|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   da li ste sebicne?
14.7.2011 13:43:46   
sarisari

definitivno se ne smatram, a ni drugi koliko mi je poznato ne smatraju me losom osobom, bas naprotiv, ali ja nekada sama kod sebe primjetim kao da postanem sebicna, koliko god mislila na druge, cinila im dobro i radila dobro kada je neka bitna stvar u pitanju mozda ne toliko ocigledno ali ja sama zapazim da sebe uvijek stavim na prvo mjesto ( samo da napomenem da apsolutno nemam cak niti malu dozu zavisti i ljubomore- takve ljude prezirem, jednostavno sam sretna kada su drugi sretni ) medjutim ono sto me zanima da li ste vi uvijek sebi na prvom mjestu ili... ( mozda je ovo vise pitanje za zene koje nemaju djecu jer predpostavljam da je majkama uvijek dijete na prvom mjestu )
opet ponavljam cinim i za druge, ali jednostavno mozda je to posljedica sto sam jedinica i sto mi se uvijek sve ugadjalo hvala Allahu dragom sada imam divnog muza pa to opet funkcionira, ali cisto informativno me zanima kakve ste vi po ovom pitanju,

da li ste i koliko sebicne odnosno koliko volite sebe i da li ste sebi na prvom mjestu

p.s. ako vec postoji tema ispricavam se i molim moder. da je prebaci
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 13:57:35   
koka i po
rijetko da ce ti ko dati potvrdan odgovor jer sebe vide(ili zele da se "prezentuju") u najboljem svjetlu.
ja nemam vremena za sebe i nisam sebi na prvom mjestu.to smatram manom a ne vrlinom.mislim...zena sa trojicom muskaraca u kuci....nemoguce da sebe stavlja na prvo mjesto(za to treba dosta slobodnog vremena) jer je opste poznato su vecina(cast izuzecima)malo vise egoisti nego sto bi trebalo da budu.
elem...u narodu u kojem vlada patrijarhat kao sto je nas oni koji ravnopravno sudjeluju u kucnim obavezama,odgoju djece pa cak i ekonomisanju se smatraju papucarima a mentalitet "nasih muskaraca" im to ne dozvoljava.(opet kazem cast izuzecima).

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:28:37   
sarisari
draga koka i po mozda si u pravu da ce rijetko ko dati iskren odgovor jer se vecina zeli prikazati u pozitivnom svjetlu, ali cemu lazni sjaj, vjerovatno sam suvise iskreno postavila cijelu temu, ali dobro ko zeli bujrum 

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:34:07   
Galicia
Eeee jutarnju kafu moram na miru sama popiti, inace nikom oko mene nece biti dobro. Mislim da je i to sebicnost. user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 4
   [Obrisana poruka]
14.7.2011 14:36:39   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu Galicia)
  Neposredna veza do poruke: 5
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:38:09   
koka i po
user posted image ..uozbilji se iman user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 6
   [Obrisana poruka]
14.7.2011 14:40:44   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:41:58   
vila_7
zavisi ..... previse sam nesebicna kad su u pitanju samo MM i beba! a za ostale kako kad-nekad jesam i stavim svoje potrebe prije drugih (al naravno ako njima tim necu naskoditi), a nekad gledam bas da ugodim.

Ma sad kad skontam i to sto stavim svoje potrebe prije drugih pa nije ni to sebicnost,sta bih trebala-da su mi svi vazniji od mene same-nekad bilo danas se spominjalo! user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:42:26   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Iman83

IZVORNA PORUKA: koka i po

user posted image ..uozbilji se iman user posted image


Što bi rekao mm: ja ženo samo prazne kutije slatkiša po kući nalazim, pa jadna moram i kutije kriti...a sinoć u kupovini i kaže: šta ćemo slatko kupiti? Ma rekoh ništa, ionako je vruće, nećemo jesti ništa slatko! Kako me samo slatko pogledao, umalo ne dobih Domaćicu u glavu user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:44:28   
Lady26
Jeeeeesam user posted image user posted image , ali samo kad su meni dragi ljudi u pitanju....volim ono sto je "moje" da je SAMO moje user posted image ....
Trudim se dijeliti ih sa osmijehom sa drugim ljudima ali ne ide user posted image user posted image
Eh da, sebicna sam kad je i pomfrit u pitanju, zbog toga ujedam user posted image user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:45:14   
koka i po
zahuktala se tema  user posted image ...haj sad sebicne i nesebicne nek se jave user posted image ..
ja hocu da budem sebicna al ne znam ...naucite me user posted image user posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:48:48   
vila_7
IZVORNA PORUKA: Lady26

Eh da, sebicna sam kad je i pomfrit u pitanju, zbog toga ujedam user posted image user posted image

joj Lady i ja kad je pomfrit u pitanju....ispecem ga koliko ga mislim pojesti pitam npr.MM-a hoce li,kaze nece on to ne voli,  i onda kad krenem papati kaze-ma samo malo cu uzeti , ja user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:49:12   
Lady26
Da to nije moj muz user posted image user posted image user posted image user posted image

Al ovo se ne zezam, stvarno, lijepo mi hoce zlo doci kad mi neko uzme, ma i komadic ispred mene... user posted image

< Poruku je uredio Lady26 -- 14.7.2011 14:50:01 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:49:37   
emma.L
Je li do mene ili ja tu potrebu za malo mira i jutarnjom kavom ne smatram sebičnošću? Jednako tako mi treba i sat vremena ponekad u kupki, pa zatim izlazak sa curama kad odem u Mostar, a ponekad i da se MM i Ema ispare vikendom ujutro da spavam do podne. user posted image  
Ako sam uvijek tu kad im nešto treba, za zajedničko vrijeme, ako su sve potrebe moga djeteta i muža i više nego zadovoljene, zar je sebično tražiti da i moje potrebe za malo vremena nasamo i samo za mene budu? Ne mislim da je to sebično jer sam nakon takvih trenutaka sigurno i njima bolja, veselija, energičnija.
A Iman user posted image , ovdje se pronađoh- nisam taj ekstrem, ali i ja bih najradije svima zabranila slatkiše osim sebi. Doduše, ako nema za sve lako se dokupi da pa nam svima bude user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:51:44   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Iman83

Sebična sam u hrani... samo tu. Kad jedem nešto slatko, smažem do kraja, ni mm ne ostavljam. Kad mi neko traži komad torte ili kolača, hoće nešto da mi bude user posted image user posted image user posted image poguzija, pa eto.
Osim toga, nisam sebična, bar mislim da nisam, teško je biti objektivan.

potpisujem te sebicna jakoooooo u slatko jer ga bas tamanim mm jadan kupi nam  slatka ja to pojedem posle on trazi jbg reko nema pa dje je reko pojeli ja i anel ne lazi kaze nije anel ajd reko dobro ja sam user posted image user posted image user posted image user posted image Bogami kaze morat cu pocet od tebe kriti hranu slatko sve potamaniuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna veza do poruke: 15
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 14:58:52   
Anoniman
jesamuser posted image
zivot me naucio da budemuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 15:02:37   
Nedi
IZVORNA PORUKA: noa

jesamuser posted image
zivot me naucio da budemuser posted image



I ja...najsebičnije stvorenje koje poznajem sam JAuser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 15:07:06   
Anoniman
evo koko vidis da nas ima iskrenihuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image to sto na forumu ne iznosim stvari iz spavace sobe i zivota u zajedniciuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ne znaci da necemo biti iskrene u stvarima koje se ticu samo nas kao osobe-jedinke itduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 15:52:03   
koka i po
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...recept na sunce user posted image ...ja samo nedam jutarnju soljicu kafe niiiiikome ...jesam li i ja ipak sebicna user posted image user posted image ..
zezam se.....mislim da se na ovoj temi govori o drugoj "vrsti" sebicnostiuser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 15:57:12   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: koka i po

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...recept na sunce user posted image ...ja samo nedam jutarnju soljicu kafe niiiiikome ...jesam li i ja ipak sebicna user posted image user posted image ..
zezam se.....mislim da se na ovoj temi govori o drugoj "vrsti" sebicnostiuser posted image




ja o toj drugoj vrsti i pricamuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image bome ako sebi nisam na prvom mjestu necu biti ni drugimauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image recept ide na pp samo dok izvagam sastojkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
  Neposredna veza do poruke: 20
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 15:58:14   
Lejla Ka
Šta znači "sebična"? Da nešto ne dam nikome, ili da me nije briga ni za koga.

Sebična sam, želim sebično da budem sretna, da radim ono što me ispunjava. Na sreću drugih ono što mene ispunjava je sreća drugih ljudi pa se silno trudim, kad god mogu da obradujem druge.
Sebično želim da spavam tokom noći, zato sam dozvolila sinu da spava sa nama, jer on nije spavao sam, a ja spavam kad on spava, tako da sam na kraju sebi udovoljila.
Bila sam jako sebična dok se nisam udala, uvijek sam mislila kako je ipak uvijek malo više u korist moje sestre. Onda sam vidjela da je to glupost.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 15:58:48   
koka i po
kvikli sejjjjddddooooouser posted image

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 16:00:00   
Hanady RR
To što brinem o sebi i što sma sebi na prvom mejstu nije sebičnost...ja je ne doživljavam tako definisanom.

Ja da ne birinem o sebi, svom miru, svojim potrebama nebih valjal ni drugima...djeci, suprugu, mami, sestri, prijateljima itd....

U principu nisma škrta ni u čemu sem u svojim momentima...kad ja pijem kafu smao je moja i neću d ami je kvari ni rođena mater u mojoj tišini, kad s etuširam, depiliram, kada čitam knjigu...kada sma na interentu, kada sam kod frizera u šhopingu...to je moje vrijeme i nedam ga nikome...jer da ga nemam nebih bila nikome dobra.

Tako da u tom segmentu sebičnost i ne nalazim kdo sebe...ovo mi je škrtost višeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 16:00:19   
Lejla Ka
I Koko htjela sam ti reč: ti jedna među trojicom muških, i nisi na prvom mjestu. Nisi ti nesebična ti si nesposobna user posted image (ovo je šala naravno)

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: da li ste sebicne?
14.7.2011 16:04:59   
koka i po
user posted image ..hajde pojasni salu user posted image user posted image user posted image ....
tron nije visok samo nemam dovoljno minutaze da se na njega popnem user posted image ..
jel i to ide pod pojam nesposobnosti user posted image user posted image ...


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *