|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Trauma sa poroda
9.5.2011 23:43:56   
N_N

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kontam biće drugi put upola lakše, pa valjda neće biti krupna beba kao prva koja je imala 4350user posted image




Kod mene druga user posted image krupnija user posted image

_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Trauma sa poroda
9.5.2011 23:44:30   
new mama
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al evo vec mi je proradila zelja za 2.user posted image user posted image


o pa lijepo user posted image


za 2 mjeseca krecemo u akciju abduser posted image

Svaka cast teacherkouser posted image user posted image user posted image sretnouser posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Trauma sa poroda
9.5.2011 23:47:08   
teacher75

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

al evo vec mi je proradila zelja za 2.user posted image user posted image


o pa lijepo user posted image


za 2 mjeseca krecemo u akciju abduser posted image

Svaka cast teacherkouser posted image user posted image user posted image sretnouser posted image


hvalauser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Trauma sa poroda
9.5.2011 23:48:15   
Anoniman
Teacherko sretno vam i bjež' sa teme seksipiluser posted image



(odgovor članu new mama)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Trauma sa poroda
9.5.2011 23:49:27   
new mama
IZVORNA PORUKA: Breskva

Teacherko sretno vam i bjež' sa teme seksipiluser posted image




Je,je nego hvataj se cojeka,mogla bi ti i ranije u akcijuuser posted image user posted image


_____________________________

A&V ~moje sve na svijetu ~


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Trauma sa poroda
9.5.2011 23:52:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: new mama

IZVORNA PORUKA: Breskva

Teacherko sretno vam i bjež' sa teme seksipiluser posted image




Je,je nego hvataj se cojeka,mogla bi ti i ranije u akcijuuser posted image user posted image


necu ranije, da pokvarim ljeto i odmor povracanjemuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu new mama)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 1:34:21   
milenium
IZVORNA PORUKA: rose

IZVORNA PORUKA: isabella

rose razmisljali smo o tome samo neznam dali ima negdje da bih se mogao obaviti privatni porod ,,,,,,,,


nema to...samo u bolnici ali mozes dogovoriti carski ako zelis


isabela to ti ima u hrvatskoj,a ni to nije daleko odavde,ako možeš iz it do bih možeš i u hruser posted image
poliklinika se zove Podobnik,proguglaj malo,to je privatno rodilište,imaš svoj apartman, dogovoriš se sve kako i šta želiš i tvoje se želje poštuju ,jest da je malo skupo al kad ti je već situacija takva možda bolje i to .

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 8:41:09   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: bebacha

nije mogla odolituser posted image
veselaaa i tebi je vakatuser posted image user posted image user posted image zbog Aise


jest valauser posted image


uozbiljite se user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 8:46:07   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: N_N


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kontam biće drugi put upola lakše, pa valjda neće biti krupna beba kao prva koja je imala 4350user posted image




Kod mene druga user posted image krupnija user posted image


a koliko krupnija?

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 8:48:21   
Malenaoduvijek
i kod mene druga beba bila krupnija,
prvi 2950, a drugi 4250


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 8:51:12   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MALA1994

i kod mene druga beba bila krupnija,
prvi 2950, a drugi 4250



al moja je imala 4350 pa kud će druga biti krupnija user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 8:52:59   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

i kod mene druga beba bila krupnija,
prvi 2950, a drugi 4250



al moja je imala 4350 pa kud će druga biti krupnija user posted image user posted image


kod moje sestre je mladji sin isto bio krupniji od starije sestre, mozda kod tebe bude ista user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 8:55:20   
veeseelaa
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 9:02:01   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image user posted image


a ne mora to nista da znaci, ja sam bila druga beba pa sam bila sitnija (ovo te ja sad kao tjesim) user posted image


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 9:08:37   
mamabb
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

i kod mene druga beba bila krupnija,
prvi 2950, a drugi 4250



al moja je imala 4350 pa kud će druga biti krupnija user posted image user posted image


kod moje sestre je mladji sin isto bio krupniji od starije sestre, mozda kod tebe bude ista user posted image



Uhhh žene i moja je bila preko 4 kg, ja bih volila da sljedeća bude malo manja stignu oni raju, a Boga mi kad tiskaš i 20 grama je punouser posted image user posted image

_____________________________

04.12.2008.

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 9:12:07   
veeseelaa
a Boga mi kad tiskaš i 20 grama je puno


slažem se
naravno da je razlika ogromna između 4 kg i 3 kg

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamabb)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 9:12:28   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image user posted image


a ne mora to nista da znaci, ja sam bila druga beba pa sam bila sitnija (ovo te ja sad kao tjesim) user posted image



vještice jednauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 9:42:11   
Emica_sa
Ja sam prosla i jedno i drugo,prvi porod 32 sata bolova bez otvaranja  i na kraju jedva skupila snage,rodila bebi 5 puta pupcana vrpca,nije disao uopce,ozivljavali ga elektro sokovima,prebace ,ga na pedijatriju gore bio mjesec dana na aparatima jer je prilikom poroda zaradio edem mozga,krvarenje na mozgu i svasta nesto...Davali crne prognoze,mene napadali sto sam isla prirodno,kao da sam se ja pitalauser posted image znaci ogromna trauma.Drugi porod  nakon godinu dana,znaci rane jos  svijeze, ja sam opet htijela prirodno,ali dr rekao nema sanse i ova beba visoko,ne zeli da rizikuje i zakaze carski,proslo sve super,bolova naravno ima ali nije strasno..Mislim da sve zavisi kakva si osoba,ja nikada ni u jednom momentu nisam pomislila,na to sto se dogodilo na prvom porodu,jednostavno sam takva osoba nemam nikakvih strahova,uvijek gledam pozitivno i tako sam se ponasla kad mi je sin bio na aparatima,ja ni u jednom momentu nisam pomislila da nesto nece biti uredu,ali ni u jednom,niti sam suze pustila,samo sam govorila bit ce dobro i tako je i bilo.Ako mislis da ce ti biti lakse popricaj sa nekim pihologom ali gledaj malo pozitivnije na sve,jer  iako sam prosla svasta,ja sam sigurna,ako me zdravlje bude sluzilo naravno,da mi ovo nije zadnja beba,bit ce ih jos,jer uzivam u svakom momentu sa svojom djecom

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 9:46:41   
Malenaoduvijek
 
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

user posted image user posted image user posted image user posted image


a ne mora to nista da znaci, ja sam bila druga beba pa sam bila sitnija (ovo te ja sad kao tjesim) user posted image



vještice jednauser posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image , samo mi metla fali

< Poruku je uredio MALA1994 -- 10.5.2011 9:47:00 >


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 9:53:06   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja sam prosla i jedno i drugo,prvi porod 32 sata bolova bez otvaranja  i na kraju jedva skupila snage,rodila bebi 5 puta pupcana vrpca,nije disao uopce,ozivljavali ga elektro sokovima,prebace ,ga na pedijatriju gore bio mjesec dana na aparatima jer je prilikom poroda zaradio edem mozga,krvarenje na mozgu i svasta nesto...Davali crne prognoze,mene napadali sto sam isla prirodno,kao da sam se ja pitalauser posted image znaci ogromna trauma.Drugi porod  nakon godinu dana,znaci rane jos  svijeze, ja sam opet htijela prirodno,ali dr rekao nema sanse i ova beba visoko,ne zeli da rizikuje i zakaze carski,proslo sve super,bolova naravno ima ali nije strasno..Mislim da sve zavisi kakva si osoba,ja nikada ni u jednom momentu nisam pomislila,na to sto se dogodilo na prvom porodu,jednostavno sam takva osoba nemam nikakvih strahova,uvijek gledam pozitivno i tako sam se ponasla kad mi je sin bio na aparatima,ja ni u jednom momentu nisam pomislila da nesto nece biti uredu,ali ni u jednom,niti sam suze pustila,samo sam govorila bit ce dobro i tako je i bilo.Ako mislis da ce ti biti lakse popricaj sa nekim pihologom ali gledaj malo pozitivnije na sve,jer  iako sam prosla svasta,ja sam sigurna,ako me zdravlje bude sluzilo naravno,da mi ovo nije zadnja beba,bit ce ih jos,jer uzivam u svakom momentu sa svojom djecom



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 11:29:52   
isabella

IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ja sam prosla i jedno i drugo,prvi porod 32 sata bolova bez otvaranja  i na kraju jedva skupila snage,rodila bebi 5 puta pupcana vrpca,nije disao uopce,ozivljavali ga elektro sokovima,prebace ,ga na pedijatriju gore bio mjesec dana na aparatima jer je prilikom poroda zaradio edem mozga,krvarenje na mozgu i svasta nesto...Davali crne prognoze,mene napadali sto sam isla prirodno,kao da sam se ja pitalauser posted image znaci ogromna trauma.Drugi porod  nakon godinu dana,znaci rane jos  svijeze, ja sam opet htijela prirodno,ali dr rekao nema sanse i ova beba visoko,ne zeli da rizikuje i zakaze carski,proslo sve super,bolova naravno ima ali nije strasno..Mislim da sve zavisi kakva si osoba,ja nikada ni u jednom momentu nisam pomislila,na to sto se dogodilo na prvom porodu,jednostavno sam takva osoba nemam nikakvih strahova,uvijek gledam pozitivno i tako sam se ponasla kad mi je sin bio na aparatima,ja ni u jednom momentu nisam pomislila da nesto nece biti uredu,ali ni u jednom,niti sam suze pustila,samo sam govorila bit ce dobro i tako je i bilo.Ako mislis da ce ti biti lakse popricaj sa nekim pihologom ali gledaj malo pozitivnije na sve,jer  iako sam prosla svasta,ja sam sigurna,ako me zdravlje bude sluzilo naravno,da mi ovo nije zadnja beba,bit ce ih jos,jer uzivam u svakom momentu sa svojom djecom



user posted image user posted image user posted image svaka ti cast divim ti se,,ja sam isla popricala sa jednim finim cikom psiho terapeutom u savjetovalistu za trudnice oni rade na psihickoj pripremi za porod.Bogami puno mi lakse rekao je da je problem u tome sto ja nisam ocekivala sve to ja sam otisla na porod bez straha ikakvog,a ono sto me zadesilo ostavilo je sok i da zbog tog soka ima dosta stvari potisnutih u meni i da trebam pricati o njima,,uglavnom opet cu mu otici.A i ja sam hrabra u drugim stvarima i pozitivna osoba ali bogami kada sam vidjela da se bas dodje na granicu zivota i smrti......a inace mi je rekao da sam i mlada nespremna na sve te traume,,ali zene drage ja volim djecu ja bih volila da mi je puna kuca djecice ja uzivam u svakoj minuti sa svojom djevojcicom zivim za svaki nas dan proveden zajedno.



_____________________________

Naida 25.04.2010.g dusa moja


Priroda nije fer! Psima nije dala mogucnost da govore, dok neki ljudi odlicno laju.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Trauma sa poroda
10.5.2011 14:29:48   
teacher75

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

IZVORNA PORUKA: MALA1994

i kod mene druga beba bila krupnija,
prvi 2950, a drugi 4250



al moja je imala 4350 pa kud će druga biti krupnija user posted image user posted image

mislim da u vecini slucajeva druga user posted image bude krupnija od prve, moram da te razocaram,

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *