|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 13:45:43   
Anoniman
i ja nisam cula za to i bas mi je zaouser posted image nadam se da ce sve biti uredu abd.
Mince pijesli ti gynipral posto je i kod tebe nisko?
Ja pijem,stalno i tako cu do 9tog mjes.trudnoce idem na kontrolu 30.4.pa vidjecemo abd.sta ce mi dokt.reciuser posted image
Kako podnosis mirovanje???
Ja kad se osjecam dobro malo izadjem van al skroz malo,jer dosadi lezati a sjedit nema sanse uhh kako to bolii i nepojusavam sjest na guzuuser posted image
Vjerovatno cu abd.i za 1maj kuci 100%nema druge i nenadam se nicemu boljem!!!
Al izdrzat cemo mi abduser posted image user posted image user posted image ovo za bebe naseuser posted image

(odgovor članu Nedi)
  Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 14:03:36   
Anoniman
sad sam nasla nalaz od 03.3.kad sam bila na kontroli pise ovako
grlic uloziv za vrh prsta sta ovo znaci???znal tko???


(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 15:05:17   
Koalinka
Draga lely, pročitala sam šta se desilo tvojoj rodici. Na žalost, meni se ista situacija desila 2007.god u 18-toj sedmici trudnoće. U noći dok sam spavala pukao mi je vodenjak, iscurila skoro sva voda, brzo u bolnicu, čitav dan provela po pregledima i tako to, saopšte mi da se tu ništa ne može učiniti i da će mi uveče dati gel za omekšavanje grlića a ujutro indukciju da me porode. Tako je i bilo, ne ponovilo se, nikad i nikom..... no, život ide dalje.........hvala Bogu da je živa glava, sad sam krenula u nove pobjede......
Voljela bih da je kod tvoje rodice imalo drugačija situacija nego što je bila moja i da će se nešto više moći učiniti......
Pozz!

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 15:10:34   
mamy Sabina
Lely,ja sam u augustu prosle godine izgubila bebu u 21.-oj sedmici trudnoće
Prerano prsnuće vodenjaka
Ako ti nije mrsko iščitaj temu koju sam tada postavila
Klik na link

Slobodno mi pošalji pp ako te još nešto interesujeuser posted image


_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu Koalinka)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 15:59:07   
lely
Hvala vam mile moje.
Svjesni smo toga da je sve u Bozijim rukama,a nadamo se da ce na kraju ipak sve biti dobro.
Koalinka i mamy,vase price su zaista jako tuzne,zao mi je sto ste prosle kroz to,neka vam Bog podari snage.

Sa rodicom sam pricala maloprije i kaze da oj je voda skoro prestala da curi i da joj je dr rekao da je jos ima dovoljno.
Brine me jos sto joj se i u prvoj trudnoci desilo to pucanje vodenjaka,ali sreca u osmom mjesecu,pa je beba imala velike sanse da prezivi,sto sa ovom i ne bi bilo tako.

Scakako vam se javim opet,nadam se sa lijepim vjestima

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 16:25:32   
Crvena
Lely molim dragog Boga da sve na kraju bude okuser posted image



_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 17:09:04   
lely
hvala ti draga puno

sad za sad je isto,a nadamo se boljem

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 17:19:25   
mamy Sabina
Lely iskreno se nadam da će se tvojoj rodici ovojnica vodenjaka sljepiti,voda će se obnavljati ,ne brini se zbog tog.
Ne mora svaki slučaj završiti kao moj.



_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, a kad ću živjeti?



(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 17:40:45   
lely
Nadam se mamy da ce sve biti ok,molim Boga da tako bude.
Hvala vam na podrsci svima

(odgovor članu mamy Sabina)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 22:05:11   
lely
Samo da vam javnem,rodica je hB puno bolje,voda je prestala da curi,radice jeoj neke naleze.Pije antibiotike i raniju terapiju.
Malo joj je povisen broj leukocite,ali nije nista strasno,bar tako dr. kaze.
Ako ostane ovako bice to superuser posted image
Hvala vam jos jednom na podrsci,a svakako cu vam se javljati i kasnije.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
13.4.2009 22:14:24   
Crvena
Hvala dragom Bogu da je dobro, nadam se da ce tako stati i do kraja trudnoceuser posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 13:37:07   
lely
Drage moje da vam se javim,ali ovaj put sa tuznim vjestima.....user posted image user posted image user posted image
Jucerasnji dan je za moju rodicu protekao mirno,ubjedjivali su je da ima dovoljno plodne vode i da ima velike sanse da sve bude ok.
Medjutim jutros je bila na ultrazvuku i ustanovilo se da nema dovoljno plodne vode,dr. je pitala ima li jos djece,tako da je ovoj sve bilo jasno.
Citala je ultrazvucni nalaz na kome pise da je plodna voda reducirana,a da se plod i dalje razvija,tj. da srce jos kuca.
To sam sve saznala prije 10 min,jao sam potresena i tuzna,jer nadala sam se lijepom izhodu,mada i sada ima malo nade....user posted image user posted image user posted image user posted image
Njoj je tesko,place,a jos joj nisu rekli sta i kako daljeuser posted image user posted image user posted image
Jos uvjek se nadam i molim dragog Allaha da to malo stvorenje prezivi i da sve na kraju bude dobro i ako znam da su sanse maleuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 13:39:04   
Minče
Hvala dragom Bogu da je sve u redu i da sve s Bozijom pomici i zavrsi kako treba...


(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 13:42:30   
lely
Mimče-za sada nije u redu,ali se nadamo da ce ipak biti,mada smo svjesni da je tesko,ali bodricemo je do kraja i moliti Allaha da to izdobriuser posted image

(odgovor članu Minče)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 13:59:39   
dinaa
Lely jako mi je zao sto se tvojoj rodici to desava,ja cu ti evo reci kako se to zavrsilo kod jedne zene kad sam ja lezala u bolnici i cuvala svoju trudnocu.
Toj zeni je sredinom petog mjeseca trudnoce pukao vodenjak i primljena je u bolnicu s tim da je u bolnici ostala do kraja trudnoce jer je citavo vrijeme voda pomalo curkala ali se kako su joj doktori objasnili i obnavljala tako da je stalno bila pod kontrolom i hB iznijela je trudnocu i rodila zdravog djecacica.
Iskreno se nadam da ce i kod vas ipak biti sve u redu.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 13:59:59   
mama_debeljuca
Lely, baš sam se potresla. Jako mi je žao, molim Allaha da tvojoj rodici pomogne i da joj sačuva bebicu.

_____________________________

:-)

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 14:01:14   
tea lana
nadam se da ce uspijeti nesto doktori uraditi i da ce spasiti bebicu.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 14:04:37   
lely
Hvala vam puno za podrsku,sve se nadam  da ce mi javiti da ce ipak moci iznijeti trudnocu do kraja,ali tesko Bogamiuser posted image
Ne mogu ni da je zovem vise,tesko joj je i onako,a sve mislim da joj i ja sipam so na ranu raspitujuci se i ubjedjujuci je da ce sve aBd biti dobro.
Javit cu vam se kasnije kad saznam nadam se nesto lijepo......

(odgovor članu mama_debeljuca)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 14:54:57   
Crvena
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image zao mi je Lely, molim dB da sve na kraju bude dobro.

Javi se sa lijepim vijestima.

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 19:07:50   
lely
Stanje je nepromjenjeno,dr. joj vise nikad nisu ni dolazili,ne zna sta dalje,ceka i nada se,a i mi s njom.user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
14.4.2009 23:58:50   
Minče
Lely bas mi je zao...A ja sam onaj post napisala kao odgovor na onaj prije,u kojem si javila da je sve u redu,ali izgleda da je tvoj sa tuznim vijestima prije stigao...Bas mi je zao...Potresla sam se skroz...user posted image Nadam se da ce sve na kraju biti dobro,s Bozijom pomoci...Javljaj se kada nesto saznas...

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
15.4.2009 7:57:42   
Crvena
IZVORNA PORUKA: lely

Stanje je nepromjenjeno,dr. joj vise nikad nisu ni dolazili,ne zna sta dalje,ceka i nada se,a i mi s njom.user posted image

I dalje cemo se svi zajedno nadati najboljem aBd. Javi kakvo je stanje, danas. Pa, valjda ce ti doktori u vizitu doci.


_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
15.4.2009 9:00:23   
lely
Nisam vam se juce vise javljala,nisam mogla........
Sinoc joj je dr. rekla da ujutro ima zadnji pregled i ako se stanje ne popravi...,ma znate sta ce biti....user posted image user posted image user posted image
I ja sam se evo nadigla rano,nesto mi ne da ni lezati...ne znam sta ce biti vog jutra,ali znam ili ce nasa nada nestati ili cemo se i dalje nadati i radovati toj maloj dusiuser posted image user posted image

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
15.4.2009 9:04:36   
tea lana
nada zadnja umire i do kraja se treba boriti drzim fige i molim se da sve bude dobro

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Kriticna trudnoca ili nisko nosenje
15.4.2009 10:07:48   
HanaBana
Drzim fige lelyuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Hana 26/06/07- mamina najbolja prijateljica

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *