|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:57:49   
Anoniman
 user posted image user posted image user posted image
haj sad po testuser posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.2.2011 8:41:05 >

(odgovor članu bebac bucko)
  Neposredna veza do poruke: 326
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.2.2011 10:45:08   
Sensia
Pa sta je bilo? kakvi su ishodi testa bebac? user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 327
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.2.2011 11:05:56   
Medi_87
Gift cestitamuser posted image user posted image user posted image
Bebac bucko uradi li ti test, navijam za plussssssssssssssssuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 328
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.2.2011 11:12:07   
mina minka
gift cestitamuser posted image user posted image user posted image user posted image
bebac bucko hajde radi taj test navijamouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Šansa se uvijek pojavljuje u najnepovoljnijem trenutku

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 329
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.2.2011 15:53:53   
Sensia
Gift je dobio gift user posted image

Cestitam od srca user posted image

(odgovor članu mina minka)
Neposredna veza do poruke: 330
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.2.2011 16:03:47   
emma.L
bebac, ja sam test kupila kući da ponesem, ali kako me onaj voćni jogurt poprijeko pogledao, pravac u WC na poslu i bi druga crtica user posted image .
Svaka čast na strpljenju, i potpuno razumijem to što kažeš da si rekla da nećeš na prvu raditi testove. Nadam se da će biti dvije crte ili plus ili šta već user posted image .
Gift, čestitam user posted image .

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 331
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.2.2011 16:28:20   
bebac bucko
e e e e koje sam ja srece....
izvinite sto vam nisam javila kada sam obecala, slomljena sam i od posla a i od testa.
pa sad da li je pozitivan ili ne ja vise nisam u stanju da razlucim. kontrolna critca je tu, a ona glavna... e to nisam sigurna, veoma blijeda, ali ne na predvidenom mjestu, vec dva mm od kontrolne. pa sta god da to znaci...
hvala svima na podrsci...
GIFT najljepse cestitke , user posted image najljepsih mjeseci je pred tobom.

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 332
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.2.2011 12:41:33   
malena27 RR
prenos postova:

IZVORNA PORUKA: Sensia

hej drage moje, hvala vam svima, ali ja jos uvijek ne vjerujem dok doktor ne potvrdi.

Trudimo se 4 mjeseca (ovo je cetvrti), ali ovaj put se bas nisam nadala da cu ugledati  

u vrijeme plodnih dana skakala sam na mm SVAKI DAN ( nekih 8 dana). u mjesecima prije smo isli svaki 2-3 dan jer sam procitala da je to optimalno, ali eto ispade da pravila nema.
Ali ono sto mi je bilo najcudnije nisam nikako primjetila da mi je bilo one plodne sluzi, koju inace imam svaki mjesec. ovaj NISTA i bas sam mislila mozda nije ni bilo ovulacije.....

Ne znam da li mi je rano iduce sedmice da se narucim dok gin? to je u toku 5 sedmice?



IZVORNA PORUKA: animagical

nazovi i reci im datum pm sami ce ti reci kada da dodjes. mene dr nije htio primiti dok nisam bila 6+0 pa je mogao vidjeti otkucaje. Cestitam, sada odmaraj i uzivaj uzivaj i u mucninama i pospanosti i umoru....sve je to slatko



IZVORNA PORUKA: izzy

Sensia jesi li imala implantacijsko krvarenje?



IZVORNA PORUKA: Sensia

Nisam Izzy, samo imam bijeli iscjedak, ali nema nikakvog mirisa, valjda je to ok.....


IZVORNA PORUKA: Anica1

Sensia cestitam 
I kod mene, kada sam prvi put ostala trudna, nije bilo taj mjesec standardne sluzi kada su mi bili plodni dani i ja sam bila ubjedjena da od tog mjeseca nema nista :) tako da vidis da nema pravila

Uzivaj u mjesecima koji slijede





_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 333
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.2.2011 13:18:00   
kupina
user posted image user posted image gift i sensia cestitam vam od srca,urednu trudnocu vam zelim i zive i zdraveuser posted image


< Poruku je uredio kupina -- 22.2.2011 13:19:34 >

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 334
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.2.2011 13:29:44   
Sensia
Bebac, da se ne bi mislila sta je sa linijom uzmi drugi test, mozda je taj test bio neispravan ali opet druga linija je druga linija...

Zato trk po novi i punouser posted image

Hajde obraduj nas

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 335
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.2.2011 14:29:46   
Lulu_08
bebac bucko, ima li šta novo? Jesi uzimala drugi testić da provjeriš?

_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 336
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.2.2011 16:41:40   
Arina
Ove nove trudnice su me bas oraspolozile u ovim nasim ocekivanjima i nadanjima i uopste sa simptomima ,kako je sve moguce oko ovih simptoma.
Kod mene i dalje onaj sicjedak obicni bijeli bez mirisa ...sise i dalje malo napuhnute i ponekad mi neki miris se javi za koji se ispostavi da ga samo ja osjetim  .Malo sam naduvena onako stomak mi je napuhan ...nista spektakularno ....ali to je i ok kod mene jer na trudnocu i ne reagujem drukcije nego skoro bez simptoma ...malo....malo.
Danas mi je 25. dc i ja mislim 11.dpo   pa sad ne znam ...rado bi sutra uradila testic ali bilo bi rano ...jos malo.
  Puno velikih pusica svima

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 337
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.2.2011 18:04:39   
izzy
Arina navijam da sutra napraviš testić.....
user posted image

_____________________________

[img]http://lmtf.lilypie.com/qbDtp1.png[/img]

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 338
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
22.2.2011 19:56:20   
Gift
IZVORNA PORUKA: Sensia

Gift je dobio gift user posted image


Sensia cestitam user posted image

ja danas bila kog ginekologa, zena crkla od smjeha, kaze kud si pozurila sad ne mogu nista vidjet, a ja njoj govorim ma znam, al eto ja dosla, mozda sta i vidite...uglavnom narucila me za iducu sedmicu...e danas mi se pravo nesvjesti svako malo me negdje zanese, jedva sam izdrzala dan na poslu i jos jedem i jedem i jedem...a stomak zaboli ko da cu dobit svake minute, pa se malo prepadnem.


< Poruku je uredio Gift -- 22.2.2011 20:04:01 >


_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 339
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.2.2011 9:54:19   
Sensia
Arina,

Jesi radila testic?

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 340
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.2.2011 11:06:26   
Arina
 Draga  Sensija ...ne znam sta da ti kazem...nekako sam jutros potonula jer me stomak onao s vremena na vrijeme zamulja ko da cu svaki cas dobiti ...sta ja znam nekako sad mislim da cu dobiti sad mislim da necu ...izludi se ...
Mislim,nastojim biti pozitivna ...sise su mi bas ovaj mjesec nekako fino narasle i taj iscjedak ali ostalo ko da cu dobiti ....Danas mi je 26.dc inace ciklusi mi budu max do 30 dana .Ovaj mjesec mi je ovulacija bila definitivno u petak ili subotu znaci 11. ili 12.2.  ali prije u subotu jer je u poned.doktor na uzv reko da je prosla  ovulacija znaci trebala bi ili dobiti ili ne u subotu ili eventualno u petak,sad u petak
jesi li ti imala simptome pms ono da te stomak znao zamuljati ko da ces dobiti?

< Poruku je uredio Arina -- 23.2.2011 11:08:40 >

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 341
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.2.2011 11:27:04   
bebac bucko
evo da vam se i ja javim. nisam uzimala test jos u ponedeljak abd idem kod ginekologa pa da vidim sta ce mi reci, user posted image jos nije pokucala, samo taj neki bijeli rijetki iscijedak 1-2 puta dnevno i idalje mi se gadi miris jaja :). e da i jutros kad sam se tusirala primjetila sam da su mi bradavice malo vece nego inace. jos uvijek se nadam da je ona druga ipak bila prava druga.;D
novim trudnicama velike cestitke od srca user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 342
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.2.2011 11:50:57   
Sensia
Arina,

Ja da nisam uradila test dva dana ranije ia da nije bilo user posted image , ja bih isto bila ubjeđena da cu dobiti.
Imala sam PMS i to dosta ranije, klasnicni PMS i bila sam sigurna da cu dobiti (cak sam mislila evo ga ovaj mjesec ranije, nesto se poremetilo) međutim hvala Bogu kasni mi vec puna dva dana. Od simptoma trudnoce nemam nista, osim sto mi se spava uzasno, ali to je vjerovatno jer sam prestala piti kafu. tako da zaista nema pravila, a cini mi se da je i rano da me uhvate neki simptomi. zato ako danas ne dodje a nece user posted image  sutra uradi test
Ja ti zelim ovaj mjesec i iducih 9 mjeseci da ne ugledas user posted image  

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 343
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.2.2011 11:56:42   
Arina
Srce si Sensija...sta bi ja bez tebe user posted image .Ma valjda nece ali ja moram cekati da nedjelje ujutro sa testom da ne bacam vise pare na to jer mi nece pokazati prije .u prosloj trudnoci sam napravila test dan kasnije kad nije dosla i pokazalo mi je blijedu drugu crticu sto znaci da prije termina kad trebam dobiti vjerovatno nebi ni pokazalo iako sam trudna . ...Moram se strpiti do nedjelje pa ako Bog da ne dobijem radim ga ujutro .
malo si me smirila sa tim svojim isto bolovima u stomaku ko da ces dobiti ja sam jutros potonula psihicki kad me to promuljava mislim gotovo i ovaj mjesec nista ...joj drzi mi figeuser posted image

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 344
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.2.2011 12:03:52   
Sensia
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 345
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.2.2011 17:56:01   
Arina
Izzy..draga sta da ti kazem,bas mi je zao .ali nekako si i znala ,sta ces te upale su nama uvijek neke .
ja isto nisam neki optimista  jer me stomak mulja ali eto...ko zna....vidjecemo u nedjelju.
Ali kao sto kazes prije ces u nove pobjede...samo hrabro....user posted image

(odgovor članu izzy)
Neposredna veza do poruke: 346
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
25.2.2011 15:10:53   
debby
..bok društvo,eto i ja zalutala na ovaj forum obzirom da mi je nekako najzanimljiviji..:-)))user posted image
..dakle,ja nisam planirala trudnoću ali eto,zalomilo se,puko kondom negdje zadnji plodni dan,po mojoj nekoj računici i sad sam luda od čekanja jesam/nisam.. bilo bi mi jako drago da jesam:-))
...čitala sam po forumu o simptomima i nalaziila se u nima ili sam si pak ufurala da ih imam:-))
..zadnja user posted image mi  bila 30.01, odnos 19.02 ujutro,a ovulacija krenula negdje 15.02...očekivana user posted image cca 28.2...
..simptomi: povišena temp.stalno pa i do 37.7, bolile me sise do prije dva dana,nažalost nisu se povećale:-(,imam neke čudne glavobolje,više kao neki pritisak u glavi,stalno sam sretna,nemam nikakve napade nervoze...sinoć par kapljica sveže krvi,jutros isto tako pa sam uradila test(naravno prerano) i pokazao neg..oko podne me počeo boliti trbuh kao kad trebam dobiti i počelo je neko krvarenje,poput menstrualnog al svjetlije..
..mislila sam ponoviti test u nedjelju ili da čekam da mi najprije završi krvarenje?..jel ima netko sličnih iskustava i šta mislite o tome??
..hvalaaaauser posted image


(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 347
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.3.2011 17:13:49   
Arina
Drage moje....imam jedno pitanje ....
Moze li se ocekivati pozitivan test kad se nema nikakvih simptoma????
Ovaj mjesec smo se trudili po pravilu i pokrili sve cak jos uvjek  user posted image ....i ovulacija mi je bila 16.dc sto  je potvrdila blaga bol u jajniku (posto imam jedan) i iscjedak rastezljivi i onaj ko bjelanjak i  valika paprat na Maby baby....i jos uvijek nikakvih simptoma sve ko najnormalnije .danas mi je 24.dc.....ne znam mozda mi je rano za simptome ali uvije u ove dane primjetim  sise malo narastu .sad ni to . sta ja znam dal  mogu  da se nadam tj. ima li svrhe ili ce biti corakuser posted image .
Da li je neko imao slicnu situaciju da mu bas onaj mjesec kad je ostala  trudna ne bude nikakvih simptoma....a inace ih ima svaki mjesec.....

(odgovor članu Sensia)
Neposredna veza do poruke: 348
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.3.2011 12:27:32   
AMELIC
Prošli ciklus nisam imala niti jednog jedinog simptoma, kasnila 4 dana i na kraju došlauser posted image
Nemoj se previše opterećivati, biće kad bude suđeno...to i sama sebi non stop govorimuser posted image
Sretnouser posted image

_____________________________

Duša mamina uljepšala je naš život...14.03.12
Mala princeza,miris mamin 03.05.13
Veselo nema šta...:)

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 349
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.3.2011 9:47:23   
Sensia
Arina, ja 5 dana pred user posted image  nisam imala nikakve simptome i to je bilo to, sve je moguce.....

Drzim ti fige!!!!

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 350
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 [14] 15 16   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *