|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: pedijatar
7.4.2015 15:12:30   
medena s
Molim vas misljenje o doktoru Mahmoud Lazgin, DZ Ilidža

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 526
   RE: pedijatar
7.4.2015 15:21:26   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: aya 05

Višnja,dr.Ibrahim djeci prija? Možda u privatnoj praksi, dok je radio na školskom u DZ.malo je kome bio prijatan.
Molim vas,kad se vec odlučite dijete liječiti kod jednog doktora red je naučiti njegovo ime i prezime!?


ne radi više u DZ pa ne znam o čemu pišeš
Sad je u privatnoj ordinaciji i u Eurofarmu ...
Šaljivdžija je i vrlo ugodan... Moja kćerka baš bila oduševljena ...Kasnije čuh i njena drugarica iz školske klupe ....
znam kako se zove i preziva...ne moram učiti :))))

i tako user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 527
   RE: pedijatar
12.4.2015 19:16:37   
aya 05
Radio je dr.ŠPIRTOVIĆ u Dz Ilidža, školski dispanzer.Sada je u penziji i radi u Eurofarmu i u Koloniji.
Ne kažem Višnja da ne znaš čitati! Samo nisi dobro pročitala prezime dr. kome vjeruješ i povjeravaš zdravlje svoje kćerke!?

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 528
   RE: pedijatar
12.4.2015 20:01:41   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: aya 05

Radio je dr.ŠPIRTOVIĆ u Dz Ilidža, školski dispanzer.Sada je u penziji i radi u Eurofarmu i u Koloniji.
Ne kažem Višnja da ne znaš čitati! Samo nisi dobro pročitala prezime dr. kome vjeruješ i povjeravaš zdravlje svoje kćerke!?


o Bože :))))
dr. Ibrahim Špiritović .... znam odpočetka...raspitala se...par drugarica vodili svoju djecu baš u DZ Ilidža... nisu imali loša iskustva...čak šta više .... i običn ga sve zovemo smo "Ibrahim"
ti si imala loše i znam da je još neko s RR imo loše...i šta sad?


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 529
   RE: pedijatar
12.4.2015 20:30:46   
aya 05
Loše iskustvo, može se reći.
To sad nije bitno. Samo mi je čudno da neko ne zna prezime dr. kome vodi dijete na pregled.?
Možda to i nije nekom bitno, ali meni jako važno.
Možda je do mene.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 530
   RE: pedijatar
18.6.2015 14:04:05   
Zelica
Šta je s Vrazovom?! Ono nije normalno, jedan doktor u smjeni, a malih pacijenata bezbroj.

(odgovor članu aya 05)
Neposredna veza do poruke: 531
   RE: pedijatar
6.7.2015 22:29:00   
Rimljankaa
Molim vas, da li neko ima informaciju, da li pedijatar Sefika Hasanbegovic radi sutra u ambulanti Podhrastovi?

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu Zelica)
Neposredna veza do poruke: 532
   RE: pedijatar
22.12.2015 9:03:22   
Lavica28
Drage zene, ima li iko informaciju da li su dr Perva, Hadžimurtezić i Rovčanin otišle u penziju, te šta se deđava a Vrazovom. Bili juče, jedna dežurna dr. (u Vrazovoj uvijek bilo po dvoje, za bolesnu i zdravu djecu), vakcije ne daju, stoji veliko obavještenje (uz obrazloženje da iaju samo jednog dežurnog dr?!).
juče je bila dr Belma, ne sjećam se dva prezimena koja ima, znate li išta o njenom ranijem iskustvu?

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 533
   RE: pedijatar
22.12.2015 9:55:18   
mamita 2013
Za dr. Hadzimurtezic znam da je otisla u penziju, mislilm i da je i dr.Perva takodjer. Za dr. Rovcanin ne znam, mada smo mi isli prije dvije sedmice cesto kada je djecak bio bolestan,  i ona nije nijednom bila. Sada su Vrazovoj, koliko ja znam, dr.Lejla Kumasin, dr.Adnan Bajraktarevic  i dr. Belma Zecevic Krdzalic.

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 534
   RE: pedijatar
22.12.2015 11:13:06   
Farah 00
Blizi nam se za par dana prva kontrola, pa moze li preporuka za pedijatra u DZ Omer Maslic? Znam da je dr Gordana bila super, ali je otisla u penziju. I da li na prvu kontrolu samo odemo u DZ ili se treba narucivati?

(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 535
   RE: pedijatar
22.12.2015 12:13:57   
Lavica28
Farah 00, ne morate se najavljivati, samo prilikom prve kontrole otvorite karton i to je to. Imate pravo izabrati DZ koji želite, bez obzira na mjesto prebivališta, koliko ja znam do sada je tako bilo, neka me sipravi neko ako se nešto promijenilo.

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 536
   RE: pedijatar
22.12.2015 12:16:46   
Lavica28
Dakle sve stare doktorice su otiške, uključujući i Šefiku sa podhrastova, ja ne znam da li da ga prebacim negdje, nisam znala da je i Gordana otišla u penziju, sada radi privatno u Eurofarmu, tako sam upravo saznala.
IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Za dr. Hadzimurtezic znam da je otisla u penziju, mislilm i da je i dr.Perva takodjer. Za dr. Rovcanin ne znam, mada smo mi isli prije dvije sedmice cesto kada je djecak bio bolestan,  i ona nije nijednom bila. Sada su Vrazovoj, koliko ja znam, dr.Lejla Kumasin, dr.Adnan Bajraktarevic  i dr. Belma Zecevic Krdzalic.


(odgovor članu mamita 2013)
Neposredna veza do poruke: 537
   RE: pedijatar
22.12.2015 13:03:10   
mamita 2013
IZVORNA PORUKA: Lavica28

Dakle sve stare doktorice su otiške, uključujući i Šefiku sa podhrastova, ja ne znam da li da ga prebacim negdje, nisam znala da je i Gordana otišla u penziju, sada radi privatno u Eurofarmu, tako sam upravo saznala.
IZVORNA PORUKA: mamita 2013

Za dr. Hadzimurtezic znam da je otisla u penziju, mislilm i da je i dr.Perva takodjer. Za dr. Rovcanin ne znam, mada smo mi isli prije dvije sedmice cesto kada je djecak bio bolestan,  i ona nije nijednom bila. Sada su Vrazovoj, koliko ja znam, dr.Lejla Kumasin, dr.Adnan Bajraktarevic  i dr. Belma Zecevic Krdzalic.



Jeste, mi smo bili kod Sefike i bas mi je zao sto je otisla u penziju, ali nadam se da ce negdje i ona privatno poceti raditi, ako ne daj Boze zatreba. A ovo nesto redovno idemo sada u Vrazovu, jer nisu jos odlucili ko ce raditi na Podhrastovima pa se mijenjaju ova tri dr. iz Vrazove.

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 538
   RE: pedijatar
22.12.2015 13:18:57   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Farah 00, ne morate se najavljivati, samo prilikom prve kontrole otvorite karton i to je to. Imate pravo izabrati DZ koji želite, bez obzira na mjesto prebivališta, koliko ja znam do sada je tako bilo, neka me sipravi neko ako se nešto promijenilo.

OK hvala 😊

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 539
   RE: pedijatar
22.12.2015 13:54:02   
ninuska

IZVORNA PORUKA: Lavica28

Farah 00, ne morate se najavljivati, samo prilikom prve kontrole otvorite karton i to je to. Imate pravo izabrati DZ koji želite, bez obzira na mjesto prebivališta, koliko ja znam do sada je tako bilo, neka me sipravi neko ako se nešto promijenilo.

U pravu si. Mi zivimo u Starom G, a bebi smo otvorili karton u Omer Maslicu. I ne trebs nikakva najava :)

_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Lavica28)
Neposredna veza do poruke: 540
   RE: pedijatar
22.12.2015 22:47:49   
Farah 00

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Farah 00, ne morate se najavljivati, samo prilikom prve kontrole otvorite karton i to je to. Imate pravo izabrati DZ koji želite, bez obzira na mjesto prebivališta, koliko ja znam do sada je tako bilo, neka me sipravi neko ako se nešto promijenilo.

U pravu si. Mi zivimo u Starom G, a bebi smo otvorili karton u Omer Maslicu. I ne trebs nikakva najava :)


Ninuska jel idete kod odredjenog pedijatra ili ko vas zapadne?

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 541
   RE: pedijatar
22.12.2015 23:04:26   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Farah 00, ne morate se najavljivati, samo prilikom prve kontrole otvorite karton i to je to. Imate pravo izabrati DZ koji želite, bez obzira na mjesto prebivališta, koliko ja znam do sada je tako bilo, neka me sipravi neko ako se nešto promijenilo.

U pravu si. Mi zivimo u Starom G, a bebi smo otvorili karton u Omer Maslicu. I ne trebs nikakva najava :)


Ninuska jel idete kod odredjenog pedijatra ili ko vas zapadne?


dr.jadranka je skroz ok pedijatar...kada ne bi bilo Gordane isli smo kod nje ...jedino preskoci pedijatra Bajrovića (valjda se tako preziva)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 542
   RE: pedijatar
22.12.2015 23:10:30   
ninuska
IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Farah 00, ne morate se najavljivati, samo prilikom prve kontrole otvorite karton i to je to. Imate pravo izabrati DZ koji želite, bez obzira na mjesto prebivališta, koliko ja znam do sada je tako bilo, neka me sipravi neko ako se nešto promijenilo.

U pravu si. Mi zivimo u Starom G, a bebi smo otvorili karton u Omer Maslicu. I ne trebs nikakva najava :)


Ninuska jel idete kod odredjenog pedijatra ili ko vas zapadne?

Nemamo jos uvijek. Imam fino iskustvo za dr Samirom Penavom, ona je sef sluzbe i zadnji put smo bili kod dr Gutosic i jakooo prijatna i fina zena. Vjerovatno cemo nju i izabrati. A kad se odlucis kod kojeg ces dr uvijek mozes nazvati trl i provjeritikoja je smjena i radi li na bolesnoj ili zdravoj strani.

Visnja dr bajrovic je li ima kratku kosu i pomalo muskobanjasta? Ako je to ta slazem se da je treba izbjeci. Previse rezervisana za moj ukus.

< Poruku je uredio ninuska -- 22.12.2015 23:12:05 >


_____________________________

2011 ??
2015 ??

(odgovor članu Farah 00)
Neposredna veza do poruke: 543
   RE: pedijatar
22.12.2015 23:11:21   
mama2009

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Farah 00, ne morate se najavljivati, samo prilikom prve kontrole otvorite karton i to je to. Imate pravo izabrati DZ koji želite, bez obzira na mjesto prebivališta, koliko ja znam do sada je tako bilo, neka me sipravi neko ako se nešto promijenilo.

U pravu si. Mi zivimo u Starom G, a bebi smo otvorili karton u Omer Maslicu. I ne trebs nikakva najava :)


Ninuska jel idete kod odredjenog pedijatra ili ko vas zapadne?


dr.jadranka je skroz ok pedijatar...kada ne bi bilo Gordane isli smo kod nje ...jedino preskoci pedijatra Bajrovića (valjda se tako preziva)

potpisujem za Bajrovica, dr Drekovic je najbolja....stalozena, pristupacna i jako dobar dijagnosticar

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 544
   RE: pedijatar
22.12.2015 23:51:56   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ninuska

IZVORNA PORUKA: Farah 00


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: Lavica28

Farah 00, ne morate se najavljivati, samo prilikom prve kontrole otvorite karton i to je to. Imate pravo izabrati DZ koji želite, bez obzira na mjesto prebivališta, koliko ja znam do sada je tako bilo, neka me sipravi neko ako se nešto promijenilo.

U pravu si. Mi zivimo u Starom G, a bebi smo otvorili karton u Omer Maslicu. I ne trebs nikakva najava :)


Ninuska jel idete kod odredjenog pedijatra ili ko vas zapadne?

Nemamo jos uvijek. Imam fino iskustvo za dr Samirom Penavom, ona je sef sluzbe i zadnji put smo bili kod dr Gutosic i jakooo prijatna i fina zena. Vjerovatno cemo nju i izabrati. A kad se odlucis kod kojeg ces dr uvijek mozes nazvati trl i provjeritikoja je smjena i radi li na bolesnoj ili zdravoj strani.

Visnja dr bajrovic je li ima kratku kosu i pomalo muskobanjasta? Ako je to ta slazem se da je treba izbjeci. Previse rezervisana za moj ukus.


ma u pitanju je muškarac user posted image ljubazan ali čudan.... jednom da bi Asji propisao najobičniji sirup za kašalj Prospan...listao 5 minuta po svom rokovnik tražeći šta da mi propiše....

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 545
   RE: pedijatar
9.1.2016 19:33:14   
purplerain
Pozdrav,
da li neko zna kojim danima dr. Gordana Vukovic radi u Eurofarmu? Takodjer preporuka za privatnog pedijatra koji radi nedjeljom, ako postoje takvi user posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 546
   RE: pedijatar
13.1.2016 21:52:51   
Rimljankaa
Molim vas za informaciju, da li bebi mogumotvoriti karton u nekoj drugoj opcini, a ne u onoj u kojoj imamo prebivaliste?
Nasa pedijatrica Sefika je otisla u penziju (nazalost ne radi ni privatno), da li sad postoji mogucnost da karton otvorimo u npr. Opcini stari grad, iako mi pripadamo Opcini Centar?

_____________________________

23.01.2011. u 9.45h mama je rodila svoju principesu,svoj najsjajniji dukat,svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
11.01.2016. u 00.20h mama je rodila svoju drugu principesu, svoj drugi najsjajniji dukat, svoj osmjeh i svu svoju ljepotu...
Ja sam najbogat

(odgovor članu purplerain)
Neposredna veza do poruke: 547
   RE: pedijatar
13.1.2016 21:56:35   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Rimljankaa

Molim vas za informaciju, da li bebi mogumotvoriti karton u nekoj drugoj opcini, a ne u onoj u kojoj imamo prebivaliste?
Nasa pedijatrica Sefika je otisla u penziju (nazalost ne radi ni privatno), da li sad postoji mogucnost da karton otvorimo u npr. Opcini stari grad, iako mi pripadamo Opcini Centar?


Da...gdje god vam odgovara ako vec niste otvorili do sada....ako jeste onda samo traite da ga prebacite

< Poruku je uredio Visnja RR -- 13.1.2016 21:57:42 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 548
   RE: pedijatar
15.3.2016 22:29:40   
Ljubicica11
Pozdrav mamice, da li je neka imala neka iskustva sa dr. Enisom Hadzihasanovic u Saraj polju.
Nisam prije imala kontakta s njom iako je mali cesto po dz zbog vrtica i kaslja,al zadnja s kojom jos vodimo bitku,a lijecenje pocela pomenuta dr.dosli smo do upalu pluca po prvi put....nazalost....
Uvijek smo bili kod dr Amre koja je nama i najbolja,ali eto desilo se da smo morali kod ove dr.
Pa jel se ko susretao s pomenutom dr..hvalaaaa

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 549
   RE: pedijatar
16.3.2016 11:37:39   
irenaSA
Jesmo mi user posted image
Nije loša...djeluje malo nesigurno i isprepadano ali je ok. Obično detaljnije provodi kontrole..prije antibiotika...češće vadi krv ...šalje s uputnicom kod osipa i co...doduše mi smo bili godinama kod Zdenke Šarac pa kada je otišla u penziju prebaciili se Amri, Branki i Jasminki..ja nekako najviše sigurnosti imam u Branku mada rado odvedem i Amri i Jasminki.
Kad ne mogu čekati i ako je šta hitno odem bilo kome, Lutvo, Enisa i co Kumrovec, Saraj polje, Omer Maslić...tako da ih znamo sve....user posted image

_____________________________

Sarah, mamina i tatina princeza stigla je na ovaj svijet 16.02.2010. godine
Dani, mamin i tatin princ stigao je na ovaj svijet 19.09.2014 .godine
Iza tuge vedrije je nebo...iza tuge čistija je duša...

(odgovor članu Ljubicica11)
Neposredna veza do poruke: 550
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 21 [22] 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *