|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   micanje u stomaku
14.10.2008 14:18:51   
Anoniman
Drage porodilje, evo meni se posljednjih dana tj. oko dva mjeseca poslije poroda u donjem dijelu stomaka javlja neko povremeno lupkanje, baš kao što su bili prvi bebini pokreti, onako kuc, kao da se nešto miče. Znam da beba nije?user posted image Jedino objašnjenje koje sama mogu dati je da je to maternica koja se vraća na mjesto, ali da se to baš osjeti...user posted image Je li se to još nekome dešavalo i šta bi moglo biti?user posted image Na kontrolu ću za par dana.
  Neposredna veza do poruke: 1
   RE: micanje u stomaku
14.10.2008 14:24:34   
ElmaB
Nista se ne sekiraj. To se desavalo i meni poslije prvog poroda. Imala sam osjecaj kao da je jos jedna beba unutra!!! To se materica namjesta i vraca na svoje mjesto. Brzo ce to proci, samo polako!

Pozdrav!


_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: micanje u stomaku
14.10.2008 14:25:26   
Anoniman
ista sam ti user posted image ... mene to podsjeti na moju bebicu, bas mi nedostaje...user posted image
djeluje mi ko neki mjehurici. ne pridajem bas paznju veliku tome, al moglo bi biti to sto kazes, vracanje materice i crijeva... javni sta ti je dr. rekao user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: micanje u stomaku
14.10.2008 14:30:29   
Anoniman
hoću, hvala vam.
Ma moj je muž čak razvio teoriju da me utješi, da ja u stomaku još uvijek osjećam neke reflexe zato što su tu  dugo bili pokreti (i to jaki!)...user posted image user posted image user posted image user posted image
ima smisla, ali nema veze.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 4
   RE: micanje u stomaku
14.10.2008 14:30:53   
lamka
Ista stvar se i meni dešavala.Baš osjećaj kao da još uvijek imam bebaća u stomaku.user posted image

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: micanje u stomaku
14.10.2008 16:10:19   
mamyca
Ista stvar je i kod mene bilauser posted image ,maternica se vraca u pocetni stadij,ne sekiraj se.Makar je tako kod mene bilo,i dr.je rekao da je to to.user posted image

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: micanje u stomaku
14.10.2008 17:31:43   
Crvena
IZVORNA PORUKA: mamyca

Ista stvar je i kod mene bilauser posted image ,maternica se vraca u pocetni stadij,ne sekiraj se.Makar je tako kod mene bilo,i dr.je rekao da je to to.user posted image

Nista se ne brini


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu mamyca)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: micanje u stomaku
14.10.2008 17:32:59   
jasmina_mm
I meni se isto desavala a ja nisam dobijala devet mjeseci pa sam se ubijala od brigeuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: micanje u stomaku
14.10.2008 21:16:12   
Romali
IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

I meni se isto desavala a ja nisam dobijala devet mjeseci pa sam se ubijala od brigeuser posted image user posted image user posted image

Hm, evo nas još... Samo nije 9, nego skoro 6. Baš mi čudno, kao da imam mrave, ali meni u gornjem dijelu stomakauser posted image


_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: micanje u stomaku
15.10.2008 1:37:48   
camm
meni se to i danas zna desiti
tako me podsjeti na bebu u pupiuser posted image

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: micanje u stomaku
28.10.2008 23:12:06   
Inayat
Meni se to desilo dan nakon poroda i bilo je jako vidljivo. Bas kao da se beba pomjera. Doktorica je bila u tom momentu u sobi mi i ja sam je pitala jesu li sigurni da nije jos jedna beba ostala user posted image na sto mi je rekla da su to gasovi u stomaku i vracanje materice na svoje mjesto. Posle toga nisam nista vise osjetila.

_____________________________

Mamine ljubavi
M 25.09.08
Z 10. 06. 10

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *