|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.6.2014 12:15:41   
minja_
Salmy ko Tom Cruiseuser posted image
Ni ja nikad nisam imala PMS pa vjerujem da postoji. Ili kad kazu da menstruacija ne može boliti, dok se nisam porodila boljelo me je neopisivo i nezamislivo. Boljelo me je više od poroda.
Tako da, to što nisam vidjela novčanicu od 500 eura, ne znači da ne postojiuser posted image

Hormoni su čudo, kad se osvrnem unazad, tek sad vidim koliko sam poslije poroda imala svakakvih emotivnih varijacija, a u to vrijeme mi je izgledalo da sam savršeno pribrana i racionalna.


_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.6.2014 12:18:37   
Anoniman

IZVORNA PORUKA: minja_

Salmy ko Tom Cruiseuser posted image
Ni ja nikad nisam imala PMS pa vjerujem da postoji. Ili kad kazu da menstruacija ne može boliti, dok se nisam porodila boljelo me je neopisivo i nezamislivo. Boljelo me je više od poroda.
Tako da, to što nisam vidjela novčanicu od 500 eura, ne znači da ne postojiuser posted image

Hormoni su čudo, kad se osvrnem unazad, tek sad vidim koliko sam poslije poroda imala svakakvih emotivnih varijacija, a u to vrijeme mi je izgledalo da sam savršeno pribrana i racionalna.


I ja isto, ali nikome to ne bih priznala nego ovdje vama.user posted image

(odgovor članu minja_)
  Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.6.2014 12:52:16   
mimi_2in1
Draga delsarh kao prvo ucini si uslugu i otidji psihologu. Ovo ti ne govorim kao dusman nego kao neko ko ima iskustva sa svacim od kad sam se porodila. Nije nista strasno, ako ti je nezgodno niko ne mora da zna. Ja sam jedino mm rekla, sta ostale briga. Sveki me putala gdje idem ja rekla da vadim nalaze. Ne moras ici puno puta, vjeruj dva tri puta pomognu.

Da nije postporodjajna depresija ne mora da znaci, simptomi su razliciti..kao i sve mi.

Ja sam imala karakteristicnu situaciju nakon poroda i sveki mi je dolazila pola godine svaki dan. Svasta me bilo snaslo pa i ta postporodjajna...ali vjeruj da je bilo vremena kada me uzasno nervirala sama cinjenica da ona devera oko mog djeteta..i to kako devera. Mnogo puta me je "izgurala" bukvalno kao daj ona ce, presvuci, okupati, uspavati..itd..ona to bolje. Njoj je lakse itd. Onda prica kako ce nju naan uzeti sebi, da one idu setati po gradu ( ja zbog zdravlja nisam mogla) kako ce nji nana voditi sebi u bastu..njoj je bolje kod nane...jednom ona nocila tamo mi dosli dijete pocelomplakat onda spika sto ste dosli, ona voli vise ovdje, ovdje bolje i spava...
I sve do jednom..dok nisam postavila stvari sama sa sobom. Nisam njoj nista govorila, niti bih ikad...bas je volim i stvarno je dobra prema meni..ali sama sam sebi rekla ja sam majka i bit ce kako ja kazem. Od tad ne dam je voditi nigdje kad se cefne nekome. Ne dam je ni nosati bi uzimati ako ja tako kazem. I tako..imam ja jos n stvari koje me smetaju kod nje imkod mojih takodje..al sve je to proces.
Veliku ulogu igra i to sto je tvoji nisu vidjeli...kako bi rekla ljubomorna si za njih...ako to ima logike. Ja zato pokusavam da je i jedni i drugi jednako vide, no nekad ne uspijem i bas mi krivo bude... Mislim da ce ti biti lakse kad tvoji dodju..,bar malo.

Ove zenice sto ismijavaju, ne znam sta cete na temi ako nemate reci nista konkretno da pomognete. Ona je trazila pomoc...
Ja uvijek kazem blago onima bez problema....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.6.2014 14:28:09   
Mjeseceva Pratilja
Tuzna si i bijesna istovremeno. Zato se tako ponasas, osjecas.

Ako ne zelis posjetiti psihologa, razgovaraj sa nama ovako na forumu.

Prva stvar koju trebas uraditi je USMJERITI SVOJU PAZNJU I ENERGIJU NA DIJETE I SEBE. TI TREBAS ODMOR, SVJEZ ZRAK, SUNCE I DUGU SETNJU SA BEBOM. DOBAR SAN. ZDRAVU HRANU. OK?

Pisi kako napredujes i kako se osjecas. Bices ti ko nova za koji dan aBd.

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.6.2014 14:42:03   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: DelSarH

Eh ne znam, samo molim Boga da prodje jer nimalo nije prijatan osjećaj. Moji su inače daleko od mene, tako da nisu ni vidjeli bebu user posted image . Trebali su mi doci ali su bili sprijeceni bolešću. Svekrva sinoc kaze eto dobro je, vidjeli su je preko skype. Pa ako je to dovoljno sto je ona ne gleda preko skype-a.user posted image I.I ne vjerujem da je postporodjajna depresija jer nemam simptome koji prate tu vrstu depresije. Hvala vam na utjesnim rijecima, nadam se da cu se izboriti nekako sa tim. Razmisljala sam da kazem ali opet znam da bi se uvrijedili i nebi mozda shvatili, tako da sam odustala od toga.


Babyblues može da potraje, tako da je kod tebe kombinacija postporodjajne uz činjenicu da tvoji nisu tu.
To što osjećaš, nije kraj svijeta, nisi jedina koja se tako osjećala, i nećeš biti ni posljednja.

Prvo što ti želim reći da evo ovu jednostavnu situaciju ( barem su je vidjeli preko skypa ) ti i ja totalno različiti gledamo. Normalno, gledamo iz različitih uglova. Ti iz ugla da zavidiš mužu ( što je normalan osjećaj u ovakvim trenutcima ) jer njegovi imaju mogućnost da dodju vide dijete, uživaju u prvim danima njenog života. normalno je da s takvim osjećajem ti i smeta to što u oni jako sretni radi toga.
S druge strane, ja ovu rečenicu koju sam pomenula shvatam totalno drugačije. Tvoja svekrva je htjela da te utješi, svjesna je ona da tebi nedostaje i tvoja mama i da bi voljela da i ona može uzeti bebaru i pronosati je. Zato je i rekla: barem ima Skype.....Zamisli, prije 10 godina ga nije bilo!

Ti ćeš se svakako izboriti jer prije ili kasnije svima nam se vrati samopouzdanje i shvatimo jednu prostu činjenicu, svi mogu biti tu, svi mogu dati dijetetu sve, ali možeš biti sigurna da kad dijete osjeti strah, kad ima tem, kad ružno sanja, kad treba oprati guzicu........prvo što će zazvati biće: mamaaaaaaaa.

Posmatraj uvijek stvari sa vedrije strane. Vrlo je bitno da dijete ima i majku i dedu, i dajdzu i amidzu i tetku......to je veliko bogatstvo.

(odgovor članu DelSarH)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
7.6.2014 16:28:11   
Bebica11
Ni ja prvu bebu nisam nikom dala al vremenom kako je otezala pa vise budna..stalni na rukama umaralo me. I onda od oko 7-8mj sam skontala da se odmorim kad smo kod svekijevaca I kad je drzw I "kliknulo" u meni I otad me popustio taj posesivni osjecaj.
Sad sa drugom bebom nemam taj osjecaj.

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
8.6.2014 20:08:30   
Amyla
Ti ćeš se svakako izboriti jer prije ili kasnije svima nam se vrati samopouzdanje i shvatimo jednu prostu činjenicu, svi mogu biti tu, svi mogu dati dijetetu sve, ali možeš biti sigurna da kad dijete osjeti strah, kad ima tem, kad ružno sanja, kad treba oprati guzicu........prvo što će zazvati biće: mamaaaaaaaa.


potpisujem, ovo je po meni najbolji post, zajedno sa onima gdje ti savjetuju da se posvetis sebi i bebari, pa cak i da razgovaras sa psihologom, ali kad ovoga gore postanes svjesna svi problemi ce jednostavno nestati i svaka pomoc ce ti dobro doci user posted image zapamti: Majka je uvijek majka, jedna i jedina i niko je na svijetu ne moze zamijeniti!

_____________________________

29.07.2011. Harun
30.10.2013. Rijad

“Život je plamen koji uvijek gori, ali se opet ponovo zapali svaki put kad se dijete rodi.”

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
12.6.2014 15:52:50   
berni
Razumijem u potpunosti, i stvarno zelim da sto prije prebrodis sve to...

Kod mene je skroz suprotna situacija i moram je podjeliti s vama. Moja svekrva je sprat ispod, kad smo donijeli bebicu kuci mislila sam da ce moja mama i ona sve, da meni nece dati nista ni da okupam ni da presvucem i to je bio moj strah. Desilo se suprotno, svekrva je izlazila dnevno kao vizita 5 min, stane iznad kreveta, kaze dobro je beba i preko vrata. Mama mi je bila 7 dana i pomogla mi, a onda sam ja sama. Isle su mi mnogo na zivce te vizitne posjete. Nikad nije okupala, nahranila a kamo li guzicu oprala dijetetu. Iskreno meni drago, al mi zao zbog muza. Kako je njemu kad vidi kako to moja mama s merakom radi. I dan danas kad se I ukaki a moja mama je tu nikad meni ne da da je perem.
Da ne spominjem svekra, njega dijete kad vidi vristi. Za koji dan ce joj aBd biti 5mj nikad je nije uzeo u naramak. Nije da ne zna i nema iskustva ima i tekako jos 2 unuka...

Ima svega na ovom dunjaluku...

_____________________________

10.5.2013 dvije crtice
20.6.2013 srculence kuca
16.1. 2014. stigla sultanija Ismihan

(odgovor članu Amyla)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 8:09:05   
grozđe
berni draga, isto mi je...

beba vristi kada vidi dedu, a to je zato sto ga nikako ne vidja...

a svekrva... nisam znala da onako dobro trci user posted image ... kako samo ta zbrise preko vrata...u vrh glave ostane 2. minute....

nisu vrijedni spomena... nemoj se sekirati....

(odgovor članu berni)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 10:30:17   
Mirkica
ovim zenama nikako ugoditi ova mici sto joj dolaze i uzimaju djete druge mice sto ne vole djete ojj BOZE nit se smijat niti plakat .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 11:00:25   
berni
Ma Mirkice nema se tu sta ugadjati, meni iskreno zao samo mog mm, jer on nije zasluzio takvo ponasanje od svoje majke i oca, da vam ne spominjem da je amidza bio samo na babinama i nikad vise nije usao da je vidi...Zivi samo 10 stepenica ispod (meni to nije normalno jer imam amidzu i znam kakava je to ljubav bila i ostala).
Mene sto se tice ne moraju nikad izaci, ni vidjeti dijete, al je tuzno jer nit smo posvadjani, nit sam ih uvrijedila cime, kad se sretnemo najnormalnije se upitamo...



_____________________________

10.5.2013 dvije crtice
20.6.2013 srculence kuca
16.1. 2014. stigla sultanija Ismihan

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 11:36:15   
veeseelaa

IZVORNA PORUKA: berni

Razumijem u potpunosti, i stvarno zelim da sto prije prebrodis sve to...

Kod mene je skroz suprotna situacija i moram je podjeliti s vama. Moja svekrva je sprat ispod, kad smo donijeli bebicu kuci mislila sam da ce moja mama i ona sve, da meni nece dati nista ni da okupam ni da presvucem i to je bio moj strah. Desilo se suprotno, svekrva je izlazila dnevno kao vizita 5 min, stane iznad kreveta, kaze dobro je beba i preko vrata. Mama mi je bila 7 dana i pomogla mi, a onda sam ja sama. Isle su mi mnogo na zivce te vizitne posjete. Nikad nije okupala, nahranila a kamo li guzicu oprala dijetetu. Iskreno meni drago, al mi zao zbog muza. Kako je njemu kad vidi kako to moja mama s merakom radi. I dan danas kad se I ukaki a moja mama je tu nikad meni ne da da je perem.
Da ne spominjem svekra, njega dijete kad vidi vristi. Za koji dan ce joj aBd biti 5mj nikad je nije uzeo u naramak. Nije da ne zna i nema iskustva ima i tekako jos 2 unuka...

Ima svega na ovom dunjaluku...


isto je i kod mene, sad nažalost il sreću, meni nije ni palo na pamet da treba drugačije, jednostavno sveki radi, zauzeta je , kad naleti ja sam već sve namirila, ne čuva mi djecu nikad i jednostavno nema potrebe za hranjenjem, kupanjem i preslačenjem dječice od strane nje
a sa druge strane ode kupi Esmi hipp mlijeko, pelene, Ajša haman pa svaki drugi dan od nje dobije il 5, 10 il 20 KM

skužila sam ženu, ona tako pokazuje ljubav i ja sam to tako i prihvatila,jednostavno nismo svi isti

možda tvoja sveki ne želi da smeta a ako ti je djever momak pa landara jednostavno nema kad sa se bavi haman tek rodjenim djetetom, a burazer mu garant nije kući stalno i vjerovatno vrijeme posjete ne paše, možda konta šta će on tu kad mu buraz nije i tako

pomiri se ti s tim i živi svoj život, ne tersaj i ne izjedaj sebe a tm ako mu nije pravo nek popriča sa njima, to su već njihove stvari


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu berni)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 11:44:26   
muaaa
Pojedinim zenama Bog ne bih ugodio....muka kad pomaze,muka kad ne pomaze....

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 11:54:45   
minie

IZVORNA PORUKA: veeseelaa


možda tvoja sveki ne želi da smeta a ako ti je djever momak pa landara jednostavno nema kad sa se bavi haman tek rodjenim djetetom, a burazer mu garant nije kući stalno i vjerovatno vrijeme posjete ne paše, možda konta šta će on tu kad mu buraz nije i tako




I moj djever je momak, pa nema dana da ne dodje da vidi R, da se sa njim poigra... Pijemo i kafu svaki dan zajedno, i sa sveki isto. Ja zaista imam super odnos sa njima, kao da sam sa njima odrasla i nimalo mi ne smeta i da dolze 10 puta dnevno.
Meni je isto mama bila 2-3 dana kad sam rodila, ali i moja svekrva. Bila je zena tu za sve sto mi treba, nosala mog R, donosila mi da ga dojim, pravila rucak, pa i goste docekivala. Meni je ta zena pidjamu oblacila i ja sad da nesto kolutam ocima kad je vidim user posted image

Meni nimalo ne smeta kada moj R kaze da voli najvise mamu i babana i nanu, nju cesto zna staviti i na prvo mjesto ove liste. Ali opet kad mu nesto treba ili se udari, uvijek prvo zove MAMA.
Opustite se i uzivajte, user posted image


_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:00:44   
veeseelaa
minie nemoj je ti više tješit user posted image

ja imam djevera neoženjenog, pa čovjek nije bio kući 3 - 4 dana user posted image
ima neku ribu ide kod nje i nema ga danima, kad dodje legne spavat ,smorila ga user posted image

meni bi bilo čudno da neko mlad i slobodan uhvati se kuće i i posjeta po 10 puta bratičini al ajd,nismo u istom fazonu življenja

a i nisam kući vala ni ja nešto user posted image

i to ispijanje kafe svakodnevno sa sveki, ajd sve al za to treba zaista imati vremena, ljubavi, htijenja

ja takvo što gajim samo prema mojoj majci, svi drugi su drugi i nemam kad da ih stavim u svakodnevni raspored






< Poruku je uredio veeseelaa -- 13.6.2014 12:02:36 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:04:57   
vjestica
inače izbjegavam ove teme, ali stavrno ne mogu da ne prokomentarišem - pa ako ne znate dati savjet ženi, makar nemojte osuđivati, zato što ne možete razumjeti ili prisjedati na muku sa spikom e kod mene je to ovako
odvratno zaista

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:11:32   
veeseelaa
pa ja kažem da poravni
nismo mi svi isti ljudi, evo kod minie neki dokon djever,kod mene haman pa nikad nije kući, ni mati ga ne vidja a ne ja hahhaha a djeveru od berni neki treći penis

ne treba ić odmah da je sve zlonamjerno, smišljeno itd ljudi su jednostavno u nekom svom behutu, i to što se muž od berni šatro shebao ma daj, pa zna on njih, ipak je sa njima živio do skoro




_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:12:29   
grozđe
vjestica je u pravu....

ja bih jos samo dodala da sve bude i prodje... sve dodje na svoje mjesto... budite sebi najvazniji...

a ljudi bas ne shvataju da sve sto rade rade sebi... svaka rijec, postupak, misao, sve se njima vraca kao bumerang....





(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:13:58   
DelSarH
user posted image user posted image

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:14:20   
muaaa

IZVORNA PORUKA: vjestica

inače izbjegavam ove teme, ali stavrno ne mogu da ne prokomentarišem - pa ako ne znate dati savjet ženi, makar nemojte osuđivati, zato što ne možete razumjeti ili prisjedati na muku sa spikom e kod mene je to ovako
odvratno zaista

kako da joj pomognem...prvo je strahovala da ce sveki doci i deverati oko bebe..pa kad. sveki nece(a sigurno postoji razlog)onda joj toboze zao njm..pa neznam u cemu je poenta..muka kad hoce pomoc,muka kad nece...nerazumijem.I sta treba da napisem da joj pomognem...da sveki zabrani totalni ulazak u kucu..ja to nikada ne bih napisal niti savjetoval

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:17:28   
vjestica

IZVORNA PORUKA: muaaa

Pojedinim zenama Bog ne bih ugodio....muka kad pomaze,muka kad ne pomaze....

ja koliko sam shvatila to su dvije forumašice
nije jedna te ista rekla da joj smeta i kad pomaže i kad ne pomaže
a ne smatram uopšte razmaženošću kad relativno svježoj porodilji (nije smao četresnica zeznuta) smeta i akd joj neko non stop visi u kući, ili kad joj neko blizak nikako ne dođe
pa tad ti zamsetaju i mnogo manje sitnice, a kamoli šta više

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu muaaa)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:17:53   
minie
Ne prodje mi post, ali hajd...

Samo malo svi trebamo imati strpljenja i sve ce biti OK.
Niko ne prisjeda na muku, evo davale su zene savjete da se ide malo odmorit ili kupati i sl kad dodju... Ako je to prisjedanje na muku onda ne znam. Svi dodju, budu malo, ne uzimaju dijete sto ga mrze, engo sto ga vole.

A vesela,, i moj djever ima djevojku, zavrsio fakultet, lijep, zgodan, izlazi i provodi se, ali svaki dan dodje bar na minn da ga vidi. To je ta ljubav, ja ne znam kako moze neko da ne vidi tako dugo dijete od brata, sestre a zivi sprat ispod. I nisam ja rekla da on dolazi 10 puta, nego da mi ne bi smetalo i da dodje po deset puta.

I setamo i mi, izlazimo, moje dijete hB nije nicega zeljno, a opet eto stignem popiti i tu kafu sa svekrvom i stignem sve sto treba. Nije to neki posao, pa ta zena je rodila covjeka sa kojim dijelim zivot, postelju, oca mog djeteta... Odgojila ga, skolovala, dala mu mnogo toga i sad da nesto prevrcem ocima kad je vidim. Meni bi smetalo kad bi MM prevrtao cima kad vidi moje.

_____________________________

Mamino sunce, maza, zivot i sreca...
R 17.10.2011.

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:21:14   
muaaa

IZVORNA PORUKA: vjestica


IZVORNA PORUKA: muaaa

Pojedinim zenama Bog ne bih ugodio....muka kad pomaze,muka kad ne pomaze....

ja koliko sam shvatila to su dvije forumašice
nije jedna te ista rekla da joj smeta i kad pomaže i kad ne pomaže
a ne smatram uopšte razmaženošću kad relativno svježoj porodilji (nije smao četresnica zeznuta) smeta i akd joj neko non stop visi u kući, ili kad joj neko blizak nikako ne dođe
pa tad ti zamsetaju i mnogo manje sitnice, a kamoli šta više

ma dobro ja sam svakako vanserijska proizvodnja i radovala sam se svakome kad mi dodje pa i u cetresniciuser posted image

_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:21:41   
Mirkica

IZVORNA PORUKA: berni

Ma Mirkice nema se tu sta ugadjati, meni iskreno zao samo mog mm, jer on nije zasluzio takvo ponasanje od svoje majke i oca, da vam ne spominjem da je amidza bio samo na babinama i nikad vise nije usao da je vidi...Zivi samo 10 stepenica ispod (meni to nije normalno jer imam amidzu i znam kakava je to ljubav bila i ostala).
Mene sto se tice ne moraju nikad izaci, ni vidjeti dijete, al je tuzno jer nit smo posvadjani, nit sam ih uvrijedila cime, kad se sretnemo najnormalnije se upitamo...




slusaj osjecanjima drugim ne mozes kontrolisati , ne mogu ja ti ili neko treci nikome narediti da voli mene/tebe ili moje /tvoje djete a niti mora , ja uvjek kazem moju djecu ne mora niko voljeti ja ih toliko volim da ta ljubav moze i cio svjet da ispuni prema tome drugi i ne moraju :)) a ti sretno i uzivaj .

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu berni)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
13.6.2014 12:25:08   
vjestica

IZVORNA PORUKA: minie

Ne prodje mi post, ali hajd...

Samo malo svi trebamo imati strpljenja i sve ce biti OK.
Niko ne prisjeda na muku, evo davale su zene savjete da se ide malo odmorit ili kupati i sl kad dodju... Ako je to prisjedanje na muku onda ne znam. Svi dodju, budu malo, ne uzimaju dijete sto ga mrze, engo sto ga vole.

A vesela,, i moj djever ima djevojku, zavrsio fakultet, lijep, zgodan, izlazi i provodi se, ali svaki dan dodje bar na minn da ga vidi. To je ta ljubav, ja ne znam kako moze neko da ne vidi tako dugo dijete od brata, sestre a zivi sprat ispod. I nisam ja rekla da on dolazi 10 puta, nego da mi ne bi smetalo i da dodje po deset puta.

I setamo i mi, izlazimo, moje dijete hB nije nicega zeljno, a opet eto stignem popiti i tu kafu sa svekrvom i stignem sve sto treba. Nije to neki posao, pa ta zena je rodila covjeka sa kojim dijelim zivot, postelju, oca mog djeteta... Odgojila ga, skolovala, dala mu mnogo toga i sad da nesto prevrcem ocima kad je vidim. Meni bi smetalo kad bi MM prevrtao cima kad vidi moje.

prisjedanje na muku je kad se žena požali da joj djever ne dolazi nikako, a ti onda počne pisati kako je tvoj djever momak, kako svaki dan dolazi, pazi i mazi i sl
ok savjet, ali to je stavro višak
treba ženu još više ubit u pojam

_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu minie)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *