|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
30.4.2008 11:17:38   
Vedica
evo lavice ja navijam za tvoj plusic user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
30.4.2008 12:22:18   
Antigona
Navijam i ja Laviceeee navijam i navijam i dalje navijam :-)))))

(odgovor članu Vedica)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
30.4.2008 12:44:11   
zvončica
Lavice bori se lavovskiuser posted image . SRETNOOOOOOOO!user posted image

_____________________________

Volim sve sto vole mladi :D

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
30.4.2008 13:17:24   
aldi
IZVORNA PORUKA: zvončica

Lavice bori se lavovskiuser posted image . SRETNOOOOOOOO!user posted image



Potpisujem!!!!!

_____________________________

Druga beba nam dolazi 11.08.2011
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Naše zlato došlo 27.01.2009.
_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _
Ja 28, muž 33 god. U braku smo 6 godina, oko prve bebe se trudili 9 mjeseci i sada je bebica tu, na našu veliku radost

(odgovor članu zvončica)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
30.4.2008 16:52:36   
lavica
hvala vam puno curice moje, user posted image  jos nema, ne znam sta da mislim!

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu aldi)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
30.4.2008 17:00:04   
budućamama
jesi li se naručila kod doktora? Koliko ti već kasni?
Držim ti fige da je user posted image

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
30.4.2008 20:19:20   
Sonja
lavice mila nadam se da ti je test pogrijesio i da si user posted image
drzim ti fige i navijam za tebeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.5.2008 21:27:53   
budućamama
Lavice, šta se dešava???

Mi čekamo...

Nadam se ipak da je user posted image  u pitanju...

_____________________________

Una 18.10.2009.
Azra 05.08.2013.
_____________________________

Ako želiš dugu, prvo se moraš pomiriti s kišom....

(odgovor članu Sonja)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
3.5.2008 13:56:28   
lavica
evo mene drage moje, ja dobila 1-og kasno uvece, taj dan sam imala samo smedji iscjedak i u toku noci dobila, ali me nimalo nije bolio stomak, a to mi nije jasno jer mene uvijek boli stomak toliko da ne mogu ustati iz kreveta, ali ovog puta nista, ni kicma me nije bolila a i ona me uvijek boli, ovo je prvi put u zivotu da sam dobila a da me nista ne boli, tako da mi sad nista nije jasno, nisam vise radila test. i pravo sam se razocarala kad sam dobila..... a kasnila mi je 4 dana....
i eto to je to, izgleda nista ni ovaj putuser posted image
hvala vam svima na podrsci
ljubim vas puno puno sve

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
4.5.2008 8:28:24   
Vedica
zao mi je lavice al meni se isto to desilo prosli mjesec a kasnila je cak 9-10 dana.
ali idemo dalje u nove borbe i pobijedit cemo mi user posted image jednom.


_____________________________

***************************
Quien con fe sabe esperar, ve al fin la suerte llegar!

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
4.5.2008 9:00:11   
Pilka
Zao mi je lavice ali evo idemo u nove pobjede ovaj mjesec.... ne budi tuzna jer maj mjesec ce nam svima donijeti radost... cuvam ti fige....i navijam...
Pozdrav

_____________________________

;-)

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
4.5.2008 12:38:51   
lavica
hvala vam drage moje, nisam tuzna, sve je ok, idemo dalje......
ljubim vas

_____________________________

Nekad davno imala sam sve,
i mislila da je zauvijek.
Nicija nije do zore sjala
jednom si samo naivna budala
a onda lutas ko bez duse!!!!!!!

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
4.5.2008 15:45:57   
liebevoll
Lavice, odlicno te razumijem, i meni se desila ista situacija-kasnila mi user posted image  pet dana, i ja i muz bili ubjedeni da sam trudna, iako je test bio negativan, jer mi nikad u zivotu nije kasnilo, uvjek je bilo kao sat tacno! I tako , mi ubjedeni, kad ono jedno jutro, dobila. Vjeruj mi, cijeli dan sam preplakala, osjecala sam se kao da sam nesto vrijedno izgubila.... ali onda skontam, sta bih ne daj boze da sam imala spontani, ili nesto gore, kako bi mi tek onda bilo??? Ovo gledaj kao jedno malu bitku koju si izgubila, do konacne pobjede, tj.user posted image  Meni je doktorica rekal da je moguce da mi je kasnila  radi promjene godisnjih doba (!?), mada meni nije bas bilo tu neke logike.
Glavu gore, i nemoj se nikada predati!!!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu lavica)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.5.2008 23:19:58   
aurora
BOK....OVAJ SAJT MI JE POSTAO NAJBOLJI PRIJATELJ. UGLAVNOM...ZADNJIH TJEDAN I POL DANA IMAM SIMPTOME...TRUDNOCE? ILI UPALE MJEHURA ILI PUKNUCA CISTE....? NAIME PRVO SAM IMALA MUCNINE I UMOR NEKOLIKO DANA...SVE JE IZGLEDALO KAO DA CU DOBIT STVARI ALI TEK SU MI BILE ZAVRSILE PA NEMA SMISLA, IMALA SAM I JOS IMAM BIJELI ISCJEDAK, BOLOVE U STOMAKU, DONJI DIO LEDJA, PONEKAD GRUDI NA MOMENTE A BOL IDE I OKO PAZUHA, PA OSJECAM ZILE PO BOKOVIMA I NOGAMA, NOGE ME UBIJAJU OD BOLI, KAO DA CU DOBIT STVARI SVAKI TREN I TRCIM U ZAHOD A NICEG NEMA A TREBAM DOBIT ZA DVA TJEDNA TEK. INACE NEMAM PREJAKE BOLOVE PRED MENZES, ONO STOMAK I BOKOVI, PONEKAD GRUDI I TO DAN DVA PRIJE. MOLIM VAS ZA MISLJENJE

(odgovor članu liebevoll)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.5.2008 23:23:39   
mali
ćao Aurora,prije svega dobrodšla na RRuser posted image user posted image user posted image Pa jesi li radila test?

_____________________________

Onaj koji odustaje nikada ne pobjeđuje,a pobjednik nikada ne odustaje.
http://www.fertilityfriend.com/home/1f8e1e

(odgovor članu aurora)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.5.2008 23:59:08   
aurora
hvala,
nisam jos jer mi je mjesecnica zavrsila prije dva tjedna i dva dana...nije valjda da neka spolna upala moze da izazove bas sve ove simptome? kad je pravo vrijeme za test?

(odgovor članu mali)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
17.5.2008 10:21:54   
sabinas
aurora,prvo dobrodosla nam user posted image .
Ja licno ne vjerujem da bi mogla u toj fazi ciklusa imati simptome user posted image ...kako sam odprilike skontala 16 DC ti je....meni vise to lici na plodne dane i ovulaciju....ne bjerujem da je u pitanju neka spolna bolest,sad ti kazem vise vjerujem da je ovulacija u pitanju....jer bas odprilike tih dana i ja nekada imam vise osjecaj da imam upalu mjehura nego O....user posted image A pravo vrijeme za test ti je idealno 7 dana nakon ocekivane user posted image ,ali ako to ne mozes docekati onda dan nakon ocekivane user posted image .
Mozda neko od cura misli drugacije nego ja...pa opet razaberi od svake pomalo....u svakom slucaju ostani uz nasuser posted image

(odgovor članu aurora)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
17.5.2008 17:44:39   
Pilka
draga aurora u potpunosti se slazem sa sabinas. Dakle mislim da bi ti to mogla biti ovulacija pa iskoristi je. Eh da, nisam ti pozeljela dobrodoshlicu.... lijepo ce ti biti ovdje sa nama.
Pozdrav

_____________________________

;-)

(odgovor članu sabinas)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.5.2008 13:16:22   
aurora
Hvala puno svima...trenutno se nalazim u Irskoj, a decko koji bi zelio bebu (ma i ja bih no on je taj koji je u godinama za to....) je u Hrvatskoj....Pokusavam misli okrenut na knjigu koju pisem(Zelim biti spisateljica....a tek mi 23) i ne mislit na potencijalnu trudnocu. Jucer sam se rusila u nesvjest, povracanje, spavanje po cjeli dan...no danas se ne dam, mucnine su tu no ja sam fino ocistila cjeli stan i reko da se vama javim. Ako nisam trudna nadam se da me ne muci nesto ozbiljnije...prvi put cu se sad uselit s deckom u zajednicki stan pa me hvata veca trema hocu li dobro kuhati nego stize li beba....ajde OHRABRITE ME!!!!!!!!!!!!
Kissesuser posted image
rora

(odgovor članu Pilka)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.5.2008 14:01:32   
Pilka

Draga aurora ne znam sta ti se desava obzirom da ti je ciklus tek na pola i ako ti se tako nastavi (mislim na nesvjestice) najbolje je da posjetis ljekara. A to za kuhanje se ne brini, pa ni ja nisam bas ekstra kuhala prije 10 god, i da ti pravo kazem nisam ni ucila da kuham to nekako dodje samo od sebe. To ti  draga moja ne treba da predstavlja nikakve probleme i brigu... samo se opusti i uzivaj u zajednickom zivotu sa svojim dragim.
Pozdrav



_____________________________

;-)

(odgovor članu aurora)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.5.2008 14:03:28   
Ex Yu
Nemoj se mučiti stim pitanjima
Sve to ide samo o sebi na kraju ima makarona i krompira za početak user posted image
Samo naprijed imaš puno puno recepata po interentu i svaki dan nešto izmisliš a onda samo od sebe pređe u rutinu
Ja sam prije par mjeseci počela živiti sa momkom (profi sportaš) koji ima ishranu goru (za pratiti i praviti) nego bilo koja user posted image ali snalazim se i ide super
A što se trudnoće tiče i ako jesi to je super i nikad nije rano za user posted image samo može biti kasno ...
A isto tako ako nisi imaš i te kako vremena ... pa polako ... a da je neka veča i ozbiljnija bolest možda samo psihički da ti se malo zaljuljalo tlo pod nogama. Novi život ... momak... pa možda i neka umišljena trudnoča kad cure (žene) još više prate i vide neke sitnice koje inače i neprimječujemo u svakom slučaju ... sretno i javi se šta je bilo dalje :)

(odgovor članu aurora)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.5.2008 14:45:40   
aurora
I drago mi je da netko shvaca kako je kuhat za osobu koja se zdravo hrani...a ovaj moj je sportas i doktor, a uja neodgovorna maksimalno sto se zdravlja tice...oh well....inace ja imam dva puta mjesecnicu u mjesecu....svako 18 dana pa neznam ni kad su mi plodni ni neplodni....ma fakat sam ono....hm....malo sasava....al eto.....drago mi je da postoji ovaj sajt i prvi put sam na forumu i bas mi se svidja......anyway......javim.......user posted image user posted image

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
19.5.2008 23:18:24   
sabas
aurora nadam se da je trudnoca ono sto zelis jer nije rado kao sto rece nemoze biti rano za bebce a kuhanje ja mislim da se zdravo lakse hraniti vani nego kod nas a ima mnogo recepata na netu doktor u kuci zdrava hrana gdje ces bolje okruzenje za malu bebicu
puse

(odgovor članu aurora)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.5.2008 12:45:59   
vildana26
Drage moje, ja bi trebala dobiti 25. 5. al ni jednog znaka pms nemama.
Malo mi je čudno, inače imama grozan pms bole me grudi (udvostruče se), krsta razvaljuju, nervoza, ma sve .
a sad nista ne osjećam, pa mi pravo čudno ne pamtim kad mi se to desilo.
Pa eto ako je neka od vas imala slično iskustvo, nek prijavi hhhehehe
Nije da se žalim što nema pms -a, al mi je neobično.
ljubim vas sve

_____________________________

Život je nekad crn, nekad siv, život je kad si živ

(odgovor članu sabas)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
27.5.2008 18:53:01   
aurora
Drage moje...stvarno sam se uvjeravala da trudnocu ne zelim, no kad sam vidjela da mi je test negativan nesto oko srca mi se stisnulo, tuga me cijelu preplavila i htjela sam nestat sa lica zemlje...Bogu hvala da je taj dan prosao mada jos sam ljuta na sebe jer sam se u nekom izgubljenom trenutku poradovala.
Mjesecnicu jos nisam dobila, trebala sam prije 4 dana...imala sam smedji bris prvi dan no kasnije opet taj bjeli dosadni iscjedak, evo sad me opet boli i opet kontam sad cu dobit...nadam se pa da vise ode, idem u rodni split za 8 dana pa zelim da mi ovo prodje. Moramm priznat da se tjelesno jako lose osjecam, vene mi se vide svugdje po tjelu, u zadnjih pet dana srusila sam se nekoliko puta u nesvjest, povracanje i tako...sad me vec strah da nisam nesto ozbiljnije bolesna...traje vec 20 dana, bas me strah...kad dodjem doma idem u doktora.....ljubim vas sve.......user posted image
rora

(odgovor članu vildana26)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *