|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.2.2017 18:45:53   
marketing RR


Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Ukoliko nam napišete vaše iskustvo ili pošaljete fotografiju sa CortinaT kremom, iskustvo će biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno fotografija će ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.



(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 201
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.2.2017 18:47:21   
marketing RR
Dragi naši, pišite i dalje komentare jer i u februaru Vitamedic poklanja 3 CortinaT kreme user posted image

Čim dobijemo podatak ko su dobitnici za januar, javićemo ovde u temi.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 202
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2017 21:35:22   
opasna mala
Mislim da nema kremica koje nismo probali,dok nismo otisli kod privatnog pedijatra,koji nam je preporucio kremu CORTINAT.
Vjerujte mi na rijec povuklo se vec posle nedjelju i po!
Sto je najbitnije potpuno je prirodna.Mi smo prezadovoljni i preporucila bi je svim majkama.Kupite CORTINAT kremu necete se pokajati...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 203
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.2.2017 21:56:39   
salmy
Gdje se ima kupiti ova krema?
Ja naslutih osip...decko se osuo po ledjima I stomaku...
Kaze dr..dermatitis..dala nam neku mast I acidi borici..ja bih probala sa ovom kremom...
Nadam se da ce pomoci

(odgovor članu opasna mala)
Neposredna veza do poruke: 204
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.2.2017 14:40:55   
marketing RR
Dobitnik broj jedan za januar mesec je bebaro user posted image

IZVORNA PORUKA: bebaro

S obzirom da svi hvale tu kremu, a moja beba od rodjenja ima suhu kozu tj. dermatitis, bas bih voljela da je osvojim i probam bebi u nadi da ce joj pomoci.


(odgovor članu bebaro)
Neposredna veza do poruke: 205
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.2.2017 14:41:58   
marketing RR

Dobitnik broj dva za januar mesec je ziel user posted image

IZVORNA PORUKA: ziel

Sestra mi ima jakooo suhu kozu koja puca i pocne krvariti pa eto ako dobijem kremu, imacu koga da obradujem.



(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 206
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.2.2017 14:42:23   
marketing RR

Dobitnik broj tri za januar mesec je sjenka user posted image

IZVORNA PORUKA: sjenka

Moja oba mladja sina se muče a dermatitisom .Najvise im je izražen po licu .Ponekad je strašno za pogledati .dosad smo koristili samo kremicu na bazi kortikosteroida koju nam prave u apoteci.rado bi probali nešto novo.i ja s njima jer sam alergična na deterdžente .ruke su mi strasne .hvala


(odgovor članu sjenka)
Neposredna veza do poruke: 207
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.2.2017 14:43:48   
marketing RR

Dragi dobitnici, pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.

Čestitamo, u zdravlju da koristite CortinaT kremu user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 208
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.2.2017 15:49:16   
ziel

IZVORNA PORUKA: marketing RR


Dobitnik broj dva za januar mesec je ziel user posted image

IZVORNA PORUKA: ziel

Sestra mi ima jakooo suhu kozu koja puca i pocne krvariti pa eto ako dobijem kremu, imacu koga da obradujem.




Hvalaaa user posted image user posted image

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 209
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.2.2017 19:24:34   
sjenka
Hvala vam puno na poklonu.jedva čekamo da stigne .gdje da ostavim adresu?

_____________________________

Mario Marko 13.9.2007.
Dario 15.9.2012.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 210
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.2.2017 21:52:12   
marketing RR
Pošaljite nam privatnom porukom :)

IZVORNA PORUKA: sjenka

Hvala vam puno na poklonu.jedva čekamo da stigne .gdje da ostavim adresu?


(odgovor članu sjenka)
Neposredna veza do poruke: 211
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.2.2017 21:54:20   
sjenka
Poslala . Hvala ' ☺

_____________________________

Mario Marko 13.9.2007.
Dario 15.9.2012.

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 212
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
8.2.2017 0:15:33   
bebaro
Hvala puno, nadam se da ce krema pomoci.

(odgovor članu sjenka)
Neposredna veza do poruke: 213
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
8.2.2017 8:05:37   
anandi
Cestitam sretnim dobitnicama user posted image

Ja sam kremu dobila u proslom izvlacenju i vec je koristim neko vrijeme i mogu vam reci da kod mene ima efekta, bas djeluje user posted image a da i preljepo mirise user posted image

Hvala puno user posted image

(odgovor članu bebaro)
Neposredna veza do poruke: 214
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
9.2.2017 21:17:52   
Jasnalajla
predivna krema koristila sam je ,potrosila i kupila sebi jos jednu hvala RR jer bez vas i nebi znala za ovu kremu,sada su moje ruke kao u bebe koza se obnovila i kremu sada koristim samo kada izlazim,preporucujem je svima koji imaju slicne problemeuser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 215
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
9.2.2017 22:30:35   
Visnja RR
Nisam u konkurenciji za poklon ali moram napisati:

Cortinat je odlična krema ...Kupila sam je prije nesto vise od mjesec dana... Imam jedan mali problemčić na koži (vrat ispod kose, iznad leđa - suvenir na Lupus).. Uglavnom trpim taj dio kože a kad se unervozim ili kad je prevruće počne me svrbuckati, hrapavo je i nekad baš krvmički zagrebem do krvi....
Pomaže mi jedino Advantan krema ali je ona "teška" jer je kotrtikosterodina pa je nanesem samo kad je panika (npr. dva puta godišnje)....

Probala sam sve druge kremice koje su nježnije da s vremena na vrijeme namažem kako bih taj dio kože bar njegovala i učinila nježnom ali bi me sve do jedne peckale, iritirale...

Kupila sam Cortinat i bila spremna da ću baciti 24 km (baciti kada sam ja u pitanju) ali....krema je fantastična ...lijepo rashladi kožu, učini je nježnom i vrlo brzo me prođe osjećaj svrbeža...

Preporučujem je!

< Poruku je uredio Visnja RR -- 9.2.2017 22:31:40 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Jasnalajla)
Neposredna veza do poruke: 216
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
21.2.2017 15:25:09   
marketing RR


Drage dame, pišite nam iskustva sa negom kože, jer uskoro saznajemo februarske dobitnike sjajne CortinaT kreme user posted image





< Poruku je uredio marketing RR -- 21.2.2017 15:29:27 >

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 217
   piši iskustvo i osvoji CortinaT krenuo
21.2.2017 22:58:12   
AZES
Moj sin je imao dermatitis koristila sam kremu Advantan po preporuci dermatologa sada i ja imam uporan dermatitis ista krema povremeno mi pomogne ali bih volila probati tu prirodnu Cortina kremu posebno za djecu .user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 218
   RE: piši iskustvo i osvoji CortinaT krenuo
22.2.2017 4:10:48   
ziel
Ja nisam jos dobila kremu a jedan sam od dobitnika od proslog mjeseca...

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu AZES)
Neposredna veza do poruke: 219
   RE: piši iskustvo i osvoji CortinaT krenuo
22.2.2017 14:47:54   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: ziel

Ja nisam jos dobila kremu a jedan sam od dobitnika od proslog mjeseca...


Bez brige, stići će uskoro :)

(odgovor članu ziel)
Neposredna veza do poruke: 220
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
9.3.2017 1:27:46   
marketing RR
Prvi dobitnik za februar je opasna mala, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: opasna mala

Mislim da nema kremica koje nismo probali,dok nismo otisli kod privatnog pedijatra,koji nam je preporucio kremu CORTINAT.
Vjerujte mi na rijec povuklo se vec posle nedjelju i po!
Sto je najbitnije potpuno je prirodna.Mi smo prezadovoljni i preporucila bi je svim majkama.Kupite CORTINAT kremu necete se pokajati...



< Poruku je uredio marketing RR -- 9.3.2017 1:28:40 >

(odgovor članu opasna mala)
Neposredna veza do poruke: 221
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
9.3.2017 1:28:14   
marketing RR
Drugi dobitnik za februar je salmy, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje se ima kupiti ova krema?
Ja naslutih osip...decko se osuo po ledjima I stomaku...
Kaze dr..dermatitis..dala nam neku mast I acidi borici..ja bih probala sa ovom kremom...
Nadam se da ce pomoci



(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 222
   RE: piši iskustvo i osvoji CortinaT krenuo
9.3.2017 1:29:12   
marketing RR
Prvi dobitnik za februar je AZES, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: AZES

Moj sin je imao dermatitis koristila sam kremu Advantan po preporuci dermatologa sada i ja imam uporan dermatitis ista krema povremeno mi pomogne ali bih volila probati tu prirodnu Cortina kremu posebno za djecu .user posted image


(odgovor članu AZES)
Neposredna veza do poruke: 223
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
9.3.2017 1:30:11   
marketing RR

Dragi dobitnici, pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona.


Čestitamo još jednom
user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 224
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
9.3.2017 21:38:51   
salmy

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Drugi dobitnik za februar je salmy, čestitamo user posted image

IZVORNA PORUKA: salmy

Gdje se ima kupiti ova krema?
Ja naslutih osip...decko se osuo po ledjima I stomaku...
Kaze dr..dermatitis..dala nam neku mast I acidi borici..ja bih probala sa ovom kremom...
Nadam se da ce pomoci




user posted image hvalaa

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 225
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 [9] 10 11   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *