|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: upala grla
17.5.2011 17:59:20   
de_de
Joj Leona bas mi je zao.
Evo ja gledam kod Kene; ima samo osip iza usiju, e sad ne znam od cega jeuser posted image
Ma ovo je da poludis:((


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: upala grla
17.5.2011 20:42:20   
leona81
ne znam da li da joj nastavim davati kapi ako joj ide krv iz nosa

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: upala grla
17.5.2011 21:20:29   
Skvo RR
Leona trazi broj sarajevo apoteka (mozes onu na socijalnom) i pitaj sta da radis...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: upala grla
17.5.2011 21:48:27   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: leona81

ne znam da li da joj nastavim davati kapi ako joj ide krv iz nosa


ili nazovi hitnu ili pedijatriju pa njih pitaj


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: upala grla
18.5.2011 10:32:12   
leona81
cula sam se sa doktorom, rekao je da je krvarenje iz nosa vjerovatno od visoke temperature i dala sam joj kapi nakon toga 2 puta i sve je bilo ok...osip je i dalje po trupu, doduse na ovom antibiotiku pise kao nuspojava osip iako doktor kaze da mozda i nije od toga jer sam joj dala jos 2 doze i nije se povecavao...mozda je taj trodnevni virus? uglavnom necemo jos mijenjati antibiotik, vec ga svakako pije 5 dan danas.

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: upala grla
18.5.2011 17:54:09   
leona81
da li je moguce da je osip od zuba jer joj je izgleda krenula trica a i stalno su joj ruke u ustima?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: upala grla
18.5.2011 19:26:42   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

da li je moguce da je osip od zuba jer joj je izgleda krenula trica a i stalno su joj ruke u ustima?





osip po trupu je nama bio od trodnevnog virusa,temperatura je divljala 3 dana isto kao kod tvoje curice..meni je dr. rekao da se spremim i za proljev al hB nismo ga imaliuser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 82
   RE: upala grla
18.5.2011 23:48:14   
leona81
evo danas se prosirio i na noge i ruke, blijeda ruzicasta boja i to sitan osip a po licu i vratu je malo tamniji vise na crvenu boju ide...
ne znam od cega je, na antibiotiku pise da je moguc osip, takodjer su joj krenuli zubi, a evo i cula sam za taj trodnevni virus pa vise ne znam sta da radim, da prekinem terapiju 5 dan pravo mi bezveze ako nije od lijeka?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: upala grla
18.5.2011 23:52:23   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: leona81

evo danas se prosirio i na noge i ruke, blijeda ruzicasta boja i to sitan osip a po licu i vratu je malo tamniji vise na crvenu boju ide...
ne znam od cega je, na antibiotiku pise da je moguc osip, takodjer su joj krenuli zubi, a evo i cula sam za taj trodnevni virus pa vise ne znam sta da radim, da prekinem terapiju 5 dan pravo mi bezveze ako nije od lijeka?





ja mislim da je trodnevni al ne prekidaj ti antibiotik na svoju rukuuser posted image
ja sam htjela postaviti sliku moje curice da mame znaju kako to izgleda al slika je s mora i ona je golisava pa sam odustalauser posted image

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 84
   RE: upala grla
18.5.2011 23:52:24   
Malenaoduvijek
IZVORNA PORUKA: leona81

evo danas se prosirio i na noge i ruke, blijeda ruzicasta boja i to sitan osip a po licu i vratu je malo tamniji vise na crvenu boju ide...
ne znam od cega je, na antibiotiku pise da je moguc osip, takodjer su joj krenuli zubi, a evo i cula sam za taj trodnevni virus pa vise ne znam sta da radim, da prekinem terapiju 5 dan pravo mi bezveze ako nije od lijeka?


nezgodno ti jeste radi temperature, ali ako se osipa znaci da joj ne godi (ako je od antibiotika) a to mozes saznati samo ako prestanes davati, sta ti je ljekar rekao kad si ga zvala?


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: upala grla
18.5.2011 23:53:03   
Skvo RR
pa i ako je trodnevni slobodno se prekida antibiotik..virus je virus...mi smo imali trodnevni..ali je osip najvise bio po stomaku,malo po bedrima..svjetao nekako koncast...alergijski osip je vise tackast, tamniji...mislim da bi to pedijatar trebao da vidi...

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: upala grla
18.5.2011 23:58:59   
leona81
pedijatar je rekao da joj dam jos jednu dozu i javim mu sta je bilo i tad se nije povecao osip, nakon toga je uzela jos dvije i nije se povecao, sad se tek poceo siriti i vecer je pa nisam zvala pedijatra...temperature nema vise...on je rekao da je mozda od antibiotika i da bi joj zamijenio za drugi medjutim ona vec 5 dana pije ovaj, sad da djetetu dajem opet drugi 7 dana bas mi nidje veze, a mozda i nije bakterija vec virus...to necemo znati sve dok bris ne izvadimo

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: upala grla
19.5.2011 0:06:51   
Malenaoduvijek
ja joj ne bih vise davala onda ako mislis da je od antibiotika, a svakako je odvedi pedijatru mozda joj  nesto treba prepisati ako je alergijski

_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: upala grla
19.5.2011 0:09:54   
leona81
izgleda ovako, a ovo stvarno jest trodnevni...isti simptomi su bili kod nas

http://lakesideknitter.blogspot.com/2010/06/roseola.html

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: upala grla
19.5.2011 0:13:28   
Malenaoduvijek
pa onda prekini s antibiotikom, ali zar nisi rekla da je imala bakteriju?


_____________________________

Ne pokusavaj me shvatiti samo me voli!

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: upala grla
19.5.2011 0:22:14   
leona81
imala je bakteriju u nosu prije mjesec dana, nakon antibiotika je bris bio uredan...naravno posumljalo se da se bakterija vratila ili da tad nije izlijecena pa se spustilo na grlo...medjutim bez nalaza ne mozemo znati sigurno? simptomi su isto kao kod trodnevnog ali isto tako moze biti i upala grla...interesuje me koliko traje osip kod trodnevnog?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Malenaoduvijek)
Neposredna veza do poruke: 91
   RE: upala grla
19.5.2011 0:23:23   
Skvo RR
tri dana traje osip i javlja se poslije tri dana temperature.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 92
   RE: upala grla
19.5.2011 0:56:27   
leona81
sutra nam je treci dan, ja cu nastaviti jos s antibiotikom, ako sutra prodje osip znaci da je to to...

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 93
   RE: upala grla
19.5.2011 1:09:58   
leona81
eh da nasla sam takodjer informaciju da osip od erythromycina svrbi sto kod nas nije slucaj, njoj osip uopste ne smeta dakle mi vec 5 dana pijemo antibiotik bez veze...?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 94
   RE: upala grla
19.5.2011 14:59:09   
de_de
Mi prebrodili upalu grla, koja uopste nije ni bila. Sve ono sto je Keno zadnjih dana imao: temperaturu, natecene limfne cvorove... je u stvari krzamak. Dijet je dzabe pilo 3 vrste antibiotika, jer su mislili da je alergija na antibiotike. Jutros ga odvela opet do doktora, jer se sav osuo, i pitam je moze li biti da je krzamak, ona mu pregleda usta i kaze da jeste. E bas sam ljuta na sve njihuser posted image
Leona kako je tvoja princeza, je li joj bolje


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 95
   RE: upala grla
19.5.2011 20:01:45   
leona81
prosao joj osip danas, jos samo malo po licu ostalo kao sitne bubuljice...ja nisam pametna vise, sutra je kontrola pa valjda cemo znati vise...nego nama je doktor gledao grlo i rekao upala grla, kako se zna da je krzamak?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 96
   RE: upala grla
20.5.2011 10:23:26   
de_de
Mi danas bili na kontroli, opet, osip se povukao, ni dr vise ne zna sta je, nozda je alergija, mozda trodnevna groznica, mozda, mozda... ne zna ni ona. A grlo kaze odlicno, kao da upale nije ni bilo. Stvarno vise ne znam sta da radim. Osipa ima jos malouser posted image user posted image
Leona kazu da se krzamak najbolje moze prepoznati ako mozes pregledati usta djetetu, ako ima afte, onda je krzamak. Ali doktorica je Keni pregledala jucer usta i rekla da jeste krzamak, a danas kaze da nijeuser posted image user posted image



_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 97
   RE: upala grla
20.5.2011 13:05:05   
leona81
nema afte, samo joj je jezik bijel al on je valjda takav od dojenja...osipa nema, ja mislim da je ovo trodnevna

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 98
   RE: upala grla
15.6.2011 13:53:15   
lila25
mi smo malo bolje nema temperature vec dva dana jos malo iskasljava.U petak kad smo bili kod dr.rekao jaka upala grla i poslao nas da radimo bris i propisao sumamed da odmah pocne piti bez obzira na nalaz.Nalaz danas gotov i uredan...da li to znaci da smo bezveze pili antibiotik ako je bris grla i nosa uredan.

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 99
   RE: upala grla
15.6.2011 16:53:17   
Mya_81 RR
Pa, po ovome sto si napisala rekla bih da ste pili bezveze.

Jer ako je odmah uzet bris koji je uredan onda cemu odmah antibiotik?! On bi se trebao prepisati nakon sto stignu rezultati nalaza....


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 100
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 [4] 5 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *