|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 0:16:09   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

lejla ova moja je chicco jaje sto dodje uz trokolicu chicco i korpu...
http://www.google.ba/imgres?q=chicco+sjedalice&um=1&hl=bs&sa=N&gbv=2&tbm=isch&tbnid=ye2TCWU7VPxqIM:&imgrefurl=http://www.bebac.com/forum/lofiversion/index.php/t875.html&docid=wQOUZZ4i1EAeBM&imgurl=http://www.beba.hr/uploads/chicco_s3trio.jpg&w=610&h=516&ei=sGbyTryBCJHcsga4ztTwDw&zoom=1&iact=hc&vpx=749&vpy=258&dur=547&hovh=148&hovw=175&tx=117&ty=69&sig=117771821693743085397&page=2&tbnh=143&tbnw=169&start=23&ndsp=20&ved=1t:429,r:4,s:23&biw=1366&bih=661


Moja je haman ista ovakva bila (malo stariji model). I kratki vam pojasevi? A kad dijete ide u standardnoj odjeći bez jakni i skafandera?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1326
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 0:36:26   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: animagical

skvo a jel ga stavljas u skafanderu, jakni, cemu? garant odjeca zaglavi,..ja ga u autu skinem u duksericu, dzemper...
u majici ili evenentualno djemperu..skoro svaki vikend idemo na vlaic...pa duge dionice prelazimo...nije mi zgodno da nije raskomocen...pa ne bi mogao ni sjesti u skafanderu, a kamoli da ga zavezem, koliko nam je knap...user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1327
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 0:38:57   
animagical
mi smo tu negdje visinom, a mislim i tezinom, A. je dug malo ispod 70cm i tezak oko 6700gr i stane super u ovu kombinovanu....koliki je Emirko?

< Poruku je uredio animagical -- 22.12.2011 0:39:36 >

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1328
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 0:39:27   
Skvo RR
a sada gledam na chicco stranici ima neka sjedalica o 1 kategorija do 18 kg....cini mi se komotna....user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1329
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 0:42:04   
Skvo RR

IZVORNA PORUKA: animagicalp

mi smo tu negdje visinom, a mislim i tezinom, A. je dug malo ispod 70cm i tezak oko 6700gr i stane super u ovu kombinovanu....koliki je Emirko?

pa nisam ga mjerila ima 20 dana bio je 69 cm dug....a tezak je na danasnji dan 6800, ali moja nije ta kombinovana..

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1330
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 0:42:42   
Skvo RR
user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 22.12.2011 0:44:19 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 1331
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 0:45:38   
animagical
a da probas kombinovanu? da ga stavis pa vidis... mi imamo i jaje ali je ova neuporedivo veca i komotnija, a ima i vise visina za izlaz pojasa,pa pomjeraj kako beba raste...po visini je def nece prerasti... ja sam je i uzela za koristiti samo kao grupu 0 i mozda u pocetku grupe 1,bas zbog udobnosti...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1332
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 0:53:17   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Skvo RR


IZVORNA PORUKA: animagical

skvo a jel ga stavljas u skafanderu, jakni, cemu? garant odjeca zaglavi,..ja ga u autu skinem u duksericu, dzemper...
u majici ili evenentualno djemperu..skoro svaki vikend idemo na vlaic...pa duge dionice prelazimo...nije mi zgodno da nije raskomocen...pa ne bi mogao ni sjesti u skafanderu, a kamoli da ga zavezem, koliko nam je knap...user posted image


Baš mi je ovo čudo za Chicco. Moje oboje veoma visoke djece koja su sve sjedalice po visini prerastala su sjedili u Chiccu do godine. Sve kontam možda ima neki fol negdje da se zaglavilo.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1333
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 1:07:04   
mama75
Ima li neko iskustvo sa jednom od ove 2 AS? Ili ako neko zna da mi kaze kakve su onako otprilike. Moja kcerka bi zeljela naravno ovu sa princezama, pa me zanima kakva je, jer joj je cijena poprilicno niska. Hvala!
http://www.brevi.eu/en/prodotti-prima-infanzia/in-auto/touring-sport.html
http://graco.prodomain.ro/en/products/junior-maxi-plus-princess/

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1334
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 9:27:07   
Lejla Ka
Obje sjedalice su na testovima ocjenjene loše.

Ove su sjedalice iz dvije različite grupe. Kojeg je uzrasta tvoja djevojčica i koliko ima kilograma?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 1335
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 9:38:02   
Skvo RR
Lejla znas li kako je ocjenjena ova

http://www.chicco.hr/ProductDetails/563/pgoid/8bdd1eeb-d2ac-4c73-ad56-8e154a343f83/lang/Croatian/Auto-sjedalica-Proxima.wshtml



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1336
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 9:47:21   
Skvo RR
Ili imas li savjet da se ima kod nas kupiti neka kombinirana 0-1...koja je dobra....sto se tice postavljanja i kaiseva, nasa je postavljena kako treba.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1337
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 10:15:34   
Lejla Ka
I kod austrijanaca i kod njemaca Proxima je jako loše ocjenjena, naročito na planu sigurnosti. Chicco generalno ne dobivaju neke ocjene na crash testovima. Njihove novije jaje sjedalice dobiju neke prolazne ocjene, ostale su u glavnom loše, što je najgore baš što se tiče sigurnosti.

Ja ti ne znam neku dobru kombinovanu, ja sam imala kombinovanu, dobila na poklon i super se činilo dok je beba bila mala, ali vrlo brzo shvatiš da ta sjedalica neće ni blizu izdržat do 18 kg, i da ćeš ostati sa malim djetetom u neodgovarajućoj sjedalici sa potrebom da kupiš sjedalicu grupe koja se preklapa sa onom koju imaš (9-18kg).

Evo sad gledam, njemci su testirali tri sjedalice ove kombinacije 0+/I i ni jednu nisu ocjenili ni zadovoljavajuće user posted image

Ja bih ti najradije rekla hajd da te pošaljem našim savjetnicima da pogledaju u čemu je problem, ali sumnjam da je to realna mogućnost do kraja ove godine. Jel ti baš žurba, ili može sačekati par sedmica?


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1338
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 10:55:49   
Skvo RR
evo ja popodne idem na vlasic...stavit cu ga jos ovaj put...ma evo ovako im prenesi...kaisevi su kratki..ja ga dignem koliko mogu prema gore,,,ali su knap kaisevi...sto se tice sirine okej nam je sjedalica...on mozda da je sada 70 tak cm dug...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1339
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 10:58:42   
Super Beba
mi hoćemo da kupimo još jednu AS od 9 do 18 kg...vidim da brevi niko ne hvali...kakve su graco iz ove kategorije? Zna li iko :) Već sam rekla da smo mi koristili graco junior jaje i super nam je bila dok je trajala :) ima li iko prijedlog za normala novce, al' da je sigurna? Isključivo mi treba ova do 18kg, ništa kombinovano...

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1340
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 10:59:43   
Lejla Ka
Nemoj mi zamjeriti, ja stvarno nikako ne mogu da shvatim kako su im tako kratki kaiševi. Beba sasvim regularno sjedi u sjedalici, po dužini sjedne komplet. Ali kad želiš da zavežeš kaiševe preko ramena i između nogu nemaš ni malo viška? I kad otpustiš maksimalno onim dugmetom između nogu, kaiševi stanu i ne mogu dalje, a djetetu knap?

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 1341
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 11:18:14   
palachinken
Kod nas je chiccovo jaje, imamo 72cm i ima jos lufta s kaišićima, ima jos makar 20m za produziti. user posted image S tim da sam izvadila onaj umetak na novorodjenčad, jer se vozimo u skafanderu ovih dana.

_____________________________

Somewhere along the way, we all go a bit mad. So burn, let go and dive into horror, because maybe it's the chaos which helps us find where we belong

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1342
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 12:38:41   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Super Beba

mi hoćemo da kupimo još jednu AS od 9 do 18 kg...vidim da brevi niko ne hvali...kakve su graco iz ove kategorije? Zna li iko :) Već sam rekla da smo mi koristili graco junior jaje i super nam je bila dok je trajala :) ima li iko prijedlog za normala novce, al' da je sigurna? Isključivo mi treba ova do 18kg, ništa kombinovano...


Iz ove su ti grupe na testovima dobre: KIDDY Energy pro, Jane Exo, sve Romerove, Cybex Palas (s tim da je ovo kombinacija sa slijedećom grupom znači 9-36kg).
Graco samo jednu ocjenjuju jedni kao dobru (austrijanci) a drugi kao prolaznu (njemci), a to je GRACO DuologicII http://www.oeamtc.at/?id=2500,,,11158&fid=kisitest_2008/gracoduologic.html

Neko je spominja kod nas neku marku NANIA, te su ocjenjene kao prolaz.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 1343
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 13:39:51   
Super Beba
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Super Beba

mi hoćemo da kupimo još jednu AS od 9 do 18 kg...vidim da brevi niko ne hvali...kakve su graco iz ove kategorije? Zna li iko :) Već sam rekla da smo mi koristili graco junior jaje i super nam je bila dok je trajala :) ima li iko prijedlog za normala novce, al'' da je sigurna? Isključivo mi treba ova do 18kg, ništa kombinovano...


Iz ove su ti grupe na testovima dobre: KIDDY Energy pro, Jane Exo, sve Romerove, Cybex Palas (s tim da je ovo kombinacija sa slijedećom grupom znači 9-36kg).
Graco samo jednu ocjenjuju jedni kao dobru (austrijanci) a drugi kao prolaznu (njemci), a to je GRACO DuologicII http://www.oeamtc.at/?id=2500,,,11158&fid=kisitest_2008/gracoduologic.html

Neko je spominja kod nas neku marku NANIA, te su ocjenjene kao prolaz.



lejla, hvala puno na brzom odgovoru! user posted image

a skvo - da li na tvojoj AS ima opcija da iza sjedalice se mogu povući kaiševi, da ih tako produžite? tako se isto dobije pofino na dužini kaišića...i sretan put i lijep provod :)))


< Poruku je uredio Super Beba -- 22.12.2011 13:47:55 >


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1344
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 15:30:13   
SailorMoon
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Super Beba

mi hoćemo da kupimo još jednu AS od 9 do 18 kg...vidim da brevi niko ne hvali...kakve su graco iz ove kategorije? Zna li iko :) Već sam rekla da smo mi koristili graco junior jaje i super nam je bila dok je trajala :) ima li iko prijedlog za normala novce, al' da je sigurna? Isključivo mi treba ova do 18kg, ništa kombinovano...


Iz ove su ti grupe na testovima dobre: KIDDY Energy pro, Jane Exo, sve Romerove, Cybex Palas (s tim da je ovo kombinacija sa slijedećom grupom znači 9-36kg).
Graco samo jednu ocjenjuju jedni kao dobru (austrijanci) a drugi kao prolaznu (njemci), a to je GRACO DuologicII http://www.oeamtc.at/?id=2500,,,11158&fid=kisitest_2008/gracoduologic.html

Neko je spominja kod nas neku marku NANIA, te su ocjenjene kao prolaz.



Lejla Nania je od Kits im Sitz, evo ti Link
Nisu lose a strasno su povoljne, bar ovde
http://www.kids-im-sitz.de/index.php?option=com_content&view=article&id=61&Itemid=83

_____________________________

06.11.2010 mamina i babina dusa se rodila. Volimo te najvise na svjetu.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1345
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 21:38:24   
mama75
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

Obje sjedalice su na testovima ocjenjene loše.

Ove su sjedalice iz dvije različite grupe. Kojeg je uzrasta tvoja djevojčica i koliko ima kilograma?


Hvala ti puno. To mi je za stariju, ona ima 6,5god (26kg). Vec neko vrijeme koristimo samo onaj booster (chicco) i prilicno je nezgodno ako dalje putujemo. Zato sam htjela da joj kupim neku sa "ledjima", s tim da imam i mladje dijete koje je sada u onoj 0-18kg (Cam) i koju ce korisititi jos bar 2godine aBd, pa hocu nesto kvalitetnije da moze i ona koristiti kasnije.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1346
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 22:42:04   
Lejla Ka
Onda sa ovom Brevi pogotovo ne bi ništa dobila jer se kod nje skida naslon kad dijete dože do uzrasta za buster. Da nju uzmeš zapravo bi dobila samo podmetač koji i sad imaš.

Za tu grupu su dobre ocjene dobile CYBEX sjedalice (Solution X i X2, free fix), Romer Kid, KIDDY Cruser fix. Jane (Indy plus team i Montekarlo) i NANIA su ocjenjene kao osrednje.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu mama75)
Neposredna veza do poruke: 1347
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
22.12.2011 22:47:59   
lepao
Da li iko ima iskustva sa Jane EXO autosjedalicom od 9-18KG?? Ja sam je rek kupila ali imam osjecaj da su kajsevi kratki>>??

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1348
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
23.12.2011 9:55:34   
Lejla Ka
Jedino što bih još savjetovala kod kupovine, a da se možda preveniraju ovi kasniji problemi, je da obavezno povedete dijete da sjedne u sjedalicu prije kupovine. Kako vidite, dosta roditelja se žali na dužinu kaiševa, pa izvucite kaiševe maksimalno i pogledajte kako to izgleda dok je dijete u sjedalici. Tako će te moći ocijeniti i koliko je djetetu sjedalica prostrana ili knap. Takođe bi jako poželjno bilo da u saradnji sa prodavačima pokušate montirati sjedalicu u svoje auto prije kupovine. Nemojte da vam bude nezgodno to zahtjevati. Neke sjedalice jednostavno ne leže dobro u određenim tipovima automobila zbog oblika zadnjeg sjedišta. Neispravno montirana sjedalica ne pruža nikakvu sigurnost djetetu.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 1349
   RE: autosjedalice - proizvodjaci
23.12.2011 10:05:59   
aya 05
Mi smo kupili Cybex palas i prezadovoljni i mi i beba.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 1350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  52 53 [54] 55 56   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *