|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.9.2010 0:37:10   
Skvo RR
IZVORNA PORUKA: leona81

hej ljudi jel vam se ikad desilo da mlijecna kasica bude previse vodenasta...ove 2 koje smo kupili jucer u dmu su tecne kao voda? jel to neka greska, rok je ok?


Meni se to jednom desilo...ja nisam htjela dati bebuljici takvu kasicu...vratila sam je i zamjenila sa jednom iz zadnjeg reda odgovarajuce konzistencije.user posted image  

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 151
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.9.2010 9:54:21   
leona81
ja sam jednu bacila i ostala je jos jedna pa razmisljam da zamjenim...bas bezveze

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 152
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.9.2010 14:16:25   
iv@ncica
to  se  zna  desiti  ako  ostane  otvorena  ono  u  frizideru za  poslije..pa  se  razrijedi.....provjeri  jel  joj  poklopac  ok,  ne  smijes  cuti  klik  kad  ga  pritisnes..da  joj n ije  vakum  popustio....inace  ne  riskiraj  na  svemu  sto  ti  je  sumnjivo

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 153
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.9.2010 15:19:45   
leona81
poklopac je ok, kazu u dmu da su povucene sve te kasice jer serija nije ok, eto da znate

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 154
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.9.2010 23:01:53   
iv@ncica
pa kad  je  povukose  kad  je  tebe  zapala...stvarno  trebamo  paziti  drama..hvala  na info  ;)

_____________________________

Andrej-06.04.2009 ♥❤♥❤♥

Einstein je umro, Newton je umro, Tesla je umro, a ni ja se ne osjećam baš najbolje!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 155
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
24.9.2010 23:06:01   
Visnja RR
ja nisam dobila nikakvu obavjest o tome... provjericu informaciju i javicu vam...

al ja necu nikad zaboraviti kako sam se posvadjala sa jednom zenom dok je Asja jela te mlijecne kasice (koje je btw obozavala) jer sam vidjela tu zenu kako je otvorila kasicu i pogledala a zatim zatvorila i vratila user posted image ... tada sam to prijavila u Konzumu tj osoblju konzuma al sta oni mogu...


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 156
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
25.9.2010 0:12:45   
leona81
sorry nije hipp vec babylove al je ova tema vec bila otvorena pa da ne otvaram novu...abendbrei keks mlijecna kasica

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 157
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
25.9.2010 0:13:52   
leona81
IZVORNA PORUKA: iv@ncica

pa kad  je  povukose  kad  je  tebe  zapala...stvarno  trebamo  paziti  drama..hvala  na info  ;)


ja je kupila 20 og a 23 skontala i zalila se sutradan, zamjenili mi jednu koju sam vratila a drugu sam otvorila i bacila...ponijela sam racun na kojem su 2 kasice kupljene iste al mi nisu htjeli i drugu zamijeniti jer nemam kasicu sa sobom

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu iv@ncica)
Neposredna veza do poruke: 158
   RE: Hipp mliječne gotove kašice
27.9.2010 12:30:34   
Visnja RR
dobro je da vidjeh na vrijeme da je babylove... user posted image  

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 159
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *