|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  278 279 [280] 281 282   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 14:19:07   
harmonika
Ja sam iz dobro pouzdanih izvora načula da će uskoro biti i treći pokušaj besplatno . ni ja ne mogu da vjerujem s obzirom na situaciju u državi i naš budžet ali ponavljam izvor je izuzetno puozdan. živi bili pa vidjeli!

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6976
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 14:19:34   
BraMar
Želim ti puno sreće i uspješnu sledeću! Kao što sam prethodno rekla, traži nazad svoje novce..ko će ako nećeš ti :)

(odgovor članu Aleksandra77)
Neposredna veza do poruke: 6977
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 14:38:28   
harmonika
Bramar,draga nemam ja šta da tražim nazad. meni je fond platio prvi pokušaj u potpunosti. hvala im do neba,jer koliko znam u federaciji fond ništa ne plaća. na meni je sada da pokušam drugi pu,opet o trošku fonda. meni je krivo što nas ograniče na RS tako da moramo tu da radimo vto. bolje bi bilo da daju novce za kliniku po izboru,vjerovatno bi se više parova odlučilo za inostranstvo. šta ih briga gdje radimo,ako je uspješnost vani veća svi su na dobitku. ali to je sad neka druga priča,šta je tu je. idemo ovdje dok plaćaju,kad ispucamo pokušaje idemo dalje. takođe,koliko znam da parovi kojima vto uspije u drugim državama fond vrati sredstva ali samo i samo ako uspije. imam primjer u komšiluku-žena radila 2 vto u zagrebu,nisu uspjele,nema kakve molbe i zahtjeve nije poslala u fond ali uzalud.

(odgovor članu BraMar)
Neposredna veza do poruke: 6978
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 16:48:33   
biljka
Dobar dancic zenice,kada sam isla po rijesenje za drugi postupak pitala sam ih za treci, rekli su mi da od toga nema nista. Onda sam pitala za refundiranje za drugu drzavu, rekli su da uz potpis dr.Sanje
onda mi je jedna zenica rekla i jaka veza u fondu

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6979
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 17:00:33   
harmonika
Biljka kako si nam ti? kada je dan za betu?
dao nam Bog da nam taj treći pokušaj i ne bude potreban!

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6980
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 17:21:23   
kokouli

IZVORNA PORUKA: harmonika

Bramar,draga nemam ja šta da tražim nazad. meni je fond platio prvi pokušaj u potpunosti. hvala im do neba,jer koliko znam u federaciji fond ništa ne plaća. na meni je sada da pokušam drugi pu,opet o trošku fonda. meni je krivo što nas ograniče na RS tako da moramo tu da radimo vto. bolje bi bilo da daju novce za kliniku po izboru,vjerovatno bi se više parova odlučilo za inostranstvo. šta ih briga gdje radimo,ako je uspješnost vani veća svi su na dobitku. ali to je sad neka druga priča,šta je tu je. idemo ovdje dok plaćaju,kad ispucamo pokušaje idemo dalje. takođe,koliko znam da parovi kojima vto uspije u drugim državama fond vrati sredstva ali samo i samo ako uspije. imam primjer u komšiluku-žena radila 2 vto u zagrebu,nisu uspjele,nema kakve molbe i zahtjeve nije poslala u fond ali uzalud.

Istina je mi u Federaciji nemamo nista placeno ,tek poneki bezvezni lijek tipa Klomifen Dabroston Merional Fostimon ,ampule u pola cijene na recept i to od skoro ,a postupke sve placamo u privatnom aranzmanu ,bilo bi super da vam omuguce i 3 pokusaj besplatno ,a nama makar 2 .user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6981
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
15.12.2014 21:00:22   
biljka
Dobro sam, dva dana mirovala,a danas cijeli dan u sajcu. Bila mi je platica, pa reko odoh da trosim.
Jajnici malo bole,tako treba. Ako docekam betu 26.12.

(odgovor članu kokouli)
Neposredna veza do poruke: 6982
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 16:47:23   
kolač
Biljka,kako si?Neko zatišje...nema nikoga.user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6983
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 17:05:51   
biljka
Kooolacicuuuu, hvala Bogu da se neko javio.
Uzbudjeno od knjige....haha....salim se i ne citam. Ovo cekanje brate ubi. Neku vecer sam imala krizu da sam se samo svadjala sa muzicem i plakala. Juce sam imala osjecaj da sam dobila, danas nista. Cak me i ne boli nista. Da se ne cujem sa miona b pukla bih. Zato joj se i ovim putem zahvaljujem,ona je jedna predivna zenica i srecna sam sto je imam.
Kako si ti kolacicu, jesi li se predomislila ?
Moras jos jednom probati.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6984
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 18:06:25   
kolač
Ja sam u nekojuser posted image fazi,nikakva.Valjda me hvata prednovogodišnja depresija.Da te ne davim.Ti izdrži,brzo će to proći.Držim ti fige.

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6985
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 18:50:55   
biljka
Kolacicu, samo pisi napisi mi u pp i davis me. Niti jedna od vas, tu smo za jedna grugu, kao u Titina vremena ili kao musketiri. Hvala ti

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6986
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 18:52:01   
biljka
Ne davis me, crko mi racunar pa pisem preko tel

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6987
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 19:05:56   
dobro
Cao curke..ja sam predala papire u fond..pa me zanima kad ti jave i jave li telefonom da si dobila rjesenje i da li rjesenje salju na kucnu adresu? Radila sam hormone..prolaktin mi je bio malo povisen..jel imala neka od vas povisen?

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6988
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 20:15:43   
harmonika
Dobro moje!! ne brigaj mi nista. ja sam poslije spontanog imala povisen prolaktin,sto je i logicno jer je količina stresa bila ogromna. pila sam bromokriptin četvrt tablete na dan i vec na prvoj kontroli je bio ok. poslije toga samga redovno kontrolisala nije se povecavao. jedino ne znam sada poslije ove agonije od vto kakav je. vjeruj mi da nemam volje da pridjem bolnici.
kolačiću i ja navijam da se predomisliš!!! u istom sam raspoloženju. treba kititi jelku,nova godina je,božić a ja sam neka nedefinisana. prebrodila sam neuspjeh,rijetko o tome razmisljam ali nekako kao da je nešto u meni ubijeno,nemam volju za stvarima koje sam rado radila.
biljka sestro naša,kako ti provodiš dane??? ja sam mislila da ces ranije betu. zar nije sa blasticama 11. ili 12.dan da se vadi??? ajde nekako ćeš pregurati još 7 dana!!!

(odgovor članu dobro)
Neposredna veza do poruke: 6989
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 20:16:37   
harmonika
i da,meni je rješenje od fonda stiglo na kućnu adresu u roku 6 dana!

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6990
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
18.12.2014 20:26:43   
kolač
Za sad ne znam da li ću dalje,ne vjerujem.Jelka je tu, samo fali malo raspoloženja.user posted image

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6991
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.12.2014 14:04:48   
biljka
Dobar dan zenice!!!!
Kolacicu ti ces mene u grob otrjerati, ne moj odustajati istina je za treci postupak, bice odobrem, u pravu si harmoniko.
Kako provodim dane...hm... onako cekanje ubi, ali sta je tu je.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6992
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.12.2014 14:21:11   
kolač
Draga Biljka,ako odobre i taj treći besplatni postupak,biće dobro,pa bih eto i to iskoristila.Ti odmaraj i ne misli o drugima,a pogotovo o novom postupku.Misli samo kako ćeš za novu godinu dobiti od dede mraza lijepu vijest,veeeliku betu.Veliki pozdrav!user posted image

(odgovor članu biljka)
Neposredna veza do poruke: 6993
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.12.2014 21:19:37   
harmonika
Biljka izdrži još malo svi navijamo za tebe. prije mjesec dana i sama sam bila na iglama. vjerujete li vi meni da sam 3 dana pred betu svaki dan 1 kg manje imala,a jela normalno??? A ti deda mraze ne skreci sa staze nego našoj biljki donesi sreću u vidu pozitivne bete.
pozdrav svim divnima ženama na forumu!!!

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6994
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
19.12.2014 22:47:16   
wery
Drage zene,ako neka od vas slavi,cestitam slavu,i da nam pomogne sveti Nikola da sledece godine budemo,trudnice ili mame.Boze mili kako sve isto razmisljamo, i stvarno nas niko ko nije u ovome ne moze do kraja razumiti.Ja sam okitila jelku,ove godine razmisaljam u drugacijem pravcu.Do sada je uvijek bilo,evo prodje jos jedna godina i nista i ove godine smo sami,a sada sam okrenula drugacije,prodje jos jedna godina sada sam blize tome danu,da dobijem bebu.Moramo biti optimisti da bi ovo izdrzale.Svima zelim da nam Nova godina ispuni nasu najvecu zelju,vala smo se namucile i zasluzile.Biljka,nadam se da si ti nasa trudnica.Svima puno srece.

(odgovor članu harmonika)
Neposredna veza do poruke: 6995
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 16:13:59   
kolač
Draga Wery,u pravu si.Sve isto razmišljamo i naravno,želimo.Istina je i to da se najbolje razumijemo,prosto niko ko nije prošao kroz ove muke,ne može da te potpuno shvati.Svima pozdrav.Svi čekamo Biljku da nas obraduje i da nam ulije malo nade.user posted image BILJKA,BILJKAuser posted image user posted image

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 6996
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 17:50:05   
wery
Kolač draga i još što me izluđujue je to kad mi počnu ove neke zene iz moje okoline da se zale na svoju djecu,te umorne su nisu spavale,izludise ih,prosto to ne mogu da slusam,to bas utice na mene skrou mi pokvari raspolozenje.I kad vidim kome sve Bog da djecu,i koliko to mnogi ne znaju da cijene.Boze pomozi nam svima da i mi budemo mame.

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6997
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 18:16:16   
kolač
A na takve priče sam alergična.Slušam i ja stalno te komentare,ali šta ćeš tako je to u životu,kad imaš ne cijeniš i bacaš,a kad nemaš žališ.Ja stvarno uživam u tuđoj djeci , volim ih i uvijek ima nekih bebica u mojoj sredini i nakako me to opušta,a zamisli kako bi mi bilo da imam svoje.Jedno vrijeme sam čuvala jednog divnog dječaka i toliko se vezala za njega da je to strašno.Naravno da sam i sad s njim u kontaktu i obožavam ga.Najgore je kad ti svi kažu pa ti si rođena da budeš majka,a tebi se srce para.Valjda je to tako...

(odgovor članu wery)
Neposredna veza do poruke: 6998
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 20:40:36   
ringer
Pozdrav ženice.Biljka izdrži još malouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kolač)
Neposredna veza do poruke: 6999
   RE: Dr Sanja Sibinčić Banja Luka
20.12.2014 20:55:36   
biljka
Zenice moje drage hvala vam sto me bodrite i navijate, dao nama svima Bog da budemo mame. Ja se odmah posvadjam sa takvom mamom, kako mogu da budu takve,jesu li rodile radi svijeta ili radi sebe. Danas sam tuzna, doslo mi tako i placem, hormoni ili dobro poznati osjecaj vjestice.

(odgovor članu ringer)
Neposredna veza do poruke: 7000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  278 279 [280] 281 282   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  278 279 [280] 281 282   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *