|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako spava vasa beba????
26.10.2007 10:13:22   
travnicanka
moj mali misic samo voli da spava na stomaku''Sad ce imati 9 mj''i kako god ga ja stavim da spava on se p"obudi,ok"ene se na stomak i onda zaspe cv"stim snom''P"icala sam sa njegovom babicom i ona ne p"epo"ucuje da djeca spavaju na stomaku''On je nap"edna beba i tezak je tako da svojom tezinom p"itisne g"udni kos i teze mu je disati''Ali ja neznam sta da "adim on je jednostavno beba koja vec zna sta hoce!!!!

< Poruku je uredio Hanady RR -- 5.5.2010 23:31:47 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: kako spava vasa beba????
27.10.2007 0:32:29   
SMIRI
hehe user posted image

Bas doktori ne preporucuju spavanje na stomaku! Tako ja svog maleckog (3mj) po danu malo stavim...ali posto non stop dize glavu, a lijencuga je...brzo mu dosadi pa se lako pocne bunit!

A naj vise volim kad ga stavim na stranu! Ne zna se jos sam okrecati...ali sam primjetila kad ga odmah stavim na stranu super zaspe...inace ne!

_____________________________

SMIJEM SE i kad mi se place ;-)

(odgovor članu travnicanka)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: kako spava vasa beba????
3.11.2007 17:58:54   
Suncica*
Ja dete ostavim u pravilnom polozaju, lepo na ledjima, a posle pola sata ima je svuda..
Inace kao beba je spavala na strani, jer mi je doktorica rekla da spavanje na stomaku nije dobro. Ali posle kako je pocela sama da se okrece vidim da joj vise prija na stomaku, nego na ledjima.


(odgovor članu SMIRI)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: kako spava vasa beba????
2.8.2008 6:45:39   
ebru
Ja isto Monu ostavim u pravilnom polozaju da spava,znaci na ledjima,pokrijem je,a nje ujutro ima svuda,od jednog kraja krevetica do drugog,pa se onda porprijeci pa nekad i na stomaku...´,nekad digne nogice na one sipke.ma haos ziviuser posted image

_____________________________

MONIKA 11.12.2007
Jeder Mensch begegnet einmal dem Menschen seines lebens,aber nur wenige erkennen ihn rechzeitg!
http://www.youtube.com/watch?v=P6WlXmHrnyU

(odgovor članu Suncica*)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: kako spava vasa beba????
2.8.2008 9:26:35   
Emina*
heh, Mona ista kao i moj Bakir...
Svugdje ga u kreveticu user posted image   user posted image ..
Ja ga sinoc ostavila na strani da spava u jednom smjeru, i kad sam se probudila, okrenut u suprotnom smjeru i to na stomaku.....


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu ebru)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: kako spava vasa beba????
3.8.2008 13:00:03   
nesanica
moj stariji user posted image zaspe na ledjima ali tokom noci obidje krevetac po hiljadu puta. a evo ovaj mladji  sa 3-4mjeseca je poceo da spava na strani ili na stomaku. ja ga ono normalno legnem ali on se sam namjesti kako on hoce. sad evo sa 7mjeseci isto kao i stariji, cini mi se malo mu cio krevetac, x puta se okrece. 

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: kako spava vasa beba????
3.8.2008 14:51:56   
lamka
moja lamija obicno zaspi na stomaku ali je u toku noci ima na sve wtrane i u svim mogucim polozajima.a omiljenqa poza joj je da zagnjuri glavu u jastuk a guza je u nebesima sto mi nikako nije jasno kako tako moze da spava

_____________________________

Lamija duša duše moje
21.08.2006

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: kako spava vasa beba????
3.8.2008 17:47:10   
sanelicaaa
Moj maleni uglavom spava na boku (24 dana mu je).  Nekad mu se desi da se okrene na ledja,ali mu je pri tom glavica uvijek okrenuta ili na jednu ili na drugu stranu (sto je meni jako drago)! Inace, prvih dana me bilo pravo strah. Ja sam stalno gledala kako mu je glavica okrenuta! Znam da je on jos maleni i da ne moze izvoditi neke akrobacije dok spava,ali eto...sto je sigurno-sigurno! Sad sam se malo opustila user posted image

(odgovor članu lamka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: kako spava vasa beba????
3.8.2008 20:32:42   
Suzana
Samo stomak! :)
A ujutro, tj. kada se pocnu buditi u toku noci da jedu, nadjem im glave u cosku krevetica! user posted image

(odgovor članu sanelicaaa)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: kako spava vasa beba????
5.8.2008 17:10:06   
rozi
I kod mene je ista prica po danu, kad ga stavim na ledja ili bok , budan je za pola sata, a na stomaku odspava 2-3 sata u komadu. Po noci nema probema, tada mu ne smeta u kojem je polozaju, valjda ga mrak osamuti. user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: kako spava vasa beba????
5.8.2008 17:46:17   
makana
prvih mjeseci almedina je provela na boku, ja na desnom ja na lijevom, kasnije leđa, a zatim i stomak
sada sa 20 mjeseci spava tako što se nacici na stomak i podigne na koljena, kao da čučne, pa spusti glavu i spava
slikala sam je neku noć pa dok donesem od kuće ću da stavim u album
šega pravo user posted image

_____________________________

strpljen - spasen

(odgovor članu rozi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: kako spava vasa beba????
5.8.2008 18:34:40   
jasmina_mm
moj Benjo spava najviše na strani ali već je počeo da se uspravlja u krevetiću pa kad se naveče probudim da ga nahranim on već uspravno stoji u krevecu.

_____________________________

dusha mamina 11.10.2007.

upravo zato sto je tako topao, osmjeh je ljepsi od bilo kojeg cvijeta na svijetu....

(odgovor članu makana)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: kako spava vasa beba????
5.8.2008 21:19:33   
Amer
Moj Amer od svog 15-og dana spava na stomačiću i ja sam prezadovoljna jer nije imao nikako grčeve niti je kad bljuckao u snu ja lićno mislim da je tako najbolje jer beba jača, ispušta gasove a i kad bljucka nemože se ugušit ili nešto slićno jer sve ostaje na pelenici.

_____________________________

Amer 21.09.2007.

(odgovor članu jasmina_mm)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: kako spava vasa beba????
5.8.2008 21:31:36   
Najdraza mama
Moji medovi na stomaku su spavali kad su bili bebe a i sada vecinom tako spavaju ..nisu nikada imali smetnje zbog toga i sada jutro docekaju na prsima ...user posted image user posted image

_____________________________

Mama vas voli..

(odgovor članu Amer)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *