|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Puzanje
2.9.2009 22:50:44   
neki
Ja totalno zaboravila da ova tema i postojiuser posted image Moj Said vec uveliko puze,tj. od 6 ipo mjeseci,ja nisam mogla vjerovatiuser posted image user posted image user posted image A kada mu je mrsko puzati,onda se ispruzi na podu i pocne se vucati po podu,nasloni se na jednu ruku i ko marinac,odeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Puzanje
2.9.2009 22:53:53   
Nunichi
IZVORNA PORUKA: neki

Ja totalno zaboravila da ova tema i postojiuser posted image Moj Said vec uveliko puze,tj. od 6 ipo mjeseci,ja nisam mogla vjerovatiuser posted image user posted image user posted image A kada mu je mrsko puzati,onda se ispruzi na podu i pocne se vucati po podu,nasloni se na jednu ruku i ko marinac,odeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Bravo za naseg marinca... user posted image user posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Puzanje
2.9.2009 22:56:57   
veeseelaa
mamice hvala puuunooo
neki moje čestitke za malog komandosauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Puzanje
2.9.2009 22:57:43   
neki
IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: neki

Ja totalno zaboravila da ova tema i postojiuser posted image Moj Said vec uveliko puze,tj. od 6 ipo mjeseci,ja nisam mogla vjerovatiuser posted image user posted image user posted image A kada mu je mrsko puzati,onda se ispruzi na podu i pocne se vucati po podu,nasloni se na jednu ruku i ko marinac,odeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Bravo za naseg marinca... user posted image user posted image


Hvala ti draga mojauser posted image Ali je bas sega pravauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Puzanje
2.9.2009 22:58:23   
neki
Hvala veeseelaauser posted image

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Puzanje
3.9.2009 8:20:58   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: Nunichi

IZVORNA PORUKA: neki

Ja totalno zaboravila da ova tema i postojiuser posted image Moj Said vec uveliko puze,tj. od 6 ipo mjeseci,ja nisam mogla vjerovatiuser posted image user posted image user posted image A kada mu je mrsko puzati,onda se ispruzi na podu i pocne se vucati po podu,nasloni se na jednu ruku i ko marinac,odeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

Bravo za naseg marinca... user posted image user posted image





Bjavo za Saida user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nunichi)
  Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Puzanje
3.9.2009 10:21:41   
neki
Hvala,hvalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Puzanje
20.7.2010 0:50:51   
nikita
Moj momak se okrene odmah na leda cim ga namjestim da puza a kad mu koljena stavim u polozaj za puzanje odmah se pocme smijati jer je škakljiv po butinama user posted image
Imamo 8 mj i 4 dana, on obozava da stoji i kad ga drzim za ruke pomalo i hoda ali jos nije sam sjeo, mada stabilno sjedi kad ga ja sjednem, kad sjedi pokusava se dignut na noge al mu ne uspjeva


_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Puzanje
20.7.2010 17:26:23   
Mya_81 RR
Mi smo usavršili puzanje negdje oko 8.mjeseca...dotad je išla uglavnom unazad...a otprilike tada se počela dizati uz namještaj...medjutim, moja nema naznaka da bi prohodala...kad je stavim da tata nije baš u oduševljenom raspoloženju...baš se vidi da joj se ne da...

_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu nikita)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Puzanje
20.7.2010 17:44:02   
Hannica
Moja Hana je propuzala tek prije 20-ak dana,do tada je gmizala user posted image ,moram priznati da joj je to dobro islo.
Na veliko tata i hoda oko namjestaja ali jos uvijek ne smije ni jedan korak da napravi bez pridrzavanja za nesto.Ponek se pusti i stoji 10-20 sekundi i onda se ponovo uhvati namjestaja.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Puzanje
20.7.2010 18:31:52   
teacher75
mojoj lani ne pada napamet da pocne puzati, nece nikako potrbuske, kad je stavim odmah se okrene na ledja, jednostavno ne voli potrbuske od pocetka, tako da mislim da nece ni propuzati. sto se tice sjedenja, sjedi najbolje kad je naslonim, kad je pustim da sama sjedi moze malo ali nece dugo, pada i buni se. i u kolicima se spusta u polusjedeci polozaj.

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Puzanje
20.7.2010 18:38:30   
tea lana
tičerko nije ni moja Lana nikad puzala adijete prohodalo sa 10mjeseci.Jednostavno taj joj aktivnost nije bila zanimljiva nikako.Tek kasnije kad je vec uveliko hodala ona uzme i puzeuser posted image

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Puzanje
20.7.2010 22:37:47   
iv@ncica
i  moj Andrej  je  prvo  vojnicki  poceo  puzati  user posted image user posted image user posted image    vukuci  se na  laktovima  pravo  smijesno..a  onda  je  prohodao i  propuzao  da  valja..s  10 i  po mjeseci  sve...user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Puzanje
21.7.2010 9:08:37   
mamaajna
mom djetetu nije zanimljivo hodati,ona tako brzo puze i uziva u takvoj vrsti kretanja da mislim da zadugo nece prohodati

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Puzanje
21.7.2010 13:29:28   
iv@ncica
Ne  brini se,  samo  ce  ti jedan  dan  nesto  se  sunjati  iza  leđa, kao  moj Andrej meni  s 10  i  po mjeseci  dok  sam  kuhala  rucak,  sokirala  sam  se kud  je  posaouser posted image ,  oni  sami  istrazuju  svijet  kako  njima  pase,  a  bolje  je  nek  puze dok  dobro  ne  ojaca,  pa  ce  biti  bolji  na  nogicama...svi ce  prohodati  kad  tad, nema  zurbeuser posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Puzanje
16.8.2010 21:47:35   
AzraD
moj Eldar je propuzao sa 5 mjeseci i 20 dana, sad mu je 9 i 10 dana i nema mira ludilooooo dize se svugdje uz mene, uz zid, uz kauc, uz kadu, uz plocice, uz sve i hoda i prelazi sa jednog mjesta na drugo, ali se uz sve cuva user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Puzanje
17.8.2010 9:48:23   
rose 87
mi smo propuzali sa 7,5 mjeseci user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamino sunce - 26.12.2009
Mamin smjesko - 20.01.2015

(odgovor članu AzraD)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Puzanje
17.8.2010 11:20:24   
ivanak
sa 6 mjeseci, ali ono pomalo. Pa se nije baš koristo time, dok nije počeo da hoda uz pridržavanje. I onda kad se nema za šta uhvatiti, onda se samo baci na koljena i puže... 

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu rose 87)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Puzanje
17.8.2010 12:34:12   
leona81
IZVORNA PORUKA: teacher75

mojoj lani ne pada napamet da pocne puzati, nece nikako potrbuske, kad je stavim odmah se okrene na ledja, jednostavno ne voli potrbuske od pocetka, tako da mislim da nece ni propuzati. sto se tice sjedenja, sjedi najbolje kad je naslonim, kad je pustim da sama sjedi moze malo ali nece dugo, pada i buni se. i u kolicima se spusta u polusjedeci polozaj.


moja sjedi ok, stoji uz namjestaj, hoce potrbuske ali ne puze nikako, malo se gurne unazad i to je sve...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Puzanje
17.8.2010 12:37:16   
teacher75
moja jos ne puze nikako, stoji uz namjestaj kad je ja postavim, ne zna se jos sama dignuti. nece da pravi korake, samo ukoci noge- znaci nista jos od hodanja. nece potrbuske, odmah se vrati na ledja. jedino sto hoce jeste sjediti i lezati...ljencina mal. da dodam da je u odnosu na prethodni post naucila samostalno sjediti i ne pada vise user posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 17.8.2010 12:38:05 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Puzanje
17.8.2010 12:42:56   
mala86
mi puzemo vec odavno,mi nikad ne lezimo,osim kad spavamo user posted image user posted image user posted image user posted image !

prvo je krenuo puzat ko vojnik,uhvati se za nesto i privuce i malo po malo!sad zna i trcat puzajuci user posted image user posted image user posted image !samo mu kazem "cekaj mene" on odeeeee,ili kad nam pobjegne na balkon i onda ga nabere user posted image user posted image !cak mu na plazi ni kamenje nije smetalo user posted image user posted image user posted image
stoji uz namjestaj,hoda i uz njega bjezi,samo se jos ne pusta!ma penje se i na fracuski,ja ostala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image kad sam ga vidjela gdje nam se popeo

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Puzanje
23.8.2010 12:28:39   
leona81
mi smo poceli puzati i naprijed polako...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Puzanje
23.8.2010 12:32:01   
Niina
Mi smo sa 8 punih mjeseci poceli fino puzati. a sa 7 je sve nekako pocelo prvo samo oslanjanje cetvoronoske, onda puzanje unatrag i sada je ono pravo.user posted image user posted image user posted image

a da ne spominjem koja je to borba bila od prvog dana, jer nije htjela nikako da bude potrbuske.


_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Puzanje
23.8.2010 13:17:53   
samedi
IZVORNA PORUKA: leona81

mi smo poceli puzati i naprijed polako...


Cestitam user posted image user posted image user posted image  ne stigoh ti odgooriti na temi bebe od 0-1 sorry draga !user posted image

_____________________________

Moja ljubicica-bubicica N. 5.5.2010. 2850gr 51cm 18:25
Prohodala 6.6.2011.<3
Bubamara A. je stigla 15.11.2012. 3400gr 55 cm 02:45

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Puzanje
23.8.2010 13:21:08   
nikita
mi smo poceli puzati na koljenima i ono pravo bez ljutnje sa 8 mj i 20 dana, sad se dize u vrtic sam, krevetic, na stol na kauc , pomalo hoda uz to al nista ozbiljno..

_____________________________

Boze hvala ti na ovom najljepsem daru...
EI 16.11.2009.

(odgovor članu samedi)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *