb sutra mu je 9 mjeseci...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Puzanje
2.9.2009 22:44:48   
veeseelaa
vidi mene bezobraznice, prijavila puzanje i nestala, ni da se zahvalim na čestitkama
Cure hvala vamuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu malaaaa)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Puzanje
2.9.2009 22:49:12   
mamica
masallah veeseelaa cura ti je med medeni... molim te izljubi one obrascice slatke... bravo za puzanjeuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sve sto je na zemlji prolazno je...
Ostaje samo Gospodar tvoj velicanstveni, plemeniti!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *