|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
10.6.2009 23:15:43   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: nikka

IZVORNA PORUKA: nesanica

A zasto bi joj to davala? Ja svom starijem evo mu dvije godine sada, nikada nisam nista pomijesala u mlijeko.I dan danas pije obicno mlijeko ujutru i navecer. A ne mislim ni ovom mladjem mijestai bilo sta u mlijeko. Ja bas nista zdravo u tom keksu ne vidim, svi su puni secera. Znam da smo svi mi odrasli na tome sigurno, ali meni je to bas bezveze. Elma namoj se ljutiti, ali to je moje misljenje.


I ja upravo ovako razmišljam,čemu služi taj keks,bitno je da dijete ima redovne glavne obroke,mliječni i voćni međuobrok, a mlijeko se pije samo.



user posted image
taj keks i mljeko je meni zivo tovljenje...cemu to ...protivnik sam veliki
sorry svima ali moje misljenje


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
10.6.2009 23:24:13   
Ivona
I ja bih se slozila sa Mirnom user posted image
Prije se bebama davalo par kapi limuna cim se rode,ali se vremenom doslo do saznanja da je to jako stetno i tesko za te male krhke probavne organe,a o alergijama da ne pricamo.
Selenina pedijatrica kaze da je ona svom sinu (koji sada ima nekih 30-tak godina) davala limun sa samo par dana,a sada bi majci koja to radi ruku otkinula user posted image
Medicina napredovala,nauka uopste...,ali mi i dalje kaskamo lagano za njom u segmentima koji nama odgovaraju.
Zato koristiti ves masinu onda...,kada lijepo mozemo tuci ves od kakav kamen na potoku...To su nasi preci radili user posted image

Eh da...,ako malo bolje pogledate,vidjet cete da su skoro sva AD mlijeka iste cijene.Kutija jednog Aptamila od 900g kosta 24,90KM...,a Bebimila od 300g nekih 8KM.

Licno poznajem neke roditelje koji su djetetu od 5 mjeseci uveli u ishranu kravlje mlijeko sa keksom,jer navodno to finansijski ne mogu podnijeti da kupuju AD,a 2 kutije cigara se svaki dan kupuju user posted image

_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
10.6.2009 23:27:11   
Lulu_
ivona ti si legenda hajmo svi na babinu rjeku tuc ves...hahahahah ah sto me nasmija

tako i ja vala govorim
nekada se umiralo od tuberkuloze al sad to nije slucaj i ne znam sto je svim mamama glavna recenica TAKO SU I NAS HRANILI
da jesu i povezivali nas ko hlkjeb
jadne male ...
uh hvala bogu pa se sve promjenilo
a tim roditeljima sto nemaju para...nek smanje malo svoj luksuz
cuj nemaju para ah svasta nemam rjeci


_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
10.6.2009 23:39:47   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Lulu_

IZVORNA PORUKA: nikka

IZVORNA PORUKA: nesanica

A zasto bi joj to davala? Ja svom starijem evo mu dvije godine sada, nikada nisam nista pomijesala u mlijeko.I dan danas pije obicno mlijeko ujutru i navecer. A ne mislim ni ovom mladjem mijestai bilo sta u mlijeko. Ja bas nista zdravo u tom keksu ne vidim, svi su puni secera. Znam da smo svi mi odrasli na tome sigurno, ali meni je to bas bezveze. Elma namoj se ljutiti, ali to je moje misljenje.


I ja upravo ovako razmišljam,čemu služi taj keks,bitno je da dijete ima redovne glavne obroke,mliječni i voćni međuobrok, a mlijeko se pije samo.



user posted image

kako vidis jos sam naglasila da je to samo ,moje misljenje
taj keks i mljeko je meni zivo tovljenje...cemu to ...protivnik sam veliki
sorry svima ali moje misljenje



_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 0:03:55   
rozi
Niko me ne moze ubijediti da su oni aditivi i sinteticki vitamini koji se nalaze u plazmi dobri za zdravlje bebe. Ja cu licno naci drugi nacin da djetetu dam korisne sastojke u njihovom izvornom obliku. Naravno, ovo je samo moje misljenjeuser posted image

_____________________________

Pile mamino 17.06.2008.
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 4:08:36   
Dalila Sa
Svaka majka hrani svoju bebu onim što bebi najbolje odgovara,i u saglasnosti sa pedijatrom.Što se mene lično tiče najbolje je da beba doji do godine,a sad...netreba nikoga osuđivati zato što ne doji svoju bebu ili što da je ovo ili ono.
Svaka majka zna šta je najbolje za njenu bebu.
I stvarno nisam imala namjeru da se svađam ,ali pratim ovaj forum već dugo vremena i stvarno slapo pišem,al te neke stvari me pravo nerviraju pa sam onako reagovala.
I još nešto,ako čitam forum nemora značiti da primjenjujem sve što se ovdje piše.
Pozzz

_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 10:58:44   
bebano
IZVORNA PORUKA: mirnac

U bogatom zapadnom svijetu se preporucuje da se ne uvodi cvrsta hrana prije 8 mjeseca ako zene imaju dovoljno svog mlijeka, a ako ne, onda ne prije 6tog mj.
Ne znam, ako mogu priustiti svojoj djeci sve najbolje, a svi to zelimo, zasto bih se poredila sa situacijom od prije 30 godina ili sa ratom. Prije 30 godina je toliko bolesti bilo neizljecivo, koje su sad smijesne bolesti. Te knjige po kojima nastojim hraniti svoju djecu nisu ljudi sjeli pa izmisljali toplu vodu nego je neko na osnovu raznih iskustava tokom dugog niza godina sastavio sta treba a sta ne, zasto da i zasto ne. Ako se i jednom jedinom djetetu nesto lose desilo od neke hrane ja ne ih rizikovala dok malo ne ojacaju.
Dobar ucitelj zeli da ucenik bude bolji od njega. 
A te ratne generacije- pa vidite li vi nazalost koliko djece oblijeva od nekih bolesti kojima se ne zna jos ni kako se zovu. A to su sve majke odrasle u ratu.
m.


Potpisujem!

_____________________________

Luka - Mamina sreća
27.05.2008

Sunce moje malo :-))


(odgovor članu mirnac)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 11:14:18   
Nedi
Moj miš sad ima 17 mjeseci i jos nikad nije jeo mlijeko i keks.....ja ne smatram da je to dobro za njega i ne dajem mu. Ali ako mu pravim voćnu kašicu i ako je baš rijetka ubacim jedan keksić ili mu dam da ponekad gricka plazmu. Mjesečno ne pojede više od 10 plazma keksića, i to mu je sasvim dovoljno što se keksića tiče.

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu bebano)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 11:21:42   
Anushka
ni ja također ne dajem mljeveni keks u mlijeko - ima dovoljno raznoraznih pahuljica i hapica da mi je keks suvisan. Kad bude veci vjerovatno ce probati i to ali za sada nema potrebe.
Htjela bi se i nadovezati na argumentacije u vezi prijasnjih iskustava. U svijetu a i kod nas je jaaako rijetko sresti osobu koja ima zdrav gastrointestinalni trakt i koja nema problema sa metabolizmom i tjelesnom masom. Drugim rijecima, pretilnost je sveprisutna, na drugom ekstremu pojavile su se anoreksija i bulimija, o gastritisima, masnocama u krvi, cirevima i rakovima da ne govorim.. mislim da nije na mjestu izjava da smo mi odrasli na svemu i svacemu a da nam nista ne fali. Velikoj vecini i te kako mnogo toga fali.

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 11:23:44   
baby
IZVORNA PORUKA: Inayat

Mame koje mjesaju keks, medolino, cokolino s mlijekom u flasici kako se ne zgusne, tj kako izlazi na flasicu i koliko ubacite cega?




Inayat dok kuha mlijeko dodas ja pravim 600ml odmah posto ja pravim za dvije flasice stavim samo 1 supenu kasiku cokolina i odmah mijesam tako da se nemoze zgrudvati cak ako nekom nece dijete solo mlijeko nek ubaci dvije kockice cok za kuhanje

pusasa


_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu Inayat)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 12:16:08   
baby
Nemogu a da nekazem toliko prepirke oko mlijeka i keksa a kad viidim da majka jednom maksumu od 7,8 mjeseci daje smokii fuj grozota kekst je vitaminski bum za to

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 12:18:55   
baby
Ja sve kod mogu da kontrolisem svoju djecu gledacu da nikad nestavi u usta ni cips ni kozna  koje ove nove proizvode koje mame djecu sa kojekakvim slicicama itd

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 20:10:04   
Dalila Sa
IZVORNA PORUKA: Suzana

Dalila, po tebi je OK da bebama uprzimo brasno i time ih hranimo, jer je to prije bilo normalno?
Ako te nerviramo, nemoj nas brate citati i hrani svoju bebu onako kako ti mislis da je najbolje, to ti niko ne spori...

I da! Ne daj Boze da nam se ikada ponovi rat i da djeci dajemo Ikar i vijetnamski keks stari 30, 40 godina...


Pa vjeruj mi i ne hranim svoju bebu po vašim savjetima,već mu dajem ono što njemu odgovara.
A ovdje kolko sam primjetila sve mora biti markirano pa i bebina hapa,i po vama sve što je skuplje to je bolje,a nebitno da li bebi odgovara.
Ma smejšno
No coment



_____________________________

06.01.2009.god. Ajnur

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 23:05:26   
mirnac
slazem se Dalila, samo sto vidim da im odgovara, bas sam razmisljala sinoc o tome, stari je dobri lijek za grceve da dijete spava na stomaku, ali jako puno djece umire tzv.smrt u kolijevci spavajuci na stomaku. Mene je toga bilo stvarno strah ali sam vidjela da im strasno godi, pa sam praktikovala samo dnevno spavanje na stomaku, a nocu kad meni opadne koncentracija samo na boku. HB sad su velike pa spavaju kako se same namjeste. To sam htjela samo prokomentarisati- samo ja mogu skontati sta im godi a sta ne. Ali zdravlje na prvom mjestu- ispred tjelesne mase i ispred mojih potreba za snom.

HAhahahha. Kako je moguce da tema 'mlijeko sa mljevenim keksom' izazove ovakvu raspravu, maltene svadju medju forumasicamauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 23:27:02   
baby
IZVORNA PORUKA: Dalila Sa

[

Pa vjeruj mi i ne hranim svoju bebu po vašim savjetima,već mu dajem ono što njemu odgovara.
A ovdje kolko sam primjetila sve mora biti markirano pa i bebina hapa,i po vama sve što je skuplje to je bolje,a nebitno da li bebi odgovara.
Ma smejšno
No coment




super receno slazem se stobom upotpunosti


_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 23:49:44   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Dalila Sa

IZVORNA PORUKA: Suzana

Dalila, po tebi je OK da bebama uprzimo brasno i time ih hranimo, jer je to prije bilo normalno?
Ako te nerviramo, nemoj nas brate citati i hrani svoju bebu onako kako ti mislis da je najbolje, to ti niko ne spori...

I da! Ne daj Boze da nam se ikada ponovi rat i da djeci dajemo Ikar i vijetnamski keks stari 30, 40 godina...


Pa vjeruj mi i ne hranim svoju bebu po vašim savjetima,već mu dajem ono što njemu odgovara.
A ovdje kolko sam primjetila sve mora biti markirano pa i bebina hapa,i po vama sve što je skuplje to je bolje,a nebitno da li bebi odgovara.
Ma smejšno
No coment




sta bebama odgovara majka odredjuje pos svom nahodjenju...
e sad koliko je majka osvjestena i informisana o pravilnoj ishrani je pod znakom pitanja...
jer...
beba bi mnogo toga pojela, neka majka ce reci odgovara joj ali da li je to dobro za nju?

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Dalila Sa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
11.6.2009 23:52:30   
veeseelaa
ja bi rado svojoj Akici uvela nešto od hrane koja ja spremin al me strah
Za sada joj dajem samo kašice hipove i sokiće
Malena ima 5,5 mjeseci nek mi neko da prijedlog šta bi joj mogla napraviti?
eto da probam, neko je spominjao puru?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
12.6.2009 0:01:51   
idana_85
Joj vesela, ja izbjegavam te hip kasice i djidje, samo kad negdje idem ibas mu ne mogu nista svoje spremiti nosim to. Ne znam probas li ih ikada??? probaj ti fino izrendati jabuku i krusku pa dati, a probaj njihovu kasicu jabuka kruska pa ces vidjeti razlike. Ja rijadu najcesce pravim supicu. Na vodi od koljenice stavim malo povrca (mrkva, persun,celer, tikvica) kad se to skuha, dodam malo rezanaca za supu ili malo rize i tako,izmiksam prije, sada samo izgnjecim i dam mu. spremala sam mu ispinat s rizom, davala sam mu i puru,samo mu je razblazim s prokljucalom vodom...imas negdje recepte za bebu.

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
12.6.2009 1:04:26   
Visnja RR
idana sve je to ok ...ali je jos prerano za veeseeluu i njenu bebu...
dovoljno je da samo pasira jabuku, bananu, krusku, mrkvu, tikvice... skuha i ispasira... pojedinacno a i u kombinaciji...
pa moze malo obogatiti nestle pahuljicama riza\kukurz...jednom do dvoje kasike... ipak je njena beba mala

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
12.6.2009 1:11:52   
neki
Kao sto Visnja kaze,rizine pahuljice su super,mi probali,i bebari prija,samo bi ovaj moj jeo i jeo i jeouser posted image user posted image user posted image Ja mu ne smijem puno davati vec malo po malouser posted image A veeseelaa,mozes fino u blender poslije nekog vremena,pa fino od jabukice,banane,raznoraznog povrca,od svega pomalo,pa probaj,ali kad ti vidis da je beba spremna i samo polako...Ja sam Saidu juce skuhala jabukicu i malo banane izgnjecila,ma odusevljen je,samo ganja kasikicuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
12.6.2009 2:38:20   
veeseelaa
hvala cureuser posted image
ću da probamuser posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
12.6.2009 9:27:10   
Anushka
hehe bas me nesto vuce za jezik na ovoj temi, hehehe kad je mm htio dati djetetu suhog mesa da gricka zbog zubica ja poludila. Kaze pa vidis da hoce, grabi i vuce prema ustima. A ja uzmem papir u kojem je meso bilo zamotano i dam mu a on isto zgrabi i u usta. Drugim rijecima, potpuno se slazem sa visnjom Ovaj moj bi i papir jeo da mu dam. Svoju cipelu zvace, tj zvace sve sto mu dodje do ruku cak i rub stola, a na meni je da odlucim sta je dobro za njega a sta nije. I nigdje nisam primjetila forsiranje brendiranoih proizvoda, stavise, forsira se dojenje i domace kasice:)
veeseelaa, i ja sam sam u pocetku davala fruktalove i hippove kasice i osim sto ih on voli i nisu bezukusne. I taman su dozirane za malu bebu, sad mu to ne moze biti ni uzina, a i nije bilo svjezeg voca. Sad mu uglavnom ja izmiksam stapnim mikserom breskvu, bananu, krusku, kajsiju, jabuku (razne kombinacije navedenih:) i dodam pahuljica da ima kremastu strukturu i super ide. Meni je u pocetku bilo tesko naci vremena da odem u WC a kamoli da miksam kasice hehe tako da mi je super dobro doslo to sto sam imala kupovne.
PS
banana brzo oksidira ako ne nakapas limuna a to mu je preerano sada, a posto nije htio nista sto nije kremasto jabuku sam morala kuhati i postajala bi mi prevodenasta pa sam od jabuke i banane i sljive koje nema svjeze kupovala kasice a ostale pravila.sad vec bananu jede svjezu i nemiksanu, a kupujem samo jabuku i sljivu.

< Poruku je uredio Anushka -- 12.6.2009 9:29:26 >

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
12.6.2009 13:31:33   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Dalila Sa

IZVORNA PORUKA: Suzana

Dalila, po tebi je OK da bebama uprzimo brasno i time ih hranimo, jer je to prije bilo normalno?
Ako te nerviramo, nemoj nas brate citati i hrani svoju bebu onako kako ti mislis da je najbolje, to ti niko ne spori...

I da! Ne daj Boze da nam se ikada ponovi rat i da djeci dajemo Ikar i vijetnamski keks stari 30, 40 godina...


Pa vjeruj mi i ne hranim svoju bebu po vašim savjetima,već mu dajem ono što njemu odgovara.
A ovdje kolko sam primjetila sve mora biti markirano pa i bebina hapa,i po vama sve što je skuplje to je bolje,a nebitno da li bebi odgovara.
Ma smejšno
No coment




sta bebama odgovara majka odredjuje pos svom nahodjenju...
e sad koliko je majka osvjestena i informisana o pravilnoj ishrani je pod znakom pitanja...
jer...
beba bi mnogo toga pojela, neka majka ce reci odgovara joj ali da li je to dobro za nju?


Baš tako... Ima majki pa im je OK davati salame, viršle i sl. bebama, a evo Anushka je to dobro rekla a svojevremeno je to još neko pisao - dati bebi da glođe suhog mesa i opravdati tim da beba hoće i da joj se sviđa... user posted image Daj bebi papir i beba će jesti, kao i veliku većinu toga što joj se nađe pred nosom staviće u usta.





_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
12.6.2009 13:47:45   
Anoniman
Mlijeko je hranjivo i to je jedina tecnost koja se nakon unosa u organizam zgusne.
Pa kravlje mlijeko, koje je tek pomuzeno, znaci ne iz tetrapaka, je toliko masno da se ne smije dati bebama, jmora se razblaziti.
Ovdje ima uzrasta svih beba.
Ja sam kcerku dojila dvije godine i posle toga nije htjela mlijeko. A htjela sam da popije dnevno makar jednu solju mlijeka. Nije htjela s medom, a ja nisam htjela sa secerom, pa sam joj stavljala neskvik za mlijeko, jednu malu kasikicu i ona je to pila.
Sad davudu ubacim kasikicu keksa, ako mu voce kad izmiksam bude previse tecno ili ako stavim malo vise jogurta ili mlijeka u to, e onda ubacim kasikicu keksa.
Uvijek sam se trudila da pojedu nesto zdravo, zdravo pripremljeno, svjeze i kad  pojede ono sto sam ja planirala, e tad joj dozvolim da otvori svoju laticu i uuzme sta hoce, ali tad je sita pa ne moze puno, a prije rucka bi pojela pola laticeuser posted image user posted image
Zato sad pita kad cemo rucat, kad je pitam sto, kaze, ma onako da znam kad cu pojest nesto iz latice jede mi seuser posted image

(odgovor članu Suzana)
  Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Mlijeko sa mljevenim keksom
12.6.2009 22:05:28   
mirnac
lopov mali, pametnicauser posted image

_____________________________

Leila i Ema 25.10.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *