|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   "Sunsetting" ili pogled "zalaz...
8.10.2009 14:35:25   
Soleil
Drage moje,

jučer sam otišla kod pedijatra u DZ sa Emmom radi pupčića koji se počeo malkice crveniti. Elem, s pupčićem sve OK nego mi pedijatrica reče nešto što me zabrinulo. Kao bebica širom otvara oči (tako da se vide beonjače) i spomenula je pogled "zalazećeg" sunca ili "sunsetting" i nešto je spomenula pregled kod neuropedijatra.

Ima li neko slično iskustvo sa ovim?

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...


Neposredna veza do poruke: 1
   RE: "Sunsetting" ili pogled "z...
8.10.2009 16:31:13   
emma.L
Iskreno, nikada nisam čula za to. Ali s obzirom da nisi hitno upućena, vjerujem da nije ništa ozbiljno. Pa i Ema je gledala širom otvorenih očiju ako nije spavala, i to su joj još išle u križ, što zaista nije bilo lijepo za vidjeti, ali nisam ni pomislila da bi to nešto značilo. Nadam se da će biti sve u redu.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: "Sunsetting" ili pogled "z...
8.10.2009 23:16:55   
Anoniman
Mišići bebinih očiju nisu još dovoljno jaki da drže oko na mjestu... to može trajati i do druge godine.
Mojoj Esmici se znalo desiti da joj jedno oko ode na jednu, a drugo na drugu stranu... to se dešavalo veoma često u početku, pogotovo ako je sanjiva. Sada je to veoma, veoma rijetko. Mislim da, ako je beba veoma mala, o tome i ne treba previše brinuti... no, ipak, ako želiš biti potpuno mirna, otiđi i kod neuropedijatra.

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: "Sunsetting" ili pogled "z...
10.10.2009 11:14:37   
orchyd
ja ti preporucujem da ne brines :) vole doktori malo isprepadat i moja djevojcica sad joj je 5 mjeseci kad se probudi ima taj pogled zalazeceg sunca... a primjetila sam to i kod dosta drugih beba...  doktori salju kod neuropedijatra jer je pogled zalazeceg sunca jedan od simptoma hidrocefalusa, ali ako bebina glavica normalno raste ( ne vise od 2 cm mjesecno )mislim da nemas razloga za brigu

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: "Sunsetting" ili pogled "z...
10.10.2009 13:27:50   
Soleil
Drage moje,

hvala vam user posted image Vole doktori zabrinuti roditelje prije vremena. user posted image

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu orchyd)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: "Sunsetting" ili pogled "z...
13.10.2009 22:51:38   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: Soleil

Drage moje,

hvala vam user posted image Vole doktori zabrinuti roditelje prije vremena. user posted image


a tek su poceli...

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: "Sunsetting" ili pogled "z...
13.10.2009 22:53:40   
_melina_
meni je receno da je to sasvim normalna stvar da se desava kod beba...
mom bebacu je 13 dana i on sirom otvara oci i ponekada ne moze uskladiti pogled...
pomalo cudno izgleda ali je to normalna stvar...


_____________________________

Nase Malo Sunce 1.10.2009.

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: "Sunsetting" ili pogled "z...
14.10.2009 15:19:18   
Soleil
user posted image Zato ja, šta god da zapne, zovem svoju taze_mladu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...Emma 26. 09. 2009. - Sunce je obasjalo naše živote...



(odgovor članu taze_mlada)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: "Sunsetting" ili pogled "z...
16.10.2009 11:15:08   
taze_mlada
IZVORNA PORUKA: Soleil

user posted image Zato ja, šta god da zapne, zovem svoju taze_mladu user posted image user posted image user posted image

naravno sreco moja! sva sreca pa se porodih ranije user posted image

(odgovor članu Soleil)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *