|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Albumin
12.4.2008 22:59:33   
mazalica
Moj sin je rođen u 35 sedmici i imao je 2,600kg, bio je u inkubatoru i primao je razne antibiotike jer se sumljalo na infekciju jer je meni oticala plodna voda. Izmedu ostalog primio je ALBUMINE (koji pospjesuju bebin razvoj), zbog toga nam je doktorica savjetovala da ga ne vakcinisemo dok ne napuni tri mjeseca iako mu navodno nebi skodilo ni da sada primi vakcinu. Voljela bi da se jave oni koji su imali isto iskustvo jer me strah tih vakcina s obzirom na cijelu situaciju

_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...

Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Albumin
15.4.2008 15:48:02   
mamsi
Moj Kenan je do sad već nekoliko puta dobio albumine(koji su sastavni dio bjelančevina i bez kojih organizam ne može),ali zbog bolesti bubrega koju ima jer su se njemu gubili albumini kroz urin tako da ih je morao primati da nadoknadi izgubljene.Od te bolesti boluje više od godine i zadnju vakcinu je dobio onu sa 6 mjeseci.nama je doktorica rekla da ne smije primiti vakcine dok ne ozdravi,pa bih i tebi preporučila da prođe ta 3 mjeseca pa onda da ih dobije jer se one i naknadno mogu dobivati.Sretno

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Albumin
16.4.2008 14:23:14   
mazalica
Hvala ti mamsi na odgovoru vec sam pomislila da mi se niko nece javiti na temu. Juce sam zvala doktoricu i rekla mi je da dodemo kad napuni dva mjeseca, ona kaze da je beba zdrava i da ce mu dati vakcinu, mene je iskreno malo strah i ja bi najradije cekala tri mjeseca, al ako ona kaze da moze onda valjda ne treba da se brinem...


_____________________________

Hamza 27.02.2008
Ente kalbii, ente kullun fii hajatii...


(odgovor članu mamsi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Albumin
17.4.2008 8:57:53   
mamsi
Ne brini se bit će sve uredu,ljubi bebu

(odgovor članu mazalica)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *