|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
26.4.2010 12:41:44   
Emica_sa
Isla sam user posted image ,sve je uredu,malo se hormoni bili poremetili od prevelikog stresa,ali fizicki je sve ok.Sad mi se stabilizovalo,vec dva mjeseca u martu i aprilu je bilo 15 u mjesecu i standardno,kao i prije poroda trajalo 4 dana nista posebnouser posted image

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
26.4.2010 13:20:18   
tinchita
Baš mi je drago da je sve ureduuser posted image user posted image user posted image user posted image !
Eh, šta nam taj stres sve neće napraviti!!


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
29.6.2010 13:49:14   
Esmeralda
Neznam sto da radim imali netko slicno iskustvo
Kravarila sam poslije poroda 30 dana, zatim dobijem 19.7. jako obilna menstruacijaaaa 4 dana i prestane, i nakon pet dana opet dobijem...a danas je vec 61 dan od porodjaja....kako u takom kratkom razmaku da prokvarim, tamam se narucila na kolposkopiju u cetvrtak, pa cu morati otkazati.....

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
29.6.2010 15:19:04   
leona81
to je cesto poslije porodjaja, to ustvari nisi imala menst vec su ostaci pa prava menst....ne brini se

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
29.6.2010 18:28:22   
Esmeralda
Neznam sto je...ali ipak sam zvala Ginekologa i krajem ove sedmice idem na pregled..brine me jer, sam poslije poroda izgubila haman 4 litre krvi, imala sam atoniju maternice, nenam vise odakleee izlazi mirnije cu spavati ako se pregledam

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
28.7.2010 9:00:50   
ivanak
Bok vam, ja sam rodila ima 7 dana i krvarenja nemam ima od navečer. Jest da mi je drugi porod, ali opet da tako kratko traje malo mi je čudno...
Možda je mali prekid, pa će sad biti pomalo. Ajme nemam pojma što bi mislila


_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Esmeralda)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
28.7.2010 12:53:50   
ivanak
Evo opet počelo da toči.... a svašta ću li doživjeti... od jučer 22h ništa i odjednom u 12h ponovno.



_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
28.7.2010 12:56:04   
Anoniman
ivanka,mislim da je to o.k pa moras se ocistiti mila posle poroda znas i samauser posted image
Kod mene je nekad bilo,jace nekad manje krvarenjauser posted image

(odgovor članu ivanak)
  Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
28.7.2010 13:53:25   
ivanak
ma draga znam sve... nego me nervira to malo toči, malo ne toči....

_____________________________

-> 17.06.2009. je došao mamin i tatin frajer - mali Antonio

-> 21.07.2010. je mali Antonio dobio sestru Paulu :-)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
5.10.2010 13:26:36   
lejna_
Da li je neko imao gusti bijeli iscjedak nakon poroda, .... prvo sam krvarila, ne tako obilno, ... i evo nakon desetak dana ovaj iscjedak...???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pojavi se i krvarenje, ... pa onda opet iscjedak!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ivanak)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
5.10.2010 13:41:56   
dzeni_nl

IZVORNA PORUKA: lejna_

Da li je neko imao gusti bijeli iscjedak nakon poroda, .... prvo sam krvarila, ne tako obilno, ... i evo nakon desetak dana ovaj iscjedak...???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pojavi se i krvarenje, ... pa onda opet iscjedak!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



imam ja, krvarenje mi je prestalo, ali sad taj iscjedak ali kod mene uzasno se cuje, bas sam i ja htjela da to pitam da li je neko imao nesto slicno?


_____________________________

Ima nade za bolje sutra...
04.09.2010 rodila se Marisa mamina radost najveca.

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
5.10.2010 14:04:12   
lejna_
IZVORNA PORUKA: dzeni_nl


IZVORNA PORUKA: lejna_

Da li je neko imao gusti bijeli iscjedak nakon poroda, .... prvo sam krvarila, ne tako obilno, ... i evo nakon desetak dana ovaj iscjedak...???user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Pojavi se i krvarenje, ... pa onda opet iscjedak!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image





imam ja, krvarenje mi je prestalo, ali sad taj iscjedak ali kod mene uzasno se cuje, bas sam i ja htjela da to pitam da li je neko imao nesto slicno?



Da, da, da ...

Malo je žućkast, ustvari!!!!

Eto, meni nakon desetak dana, .. malo krvarenje, malo taj iscjedak.

(odgovor članu dzeni_nl)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
12.10.2010 23:47:53   
slavuj
Drage zene  porodila sam se prije 3.5 mjeseca i dva puta sam dobila sve bilo ok. Juce opet dobijem i nije puno teklo ali prije par sati mi izleti "komadic" ono nesto kao pileca jetra(jbg tako mi najlakse opisati). i opet maloprije jedan. Krvarenje nije puno obilno. Pa me zanima dali je neka imala slicno iskustvo i sta da radim. Malo me strah!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
12.10.2010 23:49:45   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: slavuj

Drage zene  porodila sam se prije 3.5 mjeseca i dva puta sam dobila sve bilo ok. Juce opet dobijem i nije puno teklo ali prije par sati mi izleti "komadic" ono nesto kao pileca jetra(jbg tako mi najlakse opisati). i opet maloprije jedan. Krvarenje nije puno obilno. Pa me zanima dali je neka imala slicno iskustvo i sta da radim. Malo me strah!user posted image user posted image user posted image user posted image

jesi išla na pregled ikako nakon poroda.
Ako nisi otiđiuser posted image
Ovakvo krvarenje moguće je u slučajevima prehlade ili odeljava.
Nije ništa strašno ali trebaš malo pripaziti i kontorlisati naravno.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu slavuj)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
12.10.2010 23:51:50   
slavuj
Ma nisam isla na pregled nemogu da stisnem. (znam da sam lijena al jbg.) ako Boga otici cu cim ovo prodje,ako nebude potrebe prije. Znaci normalno je da ti "komadici ispadaju???

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
12.10.2010 23:54:25   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: slavuj

Ma nisam isla na pregled nemogu da stisnem. (znam da sam lijena al jbg.) ako Boga otici cu cim ovo prodje,ako nebude potrebe prije. Znaci normalno je da ti "komadici ispadaju???

pa sad nije normalno...ali nije opasno.
trebaš kontrolisati....
moguće da se još čistiš a moguće da ima i infekcije...iapk ti otiđi doktoru je rkod žena kod kojih ispadaju ti koamdi može doći do doljeva a to je već zeznuto i jako opasno.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu slavuj)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
12.10.2010 23:55:58   
slavuj
Hvala,u svakom slucaju cu cotici na pregled cim prije.user posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
14.10.2010 13:30:16   
lejna_
IZVORNA PORUKA: slavuj

Drage zene  porodila sam se prije 3.5 mjeseca i dva puta sam dobila sve bilo ok. Juce opet dobijem i nije puno teklo ali prije par sati mi izleti "komadic" ono nesto kao pileca jetra(jbg tako mi najlakse opisati). i opet maloprije jedan. Krvarenje nije puno obilno. Pa me zanima dali je neka imala slicno iskustvo i sta da radim. Malo me strah!user posted image user posted image user posted image user posted image


A izlaženje te "pileće jetre" - je li normalno u toku 40 dana čišćenja?
Meni se to jednom desilo, ... nedugo nakon proda.

(odgovor članu slavuj)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
20.11.2010 19:05:48   
colito
pozz ,da se i ja pridruzim istom problemu.i ja sam se pordila 14.10 i isti problem imam ,taj zuckasti iscjedak,poneka kap krvi,(uzasno smrdi).ali poslije 40 dan idem na kontrolu,nadam  se da nije nista  strasno,i na to sve (jos mi ni konci nisu ispali)

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
21.11.2010 16:16:32   
lejna_
IZVORNA PORUKA: colito

pozz ,da se i ja pridruzim istom problemu.i ja sam se pordila 14.10 i isti problem imam ,taj zuckasti iscjedak,poneka kap krvi,(uzasno smrdi).ali poslije 40 dan idem na kontrolu,nadam  se da nije nista  strasno,i na to sve (jos mi ni konci nisu ispali)


I meni su ispadali 40 dana user posted image
I jos nisam bila na kontroli jer sam, onda, 40ti dan dobila. Pa onda 10 dana nista, sve normalno, ... i evo opet neki smedji iscjedak user posted image ...traje ve nekoliko dana,,,
Da li je neko imao neto slicno?

< Poruku je uredio lejna_ -- 21.11.2010 16:20:39 >

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
21.11.2010 18:25:57   
colito
e sad mi je barem malo lakse user posted image ,nisam jedina kojoj konci stoje ovoliko dugo i nadam se da ce ispasti i meni do 40 dana,i da necu dobit user posted image pa da mogu otici napokon na kontrolu,jer sam kao na iglama ,user posted image

(odgovor članu slavuj)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
21.11.2010 18:37:32   
lejna_
Mislit ces da su ispali svi, kad ono ima ih jos user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
21.11.2010 18:46:40   
colito
ma ne mislim ja da su ispali ,ja zbog toga i imam brigu sto sam,samo jednom vidjela na pocetku mozda 15 dan,jedan mali koncic,i neki dan jos jedan,pa bas me hvata neka panika sto ih nema vise ,svasta mi pada na pamet,gluposti,a ima njih hihih ja mislim,a muz mi pada od smijeha zbog mojih glupih izjavauser posted image user posted image

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
21.11.2010 18:59:15   
lejna_
Ma i meni je tako bilo, ... dva končića brzo, ... ona vanjska, ... ali te iznenade oni unutrašnji, barem su mene, jer nisam znala ima li im kraja... al eto...porodila sam se prije dva mjeseca i više ne ispadaju user posted image

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Krvarenje poslije porodjaja
21.11.2010 19:14:00   
colito
isto sveuser posted image ,ma imam ja i unutrasnjih ,ali mi nisu rekli kolikouser posted image user posted image ,a vanjiski samo 3 ,,da se vise hoce zavrsiti,i konci i ulozci su mi navrh glave,dosadila sam svim vise,a muzu najvise,odrecice me se user posted image user posted image user posted image user posted image koliko sam mu dosadna 

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 [5] 6 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *