|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hljeb, patlidžani i grožđe.
23.6.2009 14:46:45   
emma.L
Isto tako, dajem joj kruh da žvaće i nema bacanja- trudim se da polako guta. Isto joj udrobim komadiće u juhu i u početku se bunila, a sada žvaće i jede, bez pogovora user posted image . Ipak više voli da joj tata kuha jer on sve smiksa u pire i naravno brže je nahrani.
A grožđe planiramo ovih dana probati. Voće je inače ne oduševljava, pogotovo svježe user posted image .
Za patlidžan nisam znala da je alergen. Pa do koliko onda čekati? 12 mjeseci ili duže?

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu dana3)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Hljeb, patlidžani i grožđe.
5.7.2009 14:32:44   
Anoniman
Evo nešto što sam ja našla o patlidžanu

Što se vitamina i minerala tiče patlidžan je vrijedna namirnica koja osim kalija sadrži fosfor, željezo, kalcij, vitamine B1 i B2, vitamin PP i vitamin C.
Djeci starijoj od 18 mjeseci treba nuditi ovu zdravu namirnicu. Svjež patlidžan na 100 grama ima 24 kalorije energije. Bogat je celulozom i podstiče rad probavnih organa. Također sadrži znatnu količinu pektina, koji snižavaju holesterol, dobar je i za srce jer osigurava značajnu količinu kalija. Istovremeno sadrži vrstu fitohemikalije zvanu saponin, koja posjeduje antialergijska, antikarcerogena i protivupalna svojstva.

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Hljeb, patlidžani i grožđe.
12.8.2011 11:54:47   
lejna_
Da li bebi od 10 mj. treba gulit grožđe??

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Hljeb, patlidžani i grožđe.
12.8.2011 11:58:51   
ziki
Ja sam starijem gulila bilo me strah da se ne zagrcne sa onom kozicom.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu lejna_)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Hljeb, patlidžani i grožđe.
12.8.2011 12:31:57   
lejna_
Evo sam i ja gulila i nabadala joj na zubiće, baš je uživala.

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *