|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  518 519 [520] 521 522   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 14:28:21   
aidana

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: rose


IZVORNA PORUKA: Maslackicaaa


IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: aidana

Mi pokusavamo vec treci dan. Prvi dan je otvorila usta, uzela kasikicu i odmah sve ispljuvala. Od tad uglavnom nece vise da otvori ustauser posted image user posted image cim vidi kasiku ona stisne usne i ne mice. Pokusacu sutra sa jabukom.


Evo mene 10 dana kasnije. Jos uvijek neceuser posted image Ne znam zasto se pridrzavam pravila jedna namirnica 3 dana kada ona to nista ne jede. Jedino je pojela malo kruske, i to nije pojela vec pocuclalauser posted image
Meni je ovo skroz novo, malac je uvijek htio sve jesti. Ne znam sta da radim s ovom.

o, malac je uvijek htio sve jesti. Ne znam sta da radim s ovom.


isti problem kod mene:( a vidim i kod rose:( mala samo bananu hoce, a i to nije bas da se pretrgne... sve u usta gura, samo hranu nece... pokusavam da uvodim namirce tri dana za redom (ja volim da radim sve po pravilima:), ali to apsolutno ne ide... jedan dan nekoliko zalogaja mrkve, drugi dan nece ni jedan... a jos mi je problem sto nema neku rutinu ujutro, u razlicito vrijeme spava, nekad duze, nekad krace, tako da ni ne znam vise ni kad da joj nudim taj obrok koji ona zabusava totalno...



pokusaj brokule kupovne propao danas user posted image juce je uredno pojela pola banane s jabukom user posted image

user posted image user posted image user posted image
ja se ne pridrzavam tog pravila 3 dana isto. nisam ni sa L
jedina konstanta banana i riza, ostalo sta mi dodje pod ruku
brokulu ujedno najbolje pojela user posted image jabuka joj onako ali jede

sljedece hefte cu da probam sa grizom umjesto rize, mada izgleda da je svastojed, sve sto napravim ona pojede
aidana nije ni N u pocetku bila entuzijasticna, ja sam znala po pola sata 40ak minuta da uzmem paket vlaznih maramica i da se sakrije i govorim: nema mama, evo mame user posted image user posted image user posted image ona se nasmije a ja kasiku na foru. tako smo prvu heftu. onda je krenulo samo, valjda i njoj dopizdilo nema mame evo mame user posted image user posted image


ja ovako kao maslackicaaa, volim sve po pravilima. ali ovo dijete muhanato...nece kako ja hocuuser posted image

pojela napokon finu porciju tikvice, pokusala sam je mjesati sa jabukom, pa sa rizom ali nije joj nesto. Danas sam joj kuhala sljive i stavila malo palente jer ima problema sa stolicom zadnjih dana.

LTM pokusala sam i ja tako ali ja njoj gurnem kad se nasmije a ona sve ispljune. Jedini nacin je bio da prislonim kasiku pa ona pocucla ako joj je volja.

ja sam do sad mislila da su one scene iz filmova kad je beba, mama, namjestaj i sve u radijusu od 5 metara prljavo od kasice cisto pretjeravanje ali ova moja mi dokaza da ipak nije. Moje prvo dijete je uredno otvaralo usta, proguta, nastavi dalje, ma mogla sam isti siperak koristiti vise dana a ovauser posted image ....poslije jela ide skidanje i pranje, od glave do pete bude prljava, ja budem umazana, danas je cak i do kauca dobacila i popljuvala. Sreca pa je koza i samo sam obrisala. Da mi je ko pricao, ne bi vjerovala.user posted image user posted image

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12976
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 14:53:29   
lala88
Izgleda sam ja jedina koja se pridrzava tabele i pravila uvodjenja namirnica. Moj B je probao jogurt i svidja mu se, zumamce nije niti planiram prije 9. Sad trebamo gluten uvoditi, ali polahko necu zuriti. Mi pekmez jedemo svako jutro prije dorucka.
LTM ne bi se slozilas tobom da bebe odbijaju odredjene namirnice ako kasnije krenu sa dohranom. Moj B je 6 mjeseci iskljucivo dojen (bez vode, caja, soka isl) i sad jede vecinu stvari ne voli rizu spinat i krompir ( kao i otac) ali zato cveklu uziva da jede. Danas je jeo teletinu i svidja mu se. Poceo je i po malo vode piti, ali sika je glavna.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 12977
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 14:56:54   
lala88
Izgleda sam jedina i po pitanju kupivnih kasica, ne dajem niti cu. Cak i kad ide u obdaniste 2h ja mu kuci napravim i posaljem ukoliko ogladni da mu daju. I kad pocnem raditi ja cu slati od kuce hranu ukoliko oni nemaju ono sto on treba jesti.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 12978
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 15:29:28   
anitaa
Lala, ja ispadoh još gora, što se tiče tabele, na jogurt još i ne pomišljam...starijoj curi sam počela davati kašice 10 dana prije nego što je napunila pola godine, iako su se za nju zezali kako se krupna rodila da će sa dva mjeseca jesti teletinu..imam neku tabelu koju sam koristila sa S. i ne baš kruto, ali držim je se..znači starija se rodila takva i ne mislim da bi drugačije bilo da sam počela nešto puno prije ili kasnije..voljela povrće koje je voljela, obožavala voće, otvorena da proba novo...sjećam se da rizine pahuljice i proso su na kraju zavrsile u smeću...čini mi se i kod mlađe je isti slučaj...jedino meso baš nikad previše nije zaživjelo, ne volim ni ja onako klasično spremljeno...šta znam, niko nam u porodici nije alergičan, ali ne žurim, gladna nije, probava u redu..danas je ručkila miksano povrće u jubi od domaće piletine, tikvica, mrkva, nekad i celer dodam ili malo brokule, možda ću podoniti kasnije s malo voća, ali ne žurim s drugim obrokom, njega ću ustaliti kad krenemo s mesom, piletina i puretina, a to bi trebalo biti brzo, od prilike dva mjeseca nakon što smo počeli s klopom, malo prije nego što napuni 8 mjeseci...
Kasice kupovne ne dajem kad smo kod kuće, to čuvam za neke vanredne situacije, kad je budu drugi morali pričuvati, ili kasnije kad ne bude praktično praviti hranu...imam od starije cure spremnik za hranu, sjecam se da nismo predugo koristili, za čas dođe vrijeme da mogu svašta nešto jesti.

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 12979
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 15:33:24   
anitaa
Mahom su od prijateljica djeca odbijala hranu, sjecam se rođendana, one ih ganjaju, moja se lakta, zezala se ja ova moja kao kakvo pravo seljačko dijete, ali na kraju sve dođe u neku ravan, danas možda jedu oni više...naše je da nudimo, smišljamo i opet tako..

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 12980
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 15:51:57   
M.A.M.
Ma brate mili mene smorise one tablice nasla sam dosad x razlicitih,ok definitivno necu ni ja zuriti sa jakim alergenima jaje,mlijeko,jagode ali od povrca joj nece nista biti u malim kolicinama

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 12981
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
9.3.2016 15:56:26   
LieToMe RR
ja nisam zadrta sto se tice kupovnih kasica, dam joj i davala sam i L. gdje da u februaru ili martu nadjem sljivu ili marelicu. trebam cekat godinu dana da bi nesto probala pa makar i iz teglice. nisam vala toliko zadrta ali svako zna sebi najbolje. ja imam primjera prijateljica koje su iskljucivo dojile pola godine bez trunke vode (sto uopste nije pametno zbog bebinog mozga i milion drugih stvari ali eto) i pocele po tablicama pa evo djeca imaju 3-4 godine i pola stvari ne jedu. opet kazem svakom svacije.
sad ce drvlje i kamenje kad kazem da je nasim mama bilo dobro jedno sad to nije ni blizu dobro. sem toga pokazalo se sa prvim primjerkom da je sve ok sa mojim nacinom dohrane tako da nastavljam po svom
upravo dok pisem evo je glodje mladi luk user posted image bolji mi je i od kalgela i gingigela i svih gelova zajedno
e da i ne vjerujem da ako ja i mm nesto ne jedemo ne treba ni ona da voli po automatizmu: recimo avokado niti volimo ja niti muz L uredno tamani. ja recimo obozavam cokoladu dok je ona za ove tri godine zivota ako se sve sabere pojela kolicinu od jednog kinder jajeta. ne vjerujem da nam je u genetskom kodu zapisano sta volimo a sta ne.
sem toga pridrzavam se tablica: nisam ni L davala citruse, med i bjelance (bjelance je probala sa 11 punih mjeseci), nije jela jagode tako da nece ni N, nisam ni ja bas toliko luda koliko pokusavate prikazati ali eto user posted image

aidana sto se tice tog brljanja i prljanja bude i kod mene razmazanih kasica, jogurta i vode na sve strane user posted image nekad mi je paket vlaznih maramica trajao danima, sad tesko da moze i 3-4 dana user posted image pobrisi nju, pobrisi sjedalicu, pobrisi pod, namjestaj user posted image kako su samo multifunkcionalne
ide kod nas dobro, nekad kad je nesto novo malo se patimo kod prvih kasika kasnije krene. ono sto vec jede duze period samo na pocetku oprezno proba i onda navali

< Poruku je uredio LieToMe -- 9.3.2016 15:58:13 >


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 12982
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 8:26:39   
ninuska

IZVORNA PORUKA: LieToMe


IZVORNA PORUKA: ninuska


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Kad ste uvodile drugi obrok je li ide isto kao sa prvim par kasikica,ili ide citav obrok?

Ja sam citav...

ja planiram od sljedece hefte drugi, vec je dugo na jednom i pojede masala. Pa sam planirala aBd sljedece sedmice da krenemo poslije ovog (koji ce biti dorucak i slani obrok) uvesti uzinu tj voce. L sam uvodila citav obrok tako cu i njoj jer pojede masala fino

Jutros smo ruckili bundevu. Ispocetka je bilo user posted image ona pljune ja vratim, tako par kaskica. Tugaljivo me gledala kao da pita gdje je banana, gdje je riza user posted image kasnije je ocepilo, pojela super user posted image


Ja ujutro dajem vocku, a kasnije slano. Mozda da obrnem. Haj, jedan dan cu 'vako drugi dan 'nako user posted image .
Ni moj nije bas lud za bundevom. Pojede, al ne ko bananu. Ja donijela od svekrve bundevu, isjekla na kockice i u led

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 12983
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 10:08:58   
alman
Ja kako malenom dajem sirup nece da odmah podje jest. Nego prvo oprezno malo uzme dak ne skonta sta je a onda navali jest.

Ja se tablica okvirno pridrzavam, znaci jedino mu ovo necu davati prije grah, kupus, citruse, med, mlijeko a jagode ce tamam doci kad mu bude godina. Ostalo pomalo uvodim vecinu sam mu uvela.
Poceo je jesti i veceru pa koliko moze.
Nekad bude da skroz malo pojede a bude i dana kad pojede sva tri obroka.

Kupovne teglice imam za rezervu jer mu vecinom neko donese pa ja to ostavljam. Al mu jesam davala sljivu i marelicu iz teglice.



_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 12984
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 10:12:16   
M.A.M.
Mi smo juce uveli i drugi obrok,ujutru je voce popodne slano tako cu zasad davati,sinoc joj pravila supicu sa povrcem spucala je sve hehe,uveli smo i piletinu dok malo navikne pa cu i puretinu,moja jos nije okusila marelicu morat cu kupiti kasicu jer sad nema svjezih user posted image sto kaze alman i mi smo dobili kasica pa imam ih jedno 7-8 komada u frizideru isto da sam kolekcionar,mada su vecinom sa povrcem koje jos nismo uveli pa nek stoje

< Poruku je uredio M.A.M. -- 10.3.2016 10:13:49 >


_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu alman)
Neposredna veza do poruke: 12985
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 10:20:10   
anitaa
U suštini nema pogrešnih ni pravih načina ishrane, sve fercera kad su oni zdravi i veseli, pupa ne boli...naročito mi koje nismo novopečene mame trebale bi donekle biti neopterećene, jer smo sve već jednom prošle....sjecam se kad je S. imala nekih 9 mjeseci i ja kupim kuhar za bebe i piše mame čija djeca vole povrće mogu biti ponosne na sebe, meni drago...i stvarno dugo se otimala za tikvicu, patlidzan, ma grašak, mahunu, a onda nedavno počela izbacivati svašta nešto...nema tu neke konstante, ili su baš rijetke, tako da - samo opušteno....iz iskustva sa starijom znam bitno je kuhati, kupovati raznovrsno, nuditi, a ostalo je do njih...S. obožava voće, slatkiše ne, to mi je drago, ali jedno vrijeme je i voće bila sabotirala, davno...i šta ću, uvijek zdjelu na stolu držala prepunu različitog voća, dok nije ponovo krenulo.

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 12986
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 10:24:59   
rose
ja sam danas oslucila da cu po par dana forsirat istu namirnicu dok ne prihvati...npr danas na meniju tikvica sa zitaricama i to ce joj biti jos dva dana user posted image fakat nemam drugog nacina da je privolim da jede nesto drugo sem banane

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu anitaa)
Neposredna veza do poruke: 12987
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 11:03:10   
Carobno jutro


evo i mene ovdjeuser posted image
Moja sad za sad uredno otvara usta, jede sve ali luda je za bananom, sve vrijeme kad je vidi drzi usta otvorena i ceka da je jede. user posted image
Inteseuje me kad ste vi krompir uvele. Mi smo za sada probali jabuku, krusku, mrkvu, tikvicu i rizu. Malo imamo problema sa zatvorom pa ne znam kako to da rijesimo.
Kupila sam proso, jos da ga znam napraviti dobro bi bilouser posted image
i da, dala sam joj zalogajcica par banane, dijete poludilo za njomuser posted image

_____________________________

18.09.2015. godine u 12 i 33 zivot je dobio smisao. <3 Džana <3

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 12988
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 11:11:20   
rose
moja nece krompir...bavim se mislju da uzmem onaj batat...ali ne znam kako se sprema, moram to malo istraziti

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 12989
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 11:18:36   
ninuska
Ja sam krompir dala mozda mjesec nakon pocetka dohrane.
I moj je lud za bananom user posted image . Mi se, takodjer, mucimo sa stolicom pa mu dajem krusku ujutro. Nakon sat-dva se ukaki da mora na kupanje user posted image

(odgovor članu Carobno jutro)
Neposredna veza do poruke: 12990
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 13:46:52   
lala88
izgleda sve bebe vole banane, mom se od krompira i spinata dize zeludac, nakon trece kasikice sve povrati tako da ne forsiram, a batat bas voli. Rose ja ga kuham ko i obicni krompir, moze se kombinovati i sa vocem i povrcem.

_____________________________

8.7.2015g B

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 12991
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 14:03:45   
alman
a moj jedva poceo jest bananu user posted image i to sam mu stavljala vise jabuke samo par kolutica babane dok nije poceo, sve mu dolazio nadrazaj na povracat. sad je jede super. jutros je bila banana sa zobnim pahuljicama. rucak ce bit povrce sa junetinom. a vecera proso sa pekmezom.

_____________________________

09.02. 2010. H mamin prvacic
26.06. 2015. A veliki nestasko

(odgovor članu lala88)
Neposredna veza do poruke: 12992
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 14:17:13   
maksi

IZVORNA PORUKA: rose

moja nece krompir...bavim se mislju da uzmem onaj batat...ali ne znam kako se sprema, moram to malo istraziti


Rose ja svom batat skuham i izgnjecin, pravila sam mu ga samog,sa tikvicom a juce sa jabukom super ga jede a isto nece ovaj obicni krompir.

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 12993
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 14:22:33   
maksi
Mom A je 7,5 kada cu mu poceti sa jogurtom i pavlakom mogu li sada ili je jos rano. Ja prvo sam uvodila mlicene proizvode pa zumance i onda gluten starijim momcima ali ne mogu da se sjetim sa koliko mjeseci.

Mi jedemo dosta stvari sto je primjereno njegovom uzrastu. Ja se okvirno pridrzavam tablica imam jednu od prije sest godin dala mi je dr. Gordana, sto se tice kupovnih ksica ja ponekad dajem slatke voca kojeg sada nema a slane nisam nikada nikome kupovala.

E jos me zanima kada spinat?

Stvarno koda mi je prvo djete user posted image ali sam zaboravila dosta toga a nikako da odemo na vakcinu da ispitam doktoricu

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 12994
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 14:25:08   
ninuska
Ja neki dan dala pavlaku malcu. Reko da probam. Pomijesala mu sa palentom. Uglavnom, svidja mu se

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 12995
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 14:28:39   
M.A.M.
Maksi blitvu i spinat ako su domaci mozes dati sada slobodno,a inace kazu ide od 8 mjeseca,ja sam davala i voli ga,a krompir joj je sve u zivotuuser posted image kao i mami ma mogu joj podvaliti sa krompirom sta god pojest ce,eh da kada idu mlijecni proizvodi?I kada ste bebi davali plazmu ako je neko davao?

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 12996
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 14:31:07   
ninuska

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Maksi blitvu i spinat ako su domaci mozes dati sada slobodno,a inace kazu ide od 8 mjeseca,ja sam davala i voli ga,a krompir joj je sve u zivotuuser posted image kao i mami ma mogu joj podvaliti sa krompirom sta god pojest ce,eh da kada idu mlijecni proizvodi?I kada ste bebi davali plazmu ako je neko davao?

Evo ja napisah da sam dala pavlaku prije par dana.

Plazmu jos nisam. A mozes mljevenu staviti u beku kasicu :)

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 12997
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 15:17:15   
maksi
Onda cu mu dati spinat.

MAM plazmu dajes kada uvedes gluten a stavis u neku vocnu kasicu i obozavaju plazmu.

A moj A krompir slabo ali mu dajem

_____________________________

Prva radost u nasem zivotu stigla je 29.07.2009,
Druga radost stigla nam je 17.03.2011
A treca radost stigla nam je 29.07.2015,sada je nasa sreca potpuna.........

(odgovor članu ninuska)
Neposredna veza do poruke: 12998
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 15:35:56   
anitaa
Sad kad smo bili na pregledu prije vakcine dr je samo na brzinu smandrljala da možemo krenuti s piletinom, puretinom i janjetinom, a s 9 mjeseci da dođemo da se dogovorimo za jogurt i ostale mliječne proizvode.. tako da s tim neću žuriti, iako sam našla kod jedne žene fenomenalan svježi sir i pavlaku, a jogurt, sireve, kefir i slično svi u kući obožavamo...
mada u nekim normalnim okolnostima ne treba biti rigorozan, kad se sjetim moje S. ta je mogla drva...sjećam se da je jedino piletina jednom, na početku pošteno napatila, pa i deset dana nije imala stolicu..znam da sam joj davala mljevenog lana, i malo maslinovog ulja je dobro za probavu u povrću...
Obično bebe vole slatku hranu, pa gledam jabuke, kruške da budu što mekše, one male mrkvice i tikvice, mislim da bi već mogli krenuti i sa suhim voćem, marelica, suha šljiva, vidjela sam da to ide sa amarantom, hajde ovih dana ćemo i to
Evo priznajem s krompirom sam malo poranila, žuti, sladak, nisam mogla odoljeti i to pečeni, pa one sredine, maše ona ručicama, hoće da poleti koliko joj je sjelo, malčice prduckala poslije, ali to je.bila cijena, haha...a znam da je prvi batat, kupovala sam S. i njega, i kelerabu, avokado... ma na kakav god bi naletjela recept ja kupim namirnicu, na početku, sad sam malo "ohanula"

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 12999
   RE: Ishrana bebe od (4,5) 6 do 12 m...
10.3.2016 18:15:29   
rose

IZVORNA PORUKA: maksi


IZVORNA PORUKA: rose

moja nece krompir...bavim se mislju da uzmem onaj batat...ali ne znam kako se sprema, moram to malo istraziti


Rose ja svom batat skuham i izgnjecin, pravila sam mu ga samog,sa tikvicom a juce sa jabukom super ga jede a isto nece ovaj obicni krompir.



e taman cu probati user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu maksi)
Neposredna veza do poruke: 13000
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  518 519 [520] 521 522   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  518 519 [520] 521 522   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Duda.
пеперутка16

Do kada je vaše dijete imalo dudu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *