|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.8.2014 8:55:38   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Galicia

IZvini molim te, a sto bi neko drugi trebao da zna koje mlijeko pije tvoja beba, osim tebe i tvog muza?



Evo i ja se ovo upitah?!

Moju H. niko za 12 mjeseci nije ni okupao, ni presvukao, ni nahranio osim mene i MM.
Što je svakako budalaština, ali je bilo tako.
Niti sam ja od nekoga to očekivala, niti je to neko dužan da radi.
Pa meni su i svekrva i mama rekli: mi smo davno djecu kupale, a nismo ni mi vas kupale nego je dolazila patronažna.

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.8.2014 9:00:03   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: DelSarH

Zakazala sam vrijeme kod psihologauser posted image . Valjda ce posjeta ili posjete user posted image biti od koristi i pomoci mi da se malo rasteretim jer ovo je stvarno grozan osjećaj. Cak sam pocela sanjati da mi neko uzima dijete i krije ga od mene :-(. Ako su hormoni u pitanju, molim ih da se smire jer me izluđuju user posted image .





DelSarH.....kakva je situacija par mjeseci poslije....

(odgovor članu DelSarH)
Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.8.2014 11:15:00   
Pepeverde
tastatura ne valja pa zanemarite moje nepostivanje pravopisa. sve do jucer sam bila takticna, naprosto mi prekipjelo. uz ovakvu vrucinu i sparinu taj vonj je uzvristao. kada je moja baba bila u posjeti isto sam primijetila da smrdi ispod pazuha, a kupa se svaki dan. lijepo zeni kupila antiperspirantni dezodorans i objasnila kako se koristi. problem reduciran na podnosljivu mjeru. moja mama pusi, zamolim je da pusi vani i opere ruke ako ce drzati dijete. svekrva je vrlo uredna po pitanju osobne higijene. jos da je starog srediti, bilo binam svima bolje. jer on je stari, umirovljeni intelektualac, moze se i lijepo razgovarati s njim. ali kako mu prici na dva metra, zato izbjegavam pricati s njim, jedva cekam da ode. to je ruzno, ne zelim biti negostoljubiva i bezobrazna. i da, sveki kaze da nije u mladosti bio takav vec unatrag par godina.
na muzu uvijek primijetimako mu nesto smeta, osobito po pitanju rodbine, pa rjesavam problem i preduhitrim ga- ne mora se dovoditi u ruznu situaciju da na glas mora nesto reci.
ne znam kako ce rijesiti gljivice kad ne da baciti staru obucu, koju treba spaliti s bioloskim otpadom.

(odgovor članu AAvalon)
Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
6.8.2014 17:31:14   
grozđe
user posted image

(odgovor članu Pepeverde)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
10.8.2014 21:39:32   
DelSarH
Što se mog problema tiče situacija je malo bolja ali ne u potpunostiuser posted image .Muž je razgovarao sa roditeljima i pokušao da im objasni moje stanje nastojeći da ih ne uvrijedi.Za molio ih da ne navaljuju odmah sa vrata DAJ BEBU, dok ja sama ne osjetim da je ok da im dam.Skontala sam da mi je malo lakše kada tako uradim ali i tad me kopka poprilično . Njih ponekad zanese pa opet navale na dijete.Uglavnom jos uvijek se borim sama sa sobom, a kod psihologa sam bila.Nisam osjetila neko olakšanje poslije te posjete, a imam zakazan novi sastanak uskoro,pa ćemo vidjeti kako će biti user posted image . Još malo pa idemo kod mojih i oni će po prvi put sresti unuku tako da se nadam da će mi i to donijeti jedan vid olakšanja jer možda se to sve u meni javilo upravo iz tog razloga što svi muževi imaju pristup djetetu a od mojih niko .Uh ne znam više ni sama user posted image

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
27.8.2014 14:58:28   
Liris
Dragi moji....mozete li mi reci nesto po pitanju dohrane...
da li bebi treba davati trahanu?
slusala sam pricu da je ona jako zdrava ali ja iskreni nisam sigurna obzirom da se pravi samo od brasna i kvasca?

(odgovor članu DelSarH)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
27.8.2014 15:04:45   
Hanady RR

IZVORNA PORUKA: Liris

Dragi moji....mozete li mi reci nesto po pitanju dohrane...
da li bebi treba davati trahanu?
slusala sam pricu da je ona jako zdrava ali ja iskreni nisam sigurna obzirom da se pravi samo od brasna i kvasca?


draga...najprije dobro došla na forum...
a dalje na pogrešnoj si temi za postavljeno pitanje...
iako ja već sada moram te pitati koliko je beba stara da te uputim na tačnu temu na kojoj možeš pročitati do sadašnja iskustava mama i saznati neke nove stvari.


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Liris)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
27.8.2014 15:24:48   
salmy
DelSarH
Još malo pa idemo kod mojih i oni će po prvi put sresti unuku tako da se nadam da će mi i to donijeti jedan vid olakšanja jer možda se to sve u meni javilo upravo iz tog razloga što svi muževi imaju pristup djetetu a od mojih niko .Uh ne znam više ni sama user posted image
[/quote]
da ne bude obrnuta situacija..mozda ce muz da izludi od "punceva" kad mu uzmu djeteuser posted image

(odgovor članu DelSarH)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
27.8.2014 23:25:52   
Liris
Hvala. Beba ima 4 mjeseca. Lagano se pripremam za dohranu a izludjuju me za tarhanu. :-/
user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
29.8.2014 0:14:13   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Liris

Hvala. Beba ima 4 mjeseca. Lagano se pripremam za dohranu a izludjuju me za tarhanu. :-/
user posted image


Ja tarhanu nisam davala u prvoj godini zivota.
Nisam im dala ni jednu zitaricu sa glutenom do 10 mjeseca.
Znaci samo proso su uzimale od zitarica.

(odgovor članu Liris)
Neposredna veza do poruke: 110
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
29.8.2014 0:54:42   
veeseelaa
po mojoj procjeni Papeverde bi se trebala poseksat


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 111
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
16.9.2014 17:19:28   
Pepeverde
Mislite da će stari manje smrdit?

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 112
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
19.9.2014 12:59:09   
grozđe
IZVORNA PORUKA: Pepeverde

Mislite da će stari manje smrdit?


hahahahhaha..

(odgovor članu Pepeverde)
Neposredna veza do poruke: 113
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
19.9.2014 13:17:23   
animagical

IZVORNA PORUKA: grozđe

IZVORNA PORUKA: Pepeverde

Mislite da će stari manje smrdit?


hahahahhaha..

user posted image vezano za tvoj problem, predlazem da tvoj muz nagovori svekrvu da ves od dede svako vece kad ovqj zqspi ubaci u masinu...nema sanse da ce se tako osjetiti ako svaki dan ima cistu kosulju. a u cipele koje ne da baciti neka mu prsce neki sprej za stopala...ili neka i njih prvo opere. tesko ej to sa starima, ko zna sta njima bude u starosti...mama moje strine godinu pred smrt nije dozvoljavala da je okupaju a prije bila jako uredna zena...starost je to, isto kao mala djeca.

(odgovor članu grozđe)
Neposredna veza do poruke: 114
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 12:39:27   
Pepeverde
....lijepo MM otišao i kupio mu kupke i deo, sjeo s njim, fino razgovarao, objasnio mu kako se šta koristi...ja bila tu. Stari se samo cerake u stilu "Šta ti meni imaš držati predavanje o higijeni". Poslije pojeo sveki, rekao joj da ga svakodnevno stimulira na pranje, da je sramota da tako smrdi. Ona veli da je potpuno svjesna njegove neurednosti, da mu često prigovara ali on se redovito ogluši. Da mu čistu majicu, a on opet navuče staru. Kao da misli da ga svi okolo zezaju za to i nikako da signal dođe do mozga user posted image
Valjda sam sebi ne smrdi pa ne vjeruje drugima.
Zadnja opcija je da mu ja kažem da ima "problema s tjelesnim mirisima", ali svi bi se smrtno naljutili na mene.
Jednostavno ga izbjegavam i marginaliziram koliko mogu, i žao mi je jer voli dijete i rado se igra s njim.
Nema veze, ovdje pomoći nema user posted image
Hvala svima na savjetovanju...

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 115
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 16:50:04   
salmy

IZVORNA PORUKA: Pepeverde

..". Poslije pojeo sveki,


sto ce sveki pojest..sta mu je krivauser posted image user posted image

(odgovor članu Pepeverde)
Neposredna veza do poruke: 116
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 16:53:34   
elmaL

IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Pepeverde

..". Poslije pojeo sveki,


sto ce sveki pojest..sta mu je krivauser posted image user posted image

Bio gladanuser posted image
Pa nije htio cuti to sto mu je rekla ocito.


_____________________________

E i A=<3
"Ako se svaki dan malo brinete, izgubit ćete nekoliko godina vašeg života. Ako nešto nije kako treba biti, popravite ako možete. Ali učite se ne brinuti. Brige nikad nisu ništa popravile."

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 117
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 16:54:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Pepeverde

..". Poslije pojeo sveki,


sto ce sveki pojest..sta mu je krivauser posted image user posted image

Bio gladanuser posted image
Pa nije htio cuti to sto mu je rekla ocito.


ja vazda izvucem iz konteksta..al fkt ne kontam kako ce zenu pojest? nije valjda kanibal misa muuser posted image

< Poruku je uredio salmy -- 20.9.2014 16:55:32 >

(odgovor članu elmaL)
Neposredna veza do poruke: 118
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 22:26:53   
Medić*

IZVORNA PORUKA: salmy

IZVORNA PORUKA: elmaL


IZVORNA PORUKA: salmy


IZVORNA PORUKA: Pepeverde

..". Poslije pojeo sveki,


sto ce sveki pojest..sta mu je krivauser posted image user posted image

Bio gladanuser posted image
Pa nije htio cuti to sto mu je rekla ocito.


ja vazda izvucem iz konteksta..al fkt ne kontam kako ce zenu pojest? nije valjda kanibal misa muuser posted image


Ma jede je polako psihicki, kritikama i primjedbama, ljutnjom jer mu sugerisu da vodi racuna o higijeni.
Ne moze je pojesti ali zivce vjerovatno moze user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 119
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 22:38:59   
Super Beba
Pojeo = posjeo...mislim da je greška u kucanju...
*njen muz je posjeo sveki da porazgovaraju o problemu :)

< Poruku je uredio Super Beba -- 20.9.2014 22:41:13 >


_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 120
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 22:45:30   
Galicia
Jeste cjepidlake. user posted image
Cula sam i ja taj izraz "pojeo me zivu", u smislu, nagovorio mi se. user posted image

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 121
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 23:03:07   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Galicia

Jeste cjepidlake. user posted image
Cula sam i ja taj izraz "pojeo me zivu", u smislu, nagovorio mi se. user posted image


I ja sam cula, tako da bih rekla da ipak nije posJeo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 122
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 23:10:49   
maglaj_mum
Ma hajd ko da je vazno iz#ebo zeeni zivce i to ti je to...Sta's mu sad jbg, osjeti on dobro da smradezi znam ja takve osobe nego im nije stalo...a ja dvije godine citam svaku noc sve sto pisete, a naredne dvije godine haman cu da procirkulism na svakoj temi...user posted image [sm=jezicek.gif...
Moja dobra prija ima svekrvu koju voli, ali ne moze da utice na njenu higijenu nikako. Njen sin otvara prozor cim zena udje u kucu i sjeda na drugi kraj sobe...moja prija kaze ja placem kad vidimda njeno dijete grca, al sta cu...kupila joj silu novih stvari, sredstavaza higijenu, razgovarala sa svekrom ali nista...user posted image

_____________________________

02.03.2011. (mamino sunce doslo na svijet)

Prije braka imao sam šest teorija o odgoju djece. Sada imam šestero djece i nijednu teoriju

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 123
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
20.9.2014 23:26:21   
veeseelaa
Bože šta je s tim ljudima

Papa... jel ima tvoj svekar još djece,možda kćerku pa da ona malo porazgovara s njim

Kćerke inače imaju smisla :))

A što se tiče preporuke za sex, vidim da si u grču, kontam poslije dobrog sexa biće ti neko vrijeme ko u vicu: Sklonite se sivi oblaci :))
(zeka se napušio i ispred njega iz vode izrone dva nosoroga a on će: sklonite se sivi oblaci)

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu maglaj_mum)
Neposredna veza do poruke: 124
   RE: Osjećam da cu izluditi kad svekrva i svek...
21.9.2014 13:22:17   
Pepeverde
Jooj jeste neki. POSJEO umjesto pojeo. Tastatura mi je grozna, originalna pokvarena pa je ova zamjenska. Guta slova, ne piše, ima vlastitu svijest. Elem, sad sam se potrudila.
Da, ima kćer ali nije tu.

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 125
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 [5] 6   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Pelene.
пеперутка16

Kada ste počeli da odbijate svoju bebu?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *