|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   sex poslije poroda
29.3.2008 22:23:12   
nadjica
user posted image  ok,malo smijesno i osjecam se glupo, ali ja sanjam kako vodim ljubav sa svojim dragim,  imam nenormalnu zelju... e to sto on izgleda kao santa leda, tj ne dopusta da ga posteno poljubim, mada to radi zato sto se boji da mu mali user posted image ne proradi..ups... nego.pitanje je da li postoji neki period apstiniranja, psihickog,jer porodila sam se na carski,pa da se ne osjecam kao upaljenica...nije da mi smeta, to je valjda normalno... a meni nije glupo voditi ljubav dok u drugoj sobi spava beba, pa i ona je tako zaceta,necemo se praviti rode... jesam li normalna??user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 25.1.2013 15:10:17 >


_____________________________

Tea
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sex posle poroda...
30.3.2008 3:01:13   
camm
mi smo u akciji bili posle dva mjeseca,ja sam prirodno rodila.

(odgovor članu nadjica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sex posle poroda...
30.3.2008 9:37:04   
nikka
ništa to nije nenormalno,svi volimo sex i trudnice i porodilje,pitanje je samo kad si sposobna za to fizički,meni je npr. rana zarastala mjesec dana(prirodni porod),tako da sam morala čekati skoro 2 mjeseca,ali smo zato u trudnoći do zadnjeg dana,tako da nije bila velika pauza.

(odgovor članu nadjica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sex posle poroda...
30.3.2008 9:57:40   
RAJA
Ja i MM smo čekali mjesec dana nismo mogli više izdržati a rodila na carski

(odgovor članu nikka)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sex posle poroda...
30.3.2008 18:20:45   
almai
sasvim normalana je to pojava i bitno je kad je covijek spreman za sex.Neko je nakon mjesec dana a nekom ipak treba duze vremena....user posted image

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sex posle poroda...
1.4.2008 10:15:34   
peanut
U principu trebala bi pricekati neki period od 6 sedmica ili dok ne prestane krvarenje iz rodnice ili dok ti "carski" rez ne zaraste. Ipak, valja se "micati" user posted image  

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sex posle poroda...
17.4.2008 22:12:19   
irmma
I mene interesuje kada se moze poceti sa intimnijim aktivnostima, ali mislim da nema pravila. Vecina govori da treba pricekati onih 40 dana poslije poroda?! Zelja se javila, osjecam se spremnom, ali ipak postoji neki strah pa cu se pretpriti jos koji dan.

_____________________________

Irmma

(odgovor članu peanut)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sex posle poroda...
17.4.2008 22:16:39   
RAJA
Draga Irmma pa ako se želja javila nema potrebe da čekaš user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu irmma)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sex posle poroda...
18.4.2008 15:09:21   
akica b
J a sam sacekala 40 dana jer sam krvarila tacno toliko...A pitanje je stvarno kad je zena spreman...I tad sam imala mali strah iako mi je rana skroz zarasla ali eto...dobro je proslouser posted image

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu RAJA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 15:02:36   
Anoniman
ja nisam mogla da vjerujem šta se meni desilo... kad sam poslije poroda došla iz bolnice, tu istu noć smo smirili malu, legli u krevet i mm me počeo ljubiti, a ja se rastopila!!! Nisam mogla da vjerujem da mi se poslije svega što sam preživjela, nakon što sam razvaljena dole, može javiti onaj slatki osjećaj želje! Logičnije bi mi bilo da sam imala želju da ga premlatim, ali ja sam ga poželjela.user posted image Tad sam rekla: pa vidiš koliko ga voliš! Ne namjeravamo ništa prije isteka 40 dana, ali i dalje svaku noć moram dobiti svoju porciju nježnosti, vjerovale ili ne meni je to neka vrsta terapije... nahranim se i potisnem sve ono ružno.. 

(odgovor članu akica b)
  Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 15:05:01   
mamyca
Tako je i samnom bilo Sheeuser posted image ,to je jednom rijecju ljubavuser posted image .

_____________________________

Hamza 11.3.2008.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 16:56:33   
Anoniman
aaaaah mamyca... to je tako divno... a on se bio uplašio kad sam bila trudna, neko mu rekao da žene poslije poroda mrze muževe...user posted image a sad vidi da tome nema mjesta, i da nećemo jedno drugo zapostaviti radi bebe.. daj Bože da uvijek tako ostane...

(odgovor članu mamyca)
  Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 17:05:20   
asjaa
moras se potruditi dobro da bi tako ostalo.

sex prija svakome ali onaj prvi put poslije poroda meni je bio grozan.Prvo bojaz od ponovne trudnoce,pa da ne bi konci popucali i sve ostalo.opustenost 0.ali svaki put poslije malo po malo i normala ludilo i hajd

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 17:44:59   
adannn

Ja takodje nisam mogla vjerovati da cu ga za dva dana toliko pozeljeti,a kada sam ga prvi put vidjela kada sam izasla iz bolnice izgledao je gore od mene,nekako zabrinut,preplasen vjerovatno zbog svega sto sam ja prezivjela......i te porcije njeznosti su me drzale sretnima dok se nisam oporavila a tada na posaoooo i nadoknadili smo sveuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu asjaa)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 21:39:32   
asjaa
sasvim si normalna,malo ga golicaj po tijrlu da se santa otopi

(odgovor članu nadjica)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 21:42:33   
asjaa
zasto toliko dugo,dobro si izdrzala hehe

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 21:47:23   
asjaa
zavisi ja sam cak i prije mjeseca nisam puno rezana konci ispali i bilo pa proslo,malo bojaza i na kraju super

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: sex posle poroda...
10.9.2008 21:49:24   
asjaa
Na pocetku bilo malogrozno,ali kad covjek prestane misliti na porod sve normal.

< Poruku je uredio amelaa RR -- 12.9.2008 18:10:09 >

(odgovor članu almai)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: sex posle poroda...
11.9.2008 10:38:18   
ja
user posted image  draga nadjice ti si sasvim normalna jer su to potrebe koje covjek nemoze kontrolisati nekad ...bar je tako kod meneuser posted image  kad mi dode nema nece morauser posted image a nije ni njemu mane....i ja sam na carski rodila i mozda neki par dana da je proslo imali smo odnose ...sto se tice rane nije bilo problema a i krvarenja tada nije bilo tako da je uzitak potpun bio a  dijete pa nisu ga rode donjele kao sto kazes tako je zacet ako je to problem sto je ono tu idite u drugu prostoriju....ma nije bitno mjesto i vreme  kad je uzitak upitanju...user posted image

_____________________________

emman 17.5.2007

(odgovor članu nadjica)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: sex posle poroda...
12.9.2008 16:49:41   
mamina princeza
Poslije poroda imala sam uvijek zelju za sexom samo sam dugo krvarila pa nisam mogla. Onda je nastupio strah od nove trudnoce i td. Ali kad sam konacno sve u svojoj glavi sredila i odlucila pokusati , bilo je ok nakon toliko vremena super ali sam poslije primjetila da krvarim i to onako "solidno" Prestalo je do slijedeceg jutra. Nista me nije bolilo, pa sad ne znam da li da panicarim. Na kontroli sam bila neposredno prije toga pa mi glupo da odmah idem zbog toga. Jel se nekoj od vas nesto slicno desavalo i sta bi moglo biti u pitanju?

Pusa svima

_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu ja)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: sex posle poroda...
12.9.2008 18:01:52   
Anoniman
  I ja da se upisem ovdje user posted image user posted image user posted image
Bolilo jeste, malo, jer sam ja bila bas puno sivena, al je i godilouser posted image ... samo je bitno uzivati , ne razmisljati o boli i sve super bude ...
I da... tacno 40 dana poslije poroda. user posted image

< Poruku je uredio amelaa RR -- 12.9.2008 18:08:51 >

(odgovor članu mamina princeza)
  Neposredna veza do poruke: 21
   RE: sex posle poroda...
12.9.2008 18:13:34   
batterfly
I mene je bolilo malkice,iako poslije prvog poroda nisam bila puno sivena,niti mi je rana bila "kriticna" i odmah sm poslije 40 dana probala,ali nisam mogla "do kraja",mislim da me i nije toliko bolilo,koliko sam ja to sebi umislila,neki se strah u meni pojavio,ali je brzo ne stao,jer sam bila jakoooo "zeljna"user posted image user posted image user posted image da opet to sve krene "redovno".
Ali sam isto tako i poslije drugog poroda,koji je bio puuuno kriticniji i rana je bila 100 puta gora,tako da sam pricekala vise od 40 dana,ali sam uspjela na kraju!!!!

Samo se treba opustiti i uzivati!!!user posted image
Cak sam cula od nekih zena,da im je odnos poslije poroda puuuno bolji!!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: sex posle poroda...
12.9.2008 18:15:03   
Adana
Izdrzali smo 29 dana. user posted image  I onda je doslo do velikog praska. user posted image   Ma desilo bi se i prije nego me malo zezala rana od carskog, a i krvarila sam podugo...
Mila otopi santu leda... to bar ne bi trebalo biti tesko. A kao sto rece bebu nije donijela roda, a i beba vecinom spava i ne konta bas puno. user posted image  Nadam se da ce uskoro sve biti OK.... Sretno!!!!

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: sex posle poroda...
12.9.2008 19:59:18   
kana

IZVORNA PORUKA: akica b

J a sam sacekala 40 dana jer sam krvarila tacno toliko...A pitanje je stvarno kad je zena spreman...I tad sam imala mali strah iako mi je rana skroz zarasla ali eto...dobro je proslouser posted image


isto ovako

_____________________________

"ako ne znaš voliti sebe,nećeš znati voljeti ni druge.."
TARIK 03.03.2008. mamina ribica:)

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: sex posle poroda...
18.9.2008 23:20:19   
Mrka
Ja sam rodila na CR. Krvarila sam nepune 4 sedmice. Prvi sex smo imali nakog 6 sedmica, kada sam otisla na kontrolu i ginic rekao da je sve super. Cim smo dosli kubi, zaljubili smo seuser posted image , nismo mogli odoljeti jedno drugom. A prije toga smo se mazili cesto, pa nam je to valjda jos vise pridonijelo. I bilo je sve ok.

_____________________________

Adin 12.01.2007.

(odgovor članu kana)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *