|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
7.10.2011 15:52:35   
meli28
Lijepo je znati da nam se siri trziste, da i kod nas ima izbora. Mi smo kupili u startu u Djecijem svijetu BRITAX kolica i odgovarajucu AS (jaje)
ROMER Baby Safe plus shr II uz kolica. Ja sam i dalje prezadovoljna, mada ce nam kasnije trebati neka kisobran. Planiramo uzeti Romer King plus, izgleda mi
"super mocno" i dobro je ocijenjena. Ima li neko od vas iskustva sa Kingom? 
Gledala sam na romerovoj stranici da je Djeciji svijet uvoznik za BiH, da se to oni ne sire?

(odgovor članu meli28)
Neposredna veza do poruke: 1276
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
12.10.2011 19:03:29   
lepao

IZVORNA PORUKA: meli28

Lijepo je znati da nam se siri trziste, da i kod nas ima izbora. Mi smo kupili u startu u Djecijem svijetu BRITAX kolica i odgovarajucu AS (jaje)
ROMER Baby Safe plus shr II uz kolica. Ja sam i dalje prezadovoljna, mada ce nam kasnije trebati neka kisobran. Planiramo uzeti Romer King plus, izgleda mi
"super mocno" i dobro je ocijenjena. Ima li neko od vas iskustva sa Kingom? 
Gledala sam na romerovoj stranici da je Djeciji svijet uvoznik za BiH, da se to oni ne sire?


Mislim da jeste. Bila sam u radnji i imaju njihove stvari. Radnja je mala ali ima super stvari.
Dobit će i u merkuru Romer pa eto vidi sa cijenama.
ja ne znam jo ozmeđu romer i maxi cosi...vidjet ću...

( pisanje velikim slovima je u internetskom svijetu povien ton te nije u skladu sa pravilima foruma, izvena je korekcija u buduće vodite računa. LP)

< Poruku je uredio Hanady RR -- 12.10.2011 20:00:30 >

(odgovor članu meli28)
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1277
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
16.10.2011 22:23:23   
shejla
moze malo pojasnjenje: U kojem MERKURU su to stigle autosjedalice??? user posted image
Na stupu ili na Otoci ili... posto nisam bas cest posjetilac ni jednog ni drugog Merkura... thx user posted image


_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 1278
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.11.2011 13:28:29   
mamichy
u merkuru na otoci, na zadnjem spratu ima djecija prodavnica. do kraja ove sedmice im stizu maxi cosi AS...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 1279
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
1.11.2011 13:35:36   
mala75
IZVORNA PORUKA: mamichy

u merkuru na otoci, na zadnjem spratu ima djecija prodavnica. do kraja ove sedmice im stizu maxi cosi AS...


a cijena, ako možda imaš informaciju?

(odgovor članu mamichy)
Neposredna veza do poruke: 1280
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
17.11.2011 16:31:26   
damma ars
Nisam do sada sudjelovala u forumskim razgovorima jer ih nisam neki ljubitelj. No, prilikom potrage za dobrom autosjedalicom naisla sam na neke komentare sa vaseg foruma. Upravo prije dva dana uspjela sam kupiti CYBEX PALLAS autosjedalicu u Mostaru. Ovo sa vama zelim podjeliti jer vidjela sam da su se neki interesirali.

(odgovor članu meli28)
Neposredna veza do poruke: 1281
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
18.11.2011 0:57:40   
svrkica
Molim Vas u kojoj radnji ste kupili Cybex, ako možete napišite mi i adresu
Hvala

(odgovor članu damma ars)
Neposredna veza do poruke: 1282
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
12.12.2011 15:55:25   
Adana
Cybex autosjedalica ima kupiti u prodavnici 'Baby Centar' koja se nalazi u BBI Centru u Sarajevu.
Ulica Trg djece Sarajeva.


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu svrkica)
Neposredna veza do poruke: 1283
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
15.12.2011 15:44:33   
damma ars
CYBEX asortiman, kolica Callisto, Topaz, itd. autosjedalice Aton, Pallas, Solution (u svim verzijama obicne i za iso-fix povezivanjem), te njihove nosiljke u.go, 2.go, itd. ima u ORCA shopping centru na katu u prodavaonici Kockica (ona koja je bila na Starom Velezovom). Nadam se da sam vam pomogla. Takodje, znam da ubrzo narucuju dopunu pa ako hocete neku boju pozurite...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 1284
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 18:14:31   
Anoniman
jel ima netko iskustvo s AS marke Plebani - italijanske i nisu skupeuser posted image

(odgovor članu damma ars)
  Neposredna veza do poruke: 1285
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 22:14:55   
Mamalica
Lejla Ka, posto vidim da si expert za AS mozes li mi molim te reci, odnosno preporuciti koju da uzmem za svoje dijete koje za nekoliko dana puni 1 god.? Sta treba da gledam kad kupujem AS? Kakve su Gracove?Ne bih nista preskupo user posted image


_____________________________

Moj mali princ - Adi 13.01.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1286
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 22:35:47   
Lejla Ka
Ma nisam ekspert user posted image , samo znam dosta jer me interesovalo.

Sjedalica ide po kilaži. Sa godinu dana beba je na prelazu iz prve sjedalice grupe 0+ (do13kg) u grupu I (9-18kg). Jedan važan faktor je i mogućnost da se beba ustane na nogice iz sjedećeg položaja uz pomoć namještaja ili samostalno (ali bez pomoći druge osobe). To je pokazatelj da su joj mišići vrata dovoljno jaki da zadrže glavu u slučaju frontalnog sudara, a dok se beba vozi u smjeru u kojem se kreće auto (okrenuta prema naprijed).

Generalna je preporuka da dijete u sjedalici niže grupe ostane što duže, dok je ne preraste po kilaži ili visini.

Koliko vaša beba ima kilograma i koju ste sjedalicu do sad koristili?

GRACO-ve sjedalice grupe I nisu ocjenjene kao dobre.

Moram ti reči da je ova grupa obično najskuplja, zato što dugo traje, a dosta je komplikovana za izradu da bi zadovoljila zahtjeve sigurnosti tako male raje.

Ne znam iz kojeg si grada. U Sarajevu se mogu naći bolje sjedalice od GRACO-vih za tu negdje cijenu.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Mamalica)
Neposredna veza do poruke: 1287
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 22:54:31   
Mamalica
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Ma nisam ekspert user posted image , samo znam dosta jer me interesovalo.

Sjedalica ide po kilaži. Sa godinu dana beba je na prelazu iz prve sjedalice grupe 0+ (do13kg) u grupu I (9-18kg). Jedan važan faktor je i mogućnost da se beba ustane na nogice iz sjedećeg položaja uz pomoć namještaja ili samostalno (ali bez pomoći druge osobe). To je pokazatelj da su joj mišići vrata dovoljno jaki da zadrže glavu u slučaju frontalnog sudara, a dok se beba vozi u smjeru u kojem se kreće auto (okrenuta prema naprijed).

Generalna je preporuka da dijete u sjedalici niže grupe ostane što duže, dok je ne preraste po kilaži ili visini.

Koliko vaša beba ima kilograma i koju ste sjedalicu do sad koristili?

GRACO-ve sjedalice grupe I nisu ocjenjene kao dobre.

Moram ti reči da je ova grupa obično najskuplja, zato što dugo traje, a dosta je komplikovana za izradu da bi zadovoljila zahtjeve sigurnosti tako male raje.

Ne znam iz kojeg si grada. U Sarajevu se mogu naći bolje sjedalice od GRACO-vih za tu negdje cijenu.



Moj A se podize sam uz namjestaj al' jos nije prohodao. Sto se tice kilaze on ima negdje oko 9kg. Iz Sarajeva sam pa mi molim te preporuci koje proizvodjace da gledam i u kojim radnjama i ako znas okvirno cijene user posted image
Hvala, hvala, hvala user posted image


_____________________________

Moj mali princ - Adi 13.01.2011.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1288
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 23:18:36   
Lejla Ka
Jeste li do sad imali neku sjedalicu i koju?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Mamalica)
Neposredna veza do poruke: 1289
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 23:21:05   
Anoniman
Lejla znas li ista o ovom mom pitanjuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 1290
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 23:27:50   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: noa

Lejla znas li ista o ovom mom pitanjuuser posted image user posted image user posted image


Ne. Nisam ih viđala, a ovi čije ja testove konsultujem nisu ih ispitivali. To ne znači da ne valjaju, samo ti ja o njima ne znam ništa :)


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1291
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 23:36:31   
Anoniman
hvala Lejlauser posted image ja ne mogu na netu da nađem nista o njima,slucajno ih vidjela u jednoj prodavnici i kazu radnice da su prosle sve testove i da ce ih sad oni uvozitiuser posted image
nesto njima bas ne vjerujemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
  Neposredna veza do poruke: 1292
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 23:48:27   
Lejla Ka
Čuj, one su vjerovatno prošle testove za dobijanje standardizacije i naranđaste naljepnice. To je više odobrenje za prodaju. Ja ti pogledam testove koje provode auto klubovi, i koji se izvode u situacijama simuliranih sudara sa lutkama. Ti klubovi ocjenjuju sigurnost, udobnost, održavanje na raznim modelima. Tako da te sjedalice mogu biti jako dobre, ali ih ovi moji user posted image iz njemačke nisu uzeli na testiranje. Možda ima neki drugi klub koji ih je testirao.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1293
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
20.12.2011 23:50:41   
Anoniman
Sjedalica ide po kilaži. Sa godinu dana beba je na prelazu iz prve sjedalice grupe 0+ (do13kg) u grupu I (9-18kg). Jedan važan faktor je i mogućnost da se beba ustane na nogice iz sjedećeg položaja uz pomoć namještaja ili samostalno (ali bez pomoći druge osobe).


Lejla a sta se radi kad dijete ima 13kg a ne ustaje na nogice samostalno. Kod moje A je to bio slucaj jer ona je bila bas bucka i nije ustajala dugo na nogice, a imam sad slucaj i sa Lukom koji ima 8,5 kg i nepuna 4,5 mjeseca i imam dvije AS od 0-13 kg i utori su mu aman mali, sta da radim onda?

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1294
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
21.12.2011 0:00:08   
Anoniman
Lejla tvoje misljenje o ovoj sjedalici?

http://www.djeca.org/katalog/58_touring-sport.html


sad sam ustvari vidjela da je na ovoj vasoj stranici lose ocjenjena.

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 1295
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
21.12.2011 0:17:31   
animagical
zna li neko gdje u sarajevu ima kupiti ono ogledalo koje se okaci na naslon straznjeg sjedista,tako da vozac vidi bebu u AS koja je okrenuta suprotno od smjera voznje? to obicno bude i sareno okolo,da se beba zanima... nema sanse da smijem voziti A. a da ga ne vidim povremeno...

(odgovor članu sretna mama)
Neposredna veza do poruke: 1296
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
21.12.2011 0:19:30   
Anoniman
Animagical bilo je u DM-u i u Chiccu, a zasto ga vozis pozadi kad ti vozis, zasto ga ne stavis na suvozacevo mjesto?

(odgovor članu animagical)
  Neposredna veza do poruke: 1297
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
21.12.2011 0:20:05   
Skvo RR
Pa sto ne stavis bebu na suvozacevo mjesto, suprotno od smjera voznje...mora se iskljuciti samo airbag.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1298
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
21.12.2011 0:20:42   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: jelenaT

Animagical bilo je u DM-u i u Chiccu, a zasto ga vozis pozadi kad ti vozis, zasto ga ne stavis na suvozacevo mjesto?

user posted image user posted image user posted image ..isto.....moja bi prva bandera bila kada bi beba bila iza...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1299
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
21.12.2011 0:22:28   
animagical
IZVORNA PORUKA: jelenaT

Sjedalica ide po kilaži. Sa godinu dana beba je na prelazu iz prve sjedalice grupe 0+ (do13kg) u grupu I (9-18kg). Jedan važan faktor je i mogućnost da se beba ustane na nogice iz sjedećeg položaja uz pomoć namještaja ili samostalno (ali bez pomoći druge osobe).


Lejla a sta se radi kad dijete ima 13kg a ne ustaje na nogice samostalno. Kod moje A je to bio slucaj jer ona je bila bas bucka i nije ustajala dugo na nogice, a imam sad slucaj i sa Lukom koji ima 8,5 kg i nepuna 4,5 mjeseca i imam dvije AS od 0-13 kg i utori su mu aman mali, sta da radim onda?



mozes kupiti kombiniranu grupe 0/1 koja je veca a moze se montirati suprotno od smijera voznje dok beba ne ustane na noge

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 1300
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  50 51 [52] 53 54   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *