|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?

ČLANCI

ZDRAVLJE I BEZBJEDNOST

Zenica: Pregled autosjedalica

Autor: Uredništvo Ringeraja.ba | 16.6.2011

19.06. 2011. u 12 h

RR PORODICA

Proslavimo rođendan beba iz Goražda!

Autor: Višnja Tomić, Uredništvo Ringeraja.ba | 5.10.2010
image

U subotu, 09. 10. 2010. u Sarajevo nam dolaze naše bebice iz Goražda da prisustvuju rođendanu koji za njih organizuju članice Ringeraja.ba!

STRANA 1 OD 1




Anketa

Male pričalice :)


Kad su vaša djeca počela pričati? Moj curetak ima 16. mjeseci i neki svoj vokabular ali ništa puno.

S godinu dana (47%)

S 18 mjeseci (11%)

S dvije godine (19%)

Drugo (23%)


Broj svih glasova: 112

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *