|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Zasto volim BOZIC....
16.12.2010 15:33:54   
emma.L
E miša mu... tako mi nedostaje malo Božićne atmosfere user posted image user posted image user posted image . Sinoć se na dodjeli paketića toliko zagledala u predstavu i Deda Mraza da nisam ni svoje dijete pazila kud hoda user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: Zasto volim BOZIC....
16.12.2010 16:50:05   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

od  17  do  23...  zao  mi  je  sto  nece  duze...ono  sto  sam  ja  vidjela  iz  prve  ruke  je  super  i  sto  je  bitno..djeca  u  svemu  sudjeluju  i sve  je  prilagođeno  njima...moja  smjena  je u  subotu  od  16-21h..pa  moje  drage  naletititeuser posted image


Meni je muz u subotu druga, ja bi mogla, s malenom, naravnouser posted image user posted image Ima li jos tko da moze...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: Zasto volim BOZIC....
16.12.2010 20:51:19   
joni
ja obožavam božić ali badnjak mi je nešto posebno a volimi crno vino što je običaj uz ribu kod svekrve idemo na pravoslavni božić kod moje mame na katoličkiuser posted image user posted image user posted image mi sve slavimo jedino moja jovana prošle godine pitala moju mamu bako zašto ti ne slaviš božić kad svi slaveuser posted image pa smo joj objasnili al uzalud opet je pitala tako smo se ismijali kažem im da su sretne što imaju dava sv nikole i dva božića ma superuser posted image u petak kitimo jelku pripremamo se za praznike obožavam svu tu atmosferu a ove godine ne radim jer imamouser posted image pa još boljeuser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: Zasto volim BOZIC....
19.12.2010 23:58:45   
iv@ncica
user posted image user posted image user posted image posjetila  nas  nikita  na  sajmu..bas  me  obradovala

a  noe  sam  se  pozeljela....jos  da  je  izljubim  za  onu  kremu  sto  me  spasila  ;)))),  ali  mi  je  ne  bi  dok  sam  ja radila ;)

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: Zasto volim BOZIC....
20.12.2010 0:23:56   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

user posted image user posted image user posted image posjetila  nas  nikita  na  sajmu..bas  me  obradovala

a  noe  sam  se  pozeljela....jos  da  je  izljubim  za  onu  kremu  sto  me  spasila  ;)))),  ali  mi  je  ne  bi  dok  sam  ja radila ;)





radis li sutrauser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 255
   RE: Zasto volim BOZIC....
20.12.2010 0:29:38   
iv@ncica
jesam  u  skoli...nisam  na sajmu..ali  planiram  andreja  voditi  oprekosutra. ako  malo  otopli..dolje  je  uzas  hladno...dobro je obuci...ali  ako  nam  dadnu  malo raspusta  valjalo  bi  da  je  pijemo ;)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: Zasto volim BOZIC....
20.12.2010 0:31:38   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

jesam  u  skoli...nisam  na sajmu..ali  planiram  andreja  voditi  oprekosutra. ako  malo  otopli..dolje  je  uzas  hladno...dobro je obuci...ali  ako  nam  dadnu  malo raspusta  valjalo  bi  da  je  pijemo ;)))




bile smo mi u petak popodne ja se smrzla al nju sam bila dobro obuklauser posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 257
   RE: Zasto volim BOZIC....
20.12.2010 0:37:21   
iv@ncica
i  ja  sam bila  u  petak..-ali  me razvukli  na 100  strana..pa te ne upratih..a  sinoc  se  jedva  vratila  kuci..komplet  cesta  do  Mo.  i  do  mojih zgrada  bila  smrzla...prklizavaala  sam i  uzas  je  hladno  bilo..ali  sva  sreca  pa  sam  ok  stigla..cujemo  se  onda..i  do  neba  ti  hvala  na  kremi..koja  nam  je  jedina  pomogla user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 258
   RE: Zasto volim BOZIC....
20.12.2010 0:43:11   
Anoniman
za kremu nista zeno pa poslala bi i ti meniuser posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
  Neposredna veza do poruke: 259
   RE: Zasto volim BOZIC....
20.12.2010 0:53:37   
iv@ncica
naravno da  bi..ali svejedno  kad  imas  punu  kucu  krema,  sirupa,,coca-boca  i  kapi..ono  kad  nas  je  uhvatilo..a  nista  ne  pomaze..pa  kad  ti  dođe  nesto sto u  roku  2  dana  sve  rijesti...hvala  je  malo  reci ;)))

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 260
   RE: Zasto volim BOZIC....
21.12.2010 0:36:07   
sporty mamaa
Ako niste znali sveta tri kralja su bili Gaspar, Melkior i Baltazaruser posted image user posted image Svi najlakse upamte Baltazara, a znate i zbog cega, crticuser posted image user posted image

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 261
   RE: Zasto volim BOZIC....
5.1.2011 16:09:46   
smajli80

Za dva dana je Božićuser posted image .

To mi je najljepši i najmiliji praznik.Svi smo kod kuće,pravimo posnu večeru za Badnjak i pijukamo. A na sam Božić ujutro ustajemo u 5 da bi ispekli hljeb i ostalo.Kućom se širi neki lijep miris topline i sreće.user posted image

Napolju je jako hladno i inje se hvata na prozor,a u kući pucketa vatricauser posted image user posted image user posted image .

Onda svi sjedamo za sto i zajedno doručkujemo.

Ne mogu dočekatiuser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 262
   RE: Zasto volim BOZIC....
5.1.2011 16:13:19   
Niobe
IZVORNA PORUKA: smajli80


Za dva dana je Božićuser posted image .

To mi je najljepši i najmiliji praznik.Svi smo kod kuće,pravimo posnu večeru za Badnjak i pijukamo. A na sam Božić ujutro ustajemo u 5 da bi ispekli hljeb i ostalo.Kućom se širi neki lijep miris topline i sreće.user posted image

Napolju je jako hladno i inje se hvata na prozor,a u kući pucketa vatricauser posted image user posted image user posted image .

Onda svi sjedamo za sto i zajedno doručkujemo.

Ne mogu dočekatiuser posted image user posted image user posted image .


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

♥ Masterpiece - 03.09.2009.♥
Ako već tučete decu, tucite ih bez razloga, jer su svi drugi razlozi gluplji.

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 263
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *