|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.3.2017 22:17:12   
hatepsut
Moj zaštitni znak cortinaT krema ! Zao mi je sto ne mogu ubaciti slike prije/poslije .

_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.4.2017 7:38:12   
Maya_K
Krema je zaista odlična, mi smo je dobili prije par mjeseci. Nema vie crvenih obraza. Sve pohvale user posted image

< Poruku je uredio Maya_K -- 1.4.2017 7:39:07 >


_____________________________

Eman 24.11.2009
Elvin 08.03.2014
Ne mogu oni mene malo platiti koliko ja mogu malo raditi :)

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
6.4.2017 1:23:37   
marketing RR

Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Ukoliko nam napišete vaše iskustvo ili pošaljete fotografiju sa CortinaT kremom, iskustvo će biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno fotografija će ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odraslih.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.


(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
10.4.2017 12:28:46   
amiboj
Borimo se sa atopijskim dermatitisom od treceg mjeseca. Sada nam je sesti po godina. U pocetku je bilo gore pa se nekako sa godinama pocelo smanjivati. Medjutim kada god djecaku padne imunitet, rukice se upale, zacrvene i to ga jako svrbi. Kortikosteroide izbjegavamo i pokusavamo sto prirodnije to da umirimo. Probali smo sve i svasta. Malo pomogne ali ne potpuno. Dok se imunitet nekako ne popravi to ostaje upaljeno, mi mazemo da smanjimo malo tu upalu ali slabo.
Onda smo trazeci nesto da pomognemo djetetu kada se upali da smanji to crvenilo i svrab naisli na Kortinat kremu. Poslije drugog mazanja djecaku je bilo bolje. Sada je koristimo kada vidimo da ce da se upali, odmah namazemo i vrlo brzo se povuce.
Tako da svaka preporuka za kremu. Jedino je cijena malo problematicna. Taman smo na kraju svoje, tako da ako dobijemo, odlicno ce nam posluziti.
Uglavnom, krema je FANTASTICNA.

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 229
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
18.4.2017 13:46:48   
marketing RR
Amiboj hvala na iskustvu, drago nam je da CortinaT pomaže user posted image


Drage dame, pišite nam iskustva sa negom kože, jer krajem meseca saznajemo ko su aprilske dobitnike sjajne CortinaT kreme user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 18.4.2017 13:47:07 >

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 230
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
25.4.2017 13:58:15   
salmy
Dobili smo kremicuuser posted image budemo je isprobali
Želim se zahvaliti momku koji je dostavio ....Kremu mi je dostavio u kafani😂...Iako je bio u mojoj ulici kad smo se čuli bez ikakvih problema mi je dostavio "na noge" u kafiću....Hvala još jednom na ljubaznošću
Ps: zvala bi ga na kafu al' mi bi ofirno pred drugaricamauser posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 231
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
27.4.2017 8:39:51   
opasna mala
Meni nema jos :) svaki dan pogledam .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 232
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
28.4.2017 2:13:54   
dunjas
Cortinat je sjajna krema! U našoj porodici, svi je koristimo, mališi za crvenilo na obrazima, ujede komaraca, suprug i ja za ruke, posebno u hladnim zimskim danima ali i kao sastavni deo putne apoteke ljeti. Ja je često stavljam i na lice, baš mi prija, jer imam prilično suhu kožu. Kao i svi ostali Pharmalife proizvodi, i CortinaT je neizostavni član naše porodične apoteke! Preporučujemo je svim drugarima i rodbini i svi su jednako zadovoljni.

(odgovor članu opasna mala)
Neposredna veza do poruke: 233
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
28.4.2017 2:15:05   
marketing RR



Drage dame, pišite nam iskustva sa negom kože, jer uskoro saznajemo aprilske dobitnike sjajne CortinaT kreme user posted image

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 234
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
30.4.2017 23:57:35   
Dudaaaa
Za CortinaT smo čuli ovdje na Ringeraji i zahvaljujući vama i sponzoru imali smo prilike da ga probamo. Od tada, ja djeci samo CortinaT mažem. Srećom, nemaju zahtjevnu kožu, nisu preterano osjetljivi, a zahvaljujući Cortinat kremi, imamo potpunu njegu. Krema vrijedi, i dugo traje. Sve preporuke od ove zadovoljne mame!

(odgovor članu dunjas)
Neposredna veza do poruke: 235
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.5.2017 15:20:09   
Emicaa13
Moja beba od 10 mjeseci ima Nummuralni ekcem.Prije mjesec dana smo poceli koristiti Cortinat kremu.Prijatno me iznenadila jer je jedino ona uspjela ekcem drzati pod kontrolom.Nijedna krema a ni losion koji smo do sad koristili nije to uspio.
Isto tako,CortinaT je rijesila problem moga muza i njegov suvih ruku.CortinaT zaista cini cuda user posted image

< Poruku je uredio marketing RR -- 4.5.2017 15:35:51 >

(odgovor članu Dudaaaa)
Neposredna veza do poruke: 236
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
4.5.2017 15:38:31   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: opasna mala

Meni nema jos :) svaki dan pogledam .



Da li je stigla krema? :)

(odgovor članu opasna mala)
Neposredna veza do poruke: 237
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
7.5.2017 9:06:56   
opasna mala
Jos nista 😥😞

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 238
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
8.5.2017 15:04:48   
marketing RR

Dobitnik broj 1 za april mesec je amiboj user posted image

IZVORNA PORUKA: amiboj

Borimo se sa atopijskim dermatitisom od treceg mjeseca. Sada nam je sesti po godina. U pocetku je bilo gore pa se nekako sa godinama pocelo smanjivati. Medjutim kada god djecaku padne imunitet, rukice se upale, zacrvene i to ga jako svrbi. Kortikosteroide izbjegavamo i pokusavamo sto prirodnije to da umirimo. Probali smo sve i svasta. Malo pomogne ali ne potpuno. Dok se imunitet nekako ne popravi to ostaje upaljeno, mi mazemo da smanjimo malo tu upalu ali slabo.
Onda smo trazeci nesto da pomognemo djetetu kada se upali da smanji to crvenilo i svrab naisli na Kortinat kremu. Poslije drugog mazanja djecaku je bilo bolje. Sada je koristimo kada vidimo da ce da se upali, odmah namazemo i vrlo brzo se povuce.
Tako da svaka preporuka za kremu. Jedino je cijena malo problematicna. Taman smo na kraju svoje, tako da ako dobijemo, odlicno ce nam posluziti.
Uglavnom, krema je FANTASTICNA.


(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 239
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
8.5.2017 15:05:58   
marketing RR
Dobitnik broj 2 za april mesec je Emicaa13 user posted image

IZVORNA PORUKA: Emicaa13

Moja beba od 10 mjeseci ima Nummuralni ekcem.Prije mjesec dana smo poceli koristiti Cortinat kremu.Prijatno me iznenadila jer je jedino ona uspjela ekcem drzati pod kontrolom.Nijedna krema a ni losion koji smo do sad koristili nije to uspio.
Isto tako,CortinaT je rijesila problem moga muza i njegov suvih ruku.CortinaT zaista cini cuda user posted image



< Poruku je uredio marketing RR -- 8.5.2017 15:06:36 >

(odgovor članu Emicaa13)
Neposredna veza do poruke: 240
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
8.5.2017 15:07:12   
marketing RR
Dobitnik broj 3 za april mesec je Dudaaaa user posted image

IZVORNA PORUKA: Dudaaaa

Za CortinaT smo čuli ovdje na Ringeraji i zahvaljujući vama i sponzoru imali smo prilike da ga probamo. Od tada, ja djeci samo CortinaT mažem. Srećom, nemaju zahtjevnu kožu, nisu preterano osjetljivi, a zahvaljujući Cortinat kremi, imamo potpunu njegu. Krema vrijedi, i dugo traje. Sve preporuke od ove zadovoljne mame!


(odgovor članu Dudaaaa)
Neposredna veza do poruke: 241
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
9.5.2017 11:58:23   
amiboj
Hvalaaaaaaa user posted image

_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 242
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
10.5.2017 18:51:15   
amiboj
Kakva je procedura sa preuzimanjem nagrade? Da li treba negdje podatke poslati ili se negdje moze preuzeti?


_____________________________

14.10.10 - nas sin nam stigao u zagrljaj

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 243
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
12.5.2017 15:22:46   
marketing RR

Pošaljite nam na pp podatke: ime, prezime, adresa u BIH i broj telefona user posted image

(odgovor članu amiboj)
Neposredna veza do poruke: 244
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
12.5.2017 15:24:24   
Dudaaaa
Hvala punoooo user posted image

IZVORNA PORUKA: marketing RR

Dobitnik broj 3 za april mesec je Dudaaaa user posted image

IZVORNA PORUKA: Dudaaaa

Za CortinaT smo čuli ovdje na Ringeraji i zahvaljujući vama i sponzoru imali smo prilike da ga probamo. Od tada, ja djeci samo CortinaT mažem. Srećom, nemaju zahtjevnu kožu, nisu preterano osjetljivi, a zahvaljujući Cortinat kremi, imamo potpunu njegu. Krema vrijedi, i dugo traje. Sve preporuke od ove zadovoljne mame!




(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 245
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
3.6.2017 16:46:10   
Sunašce2015
Imam pitanje!

Posto smo probali razne kreme, ali zaista nista nije pomoglo, ipak je "izgorio"


Moze li mi neko preporuciti kremu za "bijelo" dijeteuser posted image

_____________________________

Imas ti tako doktora, za male pare poslati ce te na carski rez, al pisati knjige kako dijete treba dojiti. jer je to prirodan, pravilan i zdraviji nacin bebine ishrane

(odgovor članu hatepsut)
Neposredna veza do poruke: 246
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
1.7.2017 13:26:42   
vernes
pozdrav za RR clanove i urednistvo,za kortina cremu smo vidjeli na sajtu RR i odlucili smo je isprobati ,posto moja bebica cesto dobija pelenski osip i crvenilo na licu ,ucinak e bio nevjerovatan nakon samo dva-tri koristenja crvenilo se povuklo od tadaje cortina neizostavna crema za moju bebicu a i za mamu i tatu svakako dobro dodje lagano se upija i ima prijatan miris,sve preporuke crema je extrauser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 247
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
2.7.2017 3:37:48   
marketing RR


Dragi RR roditelji,

Dobrodošli u temu pod sponzorstvom kompanije Vitamedic, distributera Pharmalife proizvoda, u okviru koje ćemo razgovarati o ekcemu-dermatititsu, davati savjete, djeliti iskustva i odgovarati na vaša pitanja (na pitanja odgovara dr Mirjana Mišić).

Pozivamo vas da napišete svoje iskustvo sa ekcemom-dermatitisom, kako bi sponzor neke od vas nagradio CortinaT kremom.

Pisanjem svog komentara konkurišete za Cortinat krem (mjesečno 3 korisnika na Ringeraji osvajaju CortinaT).

Na kraju svakog mjeseca, žiri (koji čine direktor kompanije Vitamedic i direktor Ringeraja.ba) odabraće tri pobjednika kojima će CortinaT krem biti poslat na kućnu adresu (o trošku sponzora).


Ukoliko nam napišete vaše iskustvo ili pošaljete fotografiju sa CortinaT kremom, iskustvo će biti objavljeno na sajtu kompanije Vitamedic/Lifemedic, odnosno fotografija će ukrasiti isti sajt. Takođe, molimo vas da nam putem privatne poruke, na nalog marketing RR, pošaljete svoje ime i prezime, kako bi vaša iskustva bila vjerodostojna odnosno objavljena sa potpisom, na sajtu sponzora - Vitamedic/Lifemedic.



Šta je ekcem?


Ekcem je najčešće oboljenje kože. Svake godine je sve veći broj oboljelih kod nas i u svjetu. Taj porast je posljedica sve većeg zagadjenja sredine i prisustva mnogih alergena u vazduhu i hrani, svakodnevne izloženosti hemijskim supstancama (sapuni, detrdženti, kozmetički preparati...) Takođe poznati okidači su stres i pad imuniteta. Prisutni genetski–nasledni faktori povećavaju mogućnost pojave ekcema i ozbiljnost simptoma.

Ekcem–dermatitis je hronično oboljenje kože koje se odlikuje stalnim zapaljenjem sa karakterističnim simptomima : crvenilo, jak svrab, perutanje, ispucalost i suvoća kože.

Ekcem–dermatitis pogađa dječiju populaciju (atopijski dermatitis) tako i odrasle (kontaktni, seborejični dermatitis)

Najčešće se liječi uz pomoć kortikosteroida, međutim postoji i prirodno rješenje.


Pomoć iz prirode CORTINAT krem 75ml(bez kortikosteroida)
Kompanija Pharmalife research, Italija, u saradnji sa INSTITUTOM EMPOLI, je proizvela prirodnu kremu bez kortikosteroida - Cortinat krem - brzo i efikasno otklanja simptome EKCEMA –Atopijskog dermatitisa kao što su crvenilo,svrab i suvoću kod ispucale i nadražene kože a ujedno njeguje i štiti kožu od ponovne pojave simptoma.

Za djecu od rođenja ( 0 mjeseci ) i za odrasle.

PROČITAJ VIŠE!


Efikasnost CORTINAT krema se zasniva na udruženom djelovanju aktivnih principa iz 6 biljnih ekstrakata i ulja.: Liquorice (Glycyrhiza glabra ), Bacopa Monnieri, Oryza sativa bran oil, Onopordum acanthium, Bisabolol, Alantoin

user posted image


Radujemo se unaprjed vašim iskustvima, porukama, sugestijama i očekujemo pitanja vezano za ekcem/dermatitis i upotrebu CortinaT krema, na koja vam i dalje odgovara dr. Mirjana Mišić.




(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 248
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.7.2017 1:02:06   
marketing RR

IZVORNA PORUKA: marketing RR


Drage dame, pišite nam iskustva sa negom kože, jer za par dana saznajemo ko su nova 3 dobitnika sjajne CortinaT kreme user posted image


(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 249
   RE: Napiši iskustvo i osvoji CortinaT kremu!
31.7.2017 1:53:52   
marketing RR
Korisnica Jasnalajla nam je poslala komentar putem privatne poruke:

POSLIJE PORODA SAM DOBILA EKCEM NA RUKAMA ,SVRBEZ ,CRVENILO I NAPOSLJETKU RANE PO RUKAMA BILE SU MOJA SVAKODNEVNICA SVE KREME ZA KOJE SAM CULA UZELA SAM ALI BILO JE BACANJE NOVCA NIKAVE KORISTI ,TADA SAM U JEDNOJ NAGRADNOJ IGRI NA SAJTU RR PO PRVI PUT CULA ZA CORTINA KREMU I ZAHVALJUJUCI SPONZORU ISTU DOBILA KREMA SE VEC NAKON PAR DANA KORISTENJA POKAZALA IZVRSNOM ,MOJ PROBLEM SA RUKAMA NIJE NESTA ALI ZAHVALJUJUCI CORTINA CREMI DRZIM GA POD KONTROLOM I NIJE VISE TOLIKO STRASAN KAO STO JE BIO HVALA SPONZORU STO SU MI PRUZILI PRILIKU DA OTKRIJEMOVU CREMU KOJA JE UVJEK PRISUTNA U MOM DOMU SVIMA JE PREPURUCUJEM JER JE ODLICNA ZA SVE U KUCIOD BEBA PA NADALJE

(odgovor članu marketing RR)
Neposredna veza do poruke: 250
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  8 9 [10] 11 12   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *