|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Rijesite se frustracija!
2.4.2012 21:30:21   
SdZ
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Rijesite se frustracija!
2.4.2012 21:35:29   
muaaa
Ja nisam znala da postoji ova tema uopce...super

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Rijesite se frustracija!
2.4.2012 22:48:48   
Skvo RR
Veceras se rjesavajte frustracija na drugi nacin.

Nepotrebno i zalosno.

LP

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nunny)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Rijesite se frustracija!
7.4.2012 12:26:18   
pahuljica_25
Ljuta sam na tebe tolikoooooooo da bih vrištalauser posted image Toliko si me povrijedio da to neću nikada u životu zaboraviti...Ali, ovo mi je pouka za u buduće,nećemo se više tako "igrati",sad ću ja da mjenjam neke stvari,pa ćeš ti željeti staru mene nazaduser posted image
Ludo ženskouser posted image


_____________________________

03.11.2011.maleni princ obogatio naš život.....

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Rijesite se frustracija!
20.6.2012 20:53:42   
mimh
baš vam hvala što sam ja opet glavni krivac z sve, nit sam bila tu kad se sve odigralo, nit sam imala veze s tim a ipak opet sam dežurna babaroga i ona na kojoj se lome koplja. vi svi dobri opet a ja ne valjam opet. pa ipak niko od vas nije po čepu sem mene. ko mu je od vas pomogao opet ja. vin ste su samo kad mene treba savjetovat vi svi pametni samo ja glupa, ma gdje ste to završili školu zaboga. u mojoj školi nisu učili tako. bezobraznici jedni. i vi ste mi neka rodbina ? moj muž vam nije doabr baš šteta meni jest trebao bi da me tuče dizali bi ga u zvijezde možda da me ponižava kao vi obnda bi valjao. znate šta ne valjate ni vi meni. gonite se svi p.m.

(odgovor članu pahuljica_25)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Rijesite se frustracija!
23.8.2012 13:46:29   
felix

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Poruku je uredio felix -- 23.8.2012 13:51:06 >

(odgovor članu mimh)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Rijesite se frustracija!
24.8.2012 12:09:00   
smajli80
Grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrruser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu felix)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Rijesite se frustracija!
4.9.2012 12:55:46   
*pcelica*
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa user posted image user posted image user posted image user posted image
Da si mi blize, tacno bih te udavila

user posted image [/url]

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 83
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *