|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: koliko bebe spavaju??
29.1.2021 20:41:13   
Mince07
Drage mame, ne znam jel prava tema za ovo, ako nije uputite me, ja nisam mogla naći drugu... Moja beba spava dovoljno, ali ne spava u pravo vrijeme. Ima haman 4 mjeseca. Po cijelu noć haman je budna malo ujutro zaspi ali samo meni na rukama, čim je spustim budi se. Onda zaspi oko pola 12 i spava do oko 17, probudi se dva puta samo da doji (tako je danas bilo) i bila budna 3 sata jedva i zaspala, pokušavala sam da je držim budnom i pričala joj i svašta nešto ali džabe njoj glavica pada, oči se sklapaju. Sad će spavati možda 2-3 sata i biti budna do oko 3 i tad zaspi jedva sat i budi se...ovo je ovako zadnjih nekoliko dana, ja odspavam 2 3 sata max sa njom preko dana, ovaj period nakon 3 sata jedva izdržim. Da li postoji nešto što mogu uraditi da joj pomognem da ovo promijeni, da mi spava više navečer? 


(odgovor članu Ljubicica3)
Neposredna veza do poruke: 326
   RE: koliko bebe spavaju??
29.1.2021 22:59:17   
Visnja RR
Mince07 user posted image
Napisah post i nestade...
Uglavnom, već si čula za riječ FAZA.... često nam to postane najmrža riječ jer objašnjava sve problemčiće na koje nailazimo u odgoju naših bebica.
Pa eto i to je faza kod tvoje bebice noćne ptičice koja će proći....a ti moraš imati snagu da je prebrodiš.
Sama si nasla odličan način....ali budu istrajna u njemu... ne drži je da spava od 12 do 17...kada je podojiš nedaj da se uspava opet...pričaj joj, kad prestane dojiti nasmijavaj, pleši s njom , odvedi do prozora nešto pokazuj.... pokazuj joj smješne muzičke igračke... igraj se igrice „gdje mama, gdje mama.... evoooo jeee“ to bebci vole...
I to večernje spavanje od 3 sata malo skrati....

I ja sam imala jednu nocnu ptičicu i po dva sata sam je nosala na rukama da bi zaspala po noći....


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: koliko bebe spavaju??
31.1.2021 0:29:14   
Mince07
Da, da, faza haha najčešći odgovor za sve nas mukice... Hvala ti puno. Pokusat ćemo aBd, pa će nadam se brzo i to proći 😊😊


(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: koliko bebe spavaju??
3.2.2021 16:40:44   
Visnja RR
Mince07
Javi nam kako napreduje noćna ptičica? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mince07)
Neposredna veza do poruke: 329
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  10 11 12 13 [14]
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *