|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  517 518 [519] 520 521   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
3.3.2016 12:37:41   
alman
sinoc sam pravila griz sa pekmezom od slatke repice, rekose mi da je isto dobar za popravljanje zeljeza pa sam stavila soljicu vode soljicu pekmeza pa kad je prokuhalo dodala griz, bas je ukusno i fino user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12951
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
3.3.2016 13:33:48   
NEAS
Ja večeru kad sam uvodila, obično su bile neke pahuljice, palenta isto tako često...sad šta stignemo user posted image nekad banana i plazma, nekad ako je ostalo od ručka, nekad je i preskoči jer se najela za ručak, pa neće user posted image

Špinat ja najčešće kombinujem s krompirom, malo mlijeka i žumancetom, to baš voli i uvijek sve pojede...

A mi smo ovih dana haos, neki je virus uhvatio, temperaturu dobila, apsolutno ništa neće da jede osim mlijeka i vodu što pije...POMAGAJTE ŽENE user posted image jel koja imala takav slučaj, šta su bebače htjele da jedu, da probam??? Ova tri dana sve što joj napravim i bacim il ja pojedem, znači apsolutno joj ništa ne možeš utrpat osim mlijeka i vode user posted image

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12952
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
3.3.2016 15:18:49   
LieToMe RR
mi smo danas ruckili bananu i jabuku, lijepo je pojela s obzirom da je izbocana pa je malo slomljena, malo joj se ritam poremetio, ali je pojela ok.
jos me kao doktorica napade sto forsiram voce a ne slano, kao voce djeca neminovno zavole, eto kao slatko vole. kontam svoj ti posao. meni L evo 3 godine cokoladu kad proba uredno pljune. voce do duse voli ali voce sam joj i forsirala.
mi cemo jos ovu heftu na jednom obroku a od sljedece sedmice krecemo sa drugim obrokom i onda cu joj uvesti i jaje, griz, puru...ima 8 kg kontam krajnje je vrijeme da se uobroci lijepo. a i mm je za 10 dana rodjendan, bice mu srce ko kuca kad bude sjela s nama da ruca user posted image

neas sto se tice to kad su prehladjeni, meni kad je L prehladjena i ima temperaturu i kad nije nagodna ja je ne forsim, taj dan joj dam da jede sta joj se jede, bolje i to nego da je silim, onda mi povrati, samo se i ona i ja napatimo.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu NEAS)
Neposredna veza do poruke: 12953
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
3.3.2016 22:06:26   
M.A.M.
Ltm zar se smije davati jaje sada,ne pratim ni ja tablice skroz ali da tebe pitam jer imas iskustva

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12954
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
3.3.2016 23:02:30   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Ltm zar se smije davati jaje sada,ne pratim ni ja tablice skroz ali da tebe pitam jer imas iskustva

ja sam neki dan pisala, ne znam koliko si upratila, meni je L u ovom istom periodu sa 6 mjeseci bila super uobrocena i vec je imala dva dobra obroka. jaje sam joj pravila tako skuham na tvrdo pa pocinjem sa 1/4, pa sljedeci dan dodam jos 1/4, pa sljedeci je to 3/4 i onda dodjem do cijelog zumanjca. mjesala sa jogurtom i pavlakom, ili sa tikvicom, ili sa grizom, mozes cak i sa vocem, bebe to vole. jaje ti fakticki mijenja meso (proteini i bjelancevine). L je i bjelance jela sa 10 mjeseci. mislim da se ne lazemo do 10og mjeseca je jela sve zivo od mesa nije bilo razloga da joj ne dam.
sutra sam mislila napraviti tikvicu pa sa malo jogurta da joj dam. meni L obozava jogurt. kad hocu da joj nesto od jela podvalim obicno to radim sa jogurtom user posted image
da se ne lazemo ja da sam isla po tablicama i uvodila tek sa 6 mjeseci meni L pola stvari ne bi jela, jer sto su stariji i svjesniji to se vise natezes s njima oko jela.
kod mene se sad svede konverzacija: nece L supi user posted image ja:onda nema puzli/skace zmija/lego/bilo sta ona: hoce supi user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 12955
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 9:39:57   
LieToMe RR
update: maloprije smo doruckovali tikvicu sa mrvom kuhanog jajeta i probala jogurt. sreca pa mama ima rucnu inace se njoj plaho svidjelo narocito jogurt samo eto da ne pretjerujemo prvi dan. tu je kao i seka, jogurt se obozava i sve se moze "podvaliti" uz jogurt user posted image
zalila vodom i gledam je usutila se, samo sto ne zaspe

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 12956
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 10:49:10   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: LieToMe

update: maloprije smo doruckovali tikvicu sa mrvom kuhanog jajeta i probala jogurt. sreca pa mama ima rucnu inace se njoj plaho svidjelo narocito jogurt samo eto da ne pretjerujemo prvi dan. tu je kao i seka, jogurt se obozava i sve se moze "podvaliti" uz jogurt user posted image
zalila vodom i gledam je usutila se, samo sto ne zaspe


Poguzija mala user posted image
Kod nas danas krompir i spinat,sad cemo vidjeti reakciju user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12957
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 12:31:43   
alman

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: LieToMe

update: maloprije smo doruckovali tikvicu sa mrvom kuhanog jajeta i probala jogurt. sreca pa mama ima rucnu inace se njoj plaho svidjelo narocito jogurt samo eto da ne pretjerujemo prvi dan. tu je kao i seka, jogurt se obozava i sve se moze "podvaliti" uz jogurt user posted image
zalila vodom i gledam je usutila se, samo sto ne zaspe


Poguzija mala user posted image
Kod nas danas krompir i spinat,sad cemo vidjeti reakciju user posted image

ovu kombinaciju jos nisam pravila, moram probati
kukani krompir i obareni spinat, je li tako ?user posted image

moj je doruckovao spinat i zumance
kad ustane bit ce kruska i jabuka
rucak vjerovatno supica
vecera proso sa jabukovim pekezom


_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 12958
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 13:12:45   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: LieToMe

update: maloprije smo doruckovali tikvicu sa mrvom kuhanog jajeta i probala jogurt. sreca pa mama ima rucnu inace se njoj plaho svidjelo narocito jogurt samo eto da ne pretjerujemo prvi dan. tu je kao i seka, jogurt se obozava i sve se moze "podvaliti" uz jogurt user posted image
zalila vodom i gledam je usutila se, samo sto ne zaspe


Poguzija mala user posted image
Kod nas danas krompir i spinat,sad cemo vidjeti reakciju user posted image

ovu kombinaciju jos nisam pravila, moram probati
kukani krompir i obareni spinat, je li tako ?user posted image

moj je doruckovao spinat i zumance
kad ustane bit ce kruska i jabuka
rucak vjerovatno supica
vecera proso sa jabukovim pekezom



Da alman,ee malo je reci da je bila odusevljena,vidim da vise voli povrce ruckati bar ovo dosad sto sam joj davala,kad je pojela brokulu ja mislim da ce sve user posted image user posted image

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12959
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 13:53:47   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: LieToMe

update: maloprije smo doruckovali tikvicu sa mrvom kuhanog jajeta i probala jogurt. sreca pa mama ima rucnu inace se njoj plaho svidjelo narocito jogurt samo eto da ne pretjerujemo prvi dan. tu je kao i seka, jogurt se obozava i sve se moze "podvaliti" uz jogurt user posted image
zalila vodom i gledam je usutila se, samo sto ne zaspe


Poguzija mala user posted image
Kod nas danas krompir i spinat,sad cemo vidjeti reakciju user posted image

ovu kombinaciju jos nisam pravila, moram probati
kukani krompir i obareni spinat, je li tako ?user posted image

moj je doruckovao spinat i zumance
kad ustane bit ce kruska i jabuka
rucak vjerovatno supica
vecera proso sa jabukovim pekezom


alman tvoj je vec veliki cini mi se moze i puter, ja L obicno pravim prvo obarim spinat ili blitvu pa onda narezem sitno i onda malo na puter, dodam mlijeka (mozes i jaje umutiti -kad je starije dijete) pa ko neki cuspajz. tako ja i tikvicu pravim
kontam rose ce me zadaviti ako kazem da sam N dala tikvicu koju inace pravim L prvo sam na puteru malo prodinstala tikvicu izrendanu, kasnije dodala mrvu mlijeka i malo vode i dinstala dok se skroz niej raskuhalo posto je meni mrsko stapnim tako nebulozne stvari ja radje raskuham kasnije u to dadala mrvu kuhanog zumanjca a za L onda zumanje i te 3/4 onog drugog. I jedna i druga jele sa jogurtom
evo je vala ziva zdrava sita, maloprije sikila drugi put od durucka, kakila, evo drugu turu spava, nema temperaturi niti bilo kakvih posljedica sto od dorucka sto od vakcine user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12960
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 19:30:52   
ninuska
Mi cemo sutra pauzirati sa dohranom. Ustvari, najvjerovatnije ce dobiti hipp sljivu i to je to. Imam osjecaj da ga stomak muci,.jucer je dva puta i povracao, pa malo da vidimo kako ce biti samo na ad-u

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12961
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 19:46:22   
alman

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: alman


IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: LieToMe

update: maloprije smo doruckovali tikvicu sa mrvom kuhanog jajeta i probala jogurt. sreca pa mama ima rucnu inace se njoj plaho svidjelo narocito jogurt samo eto da ne pretjerujemo prvi dan. tu je kao i seka, jogurt se obozava i sve se moze "podvaliti" uz jogurt user posted image
zalila vodom i gledam je usutila se, samo sto ne zaspe


Poguzija mala user posted image
Kod nas danas krompir i spinat,sad cemo vidjeti reakciju user posted image

ovu kombinaciju jos nisam pravila, moram probati
kukani krompir i obareni spinat, je li tako ?user posted image

moj je doruckovao spinat i zumance
kad ustane bit ce kruska i jabuka
rucak vjerovatno supica
vecera proso sa jabukovim pekezom


alman tvoj je vec veliki cini mi se moze i puter, ja L obicno pravim prvo obarim spinat ili blitvu pa onda narezem sitno i onda malo na puter, dodam mlijeka (mozes i jaje umutiti -kad je starije dijete) pa ko neki cuspajz. tako ja i tikvicu pravim
kontam rose ce me zadaviti ako kazem da sam N dala tikvicu koju inace pravim L prvo sam na puteru malo prodinstala tikvicu izrendanu, kasnije dodala mrvu mlijeka i malo vode i dinstala dok se skroz niej raskuhalo posto je meni mrsko stapnim tako nebulozne stvari ja radje raskuham kasnije u to dadala mrvu kuhanog zumanjca a za L onda zumanje i te 3/4 onog drugog. I jedna i druga jele sa jogurtom
evo je vala ziva zdrava sita, maloprije sikila drugi put od durucka, kakila, evo drugu turu spava, nema temperaturi niti bilo kakvih posljedica sto od dorucka sto od vakcine user posted image

Jucer sam mu prvi pit stavila malo putera u tarhanu i malo posolila sa morskom solju, inace tu koristim. I tako je super pojeo.

A svidja mi se ovo sa tikvicom i zumance mogla bih probatiuser posted image



_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12962
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 19:48:15   
alman
A jednom sam mu zumance pomjesala sa bananom i to je fino pojeouser posted image valjda nista ne fali toj kombinacijiuser posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12963
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 20:56:39   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska

Mi cemo sutra pauzirati sa dohranom. Ustvari, najvjerovatnije ce dobiti hipp sljivu i to je to. Imam osjecaj da ga stomak muci,.jucer je dva puta i povracao, pa malo da vidimo kako ce biti samo na ad-u

meni su ove hipp hapice zakon kad negdje idem. to sam i sa L praktikovala kad idemo na izlete ili nesto. sljiva im je super ukusna. do duse sve slatke su im ukusne, sve sam ih probala user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 12964
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
4.3.2016 20:58:17   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: alman

A jednom sam mu zumance pomjesala sa bananom i to je fino pojeouser posted image valjda nista ne fali toj kombinacijiuser posted image

eeee vidis zumanjce i banana, to cu u pon ili nedjelju. sutra necu samo cu joj jogurt dati sa necim slanim (vjerovatno brokula i mrkva ili tikvica... vidjecu jos) i mozda nesto slatko, par kaskica (jabuku ili krusku)
od sljedece sedmice uvest cu i drugi obrok. pa vidjecemo kako ce ici. vec je velika user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12965
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
5.3.2016 8:36:15   
ninuska
IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ninuska

Mi cemo sutra pauzirati sa dohranom. Ustvari, najvjerovatnije ce dobiti hipp sljivu i to je to. Imam osjecaj da ga stomak muci,.jucer je dva puta i povracao, pa malo da vidimo kako ce biti samo na ad-u

meni su ove hipp hapice zakon kad negdje idem. to sam i sa L praktikovala kad idemo na izlete ili nesto. sljiva im je super ukusna. do duse sve slatke su im ukusne, sve sam ih probala user posted image

Jesu prakticne kad negdje krenes, a nemas vremena praviti ili na moru na plazi :). Mada, jos malo pa ce oni sve i jesti sto i mi, pa ce biti puno jednostavnije.]Probali smo sljivu i nije bas odusevljen. Doduse, ni cura nije bila bas za te hapice.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12966
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
6.3.2016 21:39:37   
rose
haha ma necu te udaviti. ti znas najbolje...ja jaje necu uvoditi prije 8 mjeseca...moja voli samo bananu user posted image onda moze i jabuka s bananom...ona gotova mrkva i jabuka 0 bodova...tikvca nako, krompir nula bodova...neki dan je jela rizu s jabukom...nako...imam pekmeza od jabuke...ne znam smijem li joj to mjesat s rizom ili s nekim zitaricama ...ko da gledam sutra ce opet bananu jesti user posted image i mozda malo jabuke kroz onu dudu za voce user posted image meni je nezgodno jer radim pa se ne mogu posvetiti ni pravljenjeu ni eksperimentisanju...starija je bolje prihvatala hranu i nije pravila face cak ni na d3 kapi...ova se tek nedavno navilla na ukus user posted image

< Poruku je uredio rose -- 6.3.2016 21:47:01 >


_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12967
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
6.3.2016 23:34:36   
alman
Ja pekmez u sve mjesamuser posted image i sa grizom, planetom i prosom a moze i sa rizom. Ja volim kad napravim pravu sutliju da prelijem sa pekmezomuser posted image
Zobne pahuljice sam mljela pa pomjesala sa vocnim jogurtom. A i njih cu jedno vece sa pekmezom pomjesati i dat. Ja sam se sad bas stavila da mu podignem hemoglobin user posted image

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 12968
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
7.3.2016 7:37:31   
LieToMe RR
Ja da budem iskrena pekmez nisam stavljala dosad u uzinu, ja njoj med i mrvu plazme (evo maloprije sam za L napravila bananu, krusku, kivi kasiku meda i malo plazme tek toliko da niej tecno - ona to sve mlatne za uzinu user posted image )

jutros na repertoaru kuhano jaje i za jednu i za drugu. L ce sa smladim sirom, mileramom i jogurtom a N ce sa bananom ovaj put.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12969
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
8.3.2016 10:58:14   
Maslackicaaa

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: aidana

Mi pokusavamo vec treci dan. Prvi dan je otvorila usta, uzela kasikicu i odmah sve ispljuvala. Od tad uglavnom nece vise da otvori ustauser posted image user posted image cim vidi kasiku ona stisne usne i ne mice. Pokusacu sutra sa jabukom.


Evo mene 10 dana kasnije. Jos uvijek neceuser posted image Ne znam zasto se pridrzavam pravila jedna namirnica 3 dana kada ona to nista ne jede. Jedino je pojela malo kruske, i to nije pojela vec pocuclalauser posted image
Meni je ovo skroz novo, malac je uvijek htio sve jesti. Ne znam sta da radim s ovom.

o, malac je uvijek htio sve jesti. Ne znam sta da radim s ovom.


isti problem kod mene:( a vidim i kod rose:( mala samo bananu hoce, a i to nije bas da se pretrgne... sve u usta gura, samo hranu nece... pokusavam da uvodim namirce tri dana za redom (ja volim da radim sve po pravilima:), ali to apsolutno ne ide... jedan dan nekoliko zalogaja mrkve, drugi dan nece ni jedan... a jos mi je problem sto nema neku rutinu ujutro, u razlicito vrijeme spava, nekad duze, nekad krace, tako da ni ne znam vise ni kad da joj nudim taj obrok koji ona zabusava totalno...

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 12970
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
8.3.2016 11:49:35   
rose

IZVORNA PORUKA: Maslackicaaa


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: aidana

Mi pokusavamo vec treci dan. Prvi dan je otvorila usta, uzela kasikicu i odmah sve ispljuvala. Od tad uglavnom nece vise da otvori ustauser posted image user posted image cim vidi kasiku ona stisne usne i ne mice. Pokusacu sutra sa jabukom.


Evo mene 10 dana kasnije. Jos uvijek neceuser posted image Ne znam zasto se pridrzavam pravila jedna namirnica 3 dana kada ona to nista ne jede. Jedino je pojela malo kruske, i to nije pojela vec pocuclalauser posted image
Meni je ovo skroz novo, malac je uvijek htio sve jesti. Ne znam sta da radim s ovom.

o, malac je uvijek htio sve jesti. Ne znam sta da radim s ovom.


isti problem kod mene:( a vidim i kod rose:( mala samo bananu hoce, a i to nije bas da se pretrgne... sve u usta gura, samo hranu nece... pokusavam da uvodim namirce tri dana za redom (ja volim da radim sve po pravilima:), ali to apsolutno ne ide... jedan dan nekoliko zalogaja mrkve, drugi dan nece ni jedan... a jos mi je problem sto nema neku rutinu ujutro, u razlicito vrijeme spava, nekad duze, nekad krace, tako da ni ne znam vise ni kad da joj nudim taj obrok koji ona zabusava totalno...



pokusaj brokule kupovne propao danas user posted image juce je uredno pojela pola banane s jabukom user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu Maslackicaaa)
Neposredna veza do poruke: 12971
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
8.3.2016 12:07:16   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Maslackicaaa


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: aidana

Mi pokusavamo vec treci dan. Prvi dan je otvorila usta, uzela kasikicu i odmah sve ispljuvala. Od tad uglavnom nece vise da otvori ustauser posted image user posted image cim vidi kasiku ona stisne usne i ne mice. Pokusacu sutra sa jabukom.


Evo mene 10 dana kasnije. Jos uvijek neceuser posted image Ne znam zasto se pridrzavam pravila jedna namirnica 3 dana kada ona to nista ne jede. Jedino je pojela malo kruske, i to nije pojela vec pocuclalauser posted image
Meni je ovo skroz novo, malac je uvijek htio sve jesti. Ne znam sta da radim s ovom.

o, malac je uvijek htio sve jesti. Ne znam sta da radim s ovom.


isti problem kod mene:( a vidim i kod rose:( mala samo bananu hoce, a i to nije bas da se pretrgne... sve u usta gura, samo hranu nece... pokusavam da uvodim namirce tri dana za redom (ja volim da radim sve po pravilima:), ali to apsolutno ne ide... jedan dan nekoliko zalogaja mrkve, drugi dan nece ni jedan... a jos mi je problem sto nema neku rutinu ujutro, u razlicito vrijeme spava, nekad duze, nekad krace, tako da ni ne znam vise ni kad da joj nudim taj obrok koji ona zabusava totalno...



pokusaj brokule kupovne propao danas user posted image juce je uredno pojela pola banane s jabukom user posted image

user posted image user posted image user posted image
ja se ne pridrzavam tog pravila 3 dana isto. nisam ni sa L
jedina konstanta banana i riza, ostalo sta mi dodje pod ruku
brokulu ujedno najbolje pojela user posted image jabuka joj onako ali jede

sljedece hefte cu da probam sa grizom umjesto rize, mada izgleda da je svastojed, sve sto napravim ona pojede
aidana nije ni N u pocetku bila entuzijasticna, ja sam znala po pola sata 40ak minuta da uzmem paket vlaznih maramica i da se sakrije i govorim: nema mama, evo mame user posted image user posted image user posted image ona se nasmije a ja kasiku na foru. tako smo prvu heftu. onda je krenulo samo, valjda i njoj dopizdilo nema mame evo mame user posted image user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 12972
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 14:11:00   
M.A.M.
Kad ste uvodile drugi obrok je li ide isto kao sa prvim par kasikica,ili ide citav obrok?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12973
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 14:21:13   
ninuska

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Kad ste uvodile drugi obrok je li ide isto kao sa prvim par kasikica,ili ide citav obrok?

Ja sam citav...

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 12974
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 14:26:56   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Kad ste uvodile drugi obrok je li ide isto kao sa prvim par kasikica,ili ide citav obrok?

Ja sam citav...

ja planiram od sljedece hefte drugi, vec je dugo na jednom i pojede masala. Pa sam planirala aBd sljedece sedmice da krenemo poslije ovog (koji ce biti dorucak i slani obrok) uvesti uzinu tj voce. L sam uvodila citav obrok tako cu i njoj jer pojede masala fino

Jutros smo ruckili bundevu. Ispocetka je bilo user posted image ona pljune ja vratim, tako par kaskica. Tugaljivo me gledala kao da pita gdje je banana, gdje je riza user posted image kasnije je ocepilo, pojela super user posted image


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 12975
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  517 518 [519] 520 521   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  517 518 [519] 520 521   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *