|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Produzeni menzesi??
31.10.2008 14:57:11   
D_K
Drage moje,

zanima me da li je neka od vas mozda imala produzene menzese nakon porodjaja i kako je to rijesila (ako jeste). Ja sam rodila drugo dijete CR-om prije 8 mjeseci i sada mi menzesi traju i po 14 dana. Doktor mi je rekao da malo sacekamo pa da uradimo hormonalni status a inace su ostali nalazi uredni. Doktor je takodje na UZ vidio i miom na materici (kaze miomčić) koji po njegovim rijecima nije uzrok ovog stanja.
Ako je neka od vas imala ovakvo iskustvo please help :))
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Produzeni menzesi??
31.10.2008 15:42:20   
Okarica
Najprije da te pozdravim, nije te dugo bilo. Što se tiče menstrualnog ciklusa poslije porođaja, pravo da ti kažem i mene to interesuje jer sam poslije četrdeset dana dobila. Nije bilo obilno. Poslije toga sam imala neki smeđkasti, pa žućkasti iscjedak, da bi nakon dvadesetak dana ponovo dobila. I ja kontam da je neki hormonalni poremećaj. Bila sam na redovnoj kontroli poslije porođaja i dr. je rekao da je sve ok.  Jesu li ti obimne menstruacije? Kakva ti je krv?

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Produzeni menzesi??
31.10.2008 15:47:03   
D_K
Ćao - ćao.
Puno pozdrava za mamicu. Iris ti je ko meeed. Cestitam..
Ma ja sam anemicna otkad znam za sebe i zato svaki mjesec pijem ferum lek i tako sve drzim pod kontorlom tako da nije anemija. Svi ostali nalazi su ok tako da je najvjerovatnije hormonalni poremecaj. Ja sam pocela dobijati odmah nakon 40 dana i sad su mi sve cesci i duzi menzesi. Prva tri dana bude puno a onda sve manje i nakon 8 dana opet jace pocne.. ma haos..

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Produzeni menzesi??
31.10.2008 15:51:43   
Okarica
Hvala ti! I ja sam anemična pa zato pitam. Prije trudnoće su mi bile obimne, sad nemam pojma šta je ovo. Kontam da sačekam još mjesec dana pa ću ponovo na kontrolu da vidim šta je. Probaj otići kod još nekog dr. da vidiš šta će ti reći. To kod tebe ipak dugo traje. Želim ti da to riješiš što prije. Javi se.  Daj nam postavi koju sličicu. Pusa tebi i bebici.

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Produzeni menzesi??
31.10.2008 15:55:50   
D_K
bice to pod kontrolom - jedino cu potraziti misljenje jos nekog doktora. preko puta mog doma zdravlja ima private klinika pa cu i tamo trknuti. ovo sam skontala nakon brojnih losih iskustava nasih forumasica sa nasim doktorima :((
puno pozdrava i ljubi malenu

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Produzeni menzesi??
31.10.2008 18:24:53   
jasmina_mm
D_K i kod mene je slicna situacija, rodila na CR i nakon devet mjeseci dobila. E onda sam imala jednu menstruaciju samo smedji iscjedak, zatim 3 uredne da bi mi pretprosla trajala 10 dana. Prosla mi je kasnila 9 dana i trajala 5 sa tim da je poslije toga bilo nekoliko dana smedji iscjedak. Ni ja ne znam sta je to, ali kontam dojim pa se to jos sve nije "uhodalo"....

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu D_K)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Produzeni menzesi??
1.11.2008 0:58:05   
stella
Pozz D_K dobro nam se vratila i cestitam na bebici.

Ja sam posle cetrdesetnice ubrzo dobila.Rodila prirodnim putem.Dojim jos uvijek.Prije su mi menstruacije bile duge,bolne,neredovne.A sada su redovne svakih 22 dana,4 do 5 dana traju i nema bolova.Neznam sta je razlog al mi ovako boljeuser posted image .Bila kod dr na pregledu i uz,sve ok samo kaze da imam zavaljenu matericu i da je to normalno posle poroda.Dobila neke vaginalete 12 komuser posted image  i papa cekam da bude gotov.
Sory ja malo skrenuh steme,a nista ne pomogohuser posted image



_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Produzeni menzesi??
1.11.2008 1:11:01   
Okarica
IZVORNA PORUKA: stella


Sory ja malo skrenuh steme,a nista ne pomogohuser posted image




Draga stella, meni si pomogla. Lakše je kad čuješ da ima još neko sa istim problemom. Meni ne bi smetalo da mi se ciklus smanji, samo da ne boli onoliko koliko me je boljelo prije trudnoće. Vjeruješ da su moje menstruacije bile u rangu trudova. Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Produzeni menzesi??
1.11.2008 1:16:25   
stella
Isti slucaj i kod mene.Kad su mi krenuli trudovi isto kao menstruacija,jedino mozda sat pred porod je bilo bas puno jace.
Znala sam iz skole dolaziti kuci zbog bolova.Sad mi bolje,pa tako nisam ni pitala dr sta je uzrok.
pozz

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Produzeni menzesi??
1.11.2008 1:17:37   
ziki
Ja sam dobila posle 4 mjeseca, od soka, samo me preseklo po stomaku. Iako sam prije poroda imala uzasno bolne menstruacije ova sad nije boljela, boljelo me dusa pa mozda nisam ni primetila, traala je standardnih 7 dana-4 dana krvarenje + 3 smedji iscedak. Kod dr nisam bila posle toga, nesto se kanim.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Produzeni menzesi??
1.11.2008 1:19:19   
Okarica
Ja sam nedavno bila na kontroli i dr. mi je rekao da je sve ok. Što kažeš, ovako je super, pa me baš nešto i ne interesuje posebno zbog čega user posted image  Pozdrav!

_____________________________

Mamin najljepši cvijet
IRIS, 01.09.2008

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Produzeni menzesi??
1.11.2008 1:44:36   
stella
IZVORNA PORUKA: Okarica

Ja sam nedavno bila na kontroli i dr. mi je rekao da je sve ok. Što kažeš, ovako je super, pa me baš nešto i ne interesuje posebno zbog čega user posted image  Pozdrav!

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

HANA 26.09.2007
SARA 10.12.2012

(odgovor članu Okarica)
Neposredna veza do poruke: 12
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *