|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: vjerovali ili ne
28.6.2011 15:47:15   
gerberka
IZVORNA PORUKA: taurus


i ja mislim da ne trebaš sada gubiti vrijeme na mail-ove i žalbe



i ja mislim. Za to nikad nije kasno

_____________________________

"Gospodaru moj, pokloni mi od sebe čestita potomka, jer se Ti, uistinu, molbi odazivaš." (Ali Imran,38)
_______________________________________________
beta 06.06.2011 1309
beta 08.06.2011 3282 :)
10.02.2012 8:05 moja maca! Hvala Ti Gospodaru

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 15:50:30   
Nunny
sad je na zalost kako jeste naravno poslusacu sve vase savjete taurus veceras idemo na previjanjeu Omer Maslic...ako oni odbiju u hitnu posto tu ima hirurg non stop...ili privatniku nekom (preporuke na pp)
nadam se da ce mu se smiriti malo taj proces gadno je bilo vidjet kad su mu to sto je zaraslo opet kopali...niko ne trazi od njih da to zamiri preko noci ili magicno nestane ali nije smjelo da se upali tako zar ne

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 15:50:35   
Leva
Na zalost nista zacuđujuce kada je u pitanju nas vrli zdravstveni sistem...
Mislim da je dijete bez obzira na to sto je vakcinisano trebalo dobiti Anti tetanus jer cisto sumnjam da su bas kojicu oprali i zube. Cijenjena gospoda bi trebala znati da pored primarne postoji opasnost i od sekundarne infekcije. Sve stvari koje si kupila i kojima si tretirala ranu su savrseno ok za tu namjenu i bez obzira u sta te ubjedjivali ti nisi ucinila nista sto je moglo dovesti do infekcije.
A ti portiri su vam inace pravo zanimljiv fenomen...bolje ti je biti dobra s njim ili sa tetom sto cisti nego sa direktorom klinike.

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu gerberka)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: vjerovali ili ne
28.6.2011 15:50:51   
tekja
citam i ne mogu da vjerujem
 
bebo dragauser posted image user posted image user posted image ...nadam se da ce tvoji majusni prstici brzo ozdravitiuser posted image
 
ne znam nunny za vas, ali da se nasem djetetu, ne daj Boze, isto to desilo, ne bih gubila vrijeme sastavljajuci kulturne zalbe i pristojna pisma...tebe ne treba brinuti to sto njima nije stalo - nije im sigurno stalo, vi ste roditelji i morate se pobrinuti da vam dijete dobije adekvatno lijecenje, pa ako moze milom, moze hB, a ako ne, ima brate sila, palica, pesnica, itd...user posted image user posted image user posted image ...

_____________________________

Jul 20th

...just because it burns
doesn't mean you're gonna die
you gotta get up and try try try!

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: vjerovali ili ne
28.6.2011 15:54:23   
Nunny
IZVORNA PORUKA: taurus

dora strana u cijeloj priči je što je primio sve vakcine
meni se jedino ne sviđa što se i pored antibiotika rana inficiralauser posted image

ti si ispravno postupila sa svim preparatima koje si kupila u apoteci ali opet stručna lica to bolje rade, jer ti garant čim dijete malo zaplače prekidaš i ne očistiš dobro ranu

evo svi smo dali po neki savjet, pa ti prihvati koji želiš, samo molim te nemoj čekati

i ja mislim da ne trebaš sada gubiti vrijeme na mail-ove i žalbe




ma u pravu si ja bas nisam mogla dobro pritisnuti i cjediti mu gnoj on se zakocene od placa a ja sam mu ipak mama i nemam srca za to...

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: vjerovali ili ne
28.6.2011 16:12:48   
Mamarica
Strasno! Jako mi je zao i nadam se da ce sad ici na bolje. Ne mogu nida zamsilim kako mu je, a i tebi user posted image
Dobila si puno dobrih savjeta, ja bih jos (mada znam da ti nije do toga, ali ako mislite se zaliti ili tuziti), uslikala rucicu-ne znam da li imas ikakav dokument sa dijagnozom, nalazom i sl.

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 16:15:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Nunny

IZVORNA PORUKA: felix

nunny a kako da ga konj ujede user posted image jel mu rukicu pruzu da ga miliki ili ......
stvarno mi je zao mogu mislit kako se prepo dusa draga a i ti isto....


ma nije ga milkio on se zakacio sa dva prstica za ogradu i konj ga povukao zubima krenuo da mu cupa ruku toliko ga izvukao da mu je cijelu ruku procupao kroz onaj mali otvor od mreze...

user posted image user posted image user posted image joj boze dragi ....
user posted image user posted image user posted image user posted image Da sto prije ruka prodje i sve to abd bude iza vas uskoro .
Ljubim ga puno

(odgovor članu Nunny)
  Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 16:28:59   
Honey3
a jest mi zao slatkisa malenog uh mogu zamisliti kako je to ujedanje izgledalo,dusa draga mogu misliti koji bol i koji strahuser posted image user posted image user posted image user posted image a sto se tice zdravstva tu se nema sta puno govoriti gamad nehumana(cast izuzecima)user posted image pa zar im nije bolje da se po dobru spominju kao te sto si spomenula u hitnoj,nego da ih narod kune na sve straneuser posted image
ja se nadam da ce maleni uz Boziju pomoc biti dobro,da ce to sve hirli prociuser posted image


_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 16:33:50   
Amrino
Ne znam kako  me svaki put uspiju iznenaditi...taman kad pomislim da sam oguglala na njihove gluposti a ono opet nesto novo. Hvala Bogu pa nije nista ozbiljnije a za ovakvu stvar- da smo negdje vani- mogla bi tuziti Pinirsku pa bi pofinu odstetu dobila a kod nas uhvati se za usi i igraj!
Nadam se da ce malo pilence sto prije biti bolje i da cete svi sto prije to zaboraviti.


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 16:35:42   
sabinos
e ovo samo kod nas ima...boze sacuvaj...
samo da rukica bude dobro...


_____________________________

nista nije ni dobro ni lose samo ga misljenje cini takvim.Sekspir

mamine paše i najbolji drugovi
veliki A 2009
mali A 2013

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 16:37:39   
marinčii
Nunny jako mi je žao pileta malog,mogu zamisliti kako ga samo boliuser posted image duša draga da što prije ozdravi i abd zaboravi na tu ružnu scenu
A za naše zdravstvo nemam riječiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu sabinos)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 16:43:33   
InLove
Bas mi je zao malisana, da rukica bude brzoo sto bolje aBd. Ti nasi doktori su dzubradi prava .. Da im se ubacilla koja marka sve bi to oni!!

Beboo ozdravi brzo aBd,da ti budes bolje a i mama da se ne sikira!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Zbog pogresnih ljudi, vise ni prave ne prepoznajem!

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 16:55:56   
Anoniman
Nunny, nista ne cekaj...nego opet pravac kosevo, trazi tamo dr. da odmah ruku saniraju...ako te opet posaju plasticaru, ti njima reci da ga nema...da ga oni pozovu...da se neces mrdnuti dok dijete ne pregledaju i ruku nesaniraju.Reci da mu nisu dali nikakve vakcine jer je konj iz iponirske...da su sami zakljucili da je vakcinisan te da nije potrebno (mada je meni touser posted image ) mislim...nije bjesnilo jedina bolest...ako nista, trebali su mu antitetanus opet dati

Ljudi moji shvatite...kakav narod, takvo i zdravstvo...uvijek kazem ...cast izuzecima..kad vidite da nece milom, e onda idite silom

(odgovor članu Honey3)
  Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 17:23:59   
N_N
Bože, Bože user posted image user posted image user posted image user posted image
I mi smo u nedjelju bili u P. dolini. Dok smo se vozili nazad čitala sam sve što piše na ulaznici pa između ostalog tu stoji, nešto u smislu: Čuvajući kartu osiguravate se u slučaju bilo kakve nezgode unutar P. doline......
Strašno mi je žao dječaka...... želim mu brz oporavak.



< Poruku je uredio N_N -- 28.6.2011 17:24:36 >


_____________________________

I nogom u guzicu je korak naprijed!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 17:27:45   
teacher75
ajoooooooooooj, bas sam se nasekirala citajuci ovouser posted image user posted image user posted image zao mi je malih prstica, nadam se da ce sve biti ok

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu N_N)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 17:53:26   
mamin cvjetić
Jako mi je žao malenog zbo svega što mu se desilo kao i vas roditelja što na svojo koži osjećate ozbiljnost krajnje neozbiljnosti čitavog zdravstva. Samo mi nije jasno zašto odma niste reagovali akotreba tučom galamom jer je očito to jedini jezik sa kojim treba komuniciratu u zdravstvu kako bi čovjek dobio adekvatnu medicinsku skrb.Nemojte biti ni blagi ni tihi nego bučni na sav glas da vas ako treba i cijeli svijet čuje.
Joj tako sam ljuta da bi evo sad ovog momenta podigla sve na noge i ganjala nakvu pravdu a mi žene sa ovog portala to sigurno možemo samo se trebamo podignuti i napraviti ustanak za prava adekvatnog liječenja.Ja sam sigurna da bi mi nešto mogle učiniti po tom pitanju.

_____________________________

Nevidljivom niti najčvršće smo povezani

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 18:09:05   
Hannan
Da ako Bog da to sto prije zaraste i djecaku ne ustanu posljedice u bilo kakvom obliku.
Slazem se sa prethodnim postovima, ako nece milom, hoce silom...nazalost u ovoj drzavi se stvari tako moraju rjesavati bilo gdje da se pojavite pa i na klinikama.


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu mamin cvjetić)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 18:42:41   
R&T@
Moram reagovati ovako user posted image  i ovako user posted image

Nuny user posted image

_____________________________

“One su male, ali su velike, odnosno, hoću reći, nisu više male, ali su dosta velike da ne budu male“... One su T&R...

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:17:20   
Hanady RR
Dali ste išli večeras negdje na previjanje...jeli neko pogledao rukicu...
Kako li je dijeteuser posted image user posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu R&T@)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:19:59   
mamaajna
IZVORNA PORUKA: Nunny

drage mojene mogu vam u jedan post ispricat koliku osjecam gorcinu i bijes i tugu zbog naseg zdravstvenog sistema...
u nedelju je mojeg malog djecaka(1,5godina) u Pionirskoj dolini ugrizao konj za ruku...izbezumljena sam ga povela na cum gdje su mu uradili snimak...konstatovali da prstici nisu sllomljeni, isprali ovlas hidrogenom, stavili komad gaze i poslali nas infektologu...doktorica konstatuje da su konji vakcinisani sobzirom da su iz P. doline i da mom djetetu ne treba nikakva inekcija i posalju nas kuci dajuci nam antibiotik i sirup protiv bolova...ja dolazim kuci, rukica je otecena prsti debljine mojih djete neutjesno place...otisli smo do apoteke uzeli acid boric i ja sdam mu citavu noc stavljala obloge u nadi da ce otok spasti i prskala ga sredstvom za ispiranje rana...ali stanje se pogorsavalo....sutradan (juce) sam djete spremila pedijatru...gospodja je pogledala kaze treba previti idite na pedijatriju kosevo...onda ga pogledao hirurg i umjesto da ocisti ranu posalje nas plasticaru...njega naravno nema otisao u svoju privatnu kliniku jer rade dok ima pacijenata a vec je 12 h...opet odemo na cum trazimo da zovnu dezurnog plasticnog hirurga...on konstatuje da je djete malo i da ne moze on sad vidjeti da li su njemu ok zivci i salje nas kuci...ja opet u apoteku kupim bivacin mast i rivanol previjem malenog ali nisam imala srca da mu struzem vec zakorelu kozu...do navece rukica gori crvena odem u apoteku kupim jod i bivacin prah navece mu istruzem koliko sam mogla sterilnom gazom sipnem joda i bivacina maleni se smiri i zaspe ...malo je to pomoglo jutros odvijem ruku situacija jos gora placuci spremim dijete i kontam odoh u hitnu ako odbiju da mu previju ruku zvacu novinare...previli su mu rukicu i sad spava....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...jadnicku se zagnojilo pa su mu sve otvarali strugali ...tako me strah da ne dobije sepsu ne znam vise sta da radim...eto bilo kakav savjet dobro je dosao




odvedo ga na ortopediju ja sam svog vodila kad mu je skejtbord presao preko prstiju pa mu se jedan upalio i zagnoio i odmah su me primili tj. gavrankapetanovic na 1 spratu

< Poruku je uredio Hanady RR -- 28.6.2011 21:32:49 >


_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Nunny)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:27:56   
Nunny
drage moje evo novih vijesti od nas...prvo moram da vam se "pohvalim"da je moje dijete konacno zbrinuto makar djelimicno i da je iz mene izbila zivotinja troglava azdaja ma zovite kako hocete ali pukla sam...nisam imala milosti prijetila sam im i tuzbama i novinarima i policijom necete mi vjerovati sta se sve izdesavalo...krenucu redom...
veceras oko 6:45 odemo prvo u dom zdravlja i ispricamo ljubaznoj dr sta se sve izdesavalo i kako zelimo da nam pogleda djete oni skinu zavoj koji su nam popodne stavili u hitnoj i ima sto vidjet ruka otecena kaze ona molim vas vodite ga na kosevo...ja fino kazem dajte mi uputnicu za vojnu na kosevu su nam uskratili tretman kaze zena nema pedijatrije u vojnoj i mi silom prilika odemo ponovo na kosevo...
tamo ponovo u smjeni dr D i opet isto kaaze idite plasticnom hirurgu...
ja njenu sa iole tolerancije kazem slusajte doktore prvo juce ste ucinili isto moje dijete nije ni previjeno bilo samo nas vodate to apsolutno nema smisla kaze on meni ja sam tu plegmonu vidio juce i poslao vas plasticaru da vas zbrine ako vam on ponovo ne pruzi pomoc vratite se meni ali on je strucnjak za saku i on to bolje radi bla bla...gdje da idemo 3 sprat iznad cum-A
lift neradi popnemo se mi na 3 i nas pritisak isto izlazi sestra dr. Dujso radi neku biopsiju u sali je cekajte...
bdw navodni dr. D plasticar je juce mog sina vratio bez da mu ocisti ranui pruzi bilo kakvu pomoc vec je meni reko kupi bivacin mast i mazi...
onda dolazi doticni J. M i kaze vi nemate prava biti ovdje idite na cum i doslovno vas tjera i u tom momentu budi se azdaja ja rekoh ako oces da nas otjeras zovni policiju..onda njegova prica bla bla oni tu nemaju ni zavoja nemogu ga zbrinut...sto mislim da je laz....ali nije tesko provjerit...sidjemo mi na cum i oni zovnu dezurnog doktora  D...nakon 20 minuta na nase zaprepascenje dolazi on totalno drugi doktor...ja poludila pitam gdje je doktor D kaze on to sam ja ma rekoh nemojte lagati niste vi juce bili je li ovo vas potpis daje ja jucerasnji papir on preskraba taj potpis i kaze to je moj kolega on ima ovlast da stavlja moj potpis....ne moram vam kazat da sam dalje bila odvratna da sebe nisam mogla prepoznat navodno je moje dijete juce ovlas pogledao dr.Z i uskratio mu tretman ciscenja i previjanja poslavsi nas tako kuci...
ja razumijem da je plegmona takva da moze uznapredovat u sat vremena ali je moglo da se sprijeci ciscenjem i previjanjem ja sam sad totalno u soku...ja mislim da dr nije odgovoran za imuni sistem mog djeteta ali je odgovoran sto ga nije previo ocistio mu ranu i sprijecio dalje gnojenje jer smo mi njemu dosli sa dijagnozom nemoze mi tad reci da je nje bilo..

mozete li vjerovati ko zna ko se sve uci na nama user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



< Poruku je uredio Hanady RR -- 30.6.2011 19:42:55 >

(odgovor članu R&T@)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:32:05   
Hanady RR
Moja Nunnyuser posted image

al dobro je bar je dijete zbrinuto...
de kaži jesu lijpo očistili...jesu rekli šta za vakcinisanje opet ...
jel idete i dalje gore na previjanje ...
uh znam naiskirala si se...i stvarno su užasni al smao d aje malenom bolje

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:36:19   
Nunny
joj hanady sta jos kad sam skontala da ti kazem...malo je rec da sam poludila...eto rekao nam je da dodjemo ujutru na previjanje ukoliko se to ne povuce rezace mu rukicu da se to drenira....a kad skontas da je to moglo biti sprijeceno...pa dodje mi da umrem

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:38:37   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Nunny

joj hanady sta jos kad sam skontala da ti kazem...malo je rec da sam poludila...eto rekao nam je da dodjemo ujutru na previjanje ukoliko se to ne povuce rezace mu rukicu da se to drenira....a kad skontas da je to moglo biti sprijeceno...pa dodje mi da umrem

joj znam mila....
ma da ih čovjek žive spali nakonm svega...
ja stavrno nemema riječi...
al neka ste otišli i neka si im rekla i neka si pukla...biće dijete dobro...
neka sutra i dreniraju i iščiste grom ih neubio pa moglo je do toga da ne dođe...

nadam se maleni je miran...dja mu za bol da popije i neka soava...a i ti malo odmori mila...
vala ja se nasikirah a mogu mislit kako sit tiuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Ujed konja u pionirskoj dolini i tretman ...
28.6.2011 21:40:48   
Lady26
Nunny, kako je rucica veceras, ljubi Alija puno user posted image user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *