|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kako dati nekome savjet o dohrani
12.3.2009 17:58:41   
Anoniman
Ja se ne volim nikome mješati u život a ne dozvoljavam ni da se meni mješaju, pogotovo kad je u pitanju moje dijete. Majke su najosjetljivije na djecu i one tihe čak ujedaju kad im ko prozbori kako bi ona trebala da hrani dijete.
Svakom njegovo.
Kažu kad su nekoliko ljudi pitali šta bi da promjeniš na sebi svi su rekli noge, nos, grudi... a kad su upitali da li bi mjenjali pamet svi su rekli da ne bi, jer svaki čovjek smatra za sebe da je najpametniji.



(odgovor članu Amrino)
  Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Kako dati nekome savjet o dohrani
12.3.2009 19:49:51   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Breskva

Ja se ne volim nikome mješati u život a ne dozvoljavam ni da se meni mješaju, pogotovo kad je u pitanju moje dijete. Majke su najosjetljivije na djecu i one tihe čak ujedaju kad im ko prozbori kako bi ona trebala da hrani dijete.
Svakom njegovo.
Kažu kad su nekoliko ljudi pitali šta bi da promjeniš na sebi svi su rekli noge, nos, grudi... a kad su upitali da li bi mjenjali pamet svi su rekli da ne bi, jer svaki čovjek smatra za sebe da je najpametniji.



ta samuser posted image ...
meni se po glavi moze skakati... vrlo sam miroljubiva i ne volim nikakve konflikte ali kad je ASJA u ptanju ee onda grizem user posted image  i nedam da se bilo ko mjesa... naravno saslusam svakog...

@Amrino: a sto me nasmija za dimije user posted image ...meni niko nije htio sasiti dimije pa mi je to ostao neostavreni san iz djetinjstva...user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Kako dati nekome savjet o dohrani
12.3.2009 19:50:17   
Amrino
Ma naravno. Ja nikome uzivo ne dajem bilo kakve savjete sto se toga tice. Ako me neko nesto upita "kako" "zasto" - objasnim ono sto mislim i to je to.

Visnja: user posted image user posted image user posted image Kad te MM pita sta bi zeljela za slijedecu godisnjicu braka a ti reci - dimije!!!


< Poruku je uredio Amrino RR -- 12.3.2009 19:52:17 >


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 78
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *