|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:28:00   
Skvo RR
Mi pojedemo oko 18:00 Hipp voce-zitarice (2/3) teglice, 120 ml AD i 3 kasike Nestle kukuruz riza, - e ako ne mijesam AD i Nestle kasu, onda pojede citavu teglicu, ali bude gladna nakon 2h.

Oko 21:00, 21:30. ...Imamo 180 ml AD-a + 2 Hipp keksica

Spavamo ujutro do 8:30 - 9h, bez budjenja.

Mislim da je za njega puno citava teglica, ali sve je to individualno...,,Uma je od 6, 5 mjeseci na teglicama od 190.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 20:32:47   
neki
Hvala ti Skvouser posted image Ma dacu ja njemu par kasikica za koji minut,pa ce onda popiti svoju dozuuser posted image user posted image user posted image AD 180ml u 22h,odmah posle podrigivanja zaspe,i do ujutro do 9huser posted image Hvala vam puno jos jednomuser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
2.7.2009 22:28:06   
zeni
skvo.i ja sam kupila te hippove keksice,kako ih das u mlijeku je li samo sacekas da se otopi u flasici ili.....

_____________________________

KADA PROMJENIS NACIN KOJIM GLEDAS NA STVARI,STVARI KOJE GLEDAS SE MJENJAJU

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
3.7.2009 10:41:28   
Skvo RR
Ja izmrvim keksice u flasicu, promuckam, sacekam 2 min...spremno...:)
Savjet: Ostavi otvorenu kesicu sa keksicima, jer ih to bas omeksa.
user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu zeni)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.9.2009 11:15:15   
shejla
nema vas nesto ovdje zene :):):)
Evo mi cemo lagano krenuti sa drugom hranom osim dojenja :):):)
Pocet cemo sa vocem...
E sad, mene zanima da li mogu odmah dati ove HIPP za laku noc hapice (imaju neke u kutiji)??? Mislim, treba li i njih prvo probati ujutro da vidimo ima li kakve reakcije tokom dana???
Lamija samo doji, evo sad ce joj 6 mj. i spavala je zadnja 2-3 mjeseca od 21 - 5,30 bez budjenja. Zadnjih par dana je pocela da se budi oko 3-4 ujutro, pa doji i onda nastavi... Kontam da joj nije postalo malo mlijeka da je drzi cijelu nnoc??? Pa mogu li onda dati i malo te hapice??? I koliko i kako - je li prije dojenja, jer ona zaspi dojeci??? (I zapravo nemora biti ta Hipp-ova - znate li vi neku hapicu za laku noc)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.9.2009 11:22:38   
Vildana i Goran
Cao mama Sejla :)
vidim da smo na istom forumu :)
Sto se tice te nocne HIPP hape u kutiji - to je jedina stvar od HIPPa koju moja Naida nije voljela i nece... I uopste je ne drzi duze od obicne dnevne hape. Nema nikakvih reakcija, to ti je ista hapa kao i dnevna samo je malo gusca. Kazem - moja Nanica je nije htjela (u DMu je bila akcija kada kupis nesto od HIPPa dobijes tu nocnu bespatno i ja sam dobila cak 8 kutija a po dvije kesice pakovano) no ona nije htjela pa sam poklonila jednoj drugoj mami cije dijete hoce (ali njemu je 2 godine). Nama je bolja HIPP Good Night u teglici (ima raznih samo nemoj odmah sa cokoladom) i to se malo podgrije i ja dajem kasikom pred spavanje pa je drzi umjesto 5 sati - nekih 7 sati. Nekada joj to dam i po danu ali iskljucivo jedan obrok dnevno nikada vise i ne svaki dan.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.9.2009 11:26:19   
shejla
ok, super...
Evo sad vidjeh i ja da imaju i te u teglicama...

Ljubi mi oke plave :):):)

_____________________________

29.3.2009. rodila se ljubav najveca...mamina curica Lamija :)



(odgovor članu Vildana i Goran)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
22.9.2009 11:37:24   
Vildana i Goran
:)
I ti svoju princezu...

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
14.4.2010 17:07:34   
leona81
moja nece jedino te u teglici za laku noc...probala sam da bar malo duze spava al jok, standardno doji svaka 2 sata...ja imam pitanje jer smo skoro sve od voca probali i nismo imali nikakve reakcije pa sad pocinjemo s povrcem...bila sam u dmu i bukvalno je 90 posto povrtnih kasica ili s mesom ili sa punomasnim mlijekom, a mogu se davati od 4 i 5 mj? meni to nikako nije jasno, npr zasto nema samo kasica od jednog povrca ili bar s rizom i necim a ne mlijekom...gledala sam pazljivo ali nigdje ne pise prelazno mlijeko vec samo punomasno i zvjezdica pored koja se odnosi na iz organske proizvodnje? a kakve su ove kasice s vrhnjem kad beba jos to ne smije? ja sam uzela samo krompir i tikvicu od babylove i brokulu i rizu od hippa...nista drugo nisam mogla naci a da nema dodatke neke koje po tablicama prehrane ne idu jos? pocet cu s domacim kasicama ali idemo uskoro na put nekoliko dana i voljela bih da nosim ove hippove, voce nam je islo super i volimo skoro sve...sta da radim sad s povrcem?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Vildana i Goran)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
16.4.2010 13:46:12   
leona81
http://www.hipp.hr/proizvodi/read/17/39

http://www.hipp.hr/proizvodi/read/17/38

interesuje me da li je ovo prelazno ili obicno mlijeko ili vrhnje...posto je na nekim hapicama ovo u ovakvoj posudi a na drugim u bokalcicu malom...sad ne kontam ako je od 4 i 5 mj kakvo je ovo mlijeko? pise na nasem vrhnje ili mlijeko a na njemackom samo milch...?


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
16.4.2010 14:03:21   
Visnja RR
to je kasica koja je prilagodjena za male bebe te uzrasti...nije uopste mlijecna kasica vec kasica od povrca u kojij ima mozda kasika vrhnja.... sve naravno prilagodjeno bebi koja pocinje sa dohranom...
tu pise za 5 mjeseci... ja sam sve pomjerala za 2 mjeseca...
kasice na kojim pise 4 sam asji davala sa 6 ...gdje pise 5 m davala sa 7 jer sam je pocela dortanjivati sa 6 m...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
16.4.2010 14:27:58   
koka i po
Ja skoro nikada nisam gledala na tablicu dohrane što se tiče Hipp kašica nego sam uzimala po mjesecima.Valjda oni znaju  šta se smije dati bebi u odredjenom mjesecu.Hvala bogu malom je sada 13.mj i nikada mu ništa nije bilo.Moj ti je savjet da daš bebi kašicu koja odgovara njenom uzrastu.Počni sa par kašika danas a ako ne bude reakcije slobodno je nahrani sutra.Ja sam uvijek tako radila i nisam se opterećivala dali kašica sadrži punomasno mlijeko,vrhnje ili nešto drugo.Što se tiče kašica za laku noć iz iskustva znam da one nisu baš tako site ko što na njima piše.Skuhaj bebi griz i nahrani je.Ne znam koliko ti je stara beba ali ja sam svog prvog sina othranila na grizu jer nije htio mlijeko od trećeg mjeseca.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
16.4.2010 14:31:26   
emma.L
Leona, ako si nesigurna što učiniti kad krenete na put, ja sam nosila domaće kašice u Aventovim kontejnerima za mlijeko (ovo govorim za putovanje do mora, dakle nekih 5-6 sati u klimatiziranom autu), a onda sam nosila i štapni mikser uvijek. Ne znam koliko je daleko i hoćeš li moći tamo napraviti domaće bebici, ali kako Višnja reče, to u Hipp kašicama je u tragovima samo. Davala sam Emi i to, ali najčešće domaće kašice. Isto tako tablice kažu za bobičasto i šumsko voće, a u kašicama uredno borovnice i sl. i još piše od 4. mjeseca. Ni meni nije bilo najjasnije, ali eto...

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
17.4.2010 12:33:24   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: leona81

moja nece jedino te u teglici za laku noc...probala sam da bar malo duze spava al jok, standardno doji svaka 2 sata...ja imam pitanje jer smo skoro sve od voca probali i nismo imali nikakve reakcije pa sad pocinjemo s povrcem...bila sam u dmu i bukvalno je 90 posto povrtnih kasica ili s mesom ili sa punomasnim mlijekom, a mogu se davati od 4 i 5 mj? meni to nikako nije jasno, npr zasto nema samo kasica od jednog povrca ili bar s rizom i necim a ne mlijekom...gledala sam pazljivo ali nigdje ne pise prelazno mlijeko vec samo punomasno i zvjezdica pored koja se odnosi na iz organske proizvodnje? a kakve su ove kasice s vrhnjem kad beba jos to ne smije? ja sam uzela samo krompir i tikvicu od babylove i brokulu i rizu od hippa...nista drugo nisam mogla naci a da nema dodatke neke koje po tablicama prehrane ne idu jos? pocet cu s domacim kasicama ali idemo uskoro na put nekoliko dana i voljela bih da nosim ove hippove, voce nam je islo super i volimo skoro sve...sta da radim sad s povrcem?


samo povrce:
http://www.hipp.hr/proizvodi/read/17/35
http://www.hipp.hr/proizvodi/read/17/36
http://www.hipp.hr/proizvodi/read/17/37



_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
17.4.2010 17:19:33   
leona81
mrkvicu smo probali prije a brokulu sam sad uzela...a ova zadnja ima mlijeko isto vidjela sam je, uzela sam neko mlado povrce bez icega...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 0:35:13   
leona81
http://www.hipp.ba/novosti/2-obavjetenja/125-nagradna-igra-za-mame-i-tate.html

kako postati clan hipp mini cluba ili bonus cluba? mi stalno kupujemo ove proizvode


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 0:41:23   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: leona81

http://www.hipp.ba/novosti/2-obavjetenja/125-nagradna-igra-za-mame-i-tate.html

kako postati clan hipp mini cluba ili bonus cluba? mi stalno kupujemo ove proizvode



kad kupuješ HIPP roizvode u apotekama traži da ti daju karticu u njoj ima 5 polja...na svakom polju dobiješ pečat za 1 kupljeni porizvod i onda po popunjenoj kartici jedan dobiješ gratis.
Ova kartica odavno postoji...ja sam je koristila kao gratis porizvod kad sam se tek porodila sa pevom bebom za hip čaj za dojilje, komorač, akmilica a kasnije HIPP AD, sa ovom mlađom sam koristila jer sam pila one njihove sokoće za trudnice i dojilje za željezo i naravno opet čaj za dojilje. To ima svaka apoteka koja prodaje njihove porizvode...s tim da trebaš zanti da su njihovi poizvodi skuplji u apotekama nego po tržnim centrima.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 0:52:39   
leona81
sad sam citala pravila igre...trebas kupiti 5 odredjenih proizvoda ali mi ne koristimo AD ni zitne kasice s AD-om, a ni caj za dojilje...jedino ostaju hipp cajevi ali ne kupujemo ih cesto, kupili smo komorac i nismo ga jos potrosili...
a plus treba skupiti 5 polja za jedan gratis proizvod i onda se skupljaju poeni za nagrade...mi kupujemo samo  kasice voce i povrce tako da nam i ne bi bas koristilo...




_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 1:01:53   
M kao Mama
Moja Lajla nikada, ali nikada nije probala tu kupovnu slanu kašicu, slatke sam joj uzimala prve godine kada smo bili na moru, nekoliko komada, a i to mi je bilo  krivo, Kašice isključivo kućna radinost, te kšice su pune konzervansa, to me ne može niko razuvjeriti da nisu.

Ja sam jako, jako protiv tih kupovnik kašica koje imaju rok po nekoiko godina. Samo svježe još ako je nešto od povrća i domaće, ma kud ću bolju kombinaciju.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 10:59:48   
leona81
ma nemamo bas domace voce i povrce a zivimo kod markala...koliko samo dnevno ovdje auta prodje, nije mi to bas neka varijanta...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 11:09:03   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

ma nemamo bas domace voce i povrce a zivimo kod markala...koliko samo dnevno ovdje auta prodje, nije mi to bas neka varijanta...

moja mama poznaje neke seljake na pijaci pa joj kazu kad je sta domace i kvalitetno, pa uglavnom ona kupi takovog voc i povrca. to mi je super. a mislim da je bolje da se beba odmah na vikava na pravu hranu, jer nece citav zivot jesti kasice, a meni kasice imaju skroz drugaciji ukus nego prava hrana. nemam nista protiv kasica ponekad al ne bih voljela da mi beba umjesto pravog voca i povrca stalno jede kasice

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 11:11:33   
leona81
pravimo mi i domace al ako je provjereno...al to provjereno su bukvalno mrkvica, jabuka i krompir, bananu svakako jede samo svjezu a povrce ne znam dal mi je sigurnije s pijace ili ledovo zamrznuto...jer svakako kasica povrtnih i nema osim s mlijekom i vrhnjem ili mesom a to ne zelim da dajem

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 11:15:47   
teacher75

IZVORNA PORUKA: leona81

pravimo mi i domace al ako je provjereno...al to provjereno su bukvalno mrkvica, jabuka i krompir, bananu svakako jede samo svjezu a povrce ne znam dal mi je sigurnije s pijace ili ledovo zamrznuto...jer svakako kasica povrtnih i nema osim s mlijekom i vrhnjem ili mesom a to ne zelim da dajem

pa naravno, to ionako samo sad i smiju jesti.ja svojoj jos nista drugo nisam ni davala jer idem po tablici dohrane- kupili smo nekidan i domacih jabuka, male su i ruzno izgledaju- dokaz da su prave, haha. sljive smo jeli suhe, jer ih ionako nema i hippovu kasicu od sljiva- stvarno je pomogla kod zatvora

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.4.2010 19:47:48   
leona81
jeli smo mi i tikvicu s pijace danas sa babyrice i svidja joj se heh i jeli smo nedavno brokulu hipp...mislila sam od povrca jos karfiol, korabu i tikvu a od voca smo jeli hipp marelicu, breskvu, krusku i sljivu...

probali smo babyrice i prosene pahuljice a namjeravam jos palentu uskoro...

ne znam sta bi ona jos smjela...i posto sam ja krenula ranije s dohranom, tj prije 6 mj da li da odgadjam jos uvodjenje ostalih stvari ili da se zadrzim na vocu, povrcu i zitaricama? mislila sam u 6 mj krenuti s juhicama od povrca i zitaricama sad jedemo samo pomalo kasice


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 149
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
23.9.2010 21:43:59   
leona81
hej ljudi jel vam se ikad desilo da mlijecna kasica bude previse vodenasta...ove 2 koje smo kupili jucer u dmu su tecne kao voda? jel to neka greska, rok je ok?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 150
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 [6] 7   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *