|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:09:36   
teacher75
IZVORNA PORUKA: idacha

ma, nisam mislila davati mu mesouser posted image user posted image user posted image nisam poludilauser posted image user posted image user posted image
nego sam mislila samo skuhati povrce u TOJ vodi... a, mama ce meso pojesti...user posted image user posted image


sacekaj jos bar mjesec dana, pocni polako sa povrcem prvo, nema potrebe da zuris. mi smo krenuli sa cvrstom hranom sa punih 5,5 mjeseci, pomalo, tek sa punih 6,5 (cini mi se) pocela sam kuhati na mesnom temeljcu


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6451
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:11:45   
Lady26
Hehehehehe nisu te skontale, a lijepo pise sta si planirala...
Bit ce puno ukusnije naravno, ali karfiol ima jak ukus, nemoj ga puno stavljati i malo je tezak za stomacic....

Sve je individualno, ja sam Lani pocela dohranu sa 4mj pomalo, jer nije dojila i morala sam...
Radije mu daj voce, obicno se sa vocem krece na pocetku dohrane, pa za nekih 15ak dana pocni povrce uvoditi...


< Poruku je uredio Lady26 -- 11.9.2010 11:13:39 >


_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6452
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:15:06   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hehehehehe nisu te skontale, a lijepo pise sta si planirala...
Bit ce puno ukusnije naravno, ali karfiol ima jak ukus, nemoj ga puno stavljati i malo je tezak za stomacic....


skontala sam kasnije al kad sam vidjela da je bebi samo 4.5 mjeseci ipak mi zvuci prerano za mesu u bilo kojem obliku, ja bih sacekala bar mjesec dana da se organizam prvo navikne na povrce i voce. sjecam se kako smo mi imali problema sa zatvorom samo od babyrice na pocetku, a kamoli da sam joj jos nesto jace dala. ja bih savjetovala ako vec hoce da zacini necim, nek ubaci kap-dvije maslinovog ulja u povrce (sasvim dovoljno za pocetak)


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6453
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:15:22   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hehehehehe nisu te skontale, a lijepo pise sta si planirala...
Bit ce puno ukusnije naravno, ali karfiol ima jak ukus, nemoj ga puno stavljati i malo je tezak za stomacic....



ti si svakom loncu poklopac user posted image user posted image user posted image user posted image

hej, sve je individualno ko, sta i kako radi....i ja sam sa mesnom vodom pocela sa 6.5 mjeseci, a karfiol sam isto kasnije dala jer je tezak...

ja sve pocela od tikvice i jabukice user posted image


joj Noa je kod svekija u zenici, tek mi sutra dolazi user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6454
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:16:55   
idacha
Lady, draga, ja bas iz tog razloga moram poceti sa guscom hranom.. Imranu je 4ipo mjescea i jos uvijek je na HIppu PRE.. Jednostavno nece druge, jace hrane... izgleda da ima nesto sto mu ne godi u tim hranama, pa prihvata samo PRE.. a, vec mi je veliki da mu i dalje dajem samo pre.. zato sam pocela sa guscom hranom cim je napunio 4 mjeseca... i to je po savjetu pedijatrice..
a, dojio je samo prva 2 mjeseca i to uz flasicu...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6455
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:18:01   
Lady26
Hvala prijo....
Naravno da ces naici na 1000000 razlicitih misljenja.
Cuj Noki u Zenici...uh svaka ti cast kad si ga mogla ostaviti....user posted image

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 6456
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:18:11   
lekica83
idacha i ja mislim da je rano za so, ni mi je nismo jos uveli, ni morsku, a bice mu ukusnije kada kuhas na mesnoj vodi a onda malo kasnije jos mozes dodati koju kap maslinovog ulja, i persuna svjezeg pa izmiksat, kako sam citala persun bebe mogu jesti a eto dat ce neki ukus hrani..S obzirom da on hoce da jede, nema potrebe da se brines, njemu je to sve ukusno i lijepo a mi posto smo navikli na so nama je bljutavo, dok se beba ne buni i papa budi sretna user posted image

_____________________________

Nase blago je zasjalo u maminom narucju 03.01.2010.

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6457
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:19:53   
idacha
eh, teacher,hvala na savjetu... pokusacu sa maslinovim..
lady, davala sam mu vec voce, a da mi je i sa povrcem u isto vrijeme da pocnem, da mi ne bi samo htio voce, a povrce odbacivao...
jao, zenice, ja sam toliko isfrustrirana hranom tj mojim Imranom sto se tice hrane da nemate pojma..
zamislite kako mi je bilo kada ga nisam vise mogla dojiti, a dijete SVAKU hrano poslije 10 min u mlazu izbacivalo, uz nevidjeno mucenje.. ja kad nisam poludila..



_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6458
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:20:23   
teacher75
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hvala prijo....
Naravno da ces naici na 1000000 razlicitih misljenja.
Cuj Noki u Zenici...uh svaka ti cas_t kad si ga mogla ostaviti....user posted image

sad cu i ja OT, ne znam ni ja kako bih izdrzala, jednostavno sam previse navikla stalno sa lanom. nekidan bila najduze odvojena od nje (8 sati) i poludila! a kad sveki spomene kad ce spavati kod nje ja odgovorim: nikad!user posted image ne bih je ni kod svoje mame mogla ostaviti. joj grozna sam, znam...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6459
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:20:51   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lady26

Hvala prijo....
Naravno da ces naici na 1000000 razlicitih misljenja.
Cuj Noki u Zenici...uh svaka ti cast kad si ga mogla ostaviti....user posted image


da...muz danas otisaou Brcko na utakmicu a ja moram polako danas i sutra na posao po 2-3 sata da se stelim...da ne ostavljam sve 5 do 12....

ode ja OT user posted image

ljubi nam lanciku bobonciku user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6460
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:22:40   
anidla
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Hvala prijo....
Naravno da ces naici na 1000000 razlicitih misljenja.
Cuj Noki u Zenici...uh svaka ti cas_t kad si ga mogla ostaviti....user posted image

sad cu i ja OT, ne znam ni ja kako bih izdrzala, jednostavno sam previse navikla stalno sa lanom. nekidan bila najduze odvojena od nje (8 sati) i poludila! a kad sveki spomene kad ce spavati kod nje ja odgovorim: nikad!user posted image ne bih je ni kod svoje mame mogla ostaviti. joj grozna sam, znam...


e odoh i ja opet OT, ali moram ti na ovo odgovoriti, i ja sam govorila da ne bih, ne bih i ne bih...e pa ja nemam ovdje apsolutno nikog u Sarajevu kome bih mogla ostaviti Nou na par sati (sat, dva) da bih ja nesto obavila...ne, toga nema...a meni ne moze sveki doci u sarajevo da bi ga pricuvala 2 sata, nigdje veze...kad moras, onda nema dalje, jednostavno moras...nazalost...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 6461
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:23:09   
Lady26

IZVORNA PORUKA: idacha

Lady, draga, ja bas iz tog razloga moram poceti sa guscom hranom.. Imranu je 4ipo mjescea i jos uvijek je na HIppu PRE.. Jednostavno nece druge, jace hrane... izgleda da ima nesto sto mu ne godi u tim hranama, pa prihvata samo PRE.. a, vec mi je veliki da mu i dalje dajem samo pre.. zato sam pocela sa guscom hranom cim je napunio 4 mjeseca... i to je po savjetu pedijatrice..
a, dojio je samo prva 2 mjeseca i to uz flasicu...



Isto, samo sto sam ja presla sa HIPP-a na bebimil, jer mi je danima odbijala mlijeko, zivjela bukvalno na caju...nisam forsirala, niti jos puno davala, s vremenom sam povecavala kolicinu a i nju sam pratila i njene potrebe...
Samo sto sam ja pocela sa vocem i postepeno uvodila povrce...Vec sa nepunih 7 mjeseci jela je pravu supu, sa tjesteninom, bez zacina naravno samo persun i malo soli i mesom naravno...
HB ziva, zdrava, vesela....

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6462
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:25:10   
idacha
Lady, sta si joj sve davala od povrca u pocetku?

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6463
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:25:28   
idacha
sorry, mislila sam VOCA?

_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6464
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:26:39   
Lady26

IZVORNA PORUKA: anidla

e odoh i ja opet OT, ali moram ti na ovo odgovoriti, i ja sam govorila da ne bih, ne bih i ne bih...e pa ja nemam ovdje apsolutno nikog u Sarajevu kome bih mogla ostaviti Nou na par sati (sat, dva) da bih ja nesto obavila...ne, toga nema...a meni ne moze sveki doci u sarajevo da bi ga pricuvala 2 sata, nigdje veze...kad moras, onda nema dalje, jednostavno moras...nazalost...



Vjeruj, ali zaista, kad god ti treba (ako bi Noki ostao) ja bih ga pricuvala...
OT izvinjavam se

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 6465
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:26:47   
idacha
Imranu sam pokusala dati i Bebimil i Humanu i Hpp 1, nece nista....... caj ponekada hoce, kada guza bas ozedni...
cudno, nece to, a ovako imam osjecaj sve hoce, voce, povrce, sokic..


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6466
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:29:32   
Lady26
Jabuka, mrkva (meni i voce i povrce user posted image ), banana, probala je bila i breskvu+riza (gotova kasica)...
To je neki pocetak....
Povrce, tikvice, mrkva user posted image , brokula, karfiol, krompir, spinat, blitva

_____________________________

L. 04.12.2009.
E. 19.03.2015.
Moje princeze

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6467
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:32:24   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: idacha

Lady, sta si joj sve davala od povrca u pocetku?
nisam Ladyuser posted image al' ako mugu da upadnem

pocni sa krompirom i mrkvom...pa onda tikvicu...pa blitvu...i tako polako prema ozbiljnijim stvarimauser posted image

ja sam Andreju prva dva mjeseca (kada smo uveli cvrsti obrok) samo ovo troje vrtila + naravno, voce

(odgovor članu idacha)
  Neposredna veza do poruke: 6468
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:35:52   
idacha
uf, dok se ustelim, dijete ce mi i prohodatiuser posted image user posted image user posted image neko kaze krompir tek kasnije... ma, ne znam i sama vise..
a, bananu znaci smijem sada?
babyrise sam vidjela... bas hippov ima.. kontala da ga uzmem... ide od 4+, taman.. ali me strah nocu da mu dajem.. mozda prvo da pokusam po danu..
breskvu isto smijem, jel da?

dadadauser posted image user posted image user posted image svaki savjet je dobrodosao, hvala, mila...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 6469
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:36:25   
anidla
IZVORNA PORUKA: Lady26


IZVORNA PORUKA: anidla

e odoh i ja opet OT, ali moram ti na ovo odgovoriti, i ja sam govorila da ne bih, ne bih i ne bih...e pa ja nemam ovdje apsolutno nikog u Sarajevu kome bih mogla ostaviti Nou na par sati (sat, dva) da bih ja nesto obavila...ne, toga nema...a meni ne moze sveki doci u sarajevo da bi ga pricuvala 2 sata, nigdje veze...kad moras, onda nema dalje, jednostavno moras...nazalost...



Vjeruj, ali zaista, kad god ti treba (ako bi Noki ostao) ja bih ga pricuvala...
OT izvinjavam se


nisi ti dzaba moja prija....preidvno moje...hvala sto si uopce ovo napisala...user posted image user posted image user posted image

nego, vratimo se mi ishrani user posted image

danas ce sveki (po mom odobrenju) dati Nokici 1/4 zumanceta...ja nisam imala hrabrosti user posted image

ja kontam da smo sve do danas uveli da se mogu praviti normalni ruckovi user posted image

a da se moja prija uvjeri kako sam se opustila sa ishranom, cak sam za Bajram odvojila Noi 3 krompirica i teletinu koju je sveki pripremila za nas i izmiksala mu to sa tarhanom koju smo takodjer mi svi jeli za bajram...

eto tako, jos malo pa ce Noa ruckiti skupa sa mamom i tatom...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Lady26)
Neposredna veza do poruke: 6470
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:39:21   
teacher75
IZVORNA PORUKA: anidla

IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: Lady26

Hvala prijo....
Naravno da ces naici na 1000000 razlicitih misljenja.
Cuj Noki u Zenici...uh svaka ti cas_t kad si ga mogla ostaviti....user posted image

sad cu i ja OT, ne znam ni ja kako bih izdrzala, jednostavno sam previse navikla stalno sa lanom. nekidan bila najduze odvojena od nje (8 sati) i poludila! a kad sveki spomene kad ce spavati kod nje ja odgovorim: nikad!user posted image ne bih je ni kod svoje mame mogla ostaviti. joj grozna sam, znam...


e odoh i ja opet OT, ali moram ti na ovo odgovoriti, i ja sam govorila da ne bih, ne bih i ne bih...e pa ja nemam ovdje apsolutno nikog u Sarajevu kome bih mogla ostaviti Nou na par sati (sat, dva) da bih ja nesto obavila...ne, toga nema...a meni ne moze sveki doci u sarajevo da bi ga pricuvala 2 sata, nigdje veze...kad moras, onda nema dalje, jednostavno moras...nazalost...


user posted image sretno tebi na poslu! bice to sve ok, navika je cudo jedno...user posted image a sta vam je sa tetom cuvalicom?

< Poruku je uredio teacher75 -- 11.9.2010 11:40:18 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 6471
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:39:28   
anidla
IZVORNA PORUKA: idacha

uf, dok se ustelim, dijete ce mi i prohodatiuser posted image user posted image user posted image neko kaze krompir tek kasnije... ma, ne znam i sama vise..
a, bananu znaci smijem sada?
babyrise sam vidjela... bas hippov ima.. kontala da ga uzmem... ide od 4+, taman.. ali me strah nocu da mu dajem.. mozda prvo da pokusam po danu..
breskvu isto smijem, jel da?

dadadauser posted image user posted image user posted image svaki savjet je dobrodosao, hvala, mila...



mozes mu kupit nesttle rizu i kukuruz (tu ti nema glutena) i fino u vocnu kasicu dodas par kaskicia tih pahuljica,a mozes i u slanu...

polako idacha, bitno je samo korak po korak, kad mu uvedes jednu namirnicu, sacekas reakciju ako je nema, onda lijepo uz tu namirnicu dodas novu i ne daj boze ako bude rekacinje znat ces od cega je....

ako se iko napatio sa hranom to sam onda ja, bila sam u grcu stalno zbog dermatitisa, ali evo HB Noa sad ima 11 mjeseci i jede sve sto i ostale bebe njegovog uzrasta, apsolutno sve...


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6472
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:41:56   
anidla
de da i ja sta pitam, samo ovdje pametujem user posted image

ovako, vidjela sam onu nesttle 8 zitarica sa kakaoom, ja bih mu je rado ponudila al me strah kakaa...(jel se vako pise? user posted image )

naime, nama je pedijatrica rekla nema cokolade i tih slicnih stvari do godine dana zbog dermatitisa a i opcenito...a mene zelja vuce pa vuce...

smijem li?


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 6473
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:42:49   
teacher75
IZVORNA PORUKA: idacha

uf, dok se ustelim, dijete ce mi i prohodatiuser posted image user posted image user posted image neko kaze krompir tek kasnije... ma, ne znam i sama vise..
a, bananu znaci smijem sada?
babyrise sam vidjela... bas hippov ima.. kontala da ga uzmem... ide od 4+, taman.. ali me strah nocu da mu dajem.. mozda prvo da pokusam po danu..
breskvu isto smijem, jel da?

dadadauser posted image user posted image user posted image svaki savjet je dobrodosao, hvala, mila...


idacha, vjerujem da si zbunjena, svima je tako na pocetku. ja pratim kalendar dohrane i puno mi je lakse tako. znam kad nesto smije a kada neuser posted image

< Poruku je uredio teacher75 -- 11.9.2010 11:43:01 >


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu idacha)
Neposredna veza do poruke: 6474
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
11.9.2010 11:44:02   
idacha
aha.... super...anidla, pokusacu i to... jooooj, hvala vam do neba.. moja glava je sada kao ona knjiga ''hiljadu zasto, hiljadu zato''...
evo, bas sada povlacim paralelu.. moja snaha ima malu rodjena skoro kada i tvoj Noica.. mala vec uuuuuveliko jede sve zivo.. ne znam je li imala 7 mjeseci kaa je jela burek i janjetinu.. znaci, dijete sve moguce jede, od slatkog do slanog, nema da ''ne bi trebala''... hvala dragom Bogu, pa je zdrava i napredna.. ali,e to, razlika u nacinu ishrane je ogromna.. ja se trudim da pazim i da naucim dijete da se zdravo hrani.. ne mogu reci da planiram striktno da se pridrzavam svih tabela i tabelica, ali opet, koliko toliko zelim da pratim...


_____________________________

21.04.2010. rodila se moja ljubav, moj zivot, moje sve...Imran moj..
28.06.2011. docekasmo drugog princa.... :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 6475
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  257 258 [259] 260 261   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Vrtić.
Admin

Koji vrtić pohađa vaše dijete?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *