|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:33:57   
Emina*
Zato sto sadrzi mlijeko..

_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:35:15   
ElmaB
Ne znam sta ima, vjerovatno postoji razlog zasto od 10.-og mjeseca. Pa, ako vec hoces da pomognes nama koje koristimo Hipp-ove kasice, ako gdje vidis da se ima kupiti, javi nam!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:35:58   
ElmaB
Bravo Eminauser posted image , ja se toga nisam sjetila! Eto zasto!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:45:00   
camm
Da nema slucajno u DMu.znam da i oni imaju veliki izbor
hipp kašica pa pogledaj.
Ja tu kasicu nisam vidjela znam samo za onu mlijecna kasa za laku noc.
A elma vjeruj mi da pola tih kasica nema kod nas
sto ima na njihovoj stranici,nekad sam i ja gledala tu stranicu.

_____________________________

Ja tek sada kuzim da ne kuzim, sta kuzim, sta ne kuzim, sta mi je tesko skuziti, sta ne mogu prokuziti, ali jedno kuzim...:D

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:47:26   
nesanica
Camm, dolje u dm je izbor kasica kao ovdje jedna polica....zalostno, ali tako je....nema x stvari...

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:47:46   
Amrino
IZVORNA PORUKA: Emina*

Zato sto sadrzi mlijeko..


Ima ih jos koje su mlijecne a idu ranije...
Ugl. Mozda vam je najbolje da se dogovorite sa nesanicom ili ostalim forumasicama koje su vani pa da posalju paket mozda autobusom? Nije to tako komplikovano...Ovdje je izbor svugdje skoro isti...Mozda u Velikom Merkatoru onako malo veci...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:48:00   
Emina*
U DM-u i u Mercatoru (bar koliko ja znam) je njihov najveci izbor...
U DM-u nisam dugo bila, ali kad odem pogledat cu..
Moguce je da ima, jer je teglica mala, pa ju je lako promasiti user posted image   user posted image


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu camm)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:53:59   
Emina*
IZVORNA PORUKA: Amrino RR
Ima ih jos koje su mlijecne a idu ranije...



Ne vjerujem..
U ostalim hapicama, ako su prije 10 mjeseca, se nalazi AD mlijeko (Folgemilch),
a  ne kravlje...  Od 7 ili od 8. mjeseca, nisam sigurna, su one s jogurtom, a od 10 su one koje sadrze kravlje mlijeko... Tako nekako izgledaju i Njemacke tablice nadohrane, pa mislim da se Klaus po njima ravnao user posted image   user posted image   user posted image

< Poruku je uredio Emina* -- 20.2.2009 11:55:47 >


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 11:58:33   
ElmaB
Od 7.-og su one sa jogurtom i sirom!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
20.2.2009 12:39:03   
Visnja RR
pola kasica sa njihove stranice nema al sta je tu je..
pola cemo praviti domace a pola ono sto nam nude...
ja sam presretna sto ih Asja voli i sto imaju fin ukus za razliku od nekih prije 7-8 g koje sam kupovala svom kumcetu... tada su bas bile nekako bljak (ne Hipp)...
ja npr jos ne pravim domaci spinat...al zato uzmem kasicu od spinata i eto tako joj unesem i spinat u malu tibu...
a jaaako voli breskevu sa kravljim sirom koju smo od prije par dana poceli korisiti...
ja inace sve kasice ako pise od 5 koristim od 7 m... ove od 8 m sam tek pocela sa 10...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
21.2.2009 10:59:24   
hanabanana
user posted image

Mi smo nabavili raznih kašica od Hipp-a ali i od Nestlle koji sadrži prave komadiće voća.



Toliki je izbor vani da mene svaki put ljutnja uhvati. Čak je muž donio i mliječne kašice koje se razmučuju sa vodom od Milupe a koje sadrže rižu i proso.
I Nestle koje idu samo sa vodom.


user posted image

Elma, opet će muž ići vani ako hoćeš mogu mu reči da ti donese neku od tih kašica od Hipp-a. Ide iduće sedmice.

< Poruku je uredio hanabanana -- 21.2.2009 11:05:02 >

(odgovor članu nesanica)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
21.2.2009 22:18:22   
Amrino
E to hocu da vas pitam...ima li ijedna kasica u kojoj ima nekih komada.user posted image ...Ovaj moj ne voli kada je sve kasasto tako da mu moram ubacivati uvijek ili one zitarice ili drobiti keks od rize...

_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
21.2.2009 22:24:35   
Visnja RR
Za 8 mjeseci ima malih komadica... velicine npr. pola zrna kafe nekog povrca... cini mi se krompira...ali mesa ne...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
21.2.2009 22:46:47   
Daja_sa
IZVORNA PORUKA: Emina*

IZVORNA PORUKA: Amrino RR
Ima ih jos koje su mlijecne a idu ranije...



Ne vjerujem..
U ostalim hapicama, ako su prije 10 mjeseca, se nalazi AD mlijeko (Folgemilch),
a  ne kravlje...  Od 7 ili od 8. mjeseca, nisam sigurna, su one s jogurtom, a od 10 su one koje sadrze kravlje mlijeko... Tako nekako izgledaju i Njemacke tablice nadohrane, pa mislim da se Klaus po njima ravnao user posted image   user posted image   user posted image


Veceras gledam u Mercatoru Hipp Good-Night mlijecna kasica sa jabukom i kruskom...od 4 mjeseca kad u sastavu pise: Punomasno mlijeko (prelazno mlijeko), secer, cimet,riza itd itd...Elem zbunjena sam ostala skroz...prvo mlijeko pa secer pa cimet...zar to moze ruckati beba od 4 mjesecauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Cunce nase majo...29.09.2008
Jos jedno sunce nas je obasjalo 23.08.2011...

(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
21.2.2009 22:50:31   
Ivona
IZVORNA PORUKA: Amrino RR

E to hocu da vas pitam...ima li ijedna kasica u kojoj ima nekih komada.user posted image ...Ovaj moj ne voli kada je sve kasasto tako da mu moram ubacivati uvijek ili one zitarice ili drobiti keks od rize...


I ova moja krezubica hoce da zvace user posted image Otkako joj ne miksam hranu,bas lijepo jede.
Dala sam joj onaj kolacic sa 4 vrste zitarica...Slozila je tako zalosnu facicu...,kao "...sta je ba ovo...?" user posted image ...,ali ja to malo smeksam AD mlijekom,pa pomijesam s nekom vockicom i svi zadovoljni.

Jedine HIPP kasice sa komadicima,na koje sam ja naletjela u nasim prodavnicama,su tjestenina sa brokulama i purica sa rizom i mrkvom.

Mi uglavnom papamo domace...,ali da ne bismo iz dana u dan jeli samo bananu,jabuku i krusku...,kupimo kasice sa nekim drugim vocem.

I nama je neko donio kasicu od sumkog voca,koja kao ide sa 4 mjeseca...,ali jos uvijek je na polici...,jer mi ona jagoda bas nesto smeta user posted image
Sta vi mislite o tome?

Pojedemo i onu sa spinatom,jer mi je nekako sigurnija od spinata nepoznatog porijekla (nemam pouzdanog ciku ili pouzdanu tetu sa sela user posted image ).

Ove s mesom ne kupujemo...To mi bas strasno djeluje.
Ja jednom u 2 sedmice skuham telecu koljenicu,teletinu i piletinu...,pa napravim vlastite zalihe mesa i supica,koje drzim u zamrzivacu.Pun mi je fridg casica,sto rekla Suzana user posted image


_____________________________

SELENA 02.06.2008.
Mamin kasni proljetni cvijetak ;o)

SERGEJ 07.03.2011.
Mamina kasna snijezna pahuljica ;o)

(odgovor članu Amrino)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.2.2009 7:21:17   
Emina*
Daja_sa, prijelazno mlijeko je adaptirano mlijeko, tako da se ne brines.. Sto se tice cimeta, mamice ga ovdje daju otprilike od oko 6-7 mjeseca, a kako se nadohrana uglavnom pocinje sa 6 mjeseci ja sam Bakiru davala..

Ivona, Hipp kasice na kojima pise od 8.mjeseca su "izgnijecene".. Nijedna nije ispasirana...


_____________________________

Bakir
20.04.2008.

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.2.2009 7:27:30   
ElmaB
Amrino, Hipp ima povrtne kasice sa komadicima povrca, tjetsenina u paradjz sosu i zaista ima komada. A, Nestle ima kasicu sitno sjecakano voce sa dvopekom!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu Emina*)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.2.2009 13:43:25   
triplemama

IZVORNA PORUKA: ElmaB

Mozda pise, ali izadji na njihovu stranicu i vidjeces da je prevod puding sa rizom i jabukom, ne bitno, ako neko vidi da ih ima kupiti neka mi javi?

To ovi nisu znali prevesti user posted image Milchreis je sutlija

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.2.2009 13:38:57   
balu
Ja se samo pitam kako smo mi generacija 70-te i 80-te zdravi,zivi i normalni,u to vrijeme nije imalo ovoliki izbor hrane,niti su nase mame tako striktno pazile kad ce sta davati.Vecina mama je preoptereceno,ovo ne smije do 12,ovo do 18 mjeseci.Van pameti.To je ok,ako dijete ima naslijediti od nekoga alergiju na neku hranu.Treba se pratiti uopsteno,do 6 mjeseci obavezno dojiti,onda poceti sa slanim i slatkim kasicama,ne bitno kupovne ili domace,svjeze cijedjeni sokici,plazma i nema mudrolija uopste..Drage mame uzivajte u svojoj djeci,slusajte svoje instikte,i ne budite sitnicave...

(odgovor članu moonlight)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.2.2009 20:46:58   
Amrino
Ja se samo pitam kako smo mi generacija 70-te i 80-te zdravi,zivi i normalni


Znam ih mnogo koji nisu ni zivi, ni zdravi a ponajmanje normalni...ali s obzirom na to sta smo sve predeverali dobro je user posted image .
Slazem se s tobom- uzivajte drage mame i samo- sredinom...


_____________________________

Polaznica obuke o dojenju
HAMZA
29.12.2007
IMRAN
03.03.2010



(odgovor članu balu)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
25.2.2009 20:52:18   
Suzana
IZVORNA PORUKA: Ivona

I nama je neko donio kasicu od sumkog voca,koja kao ide sa 4 mjeseca...,ali jos uvijek je na polici...,jer mi ona jagoda bas nesto smeta user posted image
Sta vi mislite o tome?

Hej Ivoncice, i meni je mama nedavno donijela ovu istu HiPP teglicu i ja sve kontala hocu li necu li, jer je bobicasto voce a na teglici pise da moze od 4. mjeseca i na kraju sam dala - fina hapica. user posted image

Ja jednom u 2 sedmice skuham telecu koljenicu,teletinu i piletinu...,pa napravim vlastite zalihe mesa i supica,koje drzim u zamrzivacu.Pun mi je fridg casica,sto rekla Suzana user posted image

Hihihi, ostale mi jos dvije casice, moram se sa kuhanjem zadavati za vikend i napraviti zalihe da sam mirna dvije hefte. user posted image
Btw, vidim da Selena i njeni drugari Edi i Mak jedu slicnu hranu. user posted image


_____________________________

Edi i Mak - DOUBLE BLESSING
27.05.2008.

Moji životi, ljubavi, sreće najveće...

(odgovor članu Ivona)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
25.2.2009 23:01:47   
malecka60
IZVORNA PORUKA: hanabanana


Toliki je izbor vani da mene svaki put ljutnja uhvati. Čak je muž donio i mliječne kašice koje se razmučuju sa vodom od Milupe a koje sadrže rižu i proso.
I Nestle koje idu samo sa vodom.


user posted image






Je li neko kupovao ove pahuljice. Cini mi se da su od rize?
Gdje se mogu kupiti?
Mogu li se staviti u hapu?

Nama je pedijatrica rekla da koristim te sto se sa vodom prave. I kupila sam prvo HIPP, a za ove Milupine sam ranije dobila savjet. Medjutim, nisam nasla.


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
25.2.2009 23:06:07   
Romali
Možeš staviti u AD. Ali sumnjam da ćeš ih naći u lijepoj našoj BiHuser posted image

_____________________________

23.4.2008. A.O. promijenio moj svijet :)
14.4.2014. Z. promijenila našu planetu :)




(odgovor članu malecka60)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
25.2.2009 23:08:24   
hanabanana
Nažalost, nema ih kupiti kod nas. Već u HRvatskoj imaš, ako ti nije daleko skočiti do S.Broda.
Nažalost...prije četiri godine mogle su se kupiti i ovdje.

(odgovor članu Romali)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
26.2.2009 23:31:12   
malecka60
Hvala vam na odgovorima.
Hm... zasto nisam iznenadjena... user posted image
A do Broda mi bas i nije zgodno skoknuti.
Nazalost, ima sta ima.
Mogu reci da baby's first milk pap je pravo ukusna i mom Adiju se bas svidjela user posted image .
Nadam se da cemo uskoro "osvajati" i drugo voce i povrce, aBd  user posted image .


_____________________________

D 23.09.2006. :(
A 10.10.2008. :)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *