|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Katarakta kod beba
13.9.2014 23:14:35   
valerijana
user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Katarakta kod beba
13.9.2014 23:18:01   
valerijana
Dragi moji,
Molim za pomoć i iskustva roditelja kod čije je djece dijagnostikovana katarakta, moja beba ima 4 mjeseca i od prije deset_ak dana sam primjetila sivilo na sočivima (zjenici), zakazali smo pregled kod ofatalmologa i dijagnoza katarakta, čekamo pregled kod još jednog doktora i moramo na operaciju. Molim ako neko ima iskustvo sa tim problemom, imam milion pitanja.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio valerijana -- 13.9.2014 23:19:11 >


_____________________________

Valerijana

(odgovor članu valerijana)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Katarakta kod beba
14.9.2014 16:02:20   
salmana
Bas mi je zao, sta kaze dr, hoce li beba vidjeti na to oko nakon operacije? Gdje ce biti operisana?

(odgovor članu valerijana)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Katarakta kod beba
15.9.2014 9:59:48   
valerijana
Oba oka su u pitanju, nadamo se da hoće, da će moći vidjeti, upravo sam zbog toga pokrenula temu, nadajući se da mi neko može odgovoriti iz iskustva, a izgleda da smo sami u ovome. Hvala na podršci

_____________________________

Valerijana

(odgovor članu salmana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Katarakta kod beba
16.9.2014 13:30:32   
Penelope82
user posted image  Mi imamo drugih problema sa okicama...,ali nakon tri godine zezanja po BiH sa raznim oftalmoloskim kucama i doktorima,samo mogu reci Sveti Vid,Beograd...Ako si u mogucnosti,prvo odvedi tamo dijete na pregled...Sretno!

(odgovor članu valerijana)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Katarakta kod beba
16.9.2014 14:07:43   
salmana
IZVORNA PORUKA: Penelope82

user posted image  Mi imamo drugih problema sa okicama...,ali nakon tri godine zezanja po BiH sa raznim oftalmoloskim kucama i doktorima,samo mogu reci Sveti Vid,Beograd...Ako si u mogucnosti,prvo odvedi tamo dijete na pregled...Sretno!


I ja koliko znam ova klinika je vrh I to u svjetskim razmjerama, mozda tek kod Rusa da ima jaca ocna klinika.

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Katarakta kod beba
16.9.2014 22:22:43   
valerijana
Hvala vam što ste se javili. Pa eto idemo za Beograd i mi, dobili smo tri mišljenja koja su identična, idemo još tamo pa ćemo vidjeti. Mada nam je jedna doktorica rekla da idemo za Sloveniju kod doktora Vladimira Fajfera..... ali nismo još odlučili, a ako zaista budemo morali idemo za Sloveniju ili Austriju. Nadamo se uspjehu i sreći da će naša lijepa djevojčica vidjeti kao i sva druga djeca... a inače je stigla u naš dom nakon 10 godina braka....ljubav moja i život moj :)


_____________________________

Valerijana

(odgovor članu Penelope82)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Katarakta kod beba
16.9.2014 23:33:30   
Medić*
IZVORNA PORUKA: valerijana

Hvala vam što ste se javili. Pa eto idemo za Beograd i mi, dobili smo tri mišljenja koja su identična, idemo još tamo pa ćemo vidjeti. Mada nam je jedna doktorica rekla da idemo za Sloveniju kod doktora Vladimira Fajfera..... ali nismo još odlučili, a ako zaista budemo morali idemo za Sloveniju ili Austriju. Nadamo se uspjehu i sreći da će naša lijepa djevojčica vidjeti kao i sva druga djeca... a inače je stigla u naš dom nakon 10 godina braka....ljubav moja i život moj :)



Valerijana samo da vam pozelimo puno srece i da to bude sve u najboljem redu, ljubite vasu djevojcicu i drzimo palceve :)

< Poruku je uredio medic slatki -- 16.9.2014 23:34:05 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu valerijana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Katarakta kod beba
17.9.2014 8:03:08   
valerijana
Hvala svima, nadamo se da ću vam se uskoro javiti sa dobrim vijestima.

< Poruku je uredio valerijana -- 17.9.2014 8:04:01 >


_____________________________

Valerijana

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Katarakta kod beba
18.9.2014 14:33:49   
sara123

IZVORNA PORUKA: medic slatki

IZVORNA PORUKA: valerijana

Hvala vam što ste se javili. Pa eto idemo za Beograd i mi, dobili smo tri mišljenja koja su identična, idemo još tamo pa ćemo vidjeti. Mada nam je jedna doktorica rekla da idemo za Sloveniju kod doktora Vladimira Fajfera..... ali nismo još odlučili, a ako zaista budemo morali idemo za Sloveniju ili Austriju. Nadamo se uspjehu i sreći da će naša lijepa djevojčica vidjeti kao i sva druga djeca... a inače je stigla u naš dom nakon 10 godina braka....ljubav moja i život moj :)



Valerijana samo da vam pozelimo puno srece i da to bude sve u najboljem redu, ljubite vasu djevojcicu i drzimo palceve :)

Sretnooooooooo, puuno puno srece, da vam dragi Bog pomogne i bude uz vasuser posted image

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *