|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 12:25:02   
Gift
Drage moje, mozel mala pomoc...trebam dobiti za tri dana, a danas sam blago stisnula bradavicu i poceo je izlazit bjelicast iscjedak...nemam nikakvih znakova trudnoce, osim klasicnih PMS-a (bolovi u stomaku i grudima), mozeli ovo znaciti trudnocu...danas definitivno radim test...ne mogu cekat jos tri dana...da li se nekoj od vas ovo desavalo, a da ipak nije bila trudna?

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Arina)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 12:27:11   
vjestica
mislim da je prerano da bude simptom trudnoće, više mi liči na povišen prolaktin
jei li iakad radila hormonalni status?


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 12:28:14   
Skvo RR
Pa ne znam, ja taj "simptom" nisam imala ni sa devet mjeseci trudnoce. I ja bi na tvom mjestu izvadila nalaz prolaktina.

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 12:33:14   
Gift
nisam nikad radila hormonalni status, a bas sam se ponadalauser posted image ...nista uradit cu te nalaze...hvala vam na odgovorima

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 12:45:34   
Medi_87
Arina uradi li ti test da vidis je li user posted image user posted image
Kod mene su početni i haman jedini simptom na pocetku trudnoce bio pospanost i povisena temp, tek kasnije je uslijedila mucnina i povracanje


< Poruku je uredio Medi_87 -- 20.2.2011 12:47:04 >

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 12:51:30   
vjestica
povišena temperatura i pospanost su takođe i simptomi pms-a
meni su se simptomi trudnoće javili tek u 6 sedmici


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Medi_87)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 13:06:42   
Gift
upravo sam uradila test, druga crta je malo blijeda ali se fino vidiuser posted image

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 307
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 13:22:59   
Skvo RR
Odlicna vijest....Cestitke od srca!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 308
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 13:25:46   
Simran
Gift iskrene čestitke na tom plusiću user posted image user posted image user posted image ,a što se tiče pojave mlijeka u grudima,ili prije bi rekla kolostruma i kod mene je isti slučaj bio i u prvoj trudnoći evo sad i u drugoj već sa 5 tjedana trudnoće nisam smijela biti bez grudnjaka jer mi je sve curilo iz grudi i bilo mokro na majci,tako da ne sikiraj,samo mliječne žlijezde brže rade i stvaraju veću količinu i reaguju i na male promjene hormona user posted image user posted image  ....Tako je meni moj ginekolog rekao

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 309
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 13:29:28   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Gift

upravo sam uradila test, druga crta je malo blijeda ali se fino vidiuser posted image
ČESTITAMuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 310
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 13:29:54   
many
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image gift iskrene cestitke...

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 311
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 13:30:45   
bucko
Je li mi neko zna reći kad se osjete ti prvi znakovi? Poslije stimulacije klomifen+menopur+pregnil, keksa 5 dana za redom (dosadilo brate!:-), meni se stalno piški, sa pritiskom u stomaku. Mislila sam, evo ga prehlada ko šamar budali, pijem čaj...Nemam bol u grudima, iako je 18DC i prošli put, poslije stimulacije, u ovo doba su bradavice gorile. Spavanje-ja ionako stalno spavam:-)Kad nije preglupo početi osluškivati? Nit' se nadam nit' se ne nadam, da samo prođe vrijeme. Znam da nadutost može biti i od poralih jajnika od menopura, ali koliko?

_____________________________

04.11.12. u sami sumrak meni je svanulo

(odgovor članu Simran)
Neposredna veza do poruke: 312
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 13:34:46   
Gift
hvala svima toliko sam sretna, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kazite kad mogu kod ginekologa da povrdi trudnocu

_____________________________

Strpljenje je moć. S vremenom i strpljenjem i dudov list postaje svila.
AMAR mamina ljubav stigla 25.10.2011.g

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 313
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 13:41:15   
marinčii
IZVORNA PORUKA: Gift

hvala svima toliko sam sretna, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , kazite kad mogu kod ginekologa da povrdi trudnocu
ja sm išla kod ginekologa 5 dana nakon što mi je test pokazao trudnoću

_____________________________

Matej 10.7.2009.
Andrej 9.12.2014.
Danas je,možda više nego ikad prije,istina da će način na koji se ponašamo prema djeci odrediti budućnost svijeta!

(odgovor članu Gift)
Neposredna veza do poruke: 314
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 21:57:47   
bebac bucko
ogroman pozdrav za sve,
zadnja mejesecnica je bila 01.01.2011 do 04.01.2011. inace je redovna svakog prvog u mjesecu. sto znaci da mi kasni vec 20/21 dan. od simptoma, osim kasnjenja, umor, non-stop wc, temperatura ali tek oko 20 h navecer, blago povisena 37.mucnina samo od mirisa jajeta i kobasice,  e da i pojavljuje mi se blago bijeli iscjedak na gacicama, vrlo malo. pa sutra cemo vidjeti sta je ustvari u pitanju. jer testic ceka da ga upotrijebim :)


_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu marinčii)
Neposredna veza do poruke: 315
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:10:46   
Skvo RR
Pa sto ne uradis test? Ja bi crkla od iscekivanja...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 316
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:20:51   
bebac bucko
e pa, s obzirom da sam isplakala more suza zbog tih testova, a ovaj put nisam obracala paznju na vrijeme koje je proslo, i nisam razmisljala ni o datumima, ni o bebi, odlucila sam da sacekam i da budem 100% sigurna da user posted image nece doci. sutra iz nocne radim test, i nadam se da cu moci obradovati supruga jednim divnim rodjendanskim poklonom. :)

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 317
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:23:56   
Skvo RR
Ja sam ih isto dosta uradila...ali dva su mi posebna (pozitivna)..Zelim ti sutra pozitivan test.
Ja sam mislila na to sto cekas jutro...moje pozitivne sam radilla jedan pred ponoc..user posted image user posted image user posted image ..a jedan poslijepodne..user posted image user posted image

< Poruku je uredio Skvo RR -- 20.2.2011 22:24:19 >


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 318
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:28:02   
bebac bucko
pa da nisam na poslu vjerovatno bih i ja sad uradila, ali kazu jutro je pametnije od noci... heheh hvala na zeljama, i ja ocekujem jedan ogroman + s obzirom da osjecam neke simptome, ali samo neke. (nadam se da nisu umisljeni)
sutra javim sta je rekao clear blue user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 319
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:29:14   
Anoniman
ma daj...uradi ga sad...jos malo pa je sutrauser posted image
a mi cemo da navijamouser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
  Neposredna veza do poruke: 320
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:31:07   
Skvo RR
dadadad...mozemo se organizovati da joj neko donese testic na posao...user posted image user posted image user posted image

Bebac bucko..valja nam sada cekati do ujutro..user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 321
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:31:44   
muaaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   ja ne bi mogla cekati sutra

< Poruku je uredio malena27 RR -- 21.2.2011 8:45:11 >


_____________________________

“Temelj ljudske sreće je duboka sigurnost, spontana radost u malim stvarima i velika jednostavnost.”



(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 322
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:33:43   
bebac bucko
samo polahko kad sam ja mogla cekati 20 dana, bez problema, mogu i do ujutro, ovde stvarno nemam uslove da ga uradim, mislim cisto jeste, ali kod kuce je ljepse :) ujutro u osam obecavam rezultate, ( ako u meduvremenu ne dode zla user posted image   heheh )
hvala vam u svakom slucaju user posted image



_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 323
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:41:19   
bebac bucko
lozite me da odem kuci po test user posted image user posted image

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 324
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.2.2011 22:54:45   
bebac bucko
hehe sad i mene kopka sta li je, joj joj. user posted image
ma ja tipujem na user posted image 100%, jer mi svi govore da sam se u zadnjih desetak dana dosta promjenila, tipa podbuhla, razdrazljiva fuj fuj fuj. placem na svaku. pa abd da i ja ugledam moje sunce ljubavi


_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 325
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 [13] 14 15   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *