|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Štedite li i kako?
3.3.2012 22:07:33   
hatepsut
IZVORNA PORUKA: Blue rose RR

IZVORNA PORUKA: hatepsut


Inace ja imam kasicu i tako odvajam neki sitnis,a zna se nakupit pofino...


Kasicu sam ukinula u stanu odnosno njeno punjenje, jer su one prve na udaru lopova. Vrelo često se prilikom prijave krađa od prilike u prosjeku od 90 % u prijavi spominju puuuuune dječiej kasice. Žalosno ali tako je.

A štednja .. .imam minus tekućem računu u banci, imamo dvije kartice koje su nam neupotrijebljene i to mi je štednja...jer imamo masu kredita.
Kad iste otplatimo mooooožda ćemo štediti keš.




Ne,ne nije to djecija kasica,djete stedi u banci.ovo je ono cisto da se nadje.
Ja hB. imam komsiluk da i kad bi htio neko obit,ne moze user posted image kad idemo na more,krecemo ujutro oko 3-4 ,samo da vidis kako se njisu zavjese .a obicno kad idemo negdje na duze vrijeme ,ono sto bi lopovi mogli "ponijeti" ostavljamo na sigurno.


_____________________________

"Ti si moja ljubavna pjesma,moja prva misao.Kad me jutro probudi ti si potreba i smisao"

11.03.2002 Moja ljubav,sreca,zivot...
27.07.2012 Mali Lavic upotpunio sve praznine koje su nedostajele nasoj sretnoj porodici !

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 226
   RE: Štedite li i kako?
3.3.2012 22:08:37   
draguljče
Moje lično iskustvo je da kad god napravim neki štek nešto mi iskrsne te ga moram potrošiti ili bar načeti i to je onda gotovo. A Boga mi danas od naših plata i na ovakvim cijenama nešto uštediti...hm...to je baš teško.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Miimy)
Neposredna veza do poruke: 227
   RE: Štedite li i kako?
3.3.2012 22:09:15   
bananica

IZVORNA PORUKA: draguljče

Moje lično iskustvo je da kad god napravim neki štek nešto mi iskrsne te ga moram potrošiti ili bar načeti i to je onda gotovo. A Boga mi danas od naših plata i na ovakvim cijenama nešto uštediti...hm...to je baš teško.



potpisuser posted image

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 228
   RE: Štedite li i kako?
3.3.2012 22:28:16   
snijeg
Ne zovem to štednjom nego štek za nedaj Bože i takav moram imati, inace ne bih rahat spavala, priroda i genetika - mama mi je takva i kod nje uvijek ima za "zlu ne trebalo" kako ona kaže user posted image

_____________________________

"Počinje na svijetu da biva previše bučno i fabrično, premalo ima duhovnog spokojstva."

Dostojevski

(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 229
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  6 7 8 9 [10]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *